Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus


Eberinu

Kiváncsi vagyok Ichi vs Grimmie harcból mi lesz, eddig Ichi jól áll,de nem sokáig....remélem :D

LuckyDingo

Hát valszeg Ichi fog győzni.. és Grimm lehet hogy meghal /bár kétlem hogy Ichigo által/. Vagy Ulquiorra tér vissza és csapja szét, vagy valaki a végén megjelenik, hogy rámérje a végső csapást.
Van még olyan teória is, hogy Ichi legyőzi, Inoue felhílel, aztán átáll a jókhoz.. kitudja :D MOndjuk ez nem DBZ /bár sokan hiszik annak XD/

Chronus

Én csak egyetlen egy végkifejlettel lennék itt megelégedve. Azzal, hogy Ichi ott ál kb annyira sértetlenül mint most a szarrávert vérben fetrengő Grimm előtt, az meg beszól, hogy akkor adja meg a kegyelemdöfést. Ichi nézi, aztán hátat fordít és beszól egy Zarakisat, hogy "I lost interest, I cant fight a half-dead opponent", és elballag, az meg néz, hogy WTF. Esetleg még Ichi beosztja az élet értelméről ha nagyon erőlködik az ürge. Lenne benne karifejlődés, és visszautalás a múltra is, amit Kubo annyira szeret.

LuckyDingo

Amúgy Kubo okos fickó.. odarakta az elejére a csajokat XD /érezte sztem, hogy már uncsi csak a GJ-Ichi fightot nézni/ És most lehet gondolkozni, hogy miért? :D Lehet hogy Halibell  mondjuk a 7es és feljebb szeretne kerülni a ranglétrán? :O /nem valószínű sztem vagy 5 vagy 3/ Akkor lehet hogy csak nézik /ingyen mozi, tapasztalatgyűjtés potenciális hím egyedek keresése stb XD/. Meg Ulqui mikor szabadul ki? :D biztos megfogja 2 órán át aza kockacukor? :O És mivan ha elnyom egy releaset és megjelenik valami iszonyatbuzi alakban. /számomra valszeg itt érne véget a bleach XD/
De ha Ichigo leveri GJt és papol neki a fight, meg megmentem a barátaimat és Shinigami vagyok /hollow maskkal erővel >>/ Akkor valszeg elhányom magam XD Ha nem lenne a Hollow powá akkor már alúlról szagolná az ibolyát :D Pedig kinézem Ichiből, hogy ez lesz :D Azán meg ffelpofozza Inouet, hogy ne vágjon pofákat, a maszk igenis trendi manapság... meg a sárga szem is :D
Jajj.. már Érzem hogy jön egy újabb fun chapter XD hmm még nem postoltam a legújabb kreálmányom :O
[spoiler=18+téma]http://www.deviantart.com/deviation/59445194/  [/spoiler]

Chronus


LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-07-10, 17:02:33
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 15:46:12
[spoiler=18+téma]http://www.deviantart.com/deviation/59445194/  [/spoiler]
A nemek eltalálásával kicsit mellélőttél... kommenteltem oda DA-ra :P
Nem lőttem mellé OMG.. ez a poén >_<

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 17:10:34
Quote from: Chronus on 2007-07-10, 17:02:33
Quote from: LuckyDingo on 2007-07-10, 15:46:12
[spoiler=18+téma]http://www.deviantart.com/deviation/59445194/  [/spoiler]
A nemek eltalálásával kicsit mellélőttél... kommenteltem oda DA-ra :P
Nem lőttem mellé OMG.. ez a poén >_<
Akko' én voltam a korlátolt :D Amúgy viccesebb lett volna :P

Eberinu

Az a vicc, hogy elvileg [spoiler]Ulq szépen ki lesz nyírva és ki lesz írva a storyból  :lol:[/spoiler] Grimm pedig nem lesz legyőzve Ichigo által ez fix! Ichigo Ulqal se bírt el, Grimmtől meg Ulq be volt koksizva, szal ebből kiindulva, Grimm az esélyes, és neki is szurkolok. :)

