Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

von morgen: das schöne Plattensee wartet mee! rulez  :D das Leben ist gut   :D
http://uk.youtube.com/watch?v=danXQQ5mjzE
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Dreamcleaver

Valaki felvilágosítana, hogy ez az anidb sig hogy müxik?

Ma elhatároztam, hogy rendszerezem az animéimat anidb-n, és szépen bepakoltam a mylistbe amiket láttam, és szavaztam is.
Ott minden rendben is van, de mikor a signél beállítom, hogy a mylist statot mutassa, szinte semmit sem mutat. 1 db anime-t, 24 epizóddal. Sztem ez a Basilisk lesz, amit még korábban beraktam a mylistbe, és sokáig egyedül ő volt bent.
Most kell egy kis idő, hogy updatelje a mylistet a sighez, vagy csak bizonyos időpont előtt mutatja a statokat vagy mi van?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Ha mindent jól állítottál be, akkor működnie kell, van némi átfutási ideje, de szvsz 1-2 óra lehet csak.

A tökéletesség unalmas.

Makos

Quote from: Solid Snake on 2008-08-26, 18:22:28
Quote from: Makos on 2008-08-26, 13:32:08
Nagyon jó volt :D

Örülök, hogy jól érezted magad. ;)
Majd évközben a balekoktatásokat se hagyd ki. :)

Quote from: Makos on 2008-08-26, 13:32:08
Te meg azt montad hogy lehet hogy benézel...voltál? :)

Szombat este a Matsuri nap után terveztem menni, azonban hallottam, hogy volt némi biztonsági intézkedés egy familiárisan hiperpigmentált csoporttal való konfrontáció következményeként, ismerőseim a koliban ragadtak, így végül nem mentem bulizni.

Azonban hétfőn voltam, a tánccsoporttal léptem fel a szökőkútnál délután 3 óra tájban.

A csoportunkból mindenki azt mondta hogy részt akar venni balekoktatáson :D

Igen, volt egy "kisebb" balhé...tudod a pontos történetet vagy elmeséljem?

Ha minden igaz akkor látnom kellett volna téged a szökőkútnál, mert pont akkor mentünk kajálni és láttuk a tánccsoportot.

Solid Snake

Quote from: Makos on 2008-08-26, 22:53:35
Igen, volt egy "kisebb" balhé...tudod a pontos történetet vagy elmeséljem?

Már alaposan informáltak a kollégák.

Quote from: Makos on 2008-08-26, 22:53:35
Ha minden igaz akkor látnom kellett volna téged a szökőkútnál, mert pont akkor mentünk kajálni és láttuk a tánccsoportot.

Damn, my real identity has been revealed!  :szemuveges:

minuszmiki

Quote from: Solid Snake on 2008-08-27, 00:36:16
Quote from: Makos on 2008-08-26, 22:53:35
Igen, volt egy "kisebb" balhé...tudod a pontos történetet vagy elmeséljem?
Már alaposan informáltak a kollégák.
A fórumot viszont még nem. Can it be explanation time?

teraflare

Quote from: minuszmiki on 2008-08-27, 01:53:05
A fórumot viszont még nem. Can it be explanation time?
HELL YES!!!


kikuchiyo

Hát ne ide.

[spoiler=shit nobody cares about]A francba is, nekem most készülődni kéne, pakolni, beszerezni a hiányzó dolgokat és úgy általában izgulni az út miatt, ehelyett rohadtul álmos vagyok, fáj a fejem és nincs kedvem semmihez. [/spoiler]
Failure is the default option

LittleElf

Szeretnék egy tárhelyet a képeimnek, de nagyon járatlan vagyok a témában...  :confused: melyiket érdemes választanom és miért? Nagyon adok a kedves képpostoló troll/nemtroll pajtások véleményére  ;)

Draconire

#25540
Quote from: LittleElf on 2008-08-27, 21:16:09
Szeretnék egy tárhelyet a képeimnek, de nagyon járatlan vagyok a témában...  :confused: melyiket érdemes választanom és miért? Nagyon adok a kedves képpostoló troll/nemtroll pajtások véleményére  ;)

http://photobucket.com/

en ilyen vagyok ott:

Account Type Free
Member Since 05/11/2006
Total Pictures and Videos  1648
Monthly Hits  2080
Album Size 389 MB (38%)  /1 GB
Monthly Bandwidth 243 MB (0%) /25 GB

annyi hogy 1mb-nál nagyobb kép nem mehet fel

_Anime Wynter_

Nicsak. Látom a fórum pihenőre megy. Senki sincs itt. ˇ~ˇ Ha itt jár valaki, akkor jó éjt kívánok neki x'D  ^^"

Rounin


_Anime Wynter_

 ^^" tévedtem. még is van itt valaki x'D

Rounin

Az azért túlzás, tessziktunni. Én csak néha bepislogok ide, két ja2 kör között.

Dreamcleaver

Quote from: _Anime Wynter_ on 2008-08-28, 04:12:23
Nicsak. Látom a fórum pihenőre megy. Senki sincs itt. ˇ~ˇ Ha itt jár valaki, akkor jó éjt kívánok neki x'D  ^^"

lolwut?  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Someone might be a bit lonely.

