Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Quote from: SaiyaGin on 2013-09-11, 22:18:56
Uchouten Kazoku

Az első rész után félbehagytam, valahogy ellenszenves volt az egész - azt mondod, érdemes kitartani?
Failure is the default option

SaiyaGin

#7951
Quote from: kikuchiyo on 2013-09-11, 23:16:31
Quote from: SaiyaGin on 2013-09-11, 22:18:56
Uchouten Kazoku

Az első rész után félbehagytam, valahogy ellenszenves volt az egész - azt mondod, érdemes kitartani?

Szerintem igen.
Nem az a sorozat, ami rajongók légióit vonzaná, de azért egy érdekes történet, érdekes szereplőkkel.

Zelda


chilip


Megmurdel

faszom most már nagyon kell aza finálé :D

Zelda


SaiyaGin


Zelda

Quote from: SaiyaGin on 2013-09-12, 21:13:33
Quote from: Zelda on 2013-09-12, 21:02:07
A 24. lesz a vége nem?

Elvileg igen, de lehet, hogy lesz folytatása:

Hm... Ha az utolsó részekhez hasonló színvonalat tudnának hozni egy season 2-ben, akkor még egyet is értek vele. Csak akkor ne tolják el a végét...

Cheesy

Gin no Saji ep. 10

* Cheesy is hungry  :P

Werro

Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:

Cheesy

Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...

Zelda

Quote from: Cheesy on 2013-09-14, 14:37:11
Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...
A mangában is elfelejtették, kész katasztrófa... Ki tudja előjön-e még a téma valaha.  :ejj:

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2013-09-14, 16:03:08
Quote from: Cheesy on 2013-09-14, 14:37:11
Quote from: Werro on 2013-09-14, 14:17:37
Attack on titan: Tudja valaki, miért nem néztük meg, mi van abban a bizonyos pincében? ..vagy csak én maradtam le valamiről?  :confused:
Jól láttad, hogy nem láttad, mert a seriesben valahogy mintha el is felejtették volna. Remélem legalább valami hintet kapunk a végére, nagy csalódás lenne, ha nem...
A mangában is elfelejtették, kész katasztrófa... Ki tudja előjön-e még a téma valaha.  :ejj:
[spoiler]majd ha még nagyobb szarba kerülnek mint amibe most vannak :D .. bár én csalódtam kicsit a mangában mert válaszokat vártam nem még több kérdést  :ejj:[/spoiler]

LuckyDingo

Shingeki no Kyojin 23 - uhh kirázott a hideg, amikor[spoiler] Annie bekattant :3 Most már kíváncsi vagyok, hogy mit is jelent "warriornak" lenni náluk.. [/spoiler]

Kraivan

Shingeki no Kyojin:
Szezon érdekfeszítő sorozata, DE...
22. résztől annyira fillerszaga van az egésznek. Két jellegtelen alkat elkezdi a holt barátjukat keresni, majd egy egész résznyi huzavona után humánus a parancsnok egy jelvény felmutatása miatt.
23. rész meg... Annyira se füle se farka. Az eddigi tempóban lassan, csöpögtetve és érdekes flashbackekkel tartották fennt az érdeklődésemet, ellenben most olyan wtf van.
Az egész korrupciós botrány felesleges, mert közel sem érezni h szerves része a mostani dolgoknak. Erre hirtelen kiderül h az egyik exkollégájuk egy titán, akit le is lepleznek?
Szerintem eljött az idő h anime dropped, manga pickedup.