Chronus

Quote from: Eberinu on 2007-07-11, 10:16:18
Az a vicc, hogy elvileg [spoiler]Ulq szépen ki lesz nyírva és ki lesz írva a storyból  :lol:[/spoiler] Grimm pedig nem lesz legyőzve Ichigo által ez fix! Ichigo Ulqal se bírt el, Grimmtől meg Ulq be volt koksizva, szal ebből kiindulva, Grimm az esélyes, és neki is szurkolok. :)
Spoiler résszel egyetértek. Az az egész karakter halálra lett kitalálva. Tipikus vérgonosz, mind kinézetileg, mind jellemileg, mind mentalitásilag. Bleachben nincsenek középutak, a főgonoszoknak csak kétféle végük lehet, vagy átállnak vagy meghalnak. A hajlamosságot az átállásra mindig látni (pl Byakuya), és habár antagonistok azért a szándékaik mögött mindig egyfajta erkölcsi tartalom van (Tousennél pl a ferdült igazságnézet), amiből kiindulhat egy átállás. Na benne ilyen nincs, ő egy tipikus értelmetlen pusztító, semmi mély tartalom, szinte nulla dialógus, az emózáson kívül szinte jelleme sincs, csak csicskul Aizennek, és mindent általános apátiával kezel.

Bishop

Eberimu, kicsit túlzásba veszed szerintem Ulq már rég kinyírta voltna Grimm-et ha Grimm nem veszi elő a kockacukrot és zárja be oda Ulq-ot. Grimm-nek csak a fanservice-e az egyetlen ami még megmentheti. Imádni lehet de azélt legyél reálisabb :angyali:
no offense...(nincs kedvem elvetemült Grimm fanokkal vitatkozni  :hehe: )

Eberinu

Pedig Car, ez fog történni :P És Grimm nem a cukorka miatt élte túl...Ulq Grimm mellett pl. olyan mint egy csiga, max egyéb varázslatos képességekkel lehet Grimm felett,de gyorsaságban sosem.Persze mindkettő valszeg meghal majd egyszer, de Ulq lesz az első :DDD Amúgy Chronak igaza van, Ulq már mikor megjelent a kis emo fejével tudni lehetett hogy nem lesz hosszú életű, Grimm pedig lehet a jók mellé áll, nem véletlenül játszik fair küzdelmet Ichigoval, nem olyan sunyi mint a többi espada. Szal ő valszeg ezért lesz hosszabb életű,mint kedves a bús képű emberke :P És látod, erre nem fogsz tudni rácáfolni a Grimm szeretetemmel, mert ez így lesz, ahogy én tippelem  :angyali:

Bishop

no comment...de remélem ahogy átáll elmegy valami titkos helyre edzeni úgy hogy nem látjuk őt az anime végéig :P
Ulq is meghalhat nem bánom Noitora ver mindenkit Espada-k közül  :whoah:
Ulq lassabb? azért lett hirtelen Grimm feje felett és kezdett egy cero-t olyan közelről hogy normálisan nem is tudod volna elugranni. Grimm játszhat fair play-t de Aizen-sama nem fog amikor megöleti Tousennel :hehe:
és még mindig, no comment

KeLa

Quote from: Eberinu on 2007-07-11, 14:22:02
mert ez így lesz, ahogy én tippelem  :angyali:
Vagy így... :__devil:

Quote from: KeLa on 2007-07-06, 19:03:39
Sztem ennek a harcnak  valahogy úgy lesz vége h Ichi nagy nehezen legyőzi Grimm-et. Jön a szokásos szöveg h vesztettem, most végezned kell velem, de Ichigo nem mozdul, egyszercsak megszólal egy távoli hang - "Ha te nem, akkor majd én" -  erre hirtelen megjelenik egy kéz a semmiből és hátulról keresztülszúrja Grimmjow-t...
Ki más lenne, mint Ulq... ;)

