Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-04, 23:04:59
Monjduk igaz :D Azt se értem, hogy mi tartja meg egyáltalán a melleit? O.o
Vickes lenne már, ha hiányozna az alsó állkapcsa :D asszem a fél Bleach Fan club impotens lesz :D AZ fix, hogy nagyon jó képnek kéne ahhoz lennie, hogy kiszínezzem Halibellt.. megőrít a hülye szürkével XD
Ugyanezért nem szineztem soha Tousent meg Yoruichit se... azok az árnyalatok az idegeimre mennek. Én ha elkerülhetetlen akkor is leradírozom az egészet és magam shadelem. Bár ami az árnyékolásról jópofa, egy kedves DeviantArtos csaj mondta egyszer: "I do not add shadow, I add light" :)

KeLa

Quote from: Chronus on 2007-07-04, 22:47:39
Nem értem miért van mindenki oda meg vissza Haibeltől....
Én az erejére IS kiváncsi vagyok :D Mekkora poén lenne ha kiderül h ő a #1 espada, de már annak is örülnék ha az 2., 3. vagy az 5. lenne :whoah:

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-07-05, 00:22:04
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-04, 23:04:59
Monjduk igaz :D Azt se értem, hogy mi tartja meg egyáltalán a melleit? O.o
Vickes lenne már, ha hiányozna az alsó állkapcsa :D asszem a fél Bleach Fan club impotens lesz :D AZ fix, hogy nagyon jó képnek kéne ahhoz lennie, hogy kiszínezzem Halibellt.. megőrít a hülye szürkével XD
Ugyanezért nem szineztem soha Tousent meg Yoruichit se... azok az árnyalatok az idegeimre mennek. Én ha elkerülhetetlen akkor is leradírozom az egészet és magam shadelem. Bár ami az árnyékolásról jópofa, egy kedves DeviantArtos csaj mondta egyszer: "I do not add shadow, I add light" :)
Tousent nem színeztem, mert tiszta szívből gyűlölöm azt a -cenzúra- :D Yoruichit meg azért mert anyira nem néz ki jól, ahogy beállítják XD

Halibell ereje :D Halibell release.. nő még 4 melle és azokkal végez mid-range támadásokat :D XDDDDDD
Passz :D  Kinézetről nem lehet tudni :D.. Ulquiorra igazából az egyes, csak tett fel egy fake-tattoot  :D az egyes szám igazából a hátsóján van, amit remélem sose mutat meg XD

Bishop

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-05, 00:45:05
Tousent nem színeztem, mert tiszta szívből gyűlölöm azt a -cenzúra-
Mi a bajod vele,egyik legjobb karakter :Kiraly:,nekem a bankaia ami nem tetszik egyedül?

LuckyDingo

Hát Tousen egy f**z.. csak az a bajom :D Papol a hülye justiceáról aztán meg megint pofázik, majd félbeszakítja a Grimm- Ichi fightot, aztán Lecsapja Grimm kezét, aztán meg még Pure creature-nak nevezi magát.. És mellesleg Zaraki simán elintézte, szal még nem is lehetett valami erős.. most meg csak Aizennek köszönheti hogy van valamennyi kis ereje :DMeg amúgy is neki van a legnagyobb pofája a triumvirátusból, pedig nincs mire büszkének lennie :D /ég Aizen is szerényebb XDD/

Chronus

Nemtudom.... de ti elhiszitek, hogy Aizen gonosz? Mert a videlkedéséből nem ez jött le. A módszerei kegyetlenek ugan, de rossz szándékot még nem tanusított... nemtudjuk mit akar a King-el se. Kb semmit nem tudunk....

Prof. William

És nincs valami nagy képzelő ereje se Aizen tájcsónak. :) Hisz itt a HM-ben csak másolta a SS-t. :) Itt is van nagytanács itt is van keménycsávó itt is van kutató, megfontolt jéghidek tag és persze nagymellű nő :)

Lehetőségek...

