Animációs filmek/sorozatok (minden, ami nem japán)

Started by Fazék, 2007-06-25, 21:23:22

Previous topic - Next topic

Próféta

Quote from: Fazék on 2008-05-08, 22:56:20
Következő Avatar rész nem tudjátok mikor jön ki? wiki-n júliust írnak, de az lehet hogy még a sztrájk alatt lett odavésve. (remélem legalábbis)
Azért szeretjük a Wikipediát, mert forrásmegjelöléseket szokott alkalmazni. A hír sajnos friss, bár az is gyanús, hogy a Nick azóta meggondolta magát.
Ja: és a finálé előtt még hátralevő két részből az egyik recap.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Egyébként ez a harmadik rész, és ebből a "sorozatból" fejlődött ki (5. vagy 6. rész) a Star Wreck című amatőr scifi, ami viszont egészen élvezetes, és a srácok most újabb filmet csináltak: www.ironsky.*** (Nácik A Holdon!!! :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Rég néztem South Parkot, mert a 10. és 11. széria nekem már kiba gusztustalan volt, de belenéztem a 12-be, és az jóóóó! :D Kb a régi szintre esett vissza a gyomorforgatás, annyira nagy grafikai villogások sincsenek, és vicces is. Sajnos a zene megmaradt. Kellemesen csalódtam az új évadban!

Zen

Quote from: Én on 2008-05-15, 01:02:57
Rég néztem South Parkot, mert a 10. és 11. széria nekem már kiba gusztustalan volt, de belenéztem a 12-be, és az jóóóó! :D Kb a régi szintre esett vissza a gyomorforgatás, annyira nagy grafikai villogások sincsenek, és vicces is. Sajnos a zene megmaradt. Kellemesen csalódtam az új évadban!
Major Boobage? Over-Logging? Canada on Strike? (minden net/Youtube fűggőnek kötelező) :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:48:38
Quote from: Én on 2008-05-15, 01:02:57
Rég néztem South Parkot, mert a 10. és 11. széria nekem már kiba gusztustalan volt, de belenéztem a 12-be, és az jóóóó! :D Kb a régi szintre esett vissza a gyomorforgatás, annyira nagy grafikai villogások sincsenek, és vicces is. Sajnos a zene megmaradt. Kellemesen csalódtam az új évadban!
Major Boobage? Over-Logging? Canada on Strike? (minden net/Youtube fűggőnek kötelező) :D
Ez melyik epizód?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-05-15, 12:51:00
Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:48:38
Major Boobage? Over-Logging? Canada on Strike? (minden net/Youtube fűggőnek kötelező) :D
Ez melyik epizód?
Major Boobage: 3. rész
Canada on Strike: 4. rész
Over-Logging: 6. rész
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Somewhat related: mi az isten ez a várakozós dolog az sp.hostoficce.hu-n? Kb 1 éve töltöttem utoljára, akkor még nem volt, azt hittem reg után várni kell 4 órát és annyi. De most megint 6 órát kell várnom, hát kapják be az összes faszomat... Valki tudja, hogy ebben mi a rendszer? Fórumukon nem találtam.

Próféta

Hardwired delivers (de lassú, ezért utubéről linkelek): Fallen

Nakedape

Quote from: Próféta on 2008-05-18, 19:51:01
Hardwired delivers (de lassú, ezért utubéről linkelek): Fallen

szép

én ezt kedveltem már régen, még jó hogy feldobta relatednek:
http://youtube.com/watch?v=pmQVWH9u8Xo
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Brad Bird / Pixar: Ratatouille (L'ecsó, 2007)

Egy kis patkány szinesztéziásan érzékeli az ízeket, és nagy ínyenc. A család maradéka természetesen hulladékot zabál, de ő többre hivatott. Ugyanekkor egy híres, bár kissé megkopott fényű étterembe tehetségtelen újonc érkezik. A többi kitalálható.

Jó, volt, kétszer nevettem is, de azért nem volt annyira szórakoztató, mint mondjuk egy Shrek vagy a The Incredibles.



Nakedape:  :jee: ez tetszett!

Ramiz

Ez a Futurama film is van olyan jó, mint a Bender's Big Score?
Mert akkor megnézem. :D (És hol van már a 3D-s film?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-06-08, 20:54:31
Ez a Futurama film is van olyan jó, mint a Bender's Big Score?
Honnan tudhatnánk?
QuoteRelease Date: 24 June 2008
De reméljük.

Milyen 3D? Az nem csak egy poénból készült trailer volt?


Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-06-09, 17:28:47
Milyen 3D? Az nem csak egy poénból készült trailer volt?

Ööö... lollercoaster? :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


Solid Snake

Quote from: Fazék on 2008-06-09, 20:18:44
Ez a Futurama csoportkép volt már?

Err... ki a főszereplő?  :lame: :D
[spoiler](1. évadot még csak tegnapelőtt szedtem le, nem kezdtem el nézni)[/spoiler]


Kvikveg

Quote from: Solid Snake on 2008-06-09, 21:48:23
Quote from: Fazék on 2008-06-09, 20:18:44
Ez a Futurama csoportkép volt már?

Err... ki a főszereplő?  :lame: :D
[spoiler](1. évadot még csak tegnapelőtt szedtem le, nem kezdtem el nézni)[/spoiler]
Pl ld Fazék alairasat... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Solid Snake

Quote from: Kvikveg on 2008-06-09, 22:03:45
Quote from: Solid Snake on 2008-06-09, 21:48:23
Quote from: Fazék on 2008-06-09, 20:18:44
Ez a Futurama csoportkép volt már?

Err... ki a főszereplő?  :lame: :D
[spoiler](1. évadot még csak tegnapelőtt szedtem le, nem kezdtem el nézni)[/spoiler]
Pl ld Fazék alairasat... :D

Ahha. Megvan. Megtaláltam Bendert. Eléggé el volt bújva a csoportképen.  :smile:

Próféta

Ebből egy csomóra már nem is emlékszem. Lassan újra kéne nézni a sorozatot.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Kedden kora este az m1 leadja a The Dark Crystal című Jim Henson / Frank Oz alapművet.
imdb

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-06-08, 20:54:31
Ez a Futurama film is van olyan jó, mint a Bender's Big Score?
Mert akkor megnézem. :D (És hol van már a 3D-s film?)
Szerintem nem annyira jó, de azért ez is egy elég nagy pihent ötlethalmaz őrült sztorivá gyúrva.

Duplapostért sorry.

Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-06-18, 23:01:34
Duplapostért sorry.

Engem egy alkalmankénti duplapost abszolút nem zavar, sőt nem is értem, hogy mi vele a hatalmas gáz, szóval én nem fogok editálgatni, az biztos. :D Ha erre jár egy buzgó modi, aki szerint hatalmas jelentősége van ennek, majd ő esetleg. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Kicsit off, mert ez egy játék, de mivel maga a játékmenet tucatplatform, az átvezető videók viszont halálosan viccesek és jó hosszúak, ezért mégis idelinkelem: http://www.youtube.com/watch?v=6eYJQ02mGbI. :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-07-06, 19:24:30
Kicsit off, mert ez egy játék, de mivel maga a játékmenet tucatplatform, az átvezető videók viszont halálosan viccesek és jó hosszúak, ezért mégis idelinkelem: http://www.youtube.com/watch?v=6eYJQ02mGbI. :Kiraly:
:lol:
And there was a bright light and it said...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.