System Shock-ok, Deus Ex, Thief-ek... (Looking Glass játékok)

Started by Ramiz, 2006-01-08, 23:04:35

Previous topic - Next topic

Lythis

Akkor jó hamar felépülhetett minden... :D

Én asszem csak 1, vagy 2szer, de idegesít, hogy az über bátyód, akinek mindenféle kapcsolatai voltak, és aki nagyban segít, hogy átláss egykét dolgot, az gyakorlatilag egy felmosórongy lesz, aki csak ott üldögél...
hmm... tényleg... elő kéne kotorni a cd-t, és megnézni, hogy én ki tudom e csinálni őt, vagy ő is sebezhetetlen, mint Gunther az elején....

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-05-29, 22:41:42
Akkor jó hamar felépülhetett minden... :D

Én asszem csak 1, vagy 2szer, de idegesít, hogy az über bátyód, akinek mindenféle kapcsolatai voltak, és aki nagyban segít, hogy átláss egykét dolgot, az gyakorlatilag egy felmosórongy lesz, aki csak ott üldögél...
hmm... tényleg... elő kéne kotorni a cd-t, és megnézni, hogy én ki tudom e csinálni őt, vagy ő is sebezhetetlen, mint Gunther az elején....
Hápersze hogy sebezhetetlen, meg kell venni a 2.részt ha meg akarod ölni. :D

Lythis

Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:48:27

Hápersze hogy sebezhetetlen, meg kell venni a 2.részt ha meg akarod ölni. :D
XD ... a szemét marketingfogások csúcsa... mindezt ráadásul úgy, hogy úgy tervezték előre, hogy nem is tudták, hogy lesz 2 :D

Egyébként csináltatok már heavy weapon buildes karit? (beleértve, hogy az elején a rakétavetőt választjátok, meg minden...)

Zsiga

Quote from: Lythis on 2006-05-29, 23:19:33
Quote from: Zsiga on 2006-05-29, 22:48:27

Hápersze hogy sebezhetetlen, meg kell venni a 2.részt ha meg akarod ölni. :D
XD ... a szemét marketingfogások csúcsa... mindezt ráadásul úgy, hogy úgy tervezték előre, hogy nem is tudták, hogy lesz 2 :D

Egyébként csináltatok már heavy weapon buildes karit? (beleértve, hogy az elején a rakétavetőt választjátok, meg minden...)
Én mindig a GEP Gun-t választom az elején, sok lockpicket meg lehet vele spórolni... :)
De más heavy weapont sose használtam. A lángszóró nem elég táp, a Plasma Gun-ba meg alig van lőszer.

Raggie

Hát vége... befelyeztem. Nem is voltolyan rossz végül is. Csak leküzdöttem a páncélos templarokat is, meg jópofák volt a végén a választási lehetőségek(én már csakazértis a renegade-et választottam, amikor mindenkit ki kellett nyírni! ;) :__devil: ).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dreamcleaver

Quote from: Raggie on 2006-06-01, 14:05:48
Hát vége... befelyeztem. Nem is voltolyan rossz végül is. Csak leküzdöttem a páncélos templarokat is, meg jópofák volt a végén a választási lehetőségek(én már csakazértis a renegade-et választottam, amikor mindenkit ki kellett nyírni! ;) :__devil: ).

Asszem a Deus Ex 2-ben van vagy 4-5 fajta vég, én kb ennyit találtam. De persze még mindig az a legszimpibb, hogy én leszek az új "Isten", mert ugyen mindig is tudtam, hogy erre a szerepre én vagyok a legalkalmasabb.  :D :Kiraly:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Raggie

Én is e kettő közt vaciláltam, csak aztán annyira elegem lett, hogy mindenki rizsázik nekem, és majd mindegyikről kiderül, hogy mégsem egészen azt akarja amit eddig mondott, meg minden kavarás, ughogy a végén inkább bekattantam berserk üzemmódba. :D :__devil:

