Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

Xipe

mit is mondhatnek.
MMORPG jatek.
nagyon jo.
es a legjobb, hogy ingyen jatszhattok privat szervereken.

nagyon orulnek neki hogy ha innen is egy paran beugrananak hozzank es regisztralnak magukat, hogy velunk jatszhassatok.

//www.l2matrix.net

jelenleg az oldal angol, de mar csinalom a magyar verziot is neki.
ha barmi kerdesetek lenne akkor PM-ben vagy a thread-ben tegyetek fel.
aki meg ismeri az msn cimemet ott is megtalal.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Egész szép a játék. A programot letölteni kell vagy megvenni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizEgész szép a játék. A programot letölteni kell vagy megvenni?

Letölteni. Elég méretes darab, hát még a patchekkel együtt^^

Xipe

letolteni kell.
osszes kb 5GB-t foglal a jatek.
patchelni egyszer kell es utana a mi csatlakozo proginkal tudsz felmenni a sajat privat szerverunkre.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

#4
Ha lesz helyem, meg  türelmem újra letölteni a cuccost, akkor szerintem fel fogok nézni. Csak én balga pont mult héten töröltem le az installját:(

Amúgy ami keveset játszottam vele azért szerintem jobb mint a sokat hypolt RO, mondjuk gépigénye is nagyobb... de amikröl tudok hogy lehet ingyé játszani ezök közül szerintem messze a legjobb. (azért nagyon értek hozzá, mivel megöltem vagy 3 kutyátvagymit benne egyszer :))
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xipe

pedig nagyon jo jatek.
es en mint GM tudok majd segiteni valamelyest nektek.

minel hamarabb csatlakoztok annal nagyon az eselye annak hogy kapjatok valami
jot.
most szervezek es allitok ossze egy kisebb Event sorozatot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

#6
Úúúú.. bevallom megtaláltam az installert, csak a programot töröltem le, uh már ép a patchelés közben tartok.

Amúgy meik szerver meik és mit takar itt a PVP meg nem PVP?

edit: Namindegy csináltam egy karakter a Lilithen, épp futok belassítva a város felé sok lootal megpakolva...
mondjuk azért vagyok csak ilyen lelkes mert a WoW szerverem halott:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Én is kipróbálnám, de nincs esélyem leszedni itthon... Meg nem tudom, hogy szaggatna-e, nem-e. Majd kipróbálom. Egyébként kb egy ilyen progi mennyit tölt le futás közben?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: roderickÚúúú.. bevallom megtaláltam az installert, csak a programot töröltem le, uh már ép a patchelés közben tartok.

Amúgy meik szerver meik és mit takar itt a PVP meg nem PVP?

edit: Namindegy csináltam egy karakter a Lilithen, épp futok belassítva a város felé sok lootal megpakolva...
mondjuk azért vagyok csak ilyen lelkes mert a WoW szerverem halott:)


mi a karaktered neve?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

álcáztam magam és Roderick nevet választottam, már komoly lvl 12 vagyok:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xipe

Quote from: roderickálcáztam magam és Roderick nevet választottam, már komoly lvl 12 vagyok:)


rendben.
en mindket szerveren Inquatitis vagyok.
Lilith a nehezebbik szerver, ott az igazi a jatek, Longhorn pedig az uber szerver.

Teamspeak-en dumalhatsz is mivelunk.
 ts.l2matrix.net
 pw: matrix
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

Igazából fura, mert a connector thingie-be akármit állítok be mindig létezik ugyanaz az accountom, uh. nemtom meik szerverhez csatlakoztam, de ahhoz eléggé permanensen:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

