Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Predaking on 2006-04-08, 20:54:11

Ez igaz de nekem valahogy egybe olvadnak a postok.
Igen. Nekem is ezt nem sikerült megszoknom, pedig még a háttérszín is váltakozik.

Én csak Rounin aváját nem látom, többiekét mindent.

Edit: Be lehet állítani valahol, hogy mindig az utolsó nem olvasott postra ugorjon atopicban a lap? Mert most mindig görgetek és keresem, hogy mi is az amit még nem olvastam.

Kazenokizu

Quote from: sirtomi on 2006-04-08, 21:30:25
Én csak Rounin aváját nem látom, többiekét mindent.
Dettó!

Jó hír mindenkinek, aki ezentúl a "fórumon eltöltött legtöbb idö" cím birtokosa akar lenni:
ezennel megoldódtak a kijelentkezési problémáim! (Azaz az alapprobléma nem, de legalább már tudom kezelni!) Szóval pár nap, és lekerülök az élről!  :biggrin: :biggrin:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Quote from: Kazenokizu on 2006-04-08, 21:45:38
Jó hír mindenkinek, aki ezentúl a "fórumon eltöltött legtöbb idö" cím birtokosa akar lenni:
ezennel megoldódtak a kijelentkezési problémáim! (Azaz az alapprobléma nem, de legalább már tudom kezelni!) Szóval pár nap, és lekerülök az élről!  :biggrin: :biggrin:
Nem rég néztem és tényleg mintha nem változott volna most annyit az itt töltött időd :)

Rounin

Quote from: Shiroi on 2006-04-08, 01:05:41
Quote from: sirtomi on 2006-04-07, 22:59:24Report to moderator volt vBulletinben is  :confused:
Quote from: sirtomi on 2006-04-07, 23:08:06
Quote from: Moha on 2006-04-07, 23:04:09Volt, csak épp SENKI nem használta. :(
Mivel valószínűleg nem sokan tudták hogy van, mint ahogy én sem  :biggrin:
Külön szóltam, hogy használjátok.

Moderátorságod előtt is használtam már ^^

Mellesleg mibajotok az avatárommal? Nyugodtan levehetitek tiltólistáról :p Nem hímnős. Egyértelműen nő.

Cobra

Quote from: sirtomi on 2006-04-08, 21:30:25
Edit: Be lehet állítani valahol, hogy mindig az utolsó nem olvasott postra ugorjon atopicban a lap? Mert most mindig görgetek és keresem, hogy mi is az amit még nem olvastam.
A new feliratú kék gombra klikkelj a topicnév után.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: Cobra on 2006-04-08, 22:07:38
Quote from: sirtomi on 2006-04-08, 21:30:25
Edit: Be lehet állítani valahol, hogy mindig az utolsó nem olvasott postra ugorjon atopicban a lap? Mert most mindig görgetek és keresem, hogy mi is az amit még nem olvastam.
A new feliratú kék gombra klikkelj a topicnév után.
Erre még nem is gondoltam :D Kössz kipróbálom.

Yakumo

Quote from: sirtomi on 2006-04-08, 21:30:25
Én csak Rounin aváját nem látom, többiekét mindent.

Én se látom és csak az övét nem. Pedig nincs Ignore-on az Ava-ja :LolLolLolLol:

Hiei-sama

Ne aggodjatok en se latom Rounin avajat :Đ Lehet nincs is neki!  :LolLolLolLol:

Próféta

Quote from: Yakumo on 2006-04-08, 23:05:54
Quote from: sirtomi on 2006-04-08, 21:30:25
Én csak Rounin aváját nem látom, többiekét mindent.

Én se látom és csak az övét nem. Pedig nincs Ignore-on az Ava-ja :LolLolLolLol:
Persze, mert az övé nincs is meg, simán 404.
http://usteam.hu/forum/index.php?action=dlattach;attach=2000;type=avatar

Rounin

Nos. Elárulom, valóban nincs xD PWN3D!!!!!!

Volt, de hát úgy néz ki megszűnt :p Szóval most rakok be egyet ;P

Member

Rounin az avája nélkül is Rounin. ;) Lehet, hogy csak egy égi jel arra, hogy már megérett a váltásra...

Yakumo

Hiei-sama-nak viszont VAN Ava-ja!!!  :icon_eek:  :angyali:

Kazenokizu

#102
Quote from: Yakumo on 2006-04-09, 00:02:43
Hiei-sama-nak viszont VAN Ava-ja!!!  :icon_eek:  :angyali:
Ja-ja, nem is akármilyen...  :ejnye: :ejnye: :ejnye: :ejnye:
Meg az a szöveg alatta....  :eek: :eek:  :ejnye: :ejnye:

Edit: Skype-os elérhetőséget miért nem lehet megadni a Profile-ban?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: Yakumo on 2006-04-09, 00:02:43
Hiei-sama-nak viszont VAN Ava-ja!!!  :icon_eek:  :angyali:
Ehhh, tiszta "Legszebb anime lányok" hangulat. :rolleyes:

Alkyra

Srácok a Karma cucc hogy működik? Vlk el tudná nekem magyarázni?

Cobra

Semmi különös, csak nyomogathatod a +/- gombokat a másik karmája alatt. Óránként adhatsz egyet bárkinek, minél több van valakinek, annál "jobb" neki (már ha valakit érdekel a karma mennyisége).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: Alkyra on 2006-04-09, 10:51:45
Srácok a Karma cucc hogy működik? Vlk el tudná nekem magyarázni?
Olyasmi mint a rep pont volt az előző fórumban.

Alkyra

Aha, köszi srácok.

Moha

Szvsz így, hogy üzenetet nem lehet mellékelni, ill. nem látszik, hogy mely hozzászólás miatt kapott az illető karma pontot, nincs sok értelme az egésznek.

Amúgy Meske most jegyezte meg, hogy az előző fórummotornál a postok tetején voltak a member adatai, most meg bal oldalt. Komolyan, nekem fel sem tűnt, pedig énnekem is fent voltak.  :biggrin:

Azt meg még nekem sem volt időm meXokni, hogy itt kicsit egybefolynak a postok. A vBulletinben mindegyik a saját kis boxjában volt, itt meg ugye egy nagy táblában egymás alatt.

Kazenokizu

Nekem az furcsa nagyon, és nehezen szokom meg, hogy régebben a private message-ek és a postok alján lehetett Quote-olva reagálni rájuk, itt meg a tetejükön. Automatikusan mindig alul akarok rákattintani, és emiatt egy csomószor majdnem kitöröltem a pm-emet, anélkül, hogy válaszoltam volna rájuk... Mindegy, elöbb-utóbb majdcsak rögzül, hogy "Fent kell kattintani!!!".  :haha:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Fazék

Quote from: Moha on 2006-04-09, 15:30:03Amúgy Meske most jegyezte meg, hogy az előző fórummotornál a postok tetején voltak a member adatai, most meg bal oldalt. Komolyan, nekem fel sem tűnt, pedig énnekem is fent voltak.  :biggrin:
Már ott is lehetett választani, hogy oldalt legyen, vagy felül és én már ott is oldalsó beállítást használtam, hát itt külön jólesik, hogy ha már nem lehet választani, legalább az van, amit megszoktam :biggrin:

Quote from: Moha on 2006-04-09, 15:30:03Azt meg még nekem sem volt időm meXokni, hogy itt kicsit egybefolynak a postok. A vBulletinben mindegyik a saját kis boxjában volt, itt meg ugye egy nagy táblában egymás alatt.
Sztem ez a háttérszínkülönbség kellően elkülöníthetővé teszi a post-okat. Mondjuk én színtévesztő vagyok, lehet hogy pont olyan 2 színt választottak ki, ami nekem nagyon feltűnik, nektek meg egybemosódik  :haha:

sirtomi

Quote from: Fazék on 2006-04-09, 19:38:38
Quote from: Moha on 2006-04-09, 15:30:03Amúgy Meske most jegyezte meg, hogy az előző fórummotornál a postok tetején voltak a member adatai, most meg bal oldalt. Komolyan, nekem fel sem tűnt, pedig énnekem is fent voltak.  :biggrin:
Már ott is lehetett választani, hogy oldalt legyen, vagy felül és én már ott is oldalsó beállítást használtam, hát itt külön jólesik, hogy ha már nem lehet választani, legalább az van, amit megszoktam :biggrin:

Quote from: Moha on 2006-04-09, 15:30:03Azt meg még nekem sem volt időm meXokni, hogy itt kicsit egybefolynak a postok. A vBulletinben mindegyik a saját kis boxjában volt, itt meg ugye egy nagy táblában egymás alatt.
Sztem ez a háttérszínkülönbség kellően elkülöníthetővé teszi a post-okat. Mondjuk én színtévesztő vagyok, lehet hogy pont olyan 2 színt választottak ki, ami nekem nagyon feltűnik, nektek meg egybemosódik  :haha:
Nekem is alapból baloldalt voltak a portoló adatai és jobban is tetszik így :)

Háttérszín annyira azért nem különbözik postonként szerintem, de valamennyire elkülöníti a postokat.

Mattanja

Természetesen én voltam a hülye, már látok mindent, és tényleg sokkal gyorsabb a fórum.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

es megszabad kerdezni mi volt a gond?
jo ez az uj ava, de a regi jobb volt....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

#114
Quote from: kisvirag on 2006-04-10, 03:50:22
es megszabad kerdezni mi volt a gond?
jo ez az uj ava, de a regi jobb volt....
Tűzfal-beállítás. Be volt kapcsolva a webszűrés.
Köszönöm.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Member

Gomen, de meddig fognak visszatérni a törölt pm-ek és a törölt thread-ek?

zsozso

Quote from: Member on 2006-04-10, 21:01:08
Gomen, de meddig fognak visszatérni a törölt pm-ek és a törölt thread-ek?

Elvileg csak 1x jottek vissza.
Death is the only redemption

Moha

És ha jól látom, itt ha törlésre kerül egy thread, akkor az végleg törlődik is. Legalább is itt már ugye nem látszanak a törölt threadek és postok, mint a vBulletinnnél.

zsozso

Quote from: Moha on 2006-04-10, 22:50:38
És ha jól látom, itt ha törlésre kerül egy thread, akkor az végleg törlődik is. Legalább is itt már ugye nem látszanak a törölt threadek és postok, mint a vBulletinnnél.
Jah.
Death is the only redemption

Ramiz

1 kérdés: a pm-re nem lehet beállítani, hogy felugorjon az ablak? alig lehet észrevenni azt a kis zárójeles számot utána. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!