Kimikiss /guess what, spoilers/

Started by Dreamcleaver, 2008-02-21, 13:03:53

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Sokat szoktatok postolni róla, szal ideje volt egy topiknak sztem. Ráadsul anidb-n még mindig "unkown number of episodes" vagyon melléje írva, úgyhogy reméljük még jó hosszan tart a sorozat.  :D

Futamit kedvelem, de sajna Sakino-t jobban, úgyhogy ott neki drukkolok. Mao is aranyos, de sztem Kai-hoz jobban illene (pedig rüheltem Kai-t az elején). Viszont Hoshino on Princess lesbian action DO WANT, szal Koichi megszívhatja felőlem, esetleg hajtson rá valamelyik lolira.  :D

Ep 19 végén a forgatás azért durva volt. Azt hittem Hoshino kiveri a balhét, de lehet, hogy csak várat magára a vihar.  :D
Amúgy elégedetten kontatáltam, hogy az ep19-ben megint szép volt a grafika, mint a sorozat elején. Előtte pár részben akadt egy-két QUALITY fej. Remélem így is marad.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soul

Nem indítottam még topikot de sztem ez ki kimaradt  :smile::
(AniDB)KimiKiss Pure Rouge


Lokids

Áhh, szerintem nem húzzák 24 résznél tovább. Minek tennék? Már így is elkezdődött a "vihar".
Én mindenesetre az elején bírtam a sorozatot, mikor még mindenkinek megvolt a maga párja. Most is jó, de ígysima háremanime.

minuszmiki

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-21, 13:03:53
Ep 19 végén a forgatás azért durva volt. Azt hittem Hoshino kiveri a balhét, de lehet, hogy csak várat magára a vihar.  :D
Én is ebben bízom. ;) A lolikat viszont, mint ahogy szerintem írtam már, egymással kéne összehozni, Aihara frontján pedig Futaminak szurkolok, bár az elmúlt pár részben Sakinot is egészen megkedveltem.

Dreamcleaver

#4
Quote from: minuszmiki on 2008-02-21, 20:42:00
Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-21, 13:03:53
Ep 19 végén a forgatás azért durva volt. Azt hittem Hoshino kiveri a balhét, de lehet, hogy csak várat magára a vihar.  :D
Én is ebben bízom. ;) A lolikat viszont, mint ahogy szerintem írtam már, egymással kéne összehozni, Aihara frontján pedig Futaminak szurkolok, bár az elmúlt pár részben Sakinot is egészen megkedveltem.

A lolis dolgot csak poénból írtam. Sztem ebben a sorozatban nem lesz ilyesfajta szerepül. Amúgy is a két kiscsaj moe-faktora 0 körül standál.  :D

Futami meg sztem érdekes karakter, de kedvelni nem nagyon lehet, viszont moe. Most kezd kibontakozni a személyisége, de nálam már Sakino beelőzte pár rész óta.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Mondjuk ez is igaz. De azért arra szívesen ébrednék, mint Aihara a 19. legelején. :D

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-02-21, 22:47:29
Mondjuk ez is igaz. De azért arra szívesen ébrednék, mint Aihara a 19. legelején. :D

De te buzi vagy nem?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

'Sszameg ez rámragadt. Csak abban az esetben, ha a húgaim biszex vérfertőzők. Bár a fent vázolt helyzet meg épp ezesetben lenne ideális. Eh...  :frown:  :D

Én

#8
Teh paradox... Kellett neked rosszkor születni. :D
Btw tegnap elkezdtem folytatni, annak idején az 1. részt megnéztem, tetszett is de kiment afejemből h nézzem tovább. 4 részt néztem azóta és bejövős, az OP még mindig da_phail, úgyis rég néztem ilyen romantikus poénkodós szart... Majd részletesebben ha beértem magam.

smash++

Quote from: Lokids on 2008-02-21, 16:13:54
Áhh, szerintem nem húzzák 24 résznél tovább. Minek tennék? Már így is elkezdődött a "vihar".
Én mindenesetre az elején bírtam a sorozatot, mikor még mindenkinek megvolt a maga párja. Most is jó, de ígysima háremanime.

Én is ezen a véleményen vagyok.Szerintem nagyon jó kis anime

Futami nálam kedvelt kari és az igazat megvallva nagyon bízok benne,hogy Aihara-nak sikerül összejönni vele, illetve az egész sosorzatban ezt a párost találom a legérdekesebbnek és sajnálom,hogy nem szerepeltek többet azok a szar békák helyett :)

Mao-ne szimpi,de nekem valahogy inkább Hoshino illik Koichi mellé.De nehéz választani közülük,mert igen különböző karik és mindkettő  :jee:
Azért marha érdekes... Koichi mennyire belevolt zúgva Hoshino-ba és most meg megfordul a fejében Mao is :eek:? Nem tudom... Még a 19 utolsó 5-7 percével nem sikerült végeznem.