Haibell melle azért akkora mer ot van a hollowpáncél maradvány és az tartja....
Vagy a álkapcsa nincs is meg esetleg az egész feje orrtól lefele egy nagy torz hollowmaszk. :)

És reméllem nem szól bele a Grimm/Ichi fightbe hanem szépen kivárják a végét, max majd a tipikus nézői szerepkört töltik be hogy kommentálják a dolgokat. :)

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-07-05, 07:10:52
Nemtudom.... de ti elhiszitek, hogy Aizen gonosz? Mert a videlkedéséből nem ez jött le. A módszerei kegyetlenek ugan, de rossz szándékot még nem tanusított... nemtudjuk mit akar a King-el se. Kb semmit nem tudunk....
Végülis nem gonosz :D De vannak gonosz karakterek a bleachben : D A Legtöbb agyatlan és agyas gonosz :D Yammi is gonosz.. meg hülye XDDD

Bishop

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-05, 02:52:06
Hát Tousen egy f**z.. csak az a bajom :D Papol a hülye justiceáról aztán meg megint pofázik, majd félbeszakítja a Grimm- Ichi fightot, aztán Lecsapja Grimm kezét, aztán meg még Pure creature-nak nevezi magát.. És mellesleg Zaraki simán elintézte, szal még nem is lehetett valami erős.. most meg csak Aizennek köszönheti hogy van valamennyi kis ereje :DMeg amúgy is neki van a legnagyobb pofája a triumvirátusból, pedig nincs mire büszkének lennie :D /ég Aizen is szerényebb XDD/
Mi a baj a justice szöveggel(utálom ezt a szót de..) cool.És még szinte semmit nem tudunk róla. Remélem nem szakítja meg de Grimm-et kioktathatja bármikor én meg őt nem bírom :P .Normális esetben nem tudták volna legyőzni de Zaraki egy állat....Bár a bakai-val én se vagyok megelégedve. Aizen meg ba**hatta volna ha nem veszi rá Tousent mert rá nem hat a hipnózis, Hát Ginnek nagyobb a pofája és azon kívűl hogy sokan kedvelik mert ellenkezik Aizennel mindig meg poénkodik neki sincs mire büszkének lennie.

LuckyDingo

Tousennek már vége :D Grimm fogja majd kinyírni, mikor átáll a jókhoz :D Mondjuk addig még eltelik egy kis idő :) Sztem Tousen bácsi nem ellenkezhetett sokat, mikor Aizen bácsi elmesélte neki a szomorú történetét, hogy őt senki se szereti és jó lenne kinyírni a főtanácsot, meg a Rukiát :D AMúgy jah.. épp az a jó Ginben, hogy nem Aizen s**gnyalogató /abból úgyis van már pár.. száz -mondjuk kitudja hány arrancar van XD-/, Tousen meg egyfolytában.. Aizen-sama ez meg az.. áh mindegy :D Nagy általánosságban Tousen közutálatnak örvend :D

Bishop

Nem az első karakter aki valamelyik feljebb valójának sama-val beszél nem nagy dolog. (jobb példa nem ugrik be de Teru-t a death note-ból utálod azért mert isteníti Kira-t?)
Engem meg a badass meg minden agyon fanservice-el karakter irritál  :D

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-05, 13:51:15
Tousennek már vége :D Grimm fogja majd kinyírni, mikor átáll a jókhoz :D Mondjuk addig még eltelik egy kis idő :) Sztem Tousen bácsi nem ellenkezhetett sokat, mikor Aizen bácsi elmesélte neki a szomorú történetét, hogy őt senki se szereti és jó lenne kinyírni a főtanácsot, meg a Rukiát :D AMúgy jah.. épp az a jó Ginben, hogy nem Aizen s**gnyalogató /abból úgyis van már pár.. száz -mondjuk kitudja hány arrancar van XD-/, Tousen meg egyfolytában.. Aizen-sama ez meg az.. áh mindegy :D Nagy általánosságban Tousen közutálatnak örvend :D

Tousen 100% hogy csak azért van a csapatban mert mivel rá nem hatott volna az ilúzió inkább maga mellett akarta tudni Aizen tájcsó. :) Most meg ha már ott van, hagy pofázza ezt a Justice dumáját majd max kinyírja valami felidegelt Arancar akit aztán be lehet venni a trióba. Vagy direkt elküldi valami öngyilkos küldetésre az igazság nevében... :)

DE valszeg úgyis az lessz hogy kiderül Tousen szomorú múltja hogy kije halt meg majd Komamura szívhezszóló beszéde hatására megjavul.

Bár reménykedek hogy megint összeakad Zarakival hogy "Most már erősebb vagyok és az igazság is az oldalamon áll." és Zaraki megint bealázza. :) Esetleg megmutatja neki a Bankaiját. :)

Eberinu

Hát én se a gyík stílust képzeltem volna el hozzá....inkább valami csontvázos-kicsit szörnyes megoldást az arcán lévő maszk miatt, de a mostaninak köze nincs hozzá. A hosszú haj és fülek nem jóóóó!

