Keresek egy filmet/zenét

Started by Suszi, 2006-09-16, 11:54:58

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Baldy on 2006-12-25, 12:59:52
Quote from: Member on 2006-12-25, 11:18:15
Nem tudja vki megmondani, hogy melyik Iron Maiden számban volt az a feltűnően hosszú vonós rész? (Az egész szám olyan 7-8 perces)
Kicsit emlékeztetett az egyik Haibane háttérzenére és úgy megtetszett. :)

Most nézzem meg?
Megvan a teljes Iron Maiden discography, de még nem hallgattam bele :)
Én végig hallgattam a teljeset, de fogalmam sincs melyik lehet az :)

Baldy

Ránézek az anyagra itt:
1 könyvtár= 1 album... És 40 könyvtár van nálam :D
Félek belekezdeni :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Member

Egy tribute albumon hallottam, de úgy tudom, hogy az eredetiben is van vonósrész (főleg mert ez miatt dolgozták fel annyian azt a track-et).

Zsiga

Quote from: Member on 2006-12-25, 13:21:26
Egy tribute albumon hallottam, de úgy tudom, hogy az eredetiben is van vonósrész (főleg mert ez miatt dolgozták fel annyian azt a track-et).
Nem a Nothing Else Matters a Metallicatól véletlenül? Csak mert Iron Maiden + vonós nekem nem igazán ugrik be, pedig elég sokat hallgattam őket régebben.

Member

A hossz. nem stimmel, a 6:30 feltűnően kevés, ez ment vagy 8-ig, meg kifejezetten emlékszem, hogy haverom mondta vagy 10x, hogy "Iron Maiden Tribute együttes", és a Metallicát még csak nem is említette soha nekünk.

sirtomi

Durván az összes 6 percnél hosszabb Iron Maiden számba belehalgattam és semmi vonós sincs egyikben sem. Nem is rémlett nekem sem. Lehet hogy haverod tudja rosszul :)

Azért a SeventhSon of a Seventh Son című 9 és fél perces számot ajánlom meghallgatásra :)

Member

Ma összefutok vele, max regrabbelem és kiderül, hogy mi is az igazság. ;)

Baldy

Quote from: Member on 2006-12-26, 09:20:49
A hossz. nem stimmel, a 6:30 feltűnően kevés, ez ment vagy 8-ig, meg kifejezetten emlékszem, hogy haverom mondta vagy 10x, hogy "Iron Maiden Tribute együttes", és a Metallicát még csak nem is említette soha nekünk.

Az nem fordulhat elő, hogy a Tribute band más zenekar zenéit is leadja néha? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2006-12-25, 13:21:26
Egy tribute albumon hallottam, de úgy tudom, hogy az eredetiben is van vonósrész (főleg mert ez miatt dolgozták fel annyian azt a track-et).
:confused: :3x3:
Vonósok? Iron Maiden? Sokan dolgozták fel?  :3x3: Nem stimmel.
Valamivel biztos keveri/-ed.

Member

Minden CDje eredeti és hogy a "Metálfiú" című számból idézzek, "Az élete a metál", ezért nem tartom túl vszínűnek, hogy ekkorát tévedne. Lehet, hogy csak időközben egy korábbi tribute folyamán került bele a lassú rész, majd utána mindenki más beletette, el nem tudom képzelni.

De lehet, hogy Guns'n'Rozes volt, csak rekonstruáltam az emlékeimet...

Pirula

Quote from: Member on 2006-12-27, 13:27:58De lehet, hogy Guns'n'Rozes volt, csak rekonstruáltam az emlékeimet...
Ha Guns akkor a November Rain lesz az, az hosszú is meg vonós is. Ha meg mégsem akkor a Helloween utolsó Kiskés lemezei között kell böngészgetni, állítólag ott vannak olyanok, azokat én mondjuk pont nem hallottam.

Member

#101
Köszi, majd utánanézek. :)
(Itt nem megy a youtube, otthon meg tilos :D)

EDIT:
Ez bizony nagyon nem az... :/
Ennek az utolsó 1,5 percére emlékeztetett kísértetiesen.

Pirula

Meghallgattam de gőzöm sincs... Vonós plus metál hangszerelést a Therionnál meg a Rhapsodynál keresgélj. De legfeljebb csak így tippeket tudok adni. Therionnak a Children Of The Damnedet is feldolgozta, az mondjuk Maiden szám.

Member

Szerintem a legjobb lesz, ha személyesen rákérdezek és nem csak így vaktában lövöldözök, persze köszönöm az eddigieket mindenkinek. ;)

Pirula

Majd írd be hogy végül is mi a címe mert most már én is rohadtul kíváncsi vagyok rá.