Megmurdel

Quote from: Kraivan on 2013-09-15, 11:11:56
Shingeki no Kyojin:
Szezon érdekfeszítő sorozata, DE...
22. résztől annyira fillerszaga van az egésznek. Két jellegtelen alkat elkezdi a holt barátjukat keresni, majd egy egész résznyi huzavona után humánus a parancsnok egy jelvény felmutatása miatt.
23. rész meg... Annyira se füle se farka. Az eddigi tempóban lassan, csöpögtetve és érdekes flashbackekkel tartották fennt az érdeklődésemet, ellenben most olyan wtf van.
Az egész korrupciós botrány felesleges, mert közel sem érezni h szerves része a mostani dolgoknak. Erre hirtelen kiderül h az egyik exkollégájuk egy titán, akit le is lepleznek?
Szerintem eljött az idő h anime dropped, manga pickedup.
sztem ezt a 2 részt inkább még "szenvedd" végig :D csak utána vedd elő a mangát

LuckyDingo

Quote from: Kraivan on 2013-09-15, 11:11:56
Shingeki no Kyojin:
Szezon érdekfeszítő sorozata, DE...
22. résztől annyira fillerszaga van az egésznek. Két jellegtelen alkat elkezdi a holt barátjukat keresni, majd egy egész résznyi huzavona után humánus a parancsnok egy jelvény felmutatása miatt.
23. rész meg... Annyira se füle se farka. Az eddigi tempóban lassan, csöpögtetve és érdekes flashbackekkel tartották fennt az érdeklődésemet, ellenben most olyan wtf van.
Az egész korrupciós botrány felesleges, mert közel sem érezni h szerves része a mostani dolgoknak. Erre hirtelen kiderül h az egyik exkollégájuk egy titán, akit le is lepleznek?
Szerintem eljött az idő h anime dropped, manga pickedup.

Meg fogsz lepődni, ugyanis csak a két balfék akik visszamentek a halott haverjukért volt filler, az exkollégás dolog a mangában is ott van. :D Meg a korrupciós rész is.

Zelda

Quote from: LuckyDingo on 2013-09-15, 17:46:00
Quote from: Kraivan on 2013-09-15, 11:11:56
Shingeki no Kyojin:
Szezon érdekfeszítő sorozata, DE...
22. résztől annyira fillerszaga van az egésznek. Két jellegtelen alkat elkezdi a holt barátjukat keresni, majd egy egész résznyi huzavona után humánus a parancsnok egy jelvény felmutatása miatt.
23. rész meg... Annyira se füle se farka. Az eddigi tempóban lassan, csöpögtetve és érdekes flashbackekkel tartották fennt az érdeklődésemet, ellenben most olyan wtf van.
Az egész korrupciós botrány felesleges, mert közel sem érezni h szerves része a mostani dolgoknak. Erre hirtelen kiderül h az egyik exkollégájuk egy titán, akit le is lepleznek?
Szerintem eljött az idő h anime dropped, manga pickedup.

Meg fogsz lepődni, ugyanis csak a két balfék akik visszamentek a halott haverjukért volt filler, az exkollégás dolog a mangában is ott van. :D Meg a korrupciós rész is.
Én is épp most akartam kiábrándítani...  :rotfl:

Megmurdel

aaaaw ti nagyon rendesek vagytok :D én simán kussba maradtam volna, de csak és kizárólag azért hogy ne spoilerezzem el a mangát  :__devil:

SaiyaGin

Quote from: Cheesy on 2013-09-13, 20:05:23
Gin no Saji ep. 10

* Cheesy is hungry  :P

Ezt a sorozatot nem evés előtt kell nézni. :D

SaiyaGin


Zelda

MJP 24:
Tetszett a csata, jó minőségű volt a grafika.  :whoah: Az eddigi színvonalat hozta, és folytatás szaga van neki, de azért még 2-3 percet adhattak volna a végének... Na mindegy, a kezdeti döcögősség ellenére egészen jól alakult a végefelé.  ::)

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2013-09-19, 21:53:10
MJP 24:
Tetszett a csata, jó minőségű volt a grafika.  :whoah: Az eddigi színvonalat hozta, és folytatás szaga van neki, de azért még 2-3 percet adhattak volna a végének... Na mindegy, a kezdeti döcögősség ellenére egészen jól alakult a végefelé.  ::)
:tezsvir: igen azaz általad említett 2-3 perc nekem is nagyon kellett vna és ha lesz 2. évad nekem ott lesz a listámon az is

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2013-09-19, 21:53:10
MJP 24:
Tetszett a csata, jó minőségű volt a grafika.  :whoah: Az eddigi színvonalat hozta, és folytatás szaga van neki, de azért még 2-3 percet adhattak volna a végének... Na mindegy, a kezdeti döcögősség ellenére egészen jól alakult a végefelé.  ::)

:tezsvir:

Számomra eddig ez az év legjobb mechás sorozata.
(Nem mintha olyan sok jó mechát láttam volna idén. ^^)

Zelda


Cloud

Titan 24.

