Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

zolan43

[WF]_School_Rumble_2nd_Term_-_03_[88B4174B].mp4
Az éjszakai survival game vége. MIKO-CHAN.

SaiyaGin

Quote from: zolan43 on 2006-04-22, 10:41:50
MIKO-CHAN.

És égő házból kimentett "maid".  :D

Fazék

4-es raw-hoz torrent
(még a 3-as részt se volt időm megnézni, de gondoltam titeket hátha érdekel :))

Fazék

nu, csak sikerült megnéznem ezt a 3-as részt, és a feléig elég gyenge volt, mert nem volt elég fantáziájuk, hogy túllépjék ezt az egyszerű előadásmódot és még inkább túlzásba vigyék, de Harima és Hanai(?) küzdelme elég jól sikerült és a maradék részben is volt pár nagyon jó poén, szóval továbbra is bizakodó vagyok a sorozattal kapcsolatban.

Ugyanakkor a rajzoláson én is mintha némi igénytelenedést észleltem volna sajnos...

RE@L

Jut eszembe ezt a hentai-t postoltam már be fórumra? Mert hogy imgboardra fellötem még régen az biztos, de nem emléxem hogy postoltam-e volna.
Szal még1x ez itten HENTAI: http://usteam.hu/pictures/flash/pics/school%20rumble.swf

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Moha

Egy kissé loli beütése van, nem?
Amúgy csak Tenma-val és Yakumoval lehet kavarni? Mert nekem Sawachika csak bikiniben hajlandó mutatkozni... :hehe:

Member

#66
Csak az az két esemény van benne, vagy van más is? Mert szegény Yakumo már 3-szor elélvezett, de nem enged tovább.

Már értem, hogyan is megy. Sajnálom, Moha, Sawachikára csak fröcskölni lehet.
EDIT:
Egyedül Yakumo lett jó, Sawachika túl visszafogott, Tenma meg túlzás...

RE@L

Tenmát is meglehet, ;) nekem legalábbis sikerült  :lul: már nem emléxem hogyan de meglehet!!!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Moha

Quote from: RE@L on 2006-04-25, 00:02:00
Tenmát is meglehet, ;) nekem legalábbis sikerült  :lul: már nem emléxem hogyan de meglehet!!!
A főképernyőn kell rákattintani Tenmára. Amúgy meg jobb gomb - play funkcióval lehet variálgatni.

De térjünk inkább vissza a sorozathoz:
A 3. részt is sikerült megnéznem. Jól van![spoiler]Kiderült, mi is akart lenni ez az egész lövöldözős marhaság. :D Csak nem rontják el a szokásos SR hangulatot. :)[/spoiler]
De lassú lesz így végignézni és mindig várni a következő részre... :haha:

Fazék

#69
kijött a 4-es rész is WF változatban
amint van torrent, ide is belinkelem, de reggel már garantáltan megtaláljátok :)

szerk: hmm, még mindig nincs kint torrent... na mindegy, reggelre már csak kint lesz, ha meg mégse, akkor ott van a WF oldalán 3-4 agyonterhelt direct link letöltési lehetőség :)


Fazék

Ez a négyes rész nagyon jó volt! :)
Szedjétek! Nézzétek! :D

Amúgy már csak azért is jobb sztem így heti 1 részt nézni, mert ha egybe nézné az ember, talán hamarabb megunná az ismétlődő poénokat, de én amilyen feledékeny vagyok, ugyanolyan jót nevetek most is rajtuk :)

L.Mole

Quote from: Fazék on 2006-04-30, 13:48:22Amúgy már csak azért is jobb sztem így heti 1 részt nézni, mert ha egybe nézné az ember, talán hamarabb megunná az ismétlődő poénokat, de én amilyen feledékeny vagyok, ugyanolyan jót nevetek most is rajtuk :)

És ha a végére érsz kezdheted elölről! :haha:

SaiyaGin

Quote from: Fazék on 2006-04-30, 13:48:22
Ez a négyes rész nagyon jó volt! :)
Szedjétek! Nézzétek! :D

Ezek a fránya frizurák! :D
Szegény Harima... mennyit ehetett meg az onigirikből? :D

Christian

Nekem is nagyon bejött ez a 4. rész és érdekes módon ez az onigiris poén minnél többször volt elsütve, annál jobban ütött...a végére leborultam a székről. Most viszont már abszolút nem tudok dönteni,hogy ki kéne Harima mellé. Yakumo vagy Sawachika?  :confused:

Rage

Quote from: Christian on 2006-04-30, 15:36:33
Most viszont már abszolút nem tudok dönteni,hogy ki kéne Harima mellé. Yakumo vagy Sawachika?  :confused:
Mindketto.  :lazza: :Kiraly:
(Bar sajnos a mangaban valtozatlan a helyzet, 99.9%, hogy Harima - Tenma lesz, vagy ami meg rosszabb, Karasuma - Tenma, Harima meg egyedul marad.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Fazék

Quote from: L.Mole on 2006-04-30, 14:53:09És ha a végére érsz kezdheted elölről! :haha:
the advantages of short-term memory loss :D

mellesleg az a gond, hogy ez nem annyira vicc nálam, mert tényleg nem kell sok könyvet tartanom, elég pár kedvenc, amiket évente-kétévente elolvasok és ugyanúgy meglepetést tudnak okozni, szóval amint kicsike könyvtáram végére érek, kezdhetem is nyugodtan az elejérői :haha: :redface:

