Main Menu

Myself Yourself

Started by smash++, 2007-11-24, 21:33:52

Previous topic - Next topic

Lokids

Quote from: Darkstar on 2007-12-27, 00:33:31
Quote from: Lokids on 2007-12-27, 00:29:09
[spoiler]De úgy néz ki mégis cska volt Twincest. :P [/spoiler]
Melyik rész?

Utolsó, de ez csak találgatás. Volt egy nagyon-nagyon-nagyon gyenge utalás ami feltételezheti ezt. Persze lehet, hogy csak, mint 2 testvér úgy szerették egymást.

Alkyra

Nu, ez is kész.^^ Tetszett. Szépen meg volt csinálva az utolsó rész, bár engem meg lepett az a nagy ugrás a végén.Oo
Örültem, hogy nem nagyon változtak a dolgok(Aoi-chan ugyanolyan maradt.:P Shuu s Shuri s visszajött akármilyen kapcsolat van köztük.^^ A loli girl felnőtt(viszonylagXD))
Most mondanám azt szívesen, hogy "it's good to be young.^^".

Összeségében kellemes grafika, szép zenék, jól kitalált karakterek(me like Aoi-chan & Shuri-chan) s a remek fordulatok a történetben egész jól felemelték az anime-t a nagyok közé.^^
Az elején azt hittem, hogy ez csak egy szokásos high-school romance comedy lesz, de a történet felénél kezdenek nagyon megváltozni a dolgok...de nem lövök le semmit. Tessék letölteni s belekukkantani.^^

Érdemes volt megnézni.Kár, hogy nem lesz belőle second season.:((minden szálat lezártak)
Végértékelés: 9.2/10


Lokids

Quote from: Alkyra on 2007-12-27, 12:25:25
A loli girl felnőtt(viszonylagXD))
Most mondanám azt szívesen, hogy "it's good to be young.^^"

Viszonylag? 12 éves volt és +10 év. Az már felnőttnek számít...

Alkyra

Quote from: Lokids on 2007-12-27, 21:23:20
Quote from: Alkyra on 2007-12-27, 12:25:25
A loli girl felnőtt(viszonylagXD))
Most mondanám azt szívesen, hogy "it's good to be young.^^"

Viszonylag? 12 éves volt és +10 év. Az már felnőttnek számít...

én nem csak a fizikai növekedésére gondoltam.^^(lelkileg még mindig kislány.:))

chilip

remélem az OSTba benne lesz a végéről a hegedűs kibővített hosszabb változatban :D meg azt is várom ami az elötte 2 résszel akkor ment mikor az ikrek leléptek és visszaemlékezett Shuu hogy ő is ezt csinálta mikor Sana elment, na az nagyon tetszett még.

smash++

13 - Final

Kb a közepétől sikerült neki egészen a végéig remekelni, természetesen az első 7 rész is jó szerintem.De a lényeg,hogy nagyon jó kis anime lett a végére.A final szerintem hozta a megszokott szintet: Sikerült megint meglepni és szerintem a vége is nagyon jó lett,olyan amit mindenki "elfogad".
Azért Sana változott a legtöbbet, az új frizu nem áll neki jól, Nanaka   :eek: :redface: , Aoi chan semmit nem változott, ect... és még egy új karit is bedobtak (vagy nem  :confused:) aki szerintme elbírna egy saját kis OVA-t Hinako-val. Én nem emlékszek Youta nevű karira... testvérek lennének? ,nem valószinű.

Végülis megvolt mindenkinek a saját kis története és sötét múltja vagy jelene.Nem érzem,hogy nagyon hanyagoltak volna benne szereplőt.Szép graf és jó zene.
9/10

Soldier

Quote from: smash++ on 2007-12-28, 16:50:14
13 - Final

Kb a közepétől sikerült neki egészen a végéig remekelni, természetesen az első 7 rész is jó szerintem.De a lényeg,hogy nagyon jó kis anime lett a végére.A final szerintem hozta a megszokott szintet: Sikerült megint meglepni és szerintem a vége is nagyon jó lett,olyan amit mindenki "elfogad".


Számomra az utolso 2 rész nem volt olyan szinvonalon mint az azt megelözöek. nem tudom az end végülis ahogy irtad teleg olyan amit mindenki "elfogad"-hat de szerintem épp ezert nekem olyan semilyen lett és nem nyujtott olyat amiket mar megszoktam, nem örültem,nem voltam szomoru semmilyen érzelmet nem valtot ki belölem egy-ket bizonyos jelenet kivül az utolso 2 rész.Lehet velem volt a baj vagy csak kicsit bonyorultabb end-et vartam igy picit egyszerü és "túl" természetes lett sztem.Ettöl függetlenül nekem is tetszett végig és megérte a rászánt idöt. Hinako-s OVA-tttt akaroook~
8

chilip

valakinek megvan a játék soundtrackja??? wikipedián azt írják, azt használták az animéhez is...

smash++

Quote from: Soldier on 2008-01-02, 18:21:50
kicsit bonyorultabb end-et vartam igy picit egyszerü és "túl" természetes lett sztem.
[spoiler]Ha azt nézzük,hogy ki a gyilkos elég meglepő volt.Én bizony nem gondoltam volna rá.Arra pedig főleg nem,hogy Nanaka megtudja ki is volt az igazi apja... vagy az öngyilkosság. Szerintem hozta a meglepetéseket,számomra biztos.A vége pedig-nem csöpögős happy end,amit talán a karik megérdemeltek a történtek után,végülis elég rég óta "vonzódtak" egymáshoz[/spoiler]
Jobban örültél volna ha [spoiler]Nanaka meghal majd Sana ismént felvágj az ereit és meghal? :). Engem a vége megnyugtatott és az is jó[/spoiler]

frozenstein

Quote from: smash++ on 2007-12-28, 16:50:14
Én nem emlékszek Youta nevű karira... testvérek lennének? ,nem valószinű.
Nem Asami unokatestvére volt akivel a vidámparkban találkoztak? A kora is stimmel, Hinako azt mondja végén, hogy nála öt évvel fiatalabb.