Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: DarkstarOlyan DC féle, 400+ rész? Jöhet! :jee:
Ha van legalább egy csapat, ami szorgalmasan csinálja az összes részt, akkor én is benne vagyok.  :tezsvir:

Pirula

Quote from: SaiyaGinAztán a TFR-re? :D
Akár. De hogyan fogják megkülönböztetni a negyedik meg az ötödik évadot? :D

SaiyaGin

Quote from: PirulaAkár. De hogyan fogják megkülönböztetni a negyedik meg az ötödik évadot? :D
Jó kérdés... Talán TFoR és TFiR... Na jó, ez nem túl fantáziadús... :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaVárok a TTR-re.
Quote from: SaiyaGinAztán a TFR-re?
Wishful thinking, ahogy mondani szokták :p

Necrid^

Tuti lesz folyatatás. mert 1 rész allat képtelenség 1 happy end.van még csömö dolog amit le kell tisztázni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridTuti lesz folyatatás. mert 1 rész allat képtelenség 1 happy end.van még csömö dolog amit le kell tisztázni.
Pláne, hogy a regény még nem fejezõdött be. ;)

Raggie

Quote from: RamizMár esett, de sebaj, Mazsit azért meglepted. :D
Szerintem érdemes várni, míg kész.
Jóvanna, én nem emlékszem! Vagy épp a netemet bütyköltem... Mindegy, akkor én is kivárom, csak jöjjön már! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Cobra

Belehalgattam a Saber Marionette J amerikai szinkronjába... nem kellett volna  
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: VenomÉn szeretem menet közben nézni a sorozatokat, és várni, hogy "a francba, mikor jön már ki az az új rész, múlt héten már szerdán fenn volt..." :)
Érdekes aspektusa a dolognak. De azért a legtöbb embernek bosszúság. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

White SeeD: minek lespoilerkedni a sorozatot??!?!?!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

racka64

Tegnap fejeztem be és nekem tetszett  :) ( a szamuráj-témájú animeket egyébként is szeretem, és szépen beleillett ebbe a körbe) .Angol szinkronnal kezdtem el nézni, de így sajnos csak amolyan teleregény hangulata volt, Migeira borzasztó akcentusánál pedig már végképp feladtam és az eredeti hangra váltottam (bár hamarabb tettem volna meg :eeek:  ) és innentõl kezdve összehasonlíthatatlan volt az élmény . Valószínû h. ezért még 1x meg fogom nézni. Mondjuk pár részlet nem egészen világos a történetbõl,például h. a végén akkor Kyo vagy Kyoshiro gyõzött vagy mindkettõ,mert a hang Kyoé a fizimiska meg Kyoshiroé.


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Darkstar

A [Lime] féle Fumoffu torrent még nem ért le, de 1-2 rész már kész, eddigi tapasztalat: az erõs színû (pl piros) tárgyak határa elmosódott, és rendkívül idegesítõen vibrál. Tud valaki erre valamilyen szûrõt?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: White SeeDÖöö, nem tom kiderûlt-e, hogy ezek feltételezések, és nem ez a vége. De a kedvedért edit-elem és odaírom hogy állspoiler:D
OK. Igazság szerint nem olvastam el, csak láttam, hogy az utolsó részrõl szól és nincs beszínezve ==> grr... :) De jobb így.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: White SeeDÖöö, nem tom kiderûlt-e, hogy ezek feltételezések, és nem ez a vége. De a kedvedért edit-elem és odaírom hogy állspoiler:D
Álspoiler...

