Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

balu01

Quote from: Cobra on 2017-01-08, 17:04:16
Fate Grand Order: Bár OVA-nak tűnik, de elvileg jönnek nagyjából folyamatosan a részek majd.
Nagy csalódás az első rész/film után. Grafika kb az Iliya szintjén van, Zerot meg se közelíti, karakterek unalmasak és bénák és eddig a történet se túl eredeti.
Egy pozitívum azért volt benne, Caster személyében.

Cloud

Quote from: Cobra on 2017-01-08, 17:04:16
Fate Grand Order: Bár OVA-nak tűnik, de elvileg jönnek nagyjából folyamatosan a részek majd.
Nagy csalódás az első rész/film után. Grafika kb az Iliya szintjén van, Zerot meg se közelíti, karakterek unalmasak és bénák és eddig a történet se túl eredeti.

Hulladék volt szerintem, de helyette megnézzük ezt inkább:


Fate Apocrypha

https://www.youtube.com/watch?v=KIRl3jAGbXI

Cloud

Srácok ez a Chain Chronicle: Haecceitas no Hikari sorozat ez tulajdonképpen a movie szétszabdalt változata lesz, vagy különálló sztori?

Cloud

Saga of Tanya the Evil

Annyira nem szeretem az I. Világháborús témát, de ez első rész után jónak tűnik. Várom a folytatást.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Kobayashi girl meets ...girl.
Nagyon pihent  ::)

Cloud

Youjo Senki 2. rész
Wow, ez érdekes lesz így. :C

Cobra

Youjo Senki Kicsit wtf a kezdőtörténet, de kifejezetten tetszik (mondjuk a grafika nem igazán). Megint egy főhős, aki nem nyafog, hanem lekaszabolja az ellenséget.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: Cobra on 2017-01-14, 17:49:41
Youjo Senki Kicsit wtf a kezdőtörténet, de kifejezetten tetszik (mondjuk a grafika nem igazán). Megint egy főhős, aki nem nyafog, hanem lekaszabolja az ellenséget.

Megnézted a 2. részt? :)

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud


Cloud

Tanya legújabb része tetszett, a kis rohadt trollkodós Isten. ;]

Cloud

repost:



Youjo Senki

5. rész

Ez még mindig tetszik, kíváncsi vagyok mi lesz a fő sztori, mert egyelőre egy helyben toporgunk. Tanya kislány beszédén meg vigyorogtam. :D

Kraivan

Ao no Exorcist 2. évad-ot most vettem észre.
Ez most honnan rebootolja atörténetet? Mert sajnos negatív emlékeim közé tartozik, hogy az anime a táborozás után elment valami szokásos vadfillerkedésbe, ahol a sátán maga hozza a világvégét és pusztulást, miközben a manga még hírből sem ment ilyán irányba és úgy összegezném az 1. évadot, hogy "well... that escalated quickly"
Ha jó a visszajelzés, akkor rewatch ameddig kell, aztán elkezdek hosszú idő után újra valami aktuális szezont fogyasztani. (zero kara hajimeru óta egyszerűen semmit se néztem)

Cobra

Youjo Senki 5:  :lol: Egyre jobb a sorozat.

Ao no Exorcist: elvileg simán folytatják az első évadot, mert mindenki kerüli a kölyköt az első 2 részben.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Nekem a char design nézhetetlenné teszi.  :frown:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

QuoteAo no Exorcist: elvileg simán folytatják az első évadot, mert mindenki kerüli a kölyköt az első 2 részben.
Az első évad a mangát kb a 14-16. chapterig dolgozta fel, után valami olyan marhasággal álltak elő, hogy a bátyját megszállta maga a sátán, és a korrupt vatikán asszisztált a sátánnak, ami persze úgy oldódott meg, hogy a főszereplő plotfullpowerrel és a szeretet erejével hazavágja a bátyjával az egész planetáris hóbelevancot...

A manga esszel szemben a 16. ch után mintha oroszországba ment volna, de hosszú ideje azt se olvastam. Még lehet újra előveszem akkor a dolgot. Azon animek közé tartozott, amit szerettem volna hogy jó legyen, mégis csalódás lett.

kada

Quote from: Darkstar on 2017-02-05, 00:20:42Nekem a char design nézhetetlenné teszi.  :frown:
Megnehezíti, de már kellően megszoktam hogy csak kicsit akadjak ki rajta  ::)

Demi-chan wa Kataritai
Aranyos kiscsajok (és nem kicsi is) szokatlan problémákkal angstolnak de tanárbácsi megoldja.
A humor kellően jó ahhoz, hogy a következő részt is letöltsem minden héten, de persze el kell szegénynek nézni hogy halálra unt a helyszín.

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon
Humoros, nem suli téma, parodizál szépen dolgokat, nekem bejön.

KonoSuba S2
No comment.

Kuzu no Honkai
*watches things burn while eating popcorn*
A címben szemét, a szereplők persze iskolában, a téma szerelem/kapcsolatok, de nagyon hamar kiderül hogy aki rózsaszín felhőcskéket szeretne látni az itt nagyon-nagyon eltévedt, és a dolgok csak egyre eszkalálódnak.

ReWrite  :ejj:
Amikor előző(?) évad végén valaki kért már lezárt animére ajánlást, a ReWrite szerepelt a listámon. Aztán ki lettem javítva hogy de annak még nincs vége, jön a folytatás.
De vége volt. És ez nincs.

frozenstein

Quote from: Kraivan on 2017-02-04, 23:52:34
Ao no Exorcist 2. évad-ot most vettem észre.
Ez most honnan rebootolja a történetet?
Az első évad 15. része után, a 16-ikban kezdődtek az anime original ötletek.

Darkstar

#10219
Gabu dropout 5

Végre Satania is kapott valakit, akit szivathatott.  :appl:

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Király volt a Tanya heti része, kár hogy jövő héten recap jön.

Darkstar

Amit a CR művel a Gabu sub-al, azért le kellene lőni valakit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


LuckyDingo

Vége a Fuuka-nak megnéztem a poén kedvéért az utolsó részét, hogy mire jutottak. Köbö a 3.résztől nem követtem az animét, a manga ezerszer jobb történetben.

SaiyaGin

Masamune-kun no Revenge: ebből 2 rész elég volt.

ACCA: ez viszont nagyon tetszik (4 részt láttam eddig).

Mivel érdemes még próbát tenni a most véget ért sorozatok közül?

Cobra

Ao no Exorcist 2. évadja jó volt, csak rövid.
Meg Youjo Senki (szerintem annak is most lesz vége).
Hide and fear, Cobra Commander is here !


SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2017-04-01, 10:05:15
Ao no Exorcist 2. évadja jó volt, csak rövid.
Meg Youjo Senki (szerintem annak is most lesz vége).

:merci:

blackronin

2017 tavaszi szezonban amit nézni fogok (egyelőre):
Boku no Hero Academia S2, Berserk S2, Attack of Titan S2
Szóval csak folytatások, de hátha jön valami egyedi is ezeken kívül...

Cobra

#10229
Granblue Fantasy 01: pedig az első 20 perc egész jó volt...  :comp:

Clockwork Panet 01: elég gyenge, Xebec-től többet vártam, még jó zenéje sincs eddig. Grafika mondju kjó, CG inkább átlagos, történet meg elég generic.
Hide and fear, Cobra Commander is here !