System Shock-ok, Deus Ex, Thief-ek... (Looking Glass játékok)

Started by Ramiz, 2006-01-08, 23:04:35

Previous topic - Next topic

Raggie

Most volt az első "komolyabb" fegyveres akcióm a Deus Ex 2-ben! Egész jól alkalmazhatóak ezek a biomod-ok! :jee: Vagy négy-öt őrt hidegretettem úgy hogy a nyakukat vágtam el! ;) :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Deus Ex 1-ben ha kihozod a dokit, és nem hagyod bent téglának, akkor ott lesz a bázison a hekker sráccal együtt, ugye? És így meghal majd vagy nem? Vagy már nincs beleszólásod? Vagy ki sem derül?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Realistic fokozaton kell, vagy mi a neve, és ott próbálj invut játszani... :D

Egyébként ha már DX1: ki tudta még megcsinálni a Dragontooth technológia ellopását a VersaLife-ból, anélkül, hogy megszólalna a riasztó? :D

Ramiz

Ööö... én aknavetővel szétlőttem mindenkit... :o Az ember ne játsszon fáradtan Deus Exet. :D
Hogyan kell? Minden panelt kikódolni a sárga hekkereszközzel?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: 0 on 2006-05-26, 10:50:45
Ööö... én aknavetővel szétlőttem mindenkit... :o Az ember ne játsszon fáradtan Deus Exet. :D
Hogyan kell? Minden panelt kikódolni a sárga hekkereszközzel?
nem, mert amint letöltöd az adatokat, és leliftezel, megszólal a riasztó. ergo már leliftezni sem szabad. Úgy oldod meg, hogy tojsz minden más implantra és a jump-ot növeled mindennel, ami csak van. Ha ügyes vagy, akkor eddigre kimaxolod, és megcélzod vele a fejed felett elhelyezkedő szellőzőt. persze annyira nem ugrasz még így sem nagyot, hogy felvigyen a csőbe, de ha azonát érkeztél (wc-ből lehet bejutni pl, ha jól emlékszem, és tanácsos előre kitakarítani azokat a rohadt greasel-eket...), akkor ha ugrás közben jókor zárod be a rácsot, akkor az feltol a csőbe, és megúsztad a riasztást, sé fütyörészve sétálsz ki az épületből. Ez egyébként lehet h glitch, csak egyszer csináltam meg, egyéb esetekben bőven jó a rohanok+thermoptic camo kombináció. Ja, és az esetleges kellemetlenségek elkerülése végett érdemes már a leérkezéskor eltenni láb alól az MIB köetschögg-öt, aki a fenit kisszobában kuksol.
Engem egyébként az zavart leginkább, hogyha van riasztás, akkor amint felérsz az alsó szintekről, a security-s fazon mindenképpen nekedmegy majd (hacsak nem vagy mészáros, és teszed el láb alól előre).


És ha már így belejöttem a pofázásba: az UC elpusztításakorrengeteg felesleges macerától kíméled meg magad, ha Maggie Chow nénit még korábban a házába mondjuk egy hangtompított sniperes fejessel  átsegíted a másvilágra. (a hülye házvezetőnőjét amúgyis kicsinálja az ember, amikor a dragontooth-ért megy... szerintem - feltéve ha nem a másik megközelítési utat választod)

Ramiz

Hmm, nem tudom, hogy beletervezték-e a készítők ezt a trükköt, de mindenképpen király... nagyon laza. :lazza: :D Mondjuk ezeket a kiborg faszikat öröm szétlőni... :__devil:

edit: hmm, érdekes: a templomba kellett volna előbb mennem, megpecsételni a gengszterek közti békét, de én inkább a VersaLife-hoz mentem. Most visszaküldtek oda, és Daedalus mindenképpen ragaszkodik hozzá, hogy menjek a laboratóriumba, de ott már semmi érdekes nincs, a szoftvert is már letöltöttem... Nemtom mi van most...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Az alagútban van a lejárat, ahol a bandaháború volt (elméletben már láttad, de lehet, hogy nem mentél arra, akkor asszem nem is fogod). Ott van a rendőrautó mögött egy szoba, ahol be tudsz ugrani egy szervízaknába, aminek az alján víz van, és így nem nyekkensz meg. Innen tudsz bejutni a VersaLife alsóbb szintjeire. (a rács zárva lesz, vigyél lockpicket). Fontos: odalenn nézz szét amennyire csak tudsz, hogy megtudj minden kódot, mert van lenn 3 implant és egy upgrade modul is, ebből az egyik eddigre más imho tuti megvan, de lényegtelen. A power recirculator/syntethic heart azért sokat tud segíteni, úgyhogy mindenképp érdemes megszerezni [előbbi az augok energiaigényét csökkenti, utóbbi a szintjüket növeli eggyel]) A templomban meg közlik h mennek a Lucky Money-ba mulatni, és később ha odamész, akkor meghívnak borra, de semmi különös.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hát nemtom... sztem már a vége felé közeledek a Deus Ex 2-nek és nem valami nagy a sztorija... Eléggé kiszámítható csavarból kettő és aztán sok gyilok a végére... Majd meglássuk ha már befelyeztem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 11:22:04
Hát nemtom... sztem már a vége felé közeledek a Deus Ex 2-nek és nem valami nagy a sztorija... Eléggé kiszámítható csavarból kettő és aztán sok gyilok a végére... Majd meglássuk ha már befelyeztem.
Merre jársz?

