Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

sss

Kösz szépen igy má naon faja az egész!:tezsvir: :whoah:

Hiei-sama

Akit erdekel vadaszhat ra: Raw   [S^M] School Rumble 2 gakki 01 RAW.avi

Member

ÚJABB ÉLETCÉL!!! :D Fansub akkor kb. 2 hónap múlva?

Fazék

Quote from: MemberÚJABB ÉLETCÉL!!! :D Fansub akkor kb. 2 hónap múlva?
én modanék rá 2 napot, de lehet hogy már holnap is lesz vmi gyengébb, de szinte biztos, hogy 3 nap múlva már 2-3 fansub is létezni fog hozzá, ez ugyanis nem kicsit népszerû sorozat :)

SaiyaGin

Quote from: Fazékén modanék rá 2 napot, de lehet hogy már holnap is lesz vmi gyengébb, de szinte biztos, hogy 3 nap múlva már 2-3 fansub is létezni fog hozzá, ez ugyanis nem kicsit népszerû sorozat :)

Ebben reménykedem én is.:)

racka64

Az anidb-n kerestem egy jó kis vámpíros animét és a keresõ többek között kidobta a Legend of DUO-t. Látta már valaki? ha igen , milyen ?


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Hiei-sama

Quote from: racka64Az anidb-n kerestem egy jó kis vámpíros animét és a keresõ többek között kidobta a Legend of DUO-t. Látta már valaki? ha igen , milyen ?


Inkabb hagyd ki ha jot akarsz,pocsek es eleg buzis ;)

Ishinomori

#847
Quote from: NikoleHello
Nemtudna valaki egy listát adni arról,hogy milyen animékhez van magyar felirat az ftp-n?
Köszike

Szia!

A Haibane Renmeihez van. Mondjuk ezt nekem eleve magyar felirattal hozták, de azt hiszem a srác az ftp-rõl szedte le, szóval, egy próbát megér. Töltsd le az elsõ részét és kukkants bele, jobbat nem tudok tanácsolni.

Azt hiszem az Inuyasha sorozathoz is van, de nem végig és az tömörített fileban van, külön le kell tölteni hozzá. BS-playerrel be tudod tenni a magyar feliratot.

Lazzaret

Olyan oldalak érdekelnének ahol régi és új animek RAW-os torrentjei megtalálhatoak. A régiek ha lehet ilyet találni akkor azok egyben legyenek meg. Amiket ismerek azok a kövik: Darkside,B33t,S^M és a tokyo tosho ha jól írtam. Fõleg olyan animek lennének a célpontjaim amik 1-2 éve és 10 éve jelentek meg. Ha tudtok ilyenrõl ezer hála.


www.arkangyalok.uw.hu

racka64

Quote from: Hiei-samaInkabb hagyd ki ha jot akarsz,pocsek es eleg buzis ;)

Köszike :)
Akkor vmi jó vámpíros animét tudnátok ajánlani ? ( a Hellsingen és a Trinity Bloodon kívül - ezeket már láttam :)  )


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Moha

Quote from: racka64Köszike :)
Akkor vmi jó vámpíros animét tudnátok ajánlani ? ( a Hellsingen és a Trinity Bloodon kívül - ezeket már láttam :)  )
Tsukihime vagy Tsukuyomi? :)

Hiei-sama

Quote from: racka64Köszike :)
Akkor vmi jó vámpíros animét tudnátok ajánlani ? ( a Hellsingen és a Trinity Bloodon kívül - ezeket már láttam :)  )


Vampiros nemsok van amirol tudok,de talan a nepszerubbek:Vampire Hunter D,Blood vagy Vampire Princess Miyu

Shuichi

Sziasztok! Bocs ha rossz helyre írok, de valami baj van az FTP-s címmel? Mert hogy nem fogadja el a jelszavam!

Lazzaret

Quote from: ShuichiSziasztok! Bocs ha rossz helyre írok, de valami baj van az FTP-s címmel? Mert hogy nem fogadja el a jelszavam!
Ne a forumos regedet használd hanem ami az Usteam fõ oldalán. Ott is lehet regelni és az kell oda.


www.arkangyalok.uw.hu

Shuichi

Quote from: LazzaretNe a forumos regedet használd hanem ami az Usteam fõ oldalán. Ott is lehet regelni és az kell oda.