LuckyDingo

#884
LOL.. Ulqui nem vette komolyan Grimmjowot egy pillanatig se. Max akkor lepődött meg mikor Grimm kivédte a ceroját /ami a fél kezébe került >>/
Ulqui javíthatatlan, szal majd valamikor meg fog halni elvileg :D De Grimm az életben nem veri meg /max ha poweruppol XD/ Amúgy tényleg az lehet, hogy vagy meghal /mert már unalmas hogy mindig GJ-Ichi fight, meg már minden képességét ismerjük/ vagy Vegita módra /angol fórum/ átáll a jók oldalára és ott fog gyilkolászni /bár a buzi release-el még nem vok kibékülve/



283 SPOILER:
[spoiler]Mive la babelfish szar így annyit értettem, hogy GJ valamit trükközik Inouevel meg hogy Ichigo übereli egyfolytában, de elkezd a maszkja repedezni Meg valami fekete auráról is szó volt és a fégén valami hatalmas Getsugát hozhat létre, amibe a fél környék belepusztul.. nem rosz kilátások XDDDD Valszeg fake, mert igaz hogy volt egy spoilerpic is mellé, de lol olyat már ezer helyen láthattunk a mangában, csak kicsit alakítani kellett :D[/spoiler]

Eberinu

Sztem meg Tousen csúnya paybacket fog kapni Grimmtől :P Ulq pedig már nem a régi, manapság már senki nem ijed meg tőle,akárhányas számot is viseli, és akármilyen csicskája is Aizennek....szépen meg fog halandi és kész :D Mivel már sok meglepő dolog történt, így bármi megtörténhet, de én Grimm mellett voksolok.

LuckyDingo

Hát Grimmet már sokan temetik :D De a Tousen visszavágót megnézném, mielőtt meghal :D Nem tom elképzelni a jók között valamiért  :S 1. pszihopata gyilkos /mert az, jó tudom Zaraki is az, de ő nem hollow/ 2. egyelőre semmi oka nincs hogy jó legyen 3.Soha az életben nem haverkodna össze Ichigoékkal, nem alacsonyodik le az emberek szintjére XD Úgyhogy valszeg Lone wolf... cat módjára elindul Hueco Mundo körútra, vagy meghalasztják :D Eddig az egyetlen olyan arrancar, akiben bármi jóságot láttam az Nell, de ő valamiért különleges :D

LuckyDingo

#887
OMG spoilahs 283
[spoiler]Nah sokáig az volt, hogy Hollow ichi ki akar bújni.. most el lett vetve az ötlet..
Ichi maszkja törik, Inoue szokásosan aggódik.. Ichi feladja LOL És GJ megsebesíti Nellt /valszeg megint védeni akarja Ichigot, de ha ez megtörténik nincs bocsánat Grimmjownak/ :S
Utolsó spoiler :D Mindenki happy lesz és Grimmjownak annyi by Ichigo :D[/spoiler]
updated ;)

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-12, 15:12:20
OMG spoilahs 283
[spoiler]Nah sokáig az volt, hogy Hollow ichi ki akar bújni.. most el lett vetve az ötlet..
Ichi maszkja törik, Inoue szokásosan aggódik.. Ichi feladja LOL És GJ megsebesíti Nellt /valszeg megint védeni akarja Ichigot, de ha ez megtörténik nincs bocsánat Grimmjownak/ :S
Utolsó spoiler :D Mindenki happy lesz és Grimmjownak annyi by Ichigo :D[/spoiler]
updated ;)
"Minden jó ha bankai a vége?" :P

blackman

Mégis minek ide kemény edzés? Elég, ha Inoue érzékien elszólja magát, hogy "Dont die, Kurosaki-kun!", és a mi Ichink mindjárt feltápolódik.  :lol:

Prof. William


LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-07-19, 10:37:38
Ezen a héten nincs manga?
van, csak senkit se izgat XD  [spoiler=234]Grimm múltjáról lesz szó, meg hogy mindent belead..szal még mindig harcolnak ajd... már unom.[/spoiler]