LuckyDingo

Quote from: Eberinu on 2007-07-05, 15:33:38
Hát én se a gyík stílust képzeltem volna el hozzá....inkább valami csontvázos-kicsit szörnyes megoldást az arcán lévő maszk miatt, de a mostaninak köze nincs hozzá. A hosszú haj és fülek nem jóóóó!
nem gyík, hanem cica akar lenni XD /bár gondolom nem így értetted XD/ Csak Kubo lehet hogy még kevés nagymacskát rajzolt :D  De a fülei tipikusan Hiúzosak :DA teste hasonlít egy tatuhoz..  XD a keze lába meg cicamancs :3 Torzszülött lett szegényke :D ez van :D A hosszú hajat meg fix, hogy a ZombiePowder főszereplője fejéről csórta le neki XD Hasonló stílus :D

Bishop

#854
Nekem még mindig egy cápaembernek tűnik :D
http://kepfeltoltes.hu/070705/grimm_release_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
akartam keresni egy képet a cápaember filből a cápaemberről hogy összehasonlíthassam,de semmi értékelhetőt nem találtam

LuckyDingo

282 raw vélemény
[spoiler]Az új Bleach chapter egész érdekesnek tűnik XDD Bár még mindig nem lehet tudni, hogy mitől lett Ichigo ugyanolyan szinten, mint GJ :D Sőt, ha GJ nem trükközne, akor Ichigo rendesen hazavágná, ahogy látom lol. Meg már van nézőközönség is /Halibel meg a csatlósai/, akik biztos érdekes dolgokat fognak mondani :D És most azért is kiszínezem Halibelt /ha lesz róla szép kép XDDD/[/spoiler]

Prof. William

Hát mert...

[spoiler] Ichivel van az Iró. :) Máképp hogy bírná a releaselt Grimm ellen? :) [/spoiler]

KeLa

Sztem ennek a harcnak  valahogy úgy lesz vége h Ichi nagy nehezen legyőzi Grimm-et. Jön a szokásos szöveg h vesztettem, most végezned kell velem, de Ichigo nem mozdul, egyszercsak megszólal egy távoli hang - "Ha te nem, akkor majd én" -  erre hirtelen megjelenik egy kéz a semmiből és hátulról keresztülszúrja Grimmjow-t...
Ki más lenne, mint Ulq... ;)

chilip

Quote from: KeLa on 2007-07-06, 19:03:39
Sztem ennek a harcnak  valahogy úgy lesz vége h Ichi nagy nehezen legyőzi Grimm-et. Jön a szokásos szöveg h vesztettem, most végezned kell velem, de Ichigo nem mozdul, egyszercsak megszólal egy távoli hang - "Ha te nem, akkor majd én" -  erre hirtelen megjelenik egy kéz a semmiből és hátulról keresztülszúrja Grimmjow-t...
Ki más lenne, mint Ulq... ;)

és ettől ichi bedühödik, és pávöráp és lenyomja ulq-ot releaselt formában, majd újra meg újra, míg az uccsó espada is meg nem murdel, persze erősorrendben jönnek, és bilétát tépnek ichigohoz...

Chronus

Quote from: chilip on 2007-07-06, 19:05:29
Quote from: KeLa on 2007-07-06, 19:03:39
Sztem ennek a harcnak  valahogy úgy lesz vége h Ichi nagy nehezen legyőzi Grimm-et. Jön a szokásos szöveg h vesztettem, most végezned kell velem, de Ichigo nem mozdul, egyszercsak megszólal egy távoli hang - "Ha te nem, akkor majd én" -  erre hirtelen megjelenik egy kéz a semmiből és hátulról keresztülszúrja Grimmjow-t...
Ki más lenne, mint Ulq... ;)

és ettől ichi bedühödik, és pávöráp és lenyomja ulq-ot releaselt formában, majd újra meg újra, míg az uccsó espada is meg nem murdel, persze erősorrendben jönnek, és bilétát tépnek ichigohoz...
"Kérem húzzon sorszámot"?  :lol:

Chronus

Miranu látom beosztottál Ichi arckifejezésére Asylum-on.... "Hey B**h"? LoL...

