Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

Witness your DOOOM!

Kvikveg

#25681
Latom nem csak en vagyok beszamithatatlan.

A hajnal kulonbozo fazisaiban felebredtem, es egyszercsak azt lattam, hogy :25 van. Ami gaz, mert :45kor visz a taxi. Gyorsan megneztem a fecnimet - tenyleg :45kor visz. 20 perc alatt kesz lettem. Lementem, :44kor ott alltam a haz elott.
Aztan kezdett valami kodleni az agyamban.
Es igen, 5:45 volt 6:45 helyett.
Ugyhogy most reggelizek. Kenyelmesen.
Es azon gondolkodom, hogy ha a vekkeremet beteszem a kezipoggyaszba, a heklyszinen agyonlonek-e mint terroristagyanus elemet. Valoszinuleg igen, ugyhogy a karoram/mobilom fog ebreszteni majd. Brr.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Neked is jó reggelt akkor.
Ma lesz az első munkanapom.

hargharg

jo reggelt. : )
/megy vissza bujkalni.
rofl

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 07:01:21
Neked is jó reggelt akkor.
Ma lesz az első munkanapom.
Wow, Drakulalok. :tezsvir:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Draconire


Rounin

Ugly mutant bigheaded mutant child of ugly mutations! Where's my air support?! :3x3:

Amúgy meg sírhatnékom van. Gondoltam, én bohó, néha olvasgatok egy pár külföldi fórumot, mert hát modokat keresgéltem és tesztelgettem (DoW-hoz; akad pár "HOLY SHIT!" kategóriás) és hihetetlen, ami ott folyik. Tudom, legyünk udvariasak meg miegyéb, ezzel nincs is bajom. De ha nem írja le valaki hússzor, hogy bizony a topic indítója, a modok/adminok vagy a mod készítői mekkora istencsászárok és az ő személyes kis véleménye teljes mértékben egyéni ízlésficamon alapul, valamint nem szabad általános érvényű kinyilatkozásnak venni még akkor sem, ha hatféle biztos, hivatalos forrása van az alátámasztására - nos mindezek hanyagolása nélkül markánsan elítélő/negatív hangvételű, de konstruktív kritikával azért megtoldott véleményt már nem is lehet írni?

I really got sick by those massive amounts of sucking up...

Bleh. Na nézzük a Steel Legions legújabbját, aztán Code Geass.

Jó reggelt, eretnekek!

Nakedape

a játékelméletet a közgazdaságra találták ki, és jelenleg a biológiában nagyon népszerű ( :cool: :hopp: )
a játékosok etikája, az nem az, hogy wowban, segítesz-e törpe karakternek, hanem mondjuk modellezed, hogy mikor fognak együttműködni egyes egyedek, vagy mikor nem :) gondolom.
fogoly dilemma, közlegelők tragédiája, ki rántja el hamarabb a kormányt (ki a csirke? vagy mi a neve), glamab-héja küzdelem, hólapátolás stb ezekr3e kereshetsz rá :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-09-01, 06:56:28
20 perc alatt kesz lettem.
Hazudsz. Egy nő 20 perc alatt nem készül össze.  :mad:

Quote from: .Attila on 2008-09-01, 07:01:21
Ma lesz az első munkanapom.
Isten hozott az igások között.  :tezsvir:

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 10:48:13
Hazudsz. Egy nő 20 perc alatt nem készül össze.  :mad:

És szét...?

Draconire

Quote from: Rounin on 2008-09-01, 08:04:01
Ugly mutant bigheaded mutant child of ugly mutations! Where's my air support?! :3x3:

You, Sir, should stop being a faggot, for your own health.
It's not good, seriously.

teraflare

Mai horoszkópom:
OROSZLÁN 07.23. - 08.23.
Egy kívánatos és szexis csábító megpróbálja elbűvölni és elszakítani hűséges párjától. Ne cselekedjen elhamarkodottan.

Most csak én érzem úgy hogy ez több sebből is vérzik és egy EPIC FAIL?  :haha:

Rounin

Quote from: Draconire on 2008-09-01, 12:02:43
You, Sir, should stop being a faggot, for your own health.
It's not good, seriously.

Well, no wonder you worry about my health. Your's obviously beyond redemption.

teraflare

OMG töltöm ki a szokásos teraflare szintű teszteket erre a felénél ez a reklám van:

:zomg:

Rounin


LittleElf

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 13:39:14
OMG töltöm ki a szokásos teraflare szintű teszteket erre a felénél ez a reklám van:

:zomg:

:wtf:
Gondolom ha már hernyók mászkálnak a vaginádban, legalább a géped ne legyen vírusos...   :3x3:

Member

Mennyit kapott a csaj (bár elég Jackson feje van), hogy így hirdessék?

