Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

RE@L

Quote from: deaththiefH-h?Nagyon rossz?Vagy mi?

Tulajdonképpen csak az End of Eva jó hosszú "trailerje", hiszen szinte csak abból áll hogy villámsnittekkben a sorozatot "ismétli" meg.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Quote from: Fazékamúgy a nevét össze-vissza írogatják ugyebár szokásos módon r-l hangzáseldönthetetlenség miatt, de nekem valamiért jobban tetszik a Hale :)
Jah... Hare ==> krisna vagy Hálózatok és rendszerek. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Perfect Blue

Perfekt pszihothriller. Zseniális, hibátlan gyöngyszem. Top 5 anime film listára felkerült.
(És nem is volt igaza a Filmvilágos konferansznak a vetítésen, mert a bejezetés nem is egyszerûsít és nem is veszi el a sok értelmezési lehetõséget. ^^)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

Perfect Blue
Hehe, sajna mi a skacokkal elkéstünk 1 kicsit és csak hátul jutott hely, de annyira azért nem lehetett rosszul látni a feliratot :) Nagyon kíváncsian figyeltem a reakcióikat mivel 1-2 srác akit magammalvittem abszolúte nem rendelkezett "anime"-s múltal. Megmondom õszintén ez a film 3. megnézésre is tudott újat mutatni, felfigyeltem az apró utalásokra a végkifejlet tekintetében.) Amúgy sztem a filmvilágos csóka erre gondolt: [SPOILER]Amikor Mimarin a tükörbenéz és azt mondja, nem én az igazi vagyok és küld 1 mosolyt a nézõknek...[/SPOILER]

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

sirtomi

Quote from: RE@LPerfect Blue
Hehe, sajna mi a skacokkal elkéstünk 1 kicsit és csak hátul jutott hely, de annyira azért nem lehetett rosszul látni a feliratot :) Nagyon kíváncsian figyeltem a reakcióikat mivel 1-2 srác akit magammalvittem abszolúte nem rendelkezett "anime"-s múltal. Megmondom õszintén ez a film 3. megnézésre is tudott újat mutatni, felfigyeltem az apró utalásokra a végkifejlet tekintetében.) Amúgy sztem a filmvilágos csóka erre gondolt: [SPOILER]Amikor Mimarin a tükörbenéz és azt mondja, nem én az igazi vagyok és küld 1 mosolyt a nézõknek...[/SPOILER]
Hogy tetszett a többieknek? Érdekelne :)

Feldin

Quote from: RamizPerfect Blue

Perfekt pszihothriller. Zseniális, hibátlan gyöngyszem. Top 5 anime film listára felkerült.
(És nem is volt igaza a Filmvilágos konferansznak a vetítésen, mert a bejezetés nem is egyszerûsít és nem is veszi el a sok értelmezési lehetõséget. ^^)
de, teljesen igaza volt.
jókat mondott.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s