Minden esetre nekem bejött a chapter. Az a so called arckifejezés megadta a hangulatot. Végre Ichi-n is látszik valami érzelem nem csak az hogy "Egó-Egó-mindenkitleverek", vagy "OMG-megvertek-GoesEmo".... mégha maszkon keresztül jön is át

LuckyDingo

Most mond azt, hogy nem olyan volt :D Tisztára úgy nézett, hogy mivan vak vagy? Nem látod hogy nincs esélyed? Ilyenkor bukj le, vagy hiába jöttünk megmenteni XDDD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-06, 22:19:50
Most mond azt, hogy nem olyan volt :D Tisztára úgy nézett, hogy mivan vak vagy? Nem látod hogy nincs esélyed? Ilyenkor bukj le, vagy hiába jöttünk megmenteni XDDD
Sztem Kubo célja nem az volt hogy akármilyen érzelmet mutasson rajta... inkább az a kép a fontos amin 1 szem néz ki a maszk mögül. Az egyik gyerek jól mondta. Abból a képből semmi érzelem nem jöhet le Ichitől, se egy mimika, se egy szemöldök semmi se látszik ki, és csak egy szem.

Az egyetlen amit éreztetni akart az az, hogy egy ember van a maszk alatt, nem egy Hollow....

Prof. William

Reméllem végigviszik a fightot és nem lép majd közbe Ulq vagy a csaj amikor már le van nyomva Grimm... Bár a kis magánakciója után nem hiszem hogy annyira élvezni fogja Aizen, Ulq és a többi Espada feltétlen barátságát. :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2007-07-06, 23:32:45
Reméllem végigviszik a fightot és nem lép majd közbe Ulq vagy a csaj amikor már le van nyomva Grimm... Bár a kis magánakciója után nem hiszem hogy annyira élvezni fogja Aizen, Ulq és a többi Espada feltétlen barátságát. :)
Nemhiszem, hogy gondot okoz majd. Haibel azt se akarta elhinni, hogy ember. Azt hitte egy másik Espadával közd Grimmjow, azért ment oda... a beszólásaik alapján meg a fél Espada már ígyis szarik Ichitő...
Quoteés Zaraki megint bealázza. :) Esetleg megmutatja neki a Bankaiját.
Lelki szemeim előtt látom: "Howl, Armageddon!!" Amúgy meg:

LuckyDingo

#865
Quote from: Chronus on 2007-07-07, 01:10:43
Quoteés Zaraki megint bealázza. :) Esetleg megmutatja neki a Bankaiját.
Lelki szemeim előtt látom: "Howl, Armageddon!!" Amúgy meg:

ROTFLOL :lul: :rotfl:

Amúgy Jah Halibell baby meglepődött csöppet :D Most picit beszédesebb volt XD És akkor is kiszínezem, ha beledöglök :D mondjuk csak aláírást készítek belőle :D

EDIT: nem döglöttem bele :D


KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-07, 02:24:38
Amúgy Jah Halibell baby meglepődött csöppet :D Most picit beszédesebb volt XD És akkor is kiszínezem, ha beledöglök :D mondjuk csak aláírást készítek belőle :D

EDIT: nem döglöttem bele :D

:lul: :lul: Nagyon jó lett  :jee:

"Picit beszédesebb" ? - 4 teljes mondat a semmihez képest rengeteg :D

Bishop

PS-hez nem értek de nem tudom miért lenne nehezebb,nekem a sötétebb bőr például kedvezőbb árnyékolni ceruzával. Viszont jó lett ha következőleg signature-t akarok hozád fordulok :jee:

Ichigo most jól nyomja hogy miért az jó kérdés talán Orihime miatt. Legutoljára is akkor volt ilyen tápos amikor Rukia kivégzésénél volt és ott volt Rukia. A Nők! :D

Prof. William

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-07, 02:24:38
Quote from: Chronus on 2007-07-07, 01:10:43
Quoteés Zaraki megint bealázza. :) Esetleg megmutatja neki a Bankaiját.
Lelki szemeim előtt látom: "Howl, Armageddon!!" Amúgy meg:

ROTFLOL :lul: :rotfl:

Amúgy Jah Halibell baby meglepődött csöppet :D Most picit beszédesebb volt XD És akkor is kiszínezem, ha beledöglök :D mondjuk csak aláírást készítek belőle :D

EDIT: nem döglöttem bele :D



Vagy csak Zaraki elvigyorodik majd elővesz egy karmos agyaras hollowmaszkot és felteszi. :) Az se lenne semmi .:)

Bishop

Zaraki+bankai+hollow masz=univerzum megsemmisülése(nagy recs) :D