Main Menu

Lineage 2

Started by Xipe, 2005-11-02, 16:00:22

Previous topic - Next topic

Zen

Mibajod az offmoddal? Hisz olyan jó poén [spoiler]7 kibaszott órát elbaszni egy szhros avadon csizma recire csak h ne essen ki a jó kurva anyját.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

És legalább ugyanekkora jó poén a földre drop... -.- :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

csacsa

mi bajod a földre droppal? :confused:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Zen

Farmolj alligators islanden és megtudod. :D
(Nem, pick up nem segít)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

csacsa

Farmoltam már ott elég sokat. Hidd el, ha rátenyeelsz a pick up gombra összeszedsz mindent.  :D
Blazing swamp volt izgalmas...1 óráig csak az otthagyott droppot szedtük 3an és fejenként 5 misivsl lettünk gazdagabbak, meg az ott felejtett full froppokkal!!  :muhahah:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Lt. Simoan Blarke

Nem is tudom. Amikor én durván 3 éve elkezdtem L2-zni (jóég, lassan már inkább 4, mint 3), Nightfallon kezdtem. Lehet, hogy kényelmes fasz vagyok, de én NEM bírom elviselni, ha a cuccok a földre kerülnek. Pláne egy népes szerveren: odajön valaki és lenyúlja? Na neeeee... (Silkroad, premium playereknek lootszedő majom... na AZÓTA gyűlölöm.) Meg ez a keselyű-mentalitás se tetszik... más hátán haladni előrefele? A cucc, ha már megölöm a mobot, kerüljön az inventorymba. Hogy a másik player is részesüljön belőle, arra való a loot-type meghatározása. Plusz, amin én nagyon ideges tudtam lenni: olyan tárgyak is látszottak, amiket más már felvett; a tárgyak száma rosszul látszódott a földön, could not pick up item, aztán restartkor vagy jól látszódott a szám, vagy eltűnt a cucc a földről, vagy továbbra se lehetett felvenni, esetleg ezek keveréke (fantom, ámde felvehetetlen tárgyak rulez...); elég sok játékosnál ha nem volt 5-6 óránként restart, a sok földre esett és ott felejtett szeméttől használhatatlanná lassult a szerver (most komolyan, mibe kerülne, ha a földre potyogott drop 5 perc után eltűnne?!). Végül, szerintem a cuccok földön lévő formájukban ritka hülyén néznek ki, ugyanmár hadd ne kelljen őket a szükségesnél többször látnom... (Még egy kényelmi szempont: ha azért kell felszednem pickuppal mindent, ami a földre kerül, hogy nehogy ott hagyjak valamit, akkor a szemetek megdestrukciózása még kényelmetlenebb és körülményesebb, mint akkor, amikor közvetlenül inventoryba kerülnek a szarjaim...) Uff. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zen