Draconire

Quote from: Rounin on 2008-09-01, 13:01:22
Well, no wonder you worry about my health. Your's obviously beyond redemption.

Go and watch some Code Gee'Ass witch has perfect character design, and is suited for your taste, obviously.

Lythis

#25698
Quote from: Rounin on 2008-09-01, 08:04:01
Ugly mutant bigheaded mutant child of ugly mutations! Where's my air support?! :3x3:

Amúgy meg sírhatnékom van. Gondoltam, én bohó, néha olvasgatok egy pár külföldi fórumot, mert hát modokat keresgéltem és tesztelgettem (DoW-hoz; akad pár "HOLY SHIT!" kategóriás) és hihetetlen, ami ott folyik. Tudom, legyünk udvariasak meg miegyéb, ezzel nincs is bajom. De ha nem írja le valaki hússzor, hogy bizony a topic indítója, a modok/adminok vagy a mod készítői mekkora istencsászárok és az ő személyes kis véleménye teljes mértékben egyéni ízlésficamon alapul, valamint nem szabad általános érvényű kinyilatkozásnak venni még akkor sem, ha hatféle biztos, hivatalos forrása van az alátámasztására - nos mindezek hanyagolása nélkül markánsan elítélő/negatív hangvételű, de konstruktív kritikával azért megtoldott véleményt már nem is lehet írni?

I really got sick by those massive amounts of sucking up...

Bleh. Na nézzük a Steel Legions legújabbját, aztán Code Geass.

Jó reggelt, eretnekek!

nothing, read NOTHING tops the "chikara marines" faggotry.. not even the emprah being born in america shit...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: teraflare on 2008-09-01, 13:39:14
OMG töltöm ki a szokásos teraflare szintű teszteket erre a felénél ez a reklám van:

:zomg:
"xxx? In MY yyy?" meme... ez a reklám indította, de ez már átshoopolt.

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-09-01, 08:04:01
Ugly mutant bigheaded mutant child of ugly mutations! Where's my air support?! :3x3:

Amúgy meg sírhatnékom van. Gondoltam, én bohó, néha olvasgatok egy pár külföldi fórumot, mert hát modokat keresgéltem és tesztelgettem (DoW-hoz; akad pár "HOLY SHIT!" kategóriás) és hihetetlen, ami ott folyik. Tudom, legyünk udvariasak meg miegyéb, ezzel nincs is bajom. De ha nem írja le valaki hússzor, hogy bizony a topic indítója, a modok/adminok vagy a mod készítői mekkora istencsászárok és az ő személyes kis véleménye teljes mértékben egyéni ízlésficamon alapul, valamint nem szabad általános érvényű kinyilatkozásnak venni még akkor sem, ha hatféle biztos, hivatalos forrása van az alátámasztására - nos mindezek hanyagolása nélkül markánsan elítélő/negatív hangvételű, de konstruktív kritikával azért megtoldott véleményt már nem is lehet írni?

I really got sick by those massive amounts of sucking up...

Bleh. Na nézzük a Steel Legions legújabbját, aztán Code Geass.

Jó reggelt, eretnekek!

DoW40k:FoK mod.. do it faggot!

.Attila

Quote from: KvikvegWow, Drakulalok. :tezsvir:
Quote from: teraflareIsten hozott az igások között. :tezsvir:

Köszönöm :)
Nos, a fogadtatás pozitív, csak ebédelni nem tudtam, mert nem hagytak rá időt, még inni sem ittam egész nap, csak reggelinél, meg persze amikor hazajöttem.
Sajnos a női felhozatal nem a legjobb, de bizakodom még a többi részlegben.

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-09-01, 15:44:13
DoW40k:FoK mod.. do it faggot!
feltételezed, hogy nincs meg neki? :D balga lélek :D

Rounin

Quote from: Draconire on 2008-09-01, 13:54:07
Go and watch some Code Gee'Ass witch has perfect character design, and is suited for your taste, obviously.

What? You think i call that ugly mutant child ugly and then i go and fap over CG's similarly fucked up characters? Duuuude...

Quote from: TychoDoW40k:FoK mod.. do it faggot!

Háááát. Na másszunk át a 40k-ba.

Draconire


teraflare

Negyedik köztársaság híre:

Szia!

Legközelebb szeptember 19-én, péntek este vesszük birtokba a pesti utcákat,
egy Keresd a zászlót! játékkal.

A részletekkel hamarosan jelentkezünk.

Rounin

Full contact?

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-09-02, 10:17:36
Full contact?
Sajna van akinél igen. :mad: Mondjuk múltkor állítólag elütöttek valakit (na nem halálosan persze)

Lythis

17 napjuk van, lassan megszülhetnék :)