HVp213

Quote from: RamizÉn is kipróbálnám, de nincs esélyem leszedni itthon... Meg nem tudom, hogy szaggatna-e, nem-e. Majd kipróbálom. Egyébként kb egy ilyen progi mennyit tölt le futás közben?
Nekem megvan a game kiirtam egyszer, odaadom ha kell, csak a frissitést kell hozzá leszedni... (ami ha jol tudom automatice)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213Nekem megvan a game kiirtam egyszer odaadom csak a frissitést kell hozzá leszedni... (ami ha jol tudom automatice)
:merci: Ha hiszed, ha nem, éppen e percben törpengtem, hogy roderick vagy Xipe fülét kezdjem-e el rágni, hogy passzolja oda nekem a játékot. Szóval most 3 ember megmentõje is vagy. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Jóvan akkor az egyik meetre elviszem ameéyikre el tudok jutni (remélem a következö már ilyen lesz) viszem! (de elötte azé vhogy emlékeztess pl: pm vagy csörögj rám :D mer elfelejtem :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Xipe

na, akkor akinek megvan, telepitse es jatszon.
akinek meg nincs az meg szoljon ha nem akar toltogetni es kiirom ujrairhato lemezre.

megvalami, ha elkezdetek jatszani adjatok meg a karaktereitek nevet, hogy tudjam ki kicsoda.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipena, akkor akinek megvan, telepitse es jatszon.
akinek meg nincs az meg szoljon ha nem akar toltogetni es kiirom ujrairhato lemezre.
megvalami, ha elkezdetek jatszani adjatok meg a karaktereitek nevet, hogy tudjam ki kicsoda.
Én még elõtte megkérdeznélek mint GM-et, hogy eddigi tapasztalataid alapján melyikek az életképes kasztok (faj/kaszt párosítások). Elõbb-utóbb vszeg úgyis új karit indítok, ami már teljesen az én szájam íze szerinti lesz, de amíg nem ismerem a játékot, a világot, addig elég, ha egy használható kaszttal indulok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizÉn még elõtte megkérdeznélek mint GM-et, hogy eddigi tapasztalataid alapján melyikek az életképes kasztok (faj/kaszt párosítások). Elõbb-utóbb vszeg úgyis új karit indítok, ami már teljesen az én szájam íze szerinti lesz, de amíg nem ismerem a játékot, a világot, addig elég, ha egy használható kaszttal indulok. :)

attol fugg igazabol hogy egyedul fogsz-e jatszani vagy pedig csoportban mas emberekkel.
kezdesnel termeszetesen mindegyik kaszt nehez.
en Human Fighterrel kezdtem aki a dupla kardokra van specializalodva(Gladiator alkaszt).

igazabol kezdesnek mindenfelekeppen egy harcos kasztot ajanlanek.
Dark Elf-nek van a legjobb paralizise viszont azt csak 65-os szintol tudod megtanulni.

Szerintem probald ki az Orc Fighter-t mint kezdo karakter.

megvalami, szervervalasztaskor figyeljetek oda hogy a weboldalon MINDKET szerverre kell accountot regisztralni kulon-kulon.

Lilith a nehezebbik szerver, ahol igazan megerzed a jatek izet.
Longhorn pedig az uber szerver ahol sokmindent(majdhogynem mindent) meg tudsz majd venni a boltokban es minden mas faj es kaszt magiajat es tudasat meg fogod tudni majd tanulni.

ha jok vagytok es hetvegen jatszotok akkor majd csinalni fogok egy kisebb versenyt fantasztikus nyeremenyekkel, de ehhez az kell hgy legyetek minimum 5-en.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: XipeSzerintem probald ki az Orc Fighter-t mint kezdo karakter.