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-04-29, 11:23:56
Nem is tudom. Amikor én durván 3 éve elkezdtem L2-zni (jóég, lassan már inkább 4, mint 3), Nightfallon kezdtem. Lehet, hogy kényelmes fasz vagyok, de én NEM bírom elviselni, ha a cuccok a földre kerülnek. Pláne egy népes szerveren: odajön valaki és lenyúlja? Na neeeee... (Silkroad, premium playereknek lootszedő majom... na AZÓTA gyűlölöm.) Meg ez a keselyű-mentalitás se tetszik... más hátán haladni előrefele? A cucc, ha már megölöm a mobot, kerüljön az inventorymba. Hogy a másik player is részesüljön belőle, arra való a loot-type meghatározása. Plusz, amin én nagyon ideges tudtam lenni: olyan tárgyak is látszottak, amiket más már felvett; a tárgyak száma rosszul látszódott a földön, could not pick up item, aztán restartkor vagy jól látszódott a szám, vagy eltűnt a cucc a földről, vagy továbbra se lehetett felvenni, esetleg ezek keveréke (fantom, ámde felvehetetlen tárgyak rulez...); elég sok játékosnál ha nem volt 5-6 óránként restart, a sok földre esett és ott felejtett szeméttől használhatatlanná lassult a szerver (most komolyan, mibe kerülne, ha a földre potyogott drop 5 perc után eltűnne?!). Végül, szerintem a cuccok földön lévő formájukban ritka hülyén néznek ki, ugyanmár hadd ne kelljen őket a szükségesnél többször látnom... (Még egy kényelmi szempont: ha azért kell felszednem pickuppal mindent, ami a földre kerül, hogy nehogy ott hagyjak valamit, akkor a szemetek megdestrukciózása még kényelmetlenebb és körülményesebb, mint akkor, amikor közvetlenül inventoryba kerülnek a szarjaim...) Uff. :D
Számomra ez a lényeg.
Amúgy a földre esős megoldásnál van x mp idő, amíg csak az a party tudja felvenni az itemeket, akik adott mobot/bosst ölték.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Blarke, akkor írjad azt, hogy nem L2-vel akarsz játszani hanem L2j-vel. Ugyanis semmi köze a kettőnek egymáshoz, csak a kliens ugyanaz, amivel felmész a szerverre. A drop miatti lag meg csak olyankor jön elő, ha jóval több a játékos, mint amit a szervergép elbír (L2j-t szokták desktop gépekről futtatni, na ott nem csoda, hogy már 50 embernél kell napi 2 restart).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Quote from: Cobra on 2008-04-29, 11:49:53
nem csoda, hogy már 50 embernél kell napi 2 restart
Na ez így azért túlzás. :)
A normális l2j-khez bérelnek szervergépet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Cobra on 2008-04-29, 11:49:53
Blarke, akkor írjad azt, hogy nem L2-vel akarsz játszani hanem L2j-vel. Ugyanis semmi köze a kettőnek egymáshoz, csak a kliens ugyanaz, amivel felmész a szerverre.
Ez azért ebben a formában csúnyán túlzó kijelentés. És nekem 3 éve L2 = L2j (nyáron tudtam meg, hogy van olyan is, hogy L2j, szóval nem siettem el). Erről nem igazán fogok átállni, L2 = L2j, nem javás L2 = offmod...

És én még nem játszottam olyan szerveren, amit asztali gépről nyomattak (bár számítási teljesítményben bizony volt, amikor az én gépem beverte az adott szervergépet :haha: )... bár lehet, hogy csak szerencsém volt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Zen

Worldland szervert kerüljétek messzire. Anyám...
[spoiler]Az admin egy iszonyat nagy paraszt. Múltkor azért lebaszta az embereket, mert úgy írtak neki PMet h "Bocsi, nem zavarlak?". Egyik nap meg bossokat rakott le, majd kiírta h "aki meg akar ismerkedni a hellboundos bossokkal, jöjjön coliba:)". Odamentem, csak ő volt ott meg én. Még csak 1 bosst rakott le, épp pakolta a többit. Egyszer csak lebasz egy agro Halishát o.O, ami persze leöl engem. Ő mit reagál? Átmegy invis-be és otthagy. Semmi sry, esetleg res-elés(100x rate, szal ez még nem is zavar annyira). Ha bármiért reklamálni mersz, jailbe rak. 2 napja lebaszta az egész szervert h műveletlen parasztok vagyunk, mert nem tudjuk h Emese Árpád anyja volt (gondolom az igazi baja az volt h nem tudjuk kiről kapta a lánya nevét..)

1 hete volt wipe a szerón, meg hellboundra átállás. Mégis már vörös a-s fegyókkal rohangálnak az emberek..főleg a klántalanok. Haverom erre betölti walker-t, és mit lát? Acus 50es mira (50 a max). Ezzel ugye nem lenne baj, DE...egész héten nem volt merchant mammon elérhető. Máshonnan pedig nem tudott gemstone-t szülni rá. (Gmshop csak B-ig van, az is csak armor. S-es cuccot meg külön érmékből vehetsz, alapból SAzva.) Másik gyerek meg 50es acus mace-el rohangál, pedig azt se tudja hol esnek azok az érmék + dc set. +2-3 napja volt a szerón. Ráadásul amikor ez szóba jött, a gm-ek még be is vallották. Ennek ellenére még van aki tökéletesen biztos abban h nincs gmtáp. (vagy csak ő is az, és úgy tagadja, ahogy tudja). Mindenesetre én mentem onnét, más meg ne menjen oda.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1