Ami nagyon rossz volt,hogy írtózatosan lassan haladtak a párok... Talán Futami-Aihara volt eddig olyan jó tempó.

Tényleg szimpla hárem kezd lenni a végére :)

fraglimiter

Nagyon orulok neki h a keszitok most tobb dologre is komoly hansulyt fektettek:
Nem szerepelt a ket rusnya beka!
Futami kapott szinte egy egesz reszt es nagyon szepen kidolgozott hajat!
Bizonyos reszeknel azt ereztem h a grafikusok most belehuztak igy a sorozat vegefele (a mar emlitett Futami-s haj, Hiiragi-nak a haja is a fizika szabalyai szerint mozgott mikor beszeltek Aihara-val) es el is faradhattak mert Aihara arca neha olyan lapos es nyomott volt... csak pislogtam.

[spoiler]A Futami - Aihara paros megerdemli h egy par legyenek, foleg Kazuki aki mert egy nagyot lepni es viraggal ment Futami lakasahoz. Attol a kis kenyszer poentol eltekintve h Kazuki elovette a papirkajat h most mi is legyen lelegzet visszafojto jelenet volt, jobban orultem volna ha ott egy gyengecske de annal aranyosabb rogtonzest lathattunk volna. Tovabbra is kivancsi vagyok hogyan fog folytatodni kettejuk kalvariaja mert meg ugye van 4-5 resz es ugye tudjuk h Sakino is kicsivel talan tobbet erez Kazuki irant mint szimpla baratsag. Ő annak a karakternek tunik aki harem animeokban vegig versenyez a fohosert de vegul nem ő lesz a befuto. Aztan meg ki tudja, talan ha...

A Mao&Yuumi - Kouichi trio meg engem erosen emlekeztet a Shuffle! felallasara. Ott is a gyerekkori baratno es az iskolai szerelem volt egymas ellen. Arrol nem is beszelve hogy a koltozes a Shuffle!-ben is a vegere maradt mint lezarasnak szant esemeny.
Bizom benne hogy nem fog hulyeseget csinalni Kouichi es nem megy utana Maonee-nak, nem vall neki szerelmet es hagyja ott Yuumi-t. Nah ennek nagyon nem orulnek  :mad:[/spoiler]

Soul

Quote from: fraglimiter on 2008-02-25, 12:41:18
[spoiler]
Bizom benne hogy nem fog hulyeseget csinalni Kouichi es nem megy utana Maonee-nak, nem vall neki szerelmet es hagyja ott Yuumi-t. Nah ennek nagyon nem orulnek  :mad:[/spoiler]

[spoiler]
Sztem pedig utánna fog "menni".Ha megnézed Koichi és Yumi kapcsolatát még mindíg "félnek" egymástól, lassan haladnak, bár gyakran beszélgetnek de ennyi.Mao-val sokkal közvetlenebb, és a forgatáson nagyon úgy látszott hogy Koichi elgondolkozik valamin, ez Yuminak le is esett hogy hoppá itt valami nem stimmel.
Áááá kinnt van a 20.rész és én csak 7végén tom meglesni, ti meg itt fogtok spoilerkedni  :P.[/spoiler]

Lokids

Aihara + Futami. Ütött mint a búszkerék. :)

Sanada és Hosino... hát ahogy elnézem Hosino már tudja mi lesz ennek a vége. :(
De nem hiszem el, hogy Koichi ekkora láma. ennyire vak nem lehet. Ez már nem reális. :P
Hiába kedves gyerek meg minden... "Ha két virágot ültetsz egy cserépbe, megölik egymást" Ez van.

Dreamcleaver

Hát igen, a Futami-s jelenet nagyon szép volt. Főleg mikor fent várakozott, hogy Aihara mikor szól bele a kaputelefonba. A grafika minőségére meg valóban nem lehet panasz. A hajak valóban gyönyörűen voltak kidolgozva. Kicsit átdolgozták az arcokat is, de előnyösen. Viszont Sakino-t előre sajnálom.  :frown:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Most néztem meg a 20.-at, kellemes meglepetésként ért az animáció minőségének javulása. A Futamis jelenet tényleg jó volt, remélhetőleg innen már nem balfaszkodják el a dolgokat. Attól meg én is félek, hogy Kouichi végül Maonál fog kikötni, nagyon remélem azért, hogy nem így lesz.