A KMFDM_juke_joint_jezebel.mpg miatt beleneztem a Patlabor movie 1-be. Tulkepp csak tekergettem benne, eddig az elso dolog ami feltunk a zene szegenyessege. A klip zeneje nagyon jol illett a kepekhez. Furcsa, hogy ugyanaz a latvany mennyire mas egy jo zenevel, es mennyire lapos egy masikkal. Hm. Bovebb eszrevetelek majd a film megnezese utan...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alkyra

Elég érdekes anime.
A kora sajnos rányomja a bélyegét a zenére s a jelentekre(pl végigmond egy kisebb monológot a levegõben mielõtt leütné az ellent...), de a grafikára nem lehet panasz.
A történet a tipikus mentsük meg a királylányt, de elég jól meg van fûszerezve
dolgokkal s csavarokkal.
A kedvenc karim Chelsea Rorec volt(Blondie, ahogy hívja a fõhõs.^^), de a többi szereplõ se rossz.(olyan tipikus karakterek)
Érdemes egyszer végignézni, ha vlm egyszerûre vágysz.
Értékelés: 7/10

Rounin

Ahem. Na ez is megvolt.. ha dohányoznék, most muszáj lenne rágyújtani. Na hol is az a schmájli.. :lazza:

Khm.

Az intro frenetikusra sikeredett, a történet hozta a maga megszokott idióta és komoly egyvelegét.
Gyakorlatilag egy kicsit hosszabb, több odafigyeléssel elkészített CB epizódot kaptam, kifogásolhatóság nélkül (számomra).

Watanabe-sama másik sokat emlegetett mûve (SC) elõrébb lépett kettõvel a letöltendõk listáján :)

Nimlot

Szerintem nagyon király anime :jee:
Szép rajzolás, jó történet nekem bejött  :)
"Being too kind is also... cruel!"

Kvikveg

A szörcs nem talalja, ugyhogy ezekszerint nem irtam a Shingetsutan Tsukihimerol. Vampiros, ezt tudni kell rola. Es ennek ellenere irom, hogy nem jo. Valahogy olyan kuszan osszerakott az egesz. Jo is lehetne, mert alapvetoen jo a tortenet amit kitalaltak, de valahogy megsem jon ossze. Olyan kialakulatlan benyomast kelt az egesz.
Azt hiszem a rendezessel/scripttel toltak el a dolgok 99%at. A karaktereket meg alakithattak volna ->A szoke vampir pl igen nevetseges a rovid szoknya-pulover szereleseben, de ez csak egy (vizualis) dolog a sok kozul...<-, illetve tobbet kihozhattak volna beloluk.
Kar erte. Beke poraira. Del.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zolan43

Akik látták a 00-ás "részt" azok már ezt várták... -Az ikrek mestere: GAULUN és még él, amíg Sagara le nem lövi.-

Ramiz

Quote from: RouninAz intro frenetikusra sikeredett, a történet hozta a maga megszokott idióta és komoly egyvelegét.
Gyakorlatilag egy kicsit hosszabb, több odafigyeléssel elkészített CB epizódot kaptam, kifogásolhatóság nélkül (számomra).
Watanabe-sama másik sokat emlegetett mûve (SC) elõrébb lépett kettõvel a letöltendõk listáján :)
:tezsvir: Végre valaki, aki nem kukacoskodik a filmmel kapcsolatban! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RouninAz intro frenetikusra sikeredett, a történet hozta a maga megszokott idióta és komoly egyvelegét.
Gyakorlatilag egy kicsit hosszabb, több odafigyeléssel elkészített CB epizódot kaptam, kifogásolhatóság nélkül (számomra).
Csatlakoznék Ramiz kollégához...
Quote from: RouninWatanabe-sama másik sokat emlegetett mûve (SC) elõrébb lépett kettõvel a letöltendõk listáján :)
Eez meg naggyon helyes! Errõl is várjuk a benyomásokat!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bucser

Nagy csalódás volt számomra a Gundam Seed Destiny abszolút nem méltó a Gundam Seed-hez egydimenziós karakterek kiszámítható történések No jellemfejlõdés egészen a sorozat végéig:( Kár érte erre kár volt elpukkantani a Seed Franchise-t.  4/10