Moha

Hmm...
Nekem most 2 olyan film lenne, amiket keresek, nem tudom, hogy esetleg megvan-e valakinek.

Az egyik a Gotcha! c. film. Egyszer régen ment a TV-ben és megnézném újra. :)

A másiknak sajnos nem tudom a címét, csak pár részletet. A lényege, hogy adott 2 barát, akik valami építkezésen dolgoznak. Egyik nap feladatot cserélnek és egy baleset következtében az egyik meghal. Aztán visszatér szellem alakjában, és ki akarja csinálni a másikat. Aztán előkerül valami angyal vagy miféle, aki azon duzzog, hogy a melócsere miatt most nem a megfelelő ember halt meg.
Közben az életben maradt barát összejön a meghalt srác barátnőjével. A srác (szellem alakban) ezért ki akarja nyírni, és áramot vezet az ajtókilincsbe, ámde nem a srác, hanem a csaj nyitja ki az ajtót és rögtön eszméletét veszti. És itt jön az egyetlen konkrét párbeszéd, amire emlékszek, ugyanis az angyaféle megszólal:
- Eh, két be nem tervezett hullajelölt.
- Kettő? - kérdezi a srác
- Hát a lány, meg a gyerek.
- Milyen gyerek?
- A tied. Tegnap csináltad.

Szóval ha valaki felismeri, szóljon!


Köszi,
Moha

Pirula

Zene kéne nekem. Méghozzá a Bella Ciao c. partizándal. Lengyelül.
De ha valaki csak felmondaná nekem a szövegét helyes kiejtéssel, már azzal is ki lennék segítve.
Köszi.

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2007-01-14, 23:19:35
Zene kéne nekem. Méghozzá a Bella Ciao c. partizándal. Lengyelül.
:3x3:

:3x3: :wtf:
Mire készülsz? Csak nem lengyel turnét tervezel a forradalom exportálására? :haha:

Lythis

A DOA OST-hez kéne egy t0rr3nt, ha akad valakinek... előre is thx

Pirula

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-15, 00:56:19
Quote from: Pirula on 2007-01-14, 23:19:35
Zene kéne nekem. Méghozzá a Bella Ciao c. partizándal. Lengyelül.
:3x3:

:3x3: :wtf:
Mire készülsz? Csak nem lengyel turnét tervezel a forradalom exportálására? :haha:
Majdnem, csak nem a forradalmat viszem magammal hanem annak az időnek az emlékeit amikor ez dívott.  :smile: Remélem veszik majd a lapot.

Shuhants

Jancsó Miklós filmjeit keresem. Bármelyiket, de  leginkább a Mohácsi vészt, meg az Ede megevé ebédem. (Nem tudtam elmenni megnézni moziban...  :ejj: )

Member

#111
Röhejes kérés lesz:
Nincs meg vkinek az eredeti PPG intro?
(Klipp, nem zene)

Draconire

Quote from: Member on 2007-01-27, 21:01:24
Röhejes kérés lesz:
Nincs meg vkinek az eredeti PPG intro?
(Klipp, nem zene)
http://gmer.uw.hu/cuccok/ppg-orig.mov (3,83 MB)

Member

#113
Köszi, akkor már csak egy Quicktime converterre lesz szükségem... :rolleyes:

EDIT: Szokatlan, sikerült az is. :haha:

Pirula

A Lain Cyberia mix hetedik tackjének keresem az előadóját, vagy csak egyszerűen dalszöveget, kottát... Gugli nem akar segíteni.  :frown:

Rounin

Samurai Champloo baseballos (23.?) rész ending dalocskája érdekelne, főzök-mosok-takarítok ^__^.

noriko

@ Pirula: ezt találtam

@ Rounin:  "Ending"- FLY [Small Circle of Friends] - Playlist OST (forrás)
mit főzöl?  :D
"I wish I could, but I don't want to."

Rounin

@ Noriko: csirkepörköltet.. izé, az már megvan. Btw i needed playable format, not TITLE! Annyi erő még bennem is volt :haha: (kösz, így már gyorsabban lekapirgálom, hogy nem kell próbálgatni)


thrall

nem szeretem az ilyen számokat, de ezt be kell szereznem, mert ez nagyoooon lol... se a címét (kivéve, ha nem you touched my tralla la a címe), se az elöadót nemtom, csak egy kis videóm van róla :D
http://youtube.com/watch?v=5sYHLxXRtdE