Tycho

A fórum él, szinte sose üres :ejnye:

Rounin

Our precious child... <3

teraflare

Megvan az első pozitív dolog a gép lehalásával kapcsolatban (csak hogy próbáljak jót keresni mindenben). A rendszergazda a gépben hagyta a chip CD-t és mit találtam rajta? EZT 1280*700-as felbontásban  :D Tera is now happy.  :appl:

Solid Snake

Megyek unokatesó esküvőjére, majd vasárnap este I'll be back:ayay:

teraflare

Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:18:38
Megyek unokatesó esküvőjére, majd vasárnap este I'll be back:ayay:
Hozzál tortát!

Solid Snake

Quote from: teraflare on 2008-08-28, 12:47:22
Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:18:38
Megyek unokatesó esküvőjére, majd vasárnap este I'll be back:ayay:
Hozzál tortát!

As we know, the cake is a lie.

Rounin

Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:59:35
As we know, the cake is a lie.

Irigy kutya, semmi több.

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:59:35
Quote from: teraflare on 2008-08-28, 12:47:22
Quote from: Solid Snake on 2008-08-28, 12:18:38
Megyek unokatesó esküvőjére, majd vasárnap este I'll be back:ayay:
Hozzál tortát!

As we know, the cake is a lie.
HERESY

motifator

Valszeg senkit se érdekel, de:
A cégnél az a szokás, hogy a webbel kapcsolatos szervereket játékokról nevezik el. Van megaman (én általában ezen dolgozok, mivel ez a VCM-es dev szerver), bioshock, robocop, guildwars, tetris, duckhunt, pong, meg még egy rakás.
Azt viszont nem tudom megszokni, hogy a search-ös kollégáim éppen arról pofáznak már vagy egy órája, hogy a naruton át kell-e írni a konfigfájlt vagy nem. Egyszerűen nem szoktam hozzá, hogy a munkahelyemen bárki is kimondja azt a szót, hogy Naruto. Főleg nem Karesz vagy Boresz, a két web search-ös srác. Minden alkalommal, amikor kimondják azt, hogy Naruto, valami hülye érzés fog el. Nem értem, de vicces.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

Quote from: motifator on 2008-08-28, 14:49:27
Valszeg senkit se érdekel, de:
A cégnél az a szokás, hogy a webbel kapcsolatos szervereket játékokról nevezik el. Van megaman (én általában ezen dolgozok, mivel ez a VCM-es dev szerver), bioshock, robocop, guildwars, tetris, duckhunt, pong, meg még egy rakás.
Azt viszont nem tudom megszokni, hogy a search-ös kollégáim éppen arról pofáznak már vagy egy órája, hogy a naruton át kell-e írni a konfigfájlt vagy nem. Egyszerűen nem szoktam hozzá, hogy a munkahelyemen bárki is kimondja azt a szót, hogy Naruto. Főleg nem Karesz vagy Boresz, a két web search-ös srác. Minden alkalommal, amikor kimondják azt, hogy Naruto, valami hülye érzés fog el. Nem értem, de vicces.
Ha nálunk Zoli akárcsak egyik szervert is elnevezné Narutonak én felmondanék.  :morci: Már annak a fosnak a hallatára is kifordul a gyomrom.
Magyarország No.1 AntiNaruto embere szólott csak nem érzi hogy energiát kellene pocsékolnia tovább eme szarnak a figyelembe vételére. Mintha lehetne nem nem észrevenni. A csapbol is ez a fos folyik.  :comp:

motifator

Quote from: teraflare on 2008-08-28, 15:02:53
Ha nálunk Zoli akárcsak egyik szervert is elnevezné Narutonak én felmondanék.  :morci:
Na ezen röhögtem  :lul: :rotfl:
Quote from: teraflare on 2008-08-28, 15:02:53
A csapbol is ez a fos folyik.  :comp:
Úgy látszik Austinban is, mert az ottani web adminok adnak nevet az új szervereknek.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

teraflare

Quote from: motifator on 2008-08-28, 15:07:33
Úgy látszik Austinban is, mert az ottani web adminok adnak nevet az új szervereknek.
Ez van mikor a főnök elcsökevényesedett agyú barom kölkét beengedik a cégbe, hogy ne otthon rontsa a levegőt animézéssel.  :D
Bár ha a lomtár szerű szervert nevezik el Narutonak ahova csak a hulladék/félresikerült/stb project kerül úgy ok.  :haha:

motifator

Asszem többet nem hozom fel ezt a témát, mert tera még dührohamot kap és megáll a szíve.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen mélyen gyökerező gyűlölet lesz a reakció :D
Quote from: teraflare on 2008-08-28, 15:14:39
Ez van mikor a főnök elcsökevényesedett agyú barom kölkét beengedik a cégbe, hogy ne otthon rontsa a levegőt animézéssel.  :D
Az a vicces, hogy ezt akár magamra is vehetném, ugyanis ha nem dolgoznék napközben, valszeg otthon rontanám a levegőt animézéssel :D
Mondjuk nem vagyok a főnök kölke, de ezt nem igazán tudom, hogy bánnom kéne-e, vagy örülni neki  ^^
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.