Ugyanazt a jelszót ahsználtam idáig is ide a fórumba Shuichi néven oda meg mami :D szal ezzel nem lehet gond, volt már régebben is h nem nyitotta meg pedig jól írtam be :S nemtom mi lehet

Lazzaret

Quote from: ShuichiUgyanazt a jelszót ahsználtam idáig is ide a fórumba Shuichi néven oda meg mami :D szal ezzel nem lehet gond, volt már régebben is h nem nyitotta meg pedig jól írtam be :S nemtom mi lehet
Akkor nézd meg Moha aláírásában levõ linket az talán tudd segíteni.


www.arkangyalok.uw.hu

Shuichi

Problémám megoldódott most már jó :)

Manitu

Quote from: LazzaretOlyan oldalak érdekelnének ahol régi és új animek RAW-os torrentjei megtalálhatoak. A régiek ha lehet ilyet találni akkor azok egyben legyenek meg. Amiket ismerek azok a kövik: Darkside,B33t,S^M és a tokyo tosho ha jól írtam. Fõleg olyan animek lennének a célpontjaim amik 1-2 éve és 10 éve jelentek meg. Ha tudtok ilyenrõl ezer hála.
Ha ilyen kell, akkor élbõl azt mondanám, hogy emule, ott talán meg lehet még találni õket, a torrent elég esélytelen.
Azért itt egy pár:
Ez nem túl nagy, meg nem is nagyon frissül...
R-Raws... nem tudom milyen, egyszer szedtem innen valamit...
Greenland. Kínai tracker, milliónyi jó cuccal, de egy kínai-angol online fordítóra szükséged lesz hozzá, mert latin betû nem sok van az oldalon :D Itt szoktak lenni régebbi cuccok is, de általában max 1-2 hétig élnek. Ha tudsz kínaiul lehet requestelni a fórumukban :D
Hongfire. Ha jól emlékszem itt is elõfordul néha raw.

Amúgy ha régi cuccok kellenek, szerintem ne rawt keress, hanem kínai softsubos verziót. Az szinte mindenbõl van, anidb-n bent vannak hozzájuk az ed2k linkek, és még le is jönnek véges idõn bellül. Az az egyel több felíratsáv meg kit zavar az mkvban :D


racka64

Quote from: Hiei-samaVampiros nemsok van amirol tudok,de talan a nepszerubbek:Vampire Hunter D,Blood vagy Vampire Princess Miyu

QuoteTsukihime vagy Tsukuyomi?

Köszike , utánajárok :)


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Fazék

Emmegmicsoda?  :icon_eek:

ti tudtátok hogy jön egy ilyen izé és ez mi és hol és mikor?

de ebben ugye semmi új jelenet nincs, csak kivágták a "filler" epizódokat?

Hiei-sama

Quote from: Fazék on 2006-04-09, 00:28:52
Emmegmicsoda?  :icon_eek:

ti tudtátok hogy jön egy ilyen izé és ez mi és hol és mikor?

de ebben ugye semmi új jelenet nincs, csak kivágták a "filler" epizódokat?


Errol mar reg tudtunk,de sztem ez se nagyon lesz leforditva ugymint a sac 1 movie bar abban nincs semmi uj asszem.

Manitu

Quote from: Fazék on 2006-04-09, 00:28:52
Emmegmicsoda?  :icon_eek:

ti tudtátok hogy jön egy ilyen izé és ez mi és hol és mikor?

de ebben ugye semmi új jelenet nincs, csak kivágták a "filler" epizódokat?
Úgy ahogy mondod, viszont itt van ez is, ami viszont már új. A sorozat folytatása :)


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Necrid on 2006-04-10, 01:03:01
ki jött az első Rész az uj "Ah my goddessból" http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4153

Nekem úgytűnik, hogy ez még csak a trailer.  :3x3:

Hiei-sama

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-10, 09:01:59
Quote from: Necrid on 2006-04-10, 01:03:01
ki jött az első Rész az uj "Ah my goddessból" http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4153

Nekem úgytűnik, hogy ez még csak a trailer.  :3x3:

Akkor vlmit elneztel ugyanis reg kint van az elso resz rawja :P

SaiyaGin

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-10, 09:06:04
Akkor vlmit elneztel ugyanis reg kint van az elso resz rawja :P

Azt tudom, de az nincs ott a linken.;)

Hiei-sama

Bocsi de tenyleg nezzel jobban korul ott van a linken rajta.....

SaiyaGin

#867
Quote from: Hiei-sama on 2006-04-10, 09:36:42
Bocsi de tenyleg nezzel jobban korul ott van a linken rajta.....

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=group&gid=1606

Eps:0 Subbed:1 Last: T1- Promo Date: 03 20. 2006.

Szerk.: bocsi, azt elfelejtettem mondani, hogy jelen esetben nem érdekel a raw.

Hiei-sama

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-10, 09:39:31
Quote from: Hiei-sama on 2006-04-10, 09:36:42
Bocsi de tenyleg nezzel jobban korul ott van a linken rajta.....

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=group&gid=1606

Eps:0 Subbed:1 Last: T1- Promo Date: 03 20. 2006.

Jaj istenem latom nem vagod anidb-t...Inkabb ahova episode 0 van irva az elotte leve sarga + jelre nyomj ra es akkor talan latni is fogsz valamit...

Necrid^

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-10, 09:34:18
Quote from: Hiei-sama on 2006-04-10, 09:06:04
Akkor vlmit elneztel ugyanis reg kint van az elso resz rawja :P

Azt tudom, de az nincs ott a linken.;)
Tessek http://bt.saiyaman.info
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!