Lilith a nehezebbik szerver, ahol igazan megerzed a jatek izet.
Longhorn pedig az uber szerver ahol sokmindent(majdhogynem mindent) meg tudsz majd venni a boltokban es minden mas faj es kaszt magiajat es tudasat meg fogod tudni majd tanulni.
Ork, az jó lesz. :)
"uber" -ez mit jelent? Piskóta? Vagy azért nem? No mindegy. Én rá akarok érezni a játék igazi ízére, ha már játszok. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizOrk, az jó lesz. :)
"uber" -ez mit jelent? Piskóta? Vagy azért nem? No mindegy. Én rá akarok érezni a játék igazi ízére, ha már játszok. :)


nem, az uber szo nemet eredeto.
jatekokkal kapcsolatban akkor hasznaljak ha rohadtul konnyu, vagy rohadtul nehez.

sok sikert, ha kellek van egy Teamspeak csatornank ahol elerhetsz.
ts.l2matrix.net  az IP es matrix a password.

programot itten megtalalod  http://www.goteamspeak.com/news.php
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

roderick

én problémámra tucc valamit mondani, hogy mindig ua. a szerverre csatlakozik?
legalább azt tudnám, hogy melyikre:)
mondjuk felteszem az 5x-ra sikerült mertha ez az 50x.os akkor baromi unalmas grindelések lehetnek a rendesben:)

Amúgy érdemes rámenni olyasmire, hogy én mondjuk tank leszek? (knightról ezt olvastam a hivatalos honlapon)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Xipe

Quote from: roderickén problémámra tucc valamit mondani, hogy mindig ua. a szerverre csatlakozik?
legalább azt tudnám, hogy melyikre:)
mondjuk felteszem az 5x-ra sikerült mertha ez az 50x.os akkor baromi unalmas grindelések lehetnek a rendesben:)

Amúgy érdemes rámenni olyasmire, hogy én mondjuk tank leszek? (knightról ezt olvastam a hivatalos honlapon)


persze, a tankok nagyon jok. ha nem kifejezetten Knight akarsz lenni akkor mehetsz Orc Destroyer-nek.

remelem hogy ha Lilith-en es Longhorn-on akarsz jatszani akkor regisztracional(ketszer kell regisztralni) lilith-et es utana longhorn-t jelolted be.

en megtennem hogy csatlakozas elott bemennek a C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\host file-ba as kitorolnek onnan minden IP cimet ami ott van.

ezutan probalnam meg, es termeszetesen azutan hogy regisztraltal a masik szerverre is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

rendben gyerekek.

most VASARNAP lesz az elso rendezveny amit en csinalok Lilith szerveren.
nektek azert jo mert legalabb magyarul is makogok majd valamit nektek.

este 10-11 ora kozott varok mindenkit a Giran melletti Arenaban.

hozzatok a legjobbakat amiket tudtok mert nem lesz egyszeru dolgotok.
jovo heten szinten hasonlo idopontban vagy nektek akar korabban is csinalhatok egy kisebb eventet, de ott nem lesznek ilyen jo cuccok mint most.

kulon szolok hogy nem minden event lesz olyan ahol csak szornyeket kell kinyirni.
lesznek sima "keresd meg ezt" tipusuak is.
de a kedvencem az lesz amikor a terkep egy adott pontjara kell jonnotok es valamelyik GM-el kell megharcolnotok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

thrall

nicnsen valameikõtök a Paradise serveren? :D

Xipe

Quote from: thrallnicnsen valameikõtök a Paradise serveren? :D


nagy ivben kerulom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

thrall

Quote from: Xipenagy ivben kerulom.
vajon miért XD

Xipe

Quote from: thrallvajon miért XD


mert rosszabb mint a hasmenes.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

thrall

Quote from: Xipemert rosszabb mint a hasmenes.
azért ne túlozzunk, csak a nightfallal egyenlõ :D (ami azért nagy szó XD)

Xipe

Quote from: thrallazért ne túlozzunk, csak a nightfallal egyenlõ :D (ami azért nagy szó XD)


ne is emlitsd.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Assassin

#29
Quote from: thrallazért ne túlozzunk, csak a nightfallal egyenlő :D (ami azért nagy szó XD)

Annyit a Nightfall-ról, hogy ők ingyenesek, legalább ennyit értékelhetnétek bennük...
Nem tudom, ti mennyire szívesen vállalnátok ingyen egy szerver fenntartását?
" There is no sin to know their sins."