Ramiz

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 11:22:04
befelyeztem
Ezt nem hiszem el... :ejj: És az ilyennek még könnyű a magyar érettségi... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 18:00:41
Merre jársz?
Most vagyok JC Denton sírjánál, vagy szarkofágnál, vagyminél. Még csak most mentem be a szarkofágba.
RAMIZ: nem mindegy. Ma már mindent mindenhogy lehet írni! :D (najó helyesírásból télleg :lame: vagyok)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 19:44:56
Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 18:00:41
Merre jársz?
JC Denton sírjánál, vagy szarkofágnál, vagyminél. Még csak most mentem be a szarkofágba.
Antarktisz? Akkor már tényleg nincs sok hátra, bár azért még lesz 1-2 keményebb harcod. Egy jó tanács, amikor a csajjal harcolsz (tudni fogod... ;)) ne használd el az összes lőszered, inkább dobj rá 10 spidermine-t és daráld be közelharcban amíg azokkal foglalkozik, mert utána kicsit sok lesz a páncélos templar útközben... :)

Raggie

Igen?? Hát már most ameddig bejutottam a szarkofágba csomó spidermine-t el kellett használnom arra a három-négy templarra! :eek: Mi lesz itten ezután!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:09:21
Igen?? Hát már most ameddig bejutottam a szarkofágba csomó spidermine-t el kellett használnom arra a három-négy templarra! :eek: Mi lesz itten ezután!
Szopás... :lul:
Akkor ha kinyírtad a csajt, nézd meg neten egy végigjátszásban hogy hol találod meg a Dragon Tooth-t, és közelharcban kapd el a rohadékokat, csak vigyázz hogy ne robbanjanak az arcodba... (Mivel tudom hogy majdnem olyan lusta vagy mint én, ezért kerestem neked fegyverleírást amiben bennevan: http://db.gamefaqs.com/console/xbox/file/deus_ex_iw_special_weapons.txt ;))

Raggie

Aham...(már éppen akartam írni, hogy mi a rák az a dragonbigyó, amikor láttam, hogy ennek elejét vetted egy leírással! ;) Látom kezdesz kiismerni! :D )

Egyébként a Biomod-okat is egészen jól lehet ellenük, használni(főleg a turret/robot control + thermal cloak kombót :jee: :uzi: ... már csak robotokat kell találnom a megfelelő helyen :) ). Majcsak elintézem valahogy! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Mivel nem sokat bajlódtok a spoilerezéssel, nem hiszem, hogy én sokat bejárnék ide egy darabig...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:34:17
Aham...(már éppen akartam írni, hogy mi a rák az a dragonbigyó, amikor láttam, hogy ennek elejét vetted egy leírással! ;) Látom kezdesz kiismerni! :D )

Egyébként a Biomod-okat is egészen jól lehet ellenük, használni(főleg a turret/robot control + thermal cloak kombót :jee: :uzi: ... már csak robotokat kell találnom a megfelelő helyen :) ). Majcsak elintézem valahogy! ;)
Én a Mag Rail + Level 3 Vision Enhancement kombót alkalmaztam ellenük, enélkül a következő rész (Cairo megint...) mégnagyobb szopás lesz. Részvétem. :D

Ramiz: Hol volt spoiler? Én igyekeztem úgy írni hogy ne legyen semmi spoiler.  :confused:

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:45:33
Vision enchant 3. nekem is van!  :cool:
Akkor már csak egy Mag Rail meg a hozzávaló lőszerspóroló mod kell, és falon át leszedheted az összeset. :)

Raggie

Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 20:47:21
Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:45:33
Vision enchant 3. nekem is van!  :cool:
Akkor már csak egy Mag Rail meg a hozzávaló lőszerspóroló mod kell, és falon át leszedheted az összeset. :)
Asszem Mag Rail-om is van(az az amelyik EMP-t lő a másodlagos tüzelésre nem?!), uh mehet a hunt! :D  :uzi: :morci:

Edit: egyébként szvsz Ramiz a JC Denton-os cuccokra, meg a történet részekre gondolt... színezzük ki a kédvéért! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2006-05-29, 21:13:12
Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 20:47:21
Quote from: Raggie on 2006-05-29, 20:45:33
Vision enchant 3. nekem is van!  :cool:
Akkor már csak egy Mag Rail meg a hozzávaló lőszerspóroló mod kell, és falon át leszedheted az összeset. :)
Asszem Mag Rail-om is van(az az amelyik EMP-t lő a másodlagos tüzelésre nem?!), uh mehet a hunt! :D  :uzi: :morci:
Bizony hogy az. :) Akkor Cairo-ban nem lesz gondod, csak juss el odáig. :)

EDIT: Kiszíneztem én is.