Másik

GunGrave: Ez viszont egy nagyon kellemes csalódás volt számomra. Sok ember az elsõ rész után leírná viszont 2. rész már megfog aztán egyre gyorsabb és érzelmesebb lesz a folytatásmajd a 6. rész után nem tudtam abbahagyni... 9/10
Anime filmek(OVA-k is) Top5: GitS, Cowboy Bebop Movie, Grave of The fireflies, Macross Plus, Saber Marionette J Again,

Anime Sorozatok Top5: Berserk,Cowboy Bebop, Gundam Seed, GunGrave, Trigun :jee:

SaiyaGin

Quote from: White SeeDVajon mért sejtettem, hogy ez lesz:)
Csak tudnám emmyit fog még túlélni. Fejbelõtték. Majd felrobbantották, és a víz alá küldték.

Meg még kétszer darabokra szedték az AS-t, amiben csücsült. :)

Necrid^

Quote from: White SeeDVajon mért sejtettem, hogy ez lesz:)
Csak tudnám emmyit fog még túlélni. Fejbelõtték. Majd felrobbantották, és a víz alá küldték. Szerintem jobb lenne, ha kilõnék az ûrbe. Na azt élje túl:D
De már ez is túl sok.... Ugye felrobbant a vízalatt, szal ha nem volt valami hajó a közelben (márpedig ha lett volna tuti észlelték volna) ami kihúzza.


Persze még nem láttam, nade majd monst délután:)
És tuti él még..ilyen robbanás után, pénos lenne :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridÉs tuti él még..ilyen robbanás után, pénos lenne :D
Viszont általában mindig valami hiányzik belõle. Lehet, hogy következõ alkalommal Gauron már csak egy fej lesz. :D

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Darkstar
A [Lime] féle Fumoffu torrent még nem ért le, de 1-2 rész már kész
Nekem még egy rész se jött le :bruhuhu: , ehhez amúgy van angol dub??

Darkstar

Quote from: Slayer_AceNekem még egy rész se jött le :bruhuhu: , ehhez amúgy van angol dub??
Van benne angol felirat és szinkron is (azt én a helyedben kihagynám...). Az elsõ és az utolsó 3 rész ér le elõször, az szinte mindenkinek megvan. Viszont nincs egy készforrás se, és én a 83%-ommal csak egyvalakitõl tudok tölteni, tehát még sok van hátra. Viszont mivel õ is tölt tõlem, él a remény, hogy pont ki fogják egészíténi egymást.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Slayer_Ace

#4377
QuoteOriginally Posted by Darkstar
Van benne angol felirat és szinkron is (azt én a helyedben kihagynám...). Az elsõ és az utolsó 3 rész ér le elõször, az szinte mindenkinek megvan. Viszont nincs egy készforrás se, és én a 83%-ommal csak egyvalakitõl tudok tölteni, tehát még sok van hátra. Viszont mivel õ is tölt tõlem, él a remény, hogy pont ki fogják egészíténi egymást.
[/I]
De jó...az elsõ 3 amit már láttam, és az utolsó három ami még ráér  :rolleyes:
Én is észrevettem, hogy nincs késszforrás...de utálom ha ez van  :b+:
Te milyen kliensprogramot használsz?

zolan43

#4378
Részenként 1-1 idióta versenyszám ami nem szerepel a mangában...
edit: Adva egy eleve hoszú befejezetlen sorozat, és mit csinálnak vele? Mégjobban elnyújtják.
Korrektek az epizódok, a poénok hozzák a megszokott színvonalat, CSAK az dühít, hogy egymás után bereknak NÉGYES darab "töltelék" részt...

Kvikveg

#4379
Ohm. Figyelmebe ajanlanam mindenkinek a topic elso postjat. Meg mielott elmegyunk az egysoros hozzaszolasok, "milyen resz jott ma ki" es hasonlo temak fele nagyon.
Ha en vagyok ma tulerzekeny akkor bocsi.
Koszi! :rolleyes:

edit:link javitva.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.