Dreamcleaver

Pedig akkor jöhetne a Hoshino x Princess & friends lesbian orgy jelentem.  :D

Btw a 20-as részben Aihara tesójának moe faktorát "enyhén" megdopták. X3

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#16
1-16: Az elején eléggé leírtam, de meglepően jó lett. :jee: Sok karakter megváltozott a szememben, pl Hoshinót az elején nagyon bírtam, most már a falra mászok tőle, Hiragival meg fordítva. Kedvenceim: Mao, Kai, Kazuki, Futami. Elég furcsa lenne ha Mao Kouichival jönne össze, főlegh mert imho nagyon összeillenek Kai-val. Remélem nem fogják nagyon eőltetni a szerelmes szenvedést, pedig mint ahogy az elhangzott:
[spoiler][/spoiler]
A békákat pedig én fogom megölni.

smash++

Én meg már azt hittem,hogy csak engem idegesítenek azok a békák.Nem csak a műsoridő miatt,de még a két karit is rontják.Mennyivel jobb volt most Aihara tesója.

20 rész:  :cool:
Bekerült a kedvencek közé,de inkább olyan érzésem van,hogy az egész részt nézve számomra ez volt  a legjobb.Én Aihara-Futami műsoridő hiányban szenvedtem és sikerült csillapítani,de még mindig kevés!!!!
Már az elején tudtam,hogy ők a legérdekesebb pár és tényleg.Kár,hogy kevés közös szerepük volt :(

Sanada rettentően lame.Hoshino is kicsit az.Nem jó nézni ezt az erőltetett vihart... Végre eljutottak vmi normális párkapcsolat szerű dologig...
Nem is értem mit szenvednek ennyit.Nem igaz,hogy nem tudják letisztázni ki kit szeret.Mao Koichi szerelmét kicsit erőltetettnek érzem,de egye fene nagyon akarnak egy kis drámát a készítők...

Na de szerintem ebből a részből is látszik,hogy Aihara-Futami "drámája" sokkal jobb mint Koichi-Yuumi-Mao "drámája" .De lehet csak én érzem így.

Dreamcleaver

Quote from: smash++ on 2008-02-27, 10:57:40

1.Nem is értem mit szenvednek ennyit.Nem igaz,hogy nem tudják letisztázni ki kit szeret.Mao Koichi szerelmét kicsit erőltetettnek érzem,de egye fene nagyon akarnak egy kis drámát a készítők...

2.Na de szerintem ebből a részből is látszik,hogy Aihara-Futami "drámája" sokkal jobb mint Koichi-Yuumi-Mao "drámája" .De lehet csak én érzem így.

1. Jah igen, a szerelem az ugye egy ilyen logikus dolog. Leülenk és megbeszélik, hogy akkor ki-kit szeret...-_-
2. Sztem az Aihara-Futami kapcsolat drámája nem olyan mély, mert nem nagyon van kifejtve Futami karaktere, hogy miért is olyan, amilyen. Viszont egyértelműen ő az egyik legszebb lány a sorozatban (erkélyes jelenetnél pl gyönyörű volt) ezért mindenki neki drukkol.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

smash++

Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-27, 11:36:46
1. Jah igen, a szerelem az ugye egy ilyen logikus dolog. Leülenk és megbeszélik, hogy akkor ki-kit szeret...-_-
2. Sztem az Aihara-Futami kapcsolat drámája nem olyan mély, mert nem nagyon van kifejtve Futami karaktere, hogy miért is olyan, amilyen. Viszont egyértelműen ő az egyik legszebb lány a sorozatban (erkélyes jelenetnél pl gyönyörű volt) ezért mindenki neki drukkol.

1. A letisztázást nem pont így értettem. De azért nem igaz,hogy Koichi az érzelmei alapján nem tud dönteni.Az meg elég érdekese ha most hirtelen olyan érzései támadtak,hogy mindkettőt nagyon szeretem és nem tudok dönteni... Persze Yuumi-ba már évek óta belevolt habarodva és Mao-val való kapcsolatát is inkább barátinak mutatták eddig...
Tisztázás még pl,hogy Yuumi miért nem tudta befejezni a mondatot amit elkezdett ?!

2. Mélynek nem tudom mennyire mély,de az egyik legszebb megvalósítás volt és élvezet volt nézni az biztos.Nem is kell olyan mélynek lenni,mert nekem ez a fajta "dráma" jobban tetszett mint a sablon 2-5 közül kell választanom dolog. Futami karija annyiban volt kifejtve, hogy egy zseni,nem volt oylan gyerekkora mint a többieknek,a szülei valszeg veszekedtek és elváltak,nem foglalkoztak vele.Kb lehet sejteni.De tény,hogy nem kapott nagy hangsúlyt. Több Futamit akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én

#20
Quote from: smash++ on 2008-02-27, 11:59:53
Több Futamit akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:tezsvir: :whoah: Csak azt sajnálom, hogy úgy meg Sakino marad hoppon. Why, God? Why?
Yuumi és Kouichi kínlódása engem is fáraszt. Ennél nehezen lehetne nyilvánvalóbb, hogy Yuumi teljesen bele van habarodva, Kounak csak egy kis spiral power kéne és azt vihetne amit akar. De nincs neki, ahogy tökei sincsenek.