Wow, na ez király volt, de persze megint rosszkor lett vége.

Zelda:

Milyen wtf-ra gondolsz?

Kraivan

Shingeki no Kyojin:
Mangát megettem, megnézem van-e annak topicja h ne itt spoilerezzek.
Az anime filler-ekre meg jól ráéreztem. Kb Narutt hibába esnek bele, h a főhősből olyat hoznak ki az animeben ami a mangában nem épp olyan.
Azzal remélem nem spolierezek h az animeben van a jelent amikor Mikasa közli Erennek h a világ bizony kegyetlen.
- Manga version:
Az anime vége, Eren átváltozik. Ráeszmél h valóban kegyetlena  világ és cselekedni kell, és cselekszik is.
- Anime version:
Főhősünk átmegy rinyagépbe, mellkasát átszúrja egy mestergerenda, társak rinyálnak neki h egy ilyen rinyagép nélkül véget ér az emberiség, miközben egy teljesen kudarc csapda és pár cannonfolder tag áldozata lesz Annie-nek.
A pár akrobatikus szuicidroham mondjuk jó volt, de meh...

Kb akkora túlzások vannak benne, mint amikor Levit meganimálhatták volna úgy h egy lassú, ám pontosan veszélyes bukfencet csinál Annie karján, de helyette kaptunk egy fehér Sonic-ot. D:

A manga viszont üt mint az ipari áram. Bár ha mindjárt véget vetnek az animenek
[spoiler]akkor a yetit nem fogjuk látni, pedig attól a hideg kirázott a mangában is. [/spoiler]

Zelda

Quote from: Cloud on 2013-09-23, 13:12:42
Titan 24.

Wow, na ez király volt, de persze megint rosszkor lett vége.

Zelda:

Milyen wtf-ra gondolsz?
[spoiler]Nem rémlik, hogy a mangában Eren úgy döntött volna, hogy elpusztítja a világot... Merthogy, a pw-ben ez hangzik el. :eek:[/spoiler]

-> Kraivan
Az anime vége felé számomra is elég kifogásolhatóvá vált mind az animáció minősége, mind pedig az "apró" módosítások, eltérések a mangától... Egészen a 13. részig nagyon jól fel volt építve az adaptáció, nem is volt benne semmi kifogásolni való. Aztán a 13.5-ös recap rész után az OP ED váltással egyszerűen elromlott valami... Kivi lennék, mi történt, de azért remélem, hogy nem k*rják el annyira, hogy kizárjanak vele egy esetleges folytatást.
[spoiler]A manga nekem is jobban bejött, a szőrmókus óriáson jót szórakoztam, viszont nagyon-nagyon hiányoznak már azok a válaszok, túl sok az ámokfutás, és kevés a cél (az alagsor) felé haladás...[/spoiler]

Cloud

Magyarul néztem ott ez volt.

SPOILER


[spoiler]"
,,Ugyanazon düh, mely a fiatal Erent\Nerre a fogadalomra sarkallta,
most ismételten eluralkodik rajta.
Előtör, hogy pusztulást hozzon rájuk.[/spoiler]


Zelda

Quote from: Cloud on 2013-09-23, 20:31:19
Magyarul néztem ott ez volt.

SPOILER


[spoiler]"
,,Ugyanazon düh, mely a fiatal Erent\Nerre a fogadalomra sarkallta,
most ismételten eluralkodik rajta.
Előtör, hogy pusztulást hozzon rájuk.[/spoiler]
[spoiler]Na én ezért nem nézek sose magyar fordítást.  :D Azt mondja a végén: Kono yo no subete wo hakaishiro to. -> Hogy mindent elpusztítson ezen a világon. Szóról-szóra ezt jelenti.[/spoiler]