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-07-19, 12:55:22
Quote from: Prof. William on 2007-07-19, 10:37:38
Ezen a héten nincs manga?
van, csak senkit se izgat XD  [spoiler=234]Grimm múltjáról lesz szó, meg hogy mindent belead..szal még mindig harcolnak ajd... már unom.[/spoiler]
Ha erről lesz szó,lehet készülnek a temetésre :).Én azért kicsit furcsálom Ichi gyors és hirtelen megerősödését.Azt hiszem megkell néznem megint az előző pár ch-t,mert nagyon elnézhtettem vmit...
Ichi még a földön kikapott Grim-től (habár a földön elméletileg nem olyan erős,szóval legyen ok,maszkkal se volt sok esélye,csak megsebezte),Egy majdnem top 10-ben lévő espada megszorongatta és kicsikarta belőle a HIchit,majd Ulqi laposra verte minden szinten(bankai,maszk).Jön Grim aki átváltozik és úgy tűnik lenyomja Ichit,de mégse sőt Ichi biztos benne,hogy nyer,mert háát "..."

Rájöttem.Bleach időben a Dragon Ball előtt játszódik és a Sayajin-ek Ichigo leszármazottjai.Hiszen Vegita is megmondta ha őket félholtra verik és felgyógyulnak kétszer olyan erősek lesznek mint voltak,sőt minden harccal erősebbek...

blackman

Quote from: smash++ on 2007-07-20, 00:52:04
Rájöttem.Bleach időben a Dragon Ball előtt játszódik és a Sayajin-ek Ichigo leszármazottjai.Hiszen Vegita is megmondta ha őket félholtra verik és felgyógyulnak kétszer olyan erősek lesznek mint voltak,sőt minden harccal erősebbek...
:lul: Már várom hogy Ichinek is farka nőjjön...  :D

LuckyDingo

Csöppet változtak a spoilerek :D
[spoiler]Pölö igaz hogy lesz GJ visszaemlékezés és egy kis lecke arról hogy hogy is van a dolog a menosokkal gilianokkal meg a többivel :D Aztán GJ fogja magát és Elkezdi megint elverni Ichigot :D Nah hogy ebből hogy mászik ki Ichi arra kíváncsi vok XDDD[/spoiler]

Prof. William

Ezek már biztos spoilerek? Mert a fighting animék iratlan törvényei alapján nem így kellene történnie. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2007-07-20, 16:34:42
Ezek már biztos spoilerek? Mert a fighting animék iratlan törvényei alapján nem így kellene történnie. :)
Biztos spoilerek :D a Kínai raw is kijött mrá :D

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-07-20, 16:34:42
Mert a fighting animék iratlan törvényei alapján nem így kellene történnie. :)
Talán lesz egy Ichi visszaemlékezés a shinigamikról és vaizardokról, aztán megfordul a dolog és Ichigo veri szét GJ-t :muhahah:

Prof. William

#898
Mondjuk ez elképzelhető... Sőt valószínűleg így is lessz....

Csak attól félek hogy addig nyomják amíg Ulq ki nem szabadul aztán meg döntetlen lessz. :)


Nekem úgy tűnik hogy  [spoiler] GJ csak simán felszívta magát hogy a ***va életbe nem veszuthetek és ezzel meglepte Ichit. Adott neki pár taslit de ezzel még nem forddult a kocka + Ichinek is ott van Inoue szavai (+5 level). Úgy tűnik Grimm msot készül ellőni valami űber ultimate támadást... Na de Ichi biztos túléli és megy tovább a fight... Viszont hogy Grimm elkezdett a "gyerekkoráról" fantáziálgatni az már a vereség biztos jele. (LEgalábbis aki eddig ezt tette az megnyiffant.) Szóval kíváncsi leszek hogy megy tovább a sztori...  Sztem most már ideje lessz hogy Ichinek is előjönnön valami extra... Már mindenkinek.... Renji+Ishida+Chad lett valami extrája... Pont ő maradna ki? Esetleg az erőnövekedést jelezné hogy coolosabb maszkja lessz. :)  [/spoiler]

chilip

jaja, ichigonak mikor volt új technikája? Byakuya ellen volt a fekete getsuga, azóta a maszkon kívül semmi új ( az meg nem számít technikának :P )