Inuyasha magyar adón?!

Started by Ramiz, 2004-05-16, 22:59:27

Previous topic - Next topic

Ramiz

A főoldalon olvastam a hírt, de csak véletlenül találtam meg, itt meg mindenki meg fogja. :D (Meg azt nem tudtam megnyitni.) Valaki tud biztosat, mikortól lesz, hány órakor? És az Inuyashában nincsenek véres részek, mint a DB-ben voltak? (Egy részt láttam csak.) Amúgy biztos nézném!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Még az RTL2-n is rendesen megvágták, hogy leadhassák délután, pedig szerintem annyira nem durva. Én nem várok túl sokat az esetleges magyar verziótól.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Ha éjjel lesz, mint anno a DB egy ideig, sok videót kell majd elhasználnom... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Titkos®

Öhm... fogalmazzunk úgy, hogy nincs benne annyi véres rész, mint a DBZ-ben. ;)  Bár úgy vettem észre, hogy itt nem arra mennek rá, hogy mindenképpen tiszta vér legyen a képernyő, inkább csak reálisak a harcok (tehát, ha valakit átszurnak, akkor ott lesz némi vér), de szerintem a DBZ dúrvább, bár hallottam már olyat is, aki szerint ezek nem is véresek, mert a brutalitás a Hellsing-nél kezdődik. :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Ozu

Persze, csak nézőpont kérdése. Míg a jappoknál a DBZ, meg az Inu Yasha reggel fél 8-kor ment, addig nálunk az szex-, meg horrorfilm-időben. Mikor növünk már fel? Én épp most tartok annál a résznél, mikor egy démonhorda lemészárol egy várost, úgyhogy szerintem kizárt, hogy leadják.
...én ott se voltam!!!

Titkos®

Hmm, nem tudom, én nem vettem észre, hogy nálunk nagyon megvágnák az animéket, legalábbis a németek többminden vágtak ki a DBZ-ből, mint mi. Inkább a betiltástól félek, bár ha olyan este 8 vagy 10 után adnák mondjuk egy 18-as karikával, akkor szerintem az ORTT sem kifogásolhatná (az más kérdés, hogy akkor rajtunk, rajongókon kívül más nem igen nézné :( ). Nekem amúgy egy a lényeg: a szinkront el ne szúrják.
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Raggie

Quote from: Titkos®Nekem amúgy egy a lényeg: a szinkront el ne szúrják.
Az biztos!!

Egyébként láttam már egy részt és elég érdekesnek tűnt! Az volt csak a baj, hogy olaszul volt, ugyhugy egy árva kukkot sem értettem belőle, remélem hozzánk is tényleg eljut!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kilteh

Quote from: Titkos®Öhm... fogalmazzunk úgy, hogy nincs benne annyi véres rész, mint a DBZ-ben. ;)  Bár úgy vettem észre, hogy itt nem arra mennek rá, hogy mindenképpen tiszta vér legyen a képernyő, inkább csak reálisak a harcok (tehát, ha valakit átszurnak, akkor ott lesz némi vér), de szerintem a DBZ dúrvább, bár hallottam már olyat is, aki szerint ezek nem is véresek, mert a brutalitás a Hellsing-nél kezdődik. :)
Erről annyit, hogy most tartok a 9X. résznél, és max. harc van benne sok, vért alig-alig láttam (most így utólag gondolkodtam, hogy volt-e benne...  :rolleyes: ). A szinkronról meg idéznék egy másik fórumról:
"megkeresett engem Steiner Kristof, hogy o az Inu-Yasha most
keszulo szinkronjanak egyik szinesze, es erdekelne mindenfele
info errol a sorozatrol." - én reménykedek!!! :)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Soridan

Quote from: KiltehErről annyit, hogy most tartok a 9X. résznél, és max. harc van benne sok, vért alig-alig láttam (most így utólag gondolkodtam, hogy volt-e benne...  :rolleyes:

Nemsokára lesz, szóval ne lepődj meg nagyon :)

Én félek ettől a magyar InuYashától... elnézve a többi magyarra átültetett animet -_-
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Edina-chan

jójó,csak a szinkront ne rontsák el... :grrr:
egyébként sziasztok! ^^"
hát ezek a smilie-k! :))))))) mind1....
annyit tudok hogy Steiner Kristóf fogja Shippou-t szinkronizálni,Kagome-t meg Molnár Ilona....valaki tud még valamit?

Damnatus

Hali!

Quote from: Edina-chanvalaki tud még valamit?

Én igen, két hét és betiltják :beken:
Bár lehet, hogy nem mert már az EUban vagyunk.
Majd kiderül.

Edina-chan

Quote from: DamnatusHali!



Én igen, két hét és betiltják :beken:
Bár lehet, hogy nem mert már az EUban vagyunk.
Majd kiderül.
na látod!
ezért is örülhetünk az EU-nak!  :lol:

Damnatus

Hali!

Quote from: Edina-channa látod!
ezért is örülhetünk az EU-nak!  :lol:

Remélem nem csak ezért!
Bocs az offért

Raisu-Sama

Nem tök mind1, hogy betiltják-e vagy sem!? Az a lényeg, hogy lesz, és hogy amíg lesz, addig nézni fogjuk...

Edina-chan

Quote from: Raisu-SamaNem tök mind1, hogy betiltják-e vagy sem!? Az a lényeg, hogy lesz, és hogy amíg lesz, addig nézni fogjuk...
egyetértek,de remélem nem tiltják be.... :beken:

Ozu

Quote from: KiltehErről annyit, hogy most tartok a 9X. résznél, és max. harc van benne sok, vért alig-alig láttam (most így utólag gondolkodtam, hogy volt-e benne...  :rolleyes: ).QUOTE]


Én csak most tartok a 3x. résznél és most hantolták el benne a második, teljes egészében kiírtott falut. Az igaz, hogy nem volt vér, de a főszereplők lényegében tömegsírok tetején beszélték meg aznapi teendőiket. Szerintem necces a dolog.
...én ott se voltam!!!