Egyébkén Kai csak engem emlékeztet Chad-re a bleach-ből? :D

minuszmiki

Quote from: Én on 2008-02-27, 14:48:46
Csak azt sajnálom, hogy úgy meg Sakino marad hoppon. Why, God? Why?
Dreamcleaver kitűnő szerepet adott a maradék lányoknak: ;)
Quote from: Dreamcleaver on 2008-02-26, 16:35:42
Hoshino x Princess & friends lesbian orgy

Én

Nah, behoztam 20-ig.
[spoiler] :hail:[/spoiler]
Amilyen átlagosan indult a cucc, olyan királyos kezd lenni itt a végefele. Rájöttem, hogy Kouichi a legjellemtelenebb ostoba férfiszereplő ebben a sorozatban, elvégre ő a főszereplő. Maoval nem tudom mi legyen, ő az egyik kedvencem, legjoban maoxkai-nak örülnék, de az már igen valószínűtlen. Remélem nagy happy and lesz, amit békás udon-nal ülnek meg, valamint DC ötletét sem vetném meg. Szal ez tetszik. Egyébként rég volt, hogy elkezdtem egy animut és rendesen be is fejeztem a kijött részeket, úgyhogy ez jól esett. :)

Soul

#23
Quote from: Én on 2008-02-27, 18:08:13
Rájöttem, hogy Kouichi a legjellemtelenebb ostoba férfiszereplő ebben a sorozatban, elvégre ő a főszereplő.

Told meg azzal, hogy fűvel fával bokorral és lám lám School Days főhőst kapunk  :smile:.

Valóban javult a grafika, Futami lehengerlően volt megrajzolva.Tök helyes volt Futami ahogy szaladgált fel és alá a lakásban, mer nem tudja most mivan  :smile:.Lassan megtörik a jég.
Pont ezt írtam Yuumi és Koichi kapcsolatáról, nem mennek nagyon sehova, és ez a 20.részben is erősödött.Most az lesz a nagy kérdés hogy Koichi mit lép Mao távozására.

[spoiler]És remélem a békák továbbra is a szennyes közt rekednek  :D[/spoiler]

Lokids

Ez a mostani rész kicsit laza volt.
Mint a vihar előtti csend.

Én

Jah, jó lassú rész volt, de tetszett. Volt számomra pár érdekes dolog, pl
[spoiler]Futami with emotions, DO WANT[/spoiler]
A két kiscsajt meg igazán megerőszakolhatná már valaki úgy istenigazából.
Amúgy így hogy nemrég néztem Clannadot, Gurren-Lagann-t és School Dayst, Kouichi feje furcsán ismerős volt. :D

minuszmiki

ep. 22: Ez se pörgött jobban, mint az előző, de végre végeztek a felkészüléssel, jöhet a nagy finálé. Örülök, hogy nem tudom előre, mi lesz a vége. Nem örülök, hogy nagyon sok ronda QUALITY volt ebben a részben, remélem azért az utolsó kettőt megrajzolják úgy, mint mondjuk a huszast.

smash++

ep23: Vegyes érzések. Sakino ebben a részben nagyon jó volt, de Futami meg nem kapott szerepet. Nem hiszem el, hogy Aihara és Futami ilyen nehéz eset...(pedig a nehezén túl vannak)
Úgy néz ki csak az uccsó részben láthatjuk ki jön össze tutira és ki nem.
Masszív mindenki hoppon marad end lesz :D

Lokids

Quote from: smash++ on 2008-03-22, 09:49:04
ep23: Vegyes érzések. Sakino ebben a részben nagyon jó volt, de Futami meg nem kapott szerepet. Nem hiszem el, hogy Aihara és Futami ilyen nehéz eset...(pedig a nehezén túl vannak)
Úgy néz ki csak az uccsó részben láthatjuk ki jön össze tutira és ki nem.
Masszív mindenki hoppon marad end lesz :D

Lehet Futami meglátta azt a csókot, és nem várta meg a magyarázatot. :P

Soul

Én is azt gyanítom hogy mindenki hoppon marad.De azért nem volt rossz ez a suli fesztiválos rész.Csak itt nem táncikáltak a tűz körül azaz még nem esteledett be, vagy lehet hogy egyáltalán nem lesz.