Szvsz spoilerezd meg a hozzászólásodat, mert vanak olyanok, akik még végig akarják játszani. ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

siklara

El sem hiszem, hogy van ilyen topic!
Nagy Thief b*zi vagyok (kedvenc játékom) és állandóan újra meg újra előkotrom, legutóbb épp most az ünnepek alatt. Hihetetlen jó fanmissionök vannak hozzá pl. itt, most épp a Benny's Dead nevűt tolom és melegen ajánlom minden érdeklődőnek! Elvileg horror sztori a csatornában tébláboló kistermetű szörnyikehordákkal, de az igazat megvallva belőlem inkább rötyögést váltottak ki az elvadult, vicces hangon bazmegoló vásott kölkök. :rotfl:
Nagyon klassz pálya, még ha nem is olyan monumentális, mint a Calendra's Legacy. Igazi egyestés, történetre fókuszáló kaland, de annak brilliáns.
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

Kvikveg

Letezik, hogy a Thief Gold XP-n nem megy? :wtf :wtf :wtf
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-12-27, 19:22:06
Letezik, hogy a Thief Gold XP-n nem megy? :wtf :wtf :wtf
Nálam ment simán minden Thief, szerintem még Vista alatt is.

siklara  :   :tezsvir: Benny's Dead hatalmas király pálya.  :cool: Calendra-nak csak az első részét próbáltam még, az tetszett. :)

Lythis

Akkor most tessék regélni, h ezek melyik Thief-hez vannak pretty please, meg egy kicsit bővebb infót  :angyali:

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-12-27, 20:43:54
Akkor most tessék regélni, h ezek melyik Thief-hez vannak pretty please, meg egy kicsit bővebb infót  :angyali:
Az első és a második részhez van soksok jó fanmission, a Benny's Dead asszem T1-es, a Calendra meg T2. Bővebb info meg a linkelt http://thief-thecircle.com/missions/ oldalon. :)

Szerk.: Megnéztem, Benny T2, Calendra1 T1, Calendra2 T2.


siklara

Quote from: Kvikveg on 2007-12-27, 19:22:06
Letezik, hogy a Thief Gold XP-n nem megy? :wtf :wtf :wtf
Hát... Elindul, de trükközni kell hozzá, mert alapból nekem sem telepíti Windows NT-re hivatkozva (lol).
Start -> Futtatás és pötyögd be: d:\setup.exe -lgntforce (d: itt a dvd meghajtó). Itt van egy átfogó FAQ a Thief játékokhoz, rögtön az első helyen figyel az ide tartozó infó a magyarázattal együtt.

Lythis: Érdemes játszogatni a fan missionök keresőjével, be lehet állítani, hogy pl. csak Thief 1-eseket szórjon ki, minőség szerinti csökkenő sorrendben, esetleg dátum szerint stb-stb. Egyébként meg mindegyiknél jelezve van felül, hogy a Thief hányadik részéhez készült. A rajongói pályák tolásához fel kell telepíteni a Darkloadert is, de az oldalon fönt vannak az infók elég szájbarágósan, sok sikert!  :smile:

Zsiga: A Calendrának még én is csak a T1-es első felét vittem át, a második eléggé szivatós, ma lett elegem belőle, kicsit pihentetem. :D
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat."
(Anonymous)

Kvikveg

Quote from: siklara on 2007-12-27, 23:01:20
...
d:\setup.exe -lgntforce (d: itt a dvd meghajtó).
...
Danke, tuljutott a kritikus szakaszon.  :appl:

edit: mar csak azt kell elerni, hogy ne fagyjon le 5percenkent... hol is a regi videokartyam, hmmm...

edit: Deus Ex: Invisible War milyen? Az elso resszel nem jatszottam. Van valahol jo kritika, ami szerintetek is megfelel a valosagnak? Wikin olvastam eddig a rola szolo reszt csak.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alucat

Na Hali! Lythis tanácsolta, hogy itt kérdezzek utána mert itt vannak hozzáértö emberek. Szóval kb 5órát baszakodtam a Thief Gold-al és nem tudom megcsinálni hogy XP alatt mennyen. Leszedtem az indeo codeceket, compatibilitást megcsináltam, dark engine miatt 1processzorosra állítottam az exe kezelését, minden szar patchet megszereztem és így is az van hogy ha duplakatt az exén akkor fekete kép és "program szabálytalan műveletet..."

amiket megcsináltam, vagy megnéztem:
http://www16.brinkster.com/salvage/thief/darkengine.htm
http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=75031

szóval halp!
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Raggie

Hmm... tough shit! Sajnos nekem semmilyen tapasztalatom nincsen avval a Thieffel. Én csak a Thief III-al játszottam. :S

Viszont lehet hogy jó hír jön mostanában???!
EZT figyuzzátok!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"