Titkos®

Quote from: KiltehErről annyit, hogy most tartok a 9X. résznél, és max. harc van benne sok, vért alig-alig láttam (most így utólag gondolkodtam, hogy volt-e benne...  :rolleyes: ).

Azért a teljes démon Inu Yashás-részek sem voltak semmik pedig azok még jóval a 90. részek előtt voltak (kb a negyvenedik-ötvenedik részek környékén).
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

Quote from: Ozu
Quote from: KiltehErről annyit, hogy most tartok a 9X. résznél, és max. harc van benne sok, vért alig-alig láttam (most így utólag gondolkodtam, hogy volt-e benne...  :rolleyes: ).QUOTE]


Én csak most tartok a 3x. résznél és most hantolták el benne a második, teljes egészében kiírtott falut. Az igaz, hogy nem volt vér, de a főszereplők lényegében tömegsírok tetején beszélték meg aznapi teendőiket. Szerintem necces a dolog.
szerintem van benne bőven vér...ha más nem hát említik.valahányszor Inuyasha mondjuk valamelyik démonra rábukkan azt vérszag v. Shikon no kakera miatt teszi. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Edina-chan

Quote from: Lorenorszerintem van benne bőven vér...ha más nem hát említik.valahányszor Inuyasha mondjuk valamelyik démonra rábukkan azt vérszag v. Shikon no kakera miatt teszi. :zen:
hát igen...de azért mégsem olyan durva,mint a Dragon Ball.ezért sem hinném,hogy betiltanák...
most az 1x az optimista beszél belőlem. :hopp:

Soridan

Quote from: Edina-chanhát igen...de azért mégsem olyan durva,mint a Dragon Ball.ezért sem hinném,hogy betiltanák...
most az 1x az optimista beszél belőlem. :hopp:

Várd csak ki, amíg Yasha igazán bevadul. Szerintem durvább, mint a DB. Főleg az az eszelős vihogás :eek:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: Edina-chanhát igen...de azért mégsem olyan durva,mint a Dragon Ball.ezért sem hinném,hogy betiltanák...
most az 1x az optimista beszél belőlem. :hopp:
Tényleg optimista vagy. Nálunk bármit képesek betiltani.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Jelenleg inkább a szinkron miatt aggódom, a betiltás miatt elég lesz úgy a huszadik-harmincadik rész után, mikor is valamelyik hülyegyerek megint kiugrik az ablakon...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Jelenleg inkább a szinkron miatt aggódom, a betiltás miatt elég lesz úgy a huszadik-harmincadik rész után, mikor is valamelyik hülyegyerek megint kiugrik az ablakon...

Vagy harsány "szankontesszó" kiáltással nekimegy egy kamionnak (szemből) :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Titkos®

Quote from: SoridanVagy harsány "szankontesszó" kiáltással nekimegy egy kamionnak (szemből) :rolleyes:

Pedig tudhatná, hogy egy kamion elpusztításához minimum Kaze no Kizu kell... :)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Edina-chan

Quote from: Titkos®Pedig tudhatná, hogy egy kamion elpusztításához minimum Kaze no Kizu kell... :)
naja...Bakuryuuha... :uzi:   :rotflol:
a fiúk szankon tesszóval fognak rohangálni,a lányok meg osuwarival....vagy a jó magyar fordítás szerint "ül,a rossz fiú"-val....<_<
nem elég,hogy a sulimban Beyblade meg Yugi mánia van,de jön az InuYasha is. :)))
én is csak inkább a szinkron miatt aggódom. :-S
betiltás helyett meg jobb lenne,hogy:
"A következő műsorszám megtekintése 12 éven aluliak számára nagykorú felügyelete mellet ajánlott."
dejó,hogy 13 v.ok. :-P

.Attila

Quote from: Edina-chanbetiltás helyett meg jobb lenne,hogy:
"A következő műsorszám megtekintése 12 éven aluliak számára nagykorú felügyelete mellet ajánlott."
dejó,hogy 13 v.ok. :-P
"A következő műsorszám megtekintése 16 éven aluliak számára nem ajánlott." :hehe:

Cobra

Eléggé OFF, de a Viasat3-on a Digimon Tamersen is kint van a 12-es karika  :)  A legnagyobb vicc, viszont az, hogy nem mindegyik részen.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Edina-chan

Quote from: CobraEléggé OFF, de a Viasat3-on a Digimon Tamersen is kint van a 12-es karika  :)  A legnagyobb vicc, viszont az, hogy nem mindegyik részen.
na!akkor reméljük Iy-vel is ez lesz,és nem tiltsák be.
az előtted írónak pedig:
akkor is nézném,én nem vagyok eltiltva semmitől... :beeee:

Damnatus

Hali!

Quote from: Edina-channa!akkor reméljük Iy-vel is ez lesz,és nem tiltsák be.
az el?tted írónak pedig:
akkor is nézném,én nem vagyok eltiltva semmit?l... :beeee:

Na itt kezd?dnek a problémák. Hát milyen lelkivilágod lesz neked?
 :_piszka:

.Attila

Quote from: Edina-chanaz előtted írónak pedig:
akkor is nézném,én nem vagyok eltiltva semmitől... :beeee:
Hehehe... :bsd: :ad: