Forummotor csere

Started by zsozso, 2006-04-07, 00:47:27

Previous topic - Next topic

Fazék

Ez a fórum tud ám érdekes dolgokat művelni...

ma este fölnéztem, tegnap este óta írtatok 2-3 oldanyi topiccímbe.
gondoltam majd később elolvasom őket, most csak azokba a topic-okba nézek bele, ahova írni is akarok. írtam, bezártam.
fölnéztem újból. ok még mindig megjeleníti a tegnap este óta nem megtekintett topic-okat. huh. újból fölnézek később, és ekkor sajnos már csak az utolsó fél órában "hozzászólt" topic-okat jelölte olvasatlanként. mindegy, majd kinézem időpont alapján mit nem olvastam még.
erre most 20 percre rá ismét fölnézek és újból az összes tegnap este óta még nem elolvasott topic-ot fölsorolta... nem panaszkodni akarok, csak kíváncsi lennék, hogy mi okozza ezt az érdekes anomáliát az unread posts opcióban, és hogy másoknál is előjön-e ez hasonló módon? :)

Kuroi Tenshi

Már nálam is elkezdődött (Zsozso kezdődik! :D ) ez az "írok, de
újnak jelöli". Olvasásnál rendesen eltűnteti a new feliratot.
Úgy látom, másoknál is megjelenik.

zsozso

Quote from: Fazék on 2007-04-04, 00:07:23
Ez a fórum tud ám érdekes dolgokat művelni...

ma este fölnéztem, tegnap este óta írtatok 2-3 oldanyi topiccímbe.
gondoltam majd később elolvasom őket, most csak azokba a topic-okba nézek bele, ahova írni is akarok. írtam, bezártam.
fölnéztem újból. ok még mindig megjeleníti a tegnap este óta nem megtekintett topic-okat. huh. újból fölnézek később, és ekkor sajnos már csak az utolsó fél órában "hozzászólt" topic-okat jelölte olvasatlanként. mindegy, majd kinézem időpont alapján mit nem olvastam még.
erre most 20 percre rá ismét fölnézek és újból az összes tegnap este óta még nem elolvasott topic-ot fölsorolta... nem panaszkodni akarok, csak kíváncsi lennék, hogy mi okozza ezt az érdekes anomáliát az unread posts opcióban, és hogy másoknál is előjön-e ez hasonló módon? :)

Hat igy hirtelen otletem nincs, remelhetoleg ha kiadnak uj verziot az javitja.
Death is the only redemption

Soldier

#213
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-01, 20:50:01
Nálam működik rendesen...

ugyszint.. leszámitva azt hogy 5/3 nem adja hozza a postomat de mondjuk nem tulsagosan izgat :) (semmitsem szamit)

Fazék

#214
hmm ez érdekes volt... most kétszer egymás után is új hozzászólásnak jelezte ugyanazt a saját hozzászólásomat az önarckép csarnokban... tud ez a motor furcsaságokat művelni :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2007-04-09, 00:05:57
hmm ez érdekes volt... most kétszer egymás után is új hozzászólásnak jelezte a saját hozzászólásomat az önarckép csarnokban... tud ez a motor furcsaságokat művelni :)
Nekem ma az összes postomat utána még újnak jelezte;
sőt, ahogy látom, az eddig stickyvel egyhelybezárt témák elkezdtek az utolsó
hozzászólás szerint sorba rendeződni - ez mintha eddig nem lett volna így, a
stickyzett témák egymáshoz képest se mozogtak - vagy csak az én memóriám
romlott (tovább)? :haha:

Draconire

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-04-09, 00:11:23
sőt, ahogy látom, az eddig stickyvel egyhelybezárt témák elkezdtek az utolsó
hozzászólás szerint sorba rendeződni - ez mintha eddig nem lett volna így, a
stickyzett témák egymáshoz képest se mozogtak - vagy csak az én memóriám
romlott (tovább)? :haha:
Ha jól emlékszem, mióta itt vagyok, így működött.

kikuchiyo

Érdekes jelenség: ha ignore-ra teszek valakit, utána az aktuális topik első hozzászólásához ugrik a fórum.
Failure is the default option

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2007-04-09, 00:18:02
Érdekes jelenség: ha ignore-ra teszek valakit, utána az aktuális topik első hozzászólásához ugrik a fórum.

Jajam, ahogy akkor is, ha leveszed. Szerencsére ott a show/hide^^.

