Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Annyiban, hogy premier. :)
Failure is the default option

kisvirag

Naizé.

kicsit el voltam veszve. Jól le is maradtam dolgokról.

White Seed: mikrós netrõl annyit, hogy bár nálunk egész olcsó, 5k/hó, igaz ez csak 6Gbig, aztán asszem 500 (vagy 1000?) ft/1gb van, és 512es vonal, 32kbos felfelével.... nos, nemtom h a routerünke van suxul beállitva de miért, de kifelé nemnagyon akar menni a jel...
ahogy már katz is mondta, hullámzó, a szakadozás természetes jelenség, de valahol a szerzõdésben jól eldugva benne is van, hogy nem garantálják a szakadásmentes vonalat, mert mittom milyen frekvenciát használnak, ami nem alkalmas ilyesmire...

szóval ha masszivan letöltögetni akarsz, esetleg fájlmegosztani, nem ajánlom. arra, amire én használom, h mikor hazamegyek böngésszek, meg skypoljak, még elmegy, de pl volt már haver h felhivott, h nem unom még, h 2-3 percenként ki be jelentkezek MSNen? mondtam neki, hogy DE :D

Fazék: grat a 4kyuuhoz!

a többit meg még mingyárt elolvasom :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Dreamcleaver

A negatív rep sztem egy aljas dolog. Valakivel ne mértesz egyet az meg neg reppel bosszulja meg. Mert senki nem fogja neked leellenõrizni. hogy mire adtak neked neg repet. Én asszem egyszer kaptam neg rep-et az Elfen Lied értékelésemre, de nem biztos. Csak volt egy névtelen rep ami mellet sötét volt a zöld négyzet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Quote from: DreamcleaverA negatív rep sztem egy aljas dolog. Valakivel ne mértesz egyet az meg neg reppel bosszulja meg. Mert senki nem fogja neked leellenõrizni. hogy mire adtak neked neg repet. Én asszem egyszer kaptam neg rep-et az Elfen Lied értékelésemre, de nem biztos. Csak volt egy névtelen rep ami mellet sötét volt a zöld négyzet.
no igen én is vmi hasonló névtelent kaptam, de én ugyebár az EL ellenességemre  :) de nem örültem neki különösebben én se, azóta se tudom kitõl jött.. sztem is elég gyenge dolog így a rep-osztogatás, hogy nem írja alapból mellé a nevedet... mert természetesen a normális emberek felvállalják, hogy õk adták, de az általában elfogadható érvbõl született (pl káromkodtál és ez figyelmeztetés, vagyis nagyjából jogos), de a névtelennel semmit se tudsz kezdeni, max össze-vissza nekiállhat az ember vádaskodni, amivel megint nem jut sehova...

Lythis

#23404
blarke-ot nem egészen értem, de tiszteletben tartom a döntését.

katz: Ez a kijelentésed, hogy köszönöd, és hogy vigye Member-t nem gondolod, hogy kicsit erõs?

 Valaki nem tudja meddig lesz ilyen random ganaj az idõjárás egyébként? Kicsit zavaró, hogy minden nap más... két napja havazott, tegnap sütött a nap és dögmeleg volt, ma meg volt esõ is... 49yf45z...

Negatív rep meg sux0rz... egyedül Evil Blimp kapott, de õ is csak mert kérte...

Rounin

Quote from: Lythisblarke-ot nem egészen értem, de tiszteletben tartom a döntését.

katz: Ez a kijelentésed, hogy köszönöd, és hogy vigye Member-t nem gondolod, hogy kicsit erõs?

 Valaki nem tudja meddig lesz ilyen random ganaj az idõjárás egyébként? Kicsit zavaró, hogy minden nap más... két napja havazott, tegnap sütött a nap és dögmeleg volt, ma meg volt esõ is... 49yf45z...

Jah... fura mostanság az idõjárás. De sebaj.

Hm.. aggódom a lakótársam miatt... szerintem belealudtak a kádba o_O Nyehe.. hogy is volt az? Hány naposan ideális? Persze a vízbõl ki kell venni /gg

Lythis

Quote from: RouninJah... fura mostanság az idõjárás. De sebaj.