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-04-30, 13:48:22
Ez a négyes rész nagyon jó volt! :)
Szedjétek! Nézzétek! :D

Amúgy már csak azért is jobb sztem így heti 1 részt nézni, mert ha egybe nézné az ember, talán hamarabb megunná az ismétlődő poénokat, de én amilyen feledékeny vagyok, ugyanolyan jót nevetek most is rajtuk :)
Egyetértek! ;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

 :rotfl: 4. rész... viszont sztem 1 kicsi logikai bukfenc van benne ugyanis az 1 évadban egyedül Onigiri-t tanult meg Tsukamoto készíteni, és Karasumának ízlett (elvileg jó volt) attól függetlenül, sajnos még mindig azt veszem észre hogy nincsenek annyira kidolgozva a karaktere, és a háttér se olyan részletgazdag mint az előző évadban, de a hangulat mindenképpen 100-as!!!!  :whoah:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L on 2006-04-30, 21:44:54
:rotfl: 4. rész... viszont sztem 1 kicsi logikai bukfenc van benne ugyanis az 1 évadban egyedül Onigiri-t tanult meg Tsukamoto készíteni, és Karasumának ízlett (elvileg jó volt)
Ha jól emlékszem Karasuma köri mániás (hogy kell ezt írni :confused:  :) ) Harima reakciójából ítélve azért nem lehetett gyenge a cucc :D


RE@L

(curry, indiai fűszer) igen de pont ezaz hogy Harima is szereti :) de ez kicsi apró mellékes dolog mert itt úgyis a poén + a sitcom volt a lényeg.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Member

Ha esetleg még emlékszik vki:
-Karasuma, mit szeretsz jobban, engem vagy a curry-t?
-Curry.
...
-Menj utána, Harima. Nekem máshova kell mennem. (és sármosan elnéz az "óccsóköri" boltra)

Én azt tapasztalom, hogy minden hülye anime karakter van ramen- vagy curry-mániás.

.Attila

Quote from: Manitu on 2006-05-02, 03:13:43
Quote from: RE@L on 2006-04-30, 21:44:54
:rotfl: 4. rész... viszont sztem 1 kicsi logikai bukfenc van benne ugyanis az 1 évadban egyedül Onigiri-t tanult meg Tsukamoto készíteni, és Karasumának ízlett (elvileg jó volt)
Ha jól emlékszem Karasuma köri mániás (hogy kell ezt írni :confused:  :) ) Harima reakciójából ítélve azért nem lehetett gyenge a cucc :D
A japán karee más, mint az eredeti curry egy kicsit, ha jól tudom. Egyébként különböző erősségű karee-k vannak. Én magam csináltam egy nem csípőset, nem rossz kaja, csak kicsit macerás volt. Mármint egyszerű, csak sokat kellett dolgozni vele, vannak gyorsabb kaják :)
De persze vannak olyan karee-k, amik olyanok, mintha napalmot dobtál volna a nyelvedre (nem próbáltam).
Quote from: Christian on 2006-04-30, 15:36:33
Nekem is nagyon bejött ez a 4. rész és érdekes módon ez az onigiris poén minnél többször volt elsütve, annál jobban ütött...a végére leborultam a székről. Most viszont már abszolút nem tudok dönteni,hogy ki kéne Harima mellé. Yakumo vagy Sawachika?  :confused:
Az az onigiri-s rész végre a jó öreg School Rumble-re emlékeztetett :) Nem mintha nem tetszene a többi (bár a 2. és a 3. epizód annyira nem volt jó szerintem), de hiányzott már ez a fajta humor belőle :)

Manitu

Quote from: Bonci on 2006-05-02, 17:16:51
De persze vannak olyan karee-k, amik olyanok, mintha napalmot dobtál volna a nyelvedre (nem próbáltam).
Hát, Harima reakciójából én arra következtetek, hogy valami ilyesmit tehetett bele :D


draxx

#84
Mar kijott az 5.ik is:
[Your-Mom] School Rumble 2nd - 05 [63341038]​.avi
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=19059
[WF]​_School​_Rumble​_2nd​_Term​_-​_05​_[16100BDD]​.mp4
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=19349

RE@L

Szvsz első átlagos Sukuran rész.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

draxx

#86
6os:
[Your-Dad]​_School​_Rumble​_2​_-​_06​_[E36FCF03]​.avi
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=19579
[Your-Mom] School Rumble 2nd - 06 (PROPER)[EC373AA2].​avi
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=20053

Fazék

#87
megnéztem az 5-ös részt és továbbra is elégedett vagyok a sorozattal. :)

az opening immár ötödszöri hallása után kedvet kaptam a letöltéséhez. persze botor módon megfeledkeztem, hogy ezek milyen állapotban tölthetők le, szóval picit meglepődtem, amikor megláttam, hogy élőszereplős klippről van szó és hát valami katasztrófálisan borzalmas, de annyira, hogy nekem már tetszik! :D az egész jól kinéző szemüveges énekes csajszi egy iskolaruhában szambázik végig az gimnáziumi folyosókon miközben egy szőkés srác üti az útjába állókat. és persze a klipp végére tombolás egy tanteremben, szóval tipikusan béna japán klipp, de nagyon jó :haha:

ja izé, lemaradt a torrent a borzalmas videóhoz: nesztek! ne csak én szenvedjek :D

Fazék


Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-05-11, 00:06:09
ja izé, lemaradt a torrent a borzalmas videóhoz: nesztek! ne csak én szenvedjek :D
Hallod ez nagyon kegyetlen.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!