Main Menu

Noblesse

Started by chilip, 2010-09-10, 10:18:22

Previous topic - Next topic

chilip

fucking cliffhanger

NLZ

#31
Na reméljük összejön vmi fukken epik. :)
Ám a minap újraolvastam. Eddig azt gondoltam, hogy a régi részek uncsik, de igazából rájöttem, hogy régen is ugyan ilyen lassú volt, és poén is ugyanennyi volt, csak akkor daráltam, ezért éreztem mást. De így, hogy az újakat is ledaráltam, azok is kurvajók voltak. :D
[reserved]

chilip

remélem nem megy eternal sleepbe gejutel :( bírom az arcát, a kamu ragnarok kard meg lol :D

Bishop

Azért régebben hosszabb volt egy oldal, bár lehet kevesebb oldal is volt overall, nem tudom. So far elég epic ez az arc, csak ép ha most itt elintézik a Lordot akkor mi lesz, a Noblessek az alapjai ennek a sorozatnak.

NLZ

Végülis Rai az igazi noblesse Genjutel szerint, szal nincs gond. :D  Ám kérdés, hogy hová viszik tovább az sztorit, a végén vissza a suliba, aztán a mutánsgyár megint támad? :D
[reserved]

Bishop

Az elején szerettem volna ha a vörös srácot felbuffolja Rai de már annyira nem izgat, ami engem most izgat az M 21 És a farkas szíve, később előkerülnének a vérfarkasok.

chilip

yaaaay \o/ nem hal meg gejutel úgynézki, és Rai télleg a NOBLESSE, nem pedig csak egy a sok közül

Bishop

Mennyibe hogy Franky úgy lett ilyen szuper imba hogy emberi lelkekkel kisérletezgetett és van a testében pár ezer tuti  :whoah:

NLZ

[reserved]

chilip

199 vége LOOOOL  :lol:

chilip

kár hogy shinwoo nagy száma ennyi volt csak :(

chilip

az új osztag fucking badass :D míg szét nem rúgják a hátsójuk

chilip

uccsó képen Rai is so moe~  :D

NLZ

Quote from: chilip on 2011-12-20, 10:35:40
uccsó képen Rai is so moe~  :D
*visítvaröhög*
[reserved]

Bishop


chilip

hohó kezdenek a dolgok megint felgyorsulni

Bishop


chilip

 :lol: kis noblesse utalás másik webtoonban :D ez és a következő pár oldal, kurva jó

NLZ

Quote from: chilip on 2012-07-12, 01:19:07
:lol: kis noblesse utalás másik webtoonban :D ez és a következő pár oldal, kurva jó
[spoiler][/spoiler]

Ám jó poén, szeretem az ilyen egymásra utalgatásokat, kár, hogy a karakterek felét se ismerem, mert nincsenek lefordítva.  :frown:
[reserved]

chilip

kis thread necro :D

QuoteWarning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.


Franky nagyon megnevettet mostanában, pedig kb ugyanazt a poént lövi el újra meg újra. de valahogy mindig betalál :D

NLZ

Hát izé.
Nektek ez tetszett?
[reserved]

chilip

én még nemtom hogy érezzek erről, mindenképpen kell a következő chapter hogy most milyen powerup(?)ot szedett elő Rai. egyelőre látok potenciált és nem annyira potenciált is benne  :P

chilip

van újra noblesse yaaaaay  :whoah:

chilip

istenem  :lol: az utolsó oldal ááááááá, de felröhögtem :D

-OJ-

Az első évadot végigolvastam, és ezzel kapcsolatban a kérdésem:

Lesz ez valaha JÓ is?

Mert az első évad rém unalmas volt és irgalmatlanul sablonos. Az már mindent elmond, hogy a két 'gonosz' mellékszereplő messze a legérdekesebb karakterek az egészben, velük szemben az iskolás kölkök csak fárasztó bohócszerepet töltöttek be, a két OP pedig már annyira cool hogy épp csak személyiség nincs mögöttük.

chilip

hát nemtom mit nem látsz benne, de sztem egész jó. ha van időd sztem olvasd tovább :P

NLZ

Quote from: -OJ- on 2014-01-17, 11:55:28
Az első évadot végigolvastam, és ezzel kapcsolatban a kérdésem:

Lesz ez valaha JÓ is?

Mert az első évad rém unalmas volt és irgalmatlanul sablonos. Az már mindent elmond, hogy a két 'gonosz' mellékszereplő messze a legérdekesebb karakterek az egészben, velük szemben az iskolás kölkök csak fárasztó bohócszerepet töltöttek be, a két OP pedig már annyira cool hogy épp csak személyiség nincs mögöttük.

Jah, ez egy akció-shonen, ne várj többet.
Évadonként ez a kör lesz ismételve, hogy jön a gonosz, gyerekek bajban, megmentik őket. Bár az aktuális ívben már végre kihagyták teljesen a gyerekeket, de már a tápláléklánc csúcsát döngetik. Noha sanda gyanúm, hogy a jelek ellenére se lesz radikális változás a következő cuklusban.

De ha valami izgalmasabb, kevésbé ciklikus webtoonra vágysz, ajánlom a Tower of Godot és a Kuberat.
[reserved]

-OJ-

Köszönöm, akkor itt be is fejezem mielőtt még jobban ráunok ::)
Az akció része sem kiemelkedő, egy tisztességes shounenben pedig ettől jobb karakterek vannak, úgyhogy ez dobva.