Hm.. aggódom a lakótársam miatt... szerintem belealudtak a kádba o_O Nyehe.. hogy is volt az? Hány naposan ideális? Persze a vízbõl ki kell venni /gg

Attól is függ, hogy mennyire hideg a víz, és hogy a delikvens mennyire van elmerülve benne. A helyi élõvilágot dolog itt nem játszik hálistennek... rövidtávon legalábbis semmiképp..

 Ne felejtsd el felgyújtani utána...

Rounin

Quote from: LythisAttól is függ, hogy mennyire hideg a víz, és hogy a delikvens mennyire van elmerülve benne. A helyi élõvilágot dolog itt nem játszik hálistennek... rövidtávon legalábbis semmiképp..

 Ne felejtsd el felgyújtani utána...

Kettõ van. Szerintem melegítik egymást, mielõtt beállna a halál. Szóval még van idõm...majd ha hazaértem. Ha nagyon rondák, akkor megperzselhetem kicsit, hogy kiszáradjanak ^^'

Lythis

Quote from: RouninKettõ van. Szerintem melegítik egymást, mielõtt beállna a halál. Szóval még van idõm...majd ha hazaértem. Ha nagyon rondák, akkor megperzselhetem kicsit, hogy kiszáradjanak ^^'
Ha nagyon rondák, akkor eleve miért? o.0   j00 4r3 5!c|<....

Rounin

Quote from: LythisHa nagyon rondák, akkor eleve miért? o.0   j00 4r3 5!c|<....

Hell... |>!|\/|w!7... me' megszívhatták magukat vízzel és akkor pfejj..de egy kis dehidratálás, aztán fene tudja ^^

Who knows...maybe i'll like it more that way^^

Lythis

Quote from: RouninHell... |>!|\/|w!7... me' megszívhatták magukat vízzel és akkor pfejj..de egy kis dehidratálás, aztán fene tudja ^^

Who knows...maybe i'll like it more that way^^
|\|u|\/|85k|_|11... I wasn't talkin' bout why you'd BURN them.... you don't really need a reason for that anyways... you should accuse them of practicing witchcraft though... just to make sure you're doin' legal stuff..
 So I wasn't talkin 'bout t3h burnin, but what j00 were plannin' 2 do BEFORE that... does this ring any bells?^^

Rounin

Quote from: Lythis|\|u|\/|85k|_|11... I wasn't talkin' bout why you'd BURN them.... you don't really need a reason for that anyways... you should accuse them of practicing witchcraft though... just to make sure you're doin' legal stuff..
 So I wasn't talkin 'bout t3h burnin, but what j00 were plannin' 2 do BEFORE that... does this ring any bells?^^

Megpirítani õket kicsit. Égetni utána..... Kapíse? ;P I no wh47 |_|'r 74Lk1|\| 480|_|7...

Lythis

Quote from: RouninMegpirítani õket kicsit. Égetni utána..... Kapíse? ;P I no wh47 |_|'r 74Lk1|\| 480|_|7...
That takes away some of the moisture so be sure not to overdo t3h toastin' part.. j00 should also put them outside a bit because the moisture will make sure their skin isn't as dry after you've toasted them....
(btw: d0 j00 7h|nk |'d 807h3r wr|7|n' |f j00 d|dn'7 |_|nd3r574nd? ...5h335h...84k4...:D)
 Jah, egyébként jóreggelt fórum!!^^

kisvirag

hátnemtom, mi bajotok van a negativ reppel...
szerinem együtt jár azzal, hogyha lehet pozitivat is adni, azaz a tetszésed kifejezni, akkor lehet a nemtetszésed is...
persze nem az agyba fõbe osztogatásért van.
eddig én is csak egyszer adtam, és véletlen asszem lemaradt róla a nevem, de én akkor jogosnak éreztem, mert nagyon sok ember lett hülyének nézve.

asszem akkor volt még nagy neg rep osztás, mikor valaki vlaami nagyon gusztustalan dolgot postolt nagyon LOLba...
szóval van annak értelme. csak ésszel kell bánni vele.

a fentebbi társalgásbol nem sokat értek, de lehet hogy jobb is nekem...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Nekem van egy neg reppem, amelyre nincsenk megindokolva, hogy miért kaptam, meg hogy kitõl, csak küldték egy LOLos postért és kész. Azért lehetett volna az emberben annyi gerinc, hogy legalább ír valamit, már ha a nevét le is hagyta. :mad:

SaiyaGin

Oresama wa hontou pwnz0r. :lazza:

Zanador

Ez a két post itt elõttem egymás után kifejezetten érdekes... nem akarok semmibe beleszólni, de tényleg, ahogy olvastam kisviragét és Memberét, szerintem egyenes gondolatmenettel egy (külsõ szemlélõ számára) egész vicces következtetés adódik.. :)

Egyébként neg rep-et még nem osztottam senkinek, mindig még a threadben válaszoltam, vagy pm-ben, ha eloffolódott volna ezzel a téma. Nem mintha a jelenlegi körülmények között bárkinek is jelentõsen ártanék egy neg rep-pel de hát a szándék a fontos. :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Xipe

Quote from: MemberNekem van egy neg reppem, amelyre nincsenk megindokolva, hogy miért kaptam, meg hogy kitõl, csak küldték egy LOLos postért és kész. Azért lehetett volna az emberben annyi gerinc, hogy legalább ír valamit, már ha a nevét le is hagyta. :mad:


nekem is van belole, termeszetesen nev nelkul, de kb. 20 masodperc mire kiderited hogy ki volt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zanador

Quote from: Xipenekem is van belole, termeszetesen nev nelkul, de kb. 20 masodperc mire kiderited hogy ki volt.
Pusztán érdeklõdés: azt hogy csinálod?

Eddig én se irtam oda a nevem, bár eddig mind + volt amit kiosztottam (jelenleg +0, de ez más kérdés :) ). Majd innentõl odairom hogy én vagyok.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

kikuchiyo

Ahh, ez a verõfényes tavaszi napsütés! Csiripelnek a madarak, rügyeznek a fák, a földbõl elõbújnak a hóvirágok... a legszebb évszak a tavasz!... *elrángatják*

A japántanár kérdezte, hogy meddig esik még a hó? mondtuk, hogy shigatsu kamoshirenai.
Failure is the default option

Lythis

Igen esik az esõ... |7 5u[k37h 8|97|m3....

kisvirag+ Member post nekem is ütött, de nem emlegetjük fel, mert megint flame lesz belõle...:D

Fazék

Quote from: Xipenekem is van belole, termeszetesen nev nelkul, de kb. 20 masodperc mire kiderited hogy ki volt.
ez engem is érdekelne, jöhet PM-ben is. köszi.

Ready2

Quote from: Fazékez engem is érdekelne, jöhet PM-ben is. köszi.

haha minek bosszubol?:)

asszem vkinek mar enis adtam. nevet persze nemirtam mert nemis tudtam hogy nemirja oda alapbol. amugy nalam ez inkabb duh levezetese. mondjuk ugy flame helyett csinalom ha csinalom :) (szerintem meg csak 1et adtam de az ezertvolt :))

Fazék

Quote from: Ready2haha minek bosszubol?:)
nem. csak kíváncsi lennék rá, hogy honnan lehet megállapítani. most már amúgy se tudnék mit kezdeni vele, rég eltûnt a rep listámról az aki név nélkül negatívat adott, de valaki adott már olyan pozitívat is, ami után igencsak kíváncsi lettem volna a személyre :D

sirtomi

Én eddig csak pozitív repet adtam és oda is írtam, hogy miért és ki vagyok :)
Negatívat még nem kaptam, de volt már, hogy kiváncsi lettem volna, hogy miért kaptam és kitõl.

Member

Adhatok. :D Kell? :)
LYTHIS: Lain után nemigen tudom felfogni, hogy mire céloztál, de talán reggelre újraéled az agyam. :eeek:

kisvirag

aki az én és a member postjábol messzemenõ következtetéseket vont le jól tette. de pmben már letárgyaltuk.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Akkor jól sejtettem... Nem lesz flame, igaza volt, hülyeség volt az engem körülvevõ falusiakból kiindulni. :)
Ezennel bocsánatot kérek azoktól, akiket nyílvánosan hülyének néztem anno a Nagyon Lol rovatban az informatikus vicceknél, ha esetleg megbántottam volna vkit!

Ramiz

Akartam adni egy negatív repet Xipének, kíváncsi voltam, hogy kitalálja-e, ki vagyok, de sajnos nem tudok. Esetleg valaki megcsinálja helyettem? :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rage

Quote from: RamizEsetleg valaki megcsinálja helyettem? :angyali:
Been there, done that.
痛みを感じる方向に、出口がある!