Raggie

Ramiz: színeztem. De tényleg nem volt benne spoiler, mert pont ez az amelyik egyáltalán nem csavar! ;)

Zsiga: :oops: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Na vááárjuuuunk. Azt akarjátok mondani, hogy azokután, hogy (potenciális spoiler következik) [spoiler]azokután, hogy JC beszerzi a Dragontooth-ot, sőt, besegít abban is, hogy sorozatgyártsák kínában[/spoiler] a 2-ben csak a sírnál kapod meg azt a kardot???
PCGuruhoz asszem most a 2 a teljes játék, lehet, hogy beszerzem...

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:00:22
Na vááárjuuuunk. Azt akarjátok mondani, hogy azokután, hogy (potenciális spoiler következik) [spoiler]azokután, hogy JC beszerzi a Dragontooth-ot, sőt, besegít abban is, hogy sorozatgyártsák kínában[/spoiler] a 2-ben csak a sírnál kapod meg azt a kardot???
PCGuruhoz asszem most a 2 a teljes játék, lehet, hogy beszerzem...
Pontosan. És még ott is jól el van rejtve...

Lythis

Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:05:49
Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:00:22
Na vááárjuuuunk. Azt akarjátok mondani, hogy azokután, hogy (potenciális spoiler következik) [spoiler]azokután, hogy JC beszerzi a Dragontooth-ot, sőt, besegít abban is, hogy sorozatgyártsák kínában[/spoiler] a 2-ben csak a sírnál kapod meg azt a kardot???
PCGuruhoz asszem most a 2 a teljes játék, lehet, hogy beszerzem...
Pontosan. És még ott is jól el van rejtve...
wtf? :lol: végülis csak a WIB-knek, Simonsnak, Chownak, meg neked, meg tudjafranc még kiknek volt, plusz a fentemlített cucc, ergó biztos olyan kevés van belőle.... :D
btw:[spoiler]a 2 az Illuminatis endinget folytatja, ugye? JC télleg murdelt, vagy össze lehet vele futni a 2 ben? És miért az antarktiszon van a szarkofágja?[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:09:14
Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:05:49
Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:00:22
Na vááárjuuuunk. Azt akarjátok mondani, hogy azokután, hogy (potenciális spoiler következik) [spoiler]azokután, hogy JC beszerzi a Dragontooth-ot, sőt, besegít abban is, hogy sorozatgyártsák kínában[/spoiler] a 2-ben csak a sírnál kapod meg azt a kardot???
PCGuruhoz asszem most a 2 a teljes játék, lehet, hogy beszerzem...
Pontosan. És még ott is jól el van rejtve...
wtf? :lol: végülis csak a WIB-knek, Simonsnak, Chownak, meg neked, meg tudjafranc még kiknek volt, plusz a fentemlített cucc, ergó biztos olyan kevés van belőle.... :D
btw:[spoiler]a 2 az Illuminatis endinget folytatja, ugye? JC télleg murdelt, vagy össze lehet vele futni a 2 ben? És miért az antarktiszon van a szarkofágja?[/spoiler]
[spoiler]A 2 alapvetően a Dark Age endinget viszi tovább. JC és Paul is él, lehet is velük találkozni. Sőt, ki is lehet nyírni mindkettőt. :D[/spoiler]

Lythis

Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:15:57
[spoiler]A 2 alapvetően a Dark Age endinget viszi tovább. JC és Paul is él, lehet is velük találkozni. Sőt, ki is lehet nyírni mindkettőt. :D[/spoiler]
[spoiler]azt?? hány év telt el azóta? egyébként az egyben ha megmentem Pault, akkor olyanszinten egy béna mellékfigura lesz belőle, hogy inkább hagyom megnyekkenni...és szerintem a játékosok többsége sem tartja életben...[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:28:53
Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:15:57
[spoiler]A 2 alapvetően a Dark Age endinget viszi tovább. JC és Paul is él, lehet is velük találkozni. Sőt, ki is lehet nyírni mindkettőt. :D[/spoiler]
[spoiler]azt?? hány év telt el azóta? egyébként az egyben ha megmentem Pault, akkor olyanszinten egy béna mellékfigura lesz belőle, hogy inkább hagyom megnyekkenni...és szerintem a játékosok többsége sem tartja életben...[/spoiler]
Nem emlékszem, talán 8-10 év van a két játék közt.
Pault én mindig megmentettem, bár csak azért mert ilyen jókisfiú vagyok. :D