Darkstar

Quote from: Gmer on 2007-04-09, 00:14:11
Ha jól emlékszem, mióta itt vagyok, így működött.
Jól emlékszel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Quote from: Gmer on 2007-04-09, 00:14:11
Ha jól emlékszem, mióta itt vagyok, így működött.
Hmm, akkor Ramiz zavart meg sikeresen...

kikuchiyo

Kellemetlen jelenség:
Vissza akartam keresni egy régebbi postomat, de nem találtam.
Kiderült, hogy a hozzászólásoknak adott egyedi címek egy adott ponton elvesztek és az összes addigi cím a topik címével helyettesítődött be.
Én régen sok olyan ajánlót írtam, ahol a hsz. címe tartalmazta az anime címét is, most ezeknek is simán "Re: Mit láttál legutóbb" a címe, így néha nem is lehet érteni, hogy miről szólnak, megtalálni meg végképp nem lehet őket.
Failure is the default option

Selmo

Akkor ebből egy fontos dolgot tanultál. :) (Mondjuk sosem értettem miért kell a téma válaszonként.)

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

A beépített kereső egyébként is egy kalap sz@r néha, van olyan, hogy 100%ig biztos vagyok benne, hogy valamit postoltam, és nem dobja ki. Persze 20-30 oldal átnyálazása után "manuálisan" megtalálom az adott dolgot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Arról nem is beszélve, hogy topikonként a legfrisebb találat mindig felülcsapja a régebbieket. (Options-től függetlenül).

Selmo

Quote from: Fazék on 2007-04-09, 00:05:57
hmm ez érdekes volt... most kétszer egymás után is új hozzászólásnak jelezte ugyanazt a saját hozzászólásomat az önarckép csarnokban... tud ez a motor furcsaságokat művelni :)
Ez az új hozzászólás jelölés nálam is megjelent. És totál randomban csinálja. :eek:

A tökéletesség unalmas.

Member

És ha megnyomod a "Mark topics read" gombot, ugyanúgy új marad. Csak akkor tűnik el, ha már más postolt valahova egy újabbat. Remélem, hogy ezt sürgősen javítják, mert engem kifejezetten zavar.

Darkstar

Quote from: Member on 2007-04-10, 13:22:49
És ha megnyomod a "Mark topics read" gombot, ugyanúgy új marad. Csak akkor tűnik el, ha már más postolt valahova egy újabbat. Remélem, hogy ezt sürgősen javítják, mert engem kifejezetten zavar.
Nálam ritkán olyan is előfordul, hogy akkor se tűnik el. Logout, cookie del, relog, mark as read és akkor már ált ok. :D

Nincs valakinek valami ötlete, hogy miért nem látom az postoknál az attachment-eket? Se Xp-n se Vista-n, Se FF-al, se IE7-el. A fórum beállításai között nem találtam ilyen opciót.

Ed.: A Rouka-nak igaza van, fene a quick reply-be. Fel se tűnt, hogy az utolsó is az enyém
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Nálam sincsenek, sőt attachmentet sem tudok beállítani. Talán zsozso idejemúltnak gondolta és letiltotta?

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Akkor csatlakozok a nem látom, nem tudom használni klubhoz. Pedig amikor írtam a FAQ-ot akartam használni, azt hittem, zsozso szedte ki. :eek:

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

Failure is the default option

Selmo

Furcsa, talám moderátori probléma lenne? :confused: Zsiga és Moha merre van? Nyilatkozzatok már ti is.

A tökéletesség unalmas.

Lord AO

Remek, moderátori bug. :eek: Így rendesen látom...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

Ugyan nem globmod vagyok, de nálam még megvan az additional
options alatt, a hozzám tartozó boardokon írva is.

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-05-10, 23:59:14
Ugyan nem globmod vagyok, de nálam még megvan az additional
options alatt, a hozzám tartozó boardokon írva is.
Nekem meg nincs
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga


Draconire

Quote from: Darkstar on 2007-05-11, 00:05:38
Nekem meg nincs
Quote from: Selmo on 2007-05-11, 00:29:48
Global mod bug. :(
Quote from: Zsiga on 2007-05-11, 06:45:12
Nálam se megy. :)
Szóval az esetleges CP-t tartalmazó attachmenteket alapból nem látjátok, így nem tudjátok letölteni kitörölni...