SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

Damnatus

Hali!

Köszi! Huh, akkor még van esély a továbbjutásra.

Exo

Igen, hát a vizipólós lányos elég kétségbeejtõen nyitották az olimpiát! :rolleyes:
Talán majd most belelendülnek....

Hát az, hogy elvertük a németeket, az meg szenzáció! :)
GRAT srácok, szép volt!!! :jee:

Lacos

Quote from: DamnatusAmeddig láttam, hat góllal vezettünk, de a lényeg hogy nyertünk.

Nem mintha az én memóriám tökéletes lenne (sõt!), de én végignéztem a meccset és úgy emlékszem, négynél többel sosem vittünk. Viszont a németek egyszer se vezettek, ez biztos... :)
---------------------------------------------------------------------------
Na mégegy eredmény:

Vizilabda, férfiak

Magyarország - Kazahsztán : 14 - 4

Végre egy meccs amin nem kellett izgulni. Különösen azért, mert reggel 8:30kor kezdõdött, én meg akkor még aludtam :)...

Damnatus

Hali!

Én csak az elsõ félidõt láttam, de mentünk hat gólla nem?
Egyébként nõi kéziseink is nyertek Brazília ellen, gratula nekik!

Exo

Quote from: DamnatusHali!

Én csak az elsõ félidõt láttam, de mentünk hat gólla nem?
Egyébként nõi kéziseink is nyertek Brazília ellen, gratula nekik!

Én sajnos nem láttam, de végülis a végerdmény számít...:D

Grat Lányok!!! :jee:

Stairan

Arany Ászok Liga 3.Forduló:
Nyíregyháza-Sopron 2-2
Kaposvár-Újpest 0-0
MTK-Pápa 1-0
Videoton-FTC 0-1
Gyõr-Pécs 2-0
Honvéd-ZTE 3-3
Békéscsaba-Vasas 3-0
DVTK-DVSC 0-2
-----------------------
Férfi kézilabda:
Magyarország-Görögország 26-22 (12-12)
Szép volt fiúk!

Angol Premier League:
Gera Zoltán újra pályára lépett csapatában a West Bromwich Albionban, ezúttal a 64. percben, nagyon jól, harcosan játszott a jobb szélen, rajta nem múlott semmi, az eredmény:
WBA-Aston Villa 1-1
Csak így tovább Zoli, és elõbb utóbb a kezdõben lesz a helye!

Damnatus

Hali!

Férfi párbajtõr ezüstérem, vizipólós csajok kiestek, kalapácsvetés most megy.

Stairan

Annus Adrián olimpiai bajnok!!! 83.19
Megnyerte a kalapácsvetést!!
Pars Krisztián 6.  78.73

Szép volt!!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Damnatus

Hali!

Annus Adrián aranyérmes lett kalapácsvetésben, Pars Krisztián hatodik (tehát pontszerzõ)

Lacos

Huhh, a japán dobó uccsó dobásánál megált bennem az ütõ. (nagyon "bent" láttam)

De szép volt, Adrián!  :jee:

Lacos

Quote from: DamnatusHali!

Én csak az elsõ félidõt láttam, de mentünk hat gólla nem?

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=59570#

Exo

Hát a tegnapi nap valóban szépen sikerült nekünk!

Kalapács arany + 6. hely! :cool:
Vívó ezüst! :jee:
Kézilabda gyõzelem! :kiraly:

Bravó Srácok!!!....HAJRÁ MAGYAROK!  :tezsvir:

(sajna csak a pólós lányok nem szerepeltek fényesen) :(

Stairan

Férfi vizilabda:
Magyarország-Oroszország 7-6 (2-1, 1-1, 3-1, 1-3)
Ezzel már a legjobb 4 között van a magyar csapat!!
Szép volt fiúk!!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Exo

Quote from: StairanFérfi vizilabda:
Magyarország-Oroszország 7-6 (2-1, 1-1, 3-1, 1-3)
Ezzel már a legjobb 4 között van a magyar csapat!!
Szép volt fiúk!!

HAJRÁ MAGYAROK!!

Bizonyám!!! :D :jee:

De a tegnap este számunkra mégszebb volt!!!

Fazekas Róbert olimpiai bajnok lett diszkoszban, a gyõztes eredmény: 70,93m :cool:
Kõvágó Zoltán lett a 3., az õ eredménye: 67,04m  :cool:

kettejük közé Alekna fért be (69,89m-rel)

BRAVÓ FIÚK!!!

Zsivóczky Attila títpróbázónk a 2. nap után az elõkelõ 8. helyezést tudhatja magának! :jee:

Szerenkénti ló döntõben tornászunk Gál a 6. helyezést érte el! (9,543)

A kézis lányok sajna kikaptak az ukránoktól 23-22-re...így szívtunk is, mert a következõ körben a franciákkal találkozunk (egyenes kiesés van innentõl)...tehát nem lesz könnyû dolgunk! :(

Stairan

A diszkoszvetõ Fazekas Róbertet doppingolás vádjával megfosztották olimpiai aranyérmétõl és kizárták az athéni olimpiai játékokról!!! Tovább->
Férfi kézilabda:
Magyarország-Dél-Korea 30-25
Ezzel a legjobb 4 közé jutottak a fiúk!!

.Attila

Quote from: StairanA diszkoszvetõ Fazekas Róbertet doppingolás vádjával megfosztották olimpiai aranyérmétõl és kizárták az athéni olimpiai játékokról!!! Tovább->
Pontosítanám, ha nem sértelek meg ezzel :)
Nem azzal vádolják, hogy doppingolt. Nincs semmi vád. Csak szegény Fazekas Róbert nem tudott úgy 2,5 decit pisilni, hogy közben bámulták, a hátsó felében túrkáltak (hátha elrejtett ott egy kis kémcsövet más vizeletével), és a nemi szervét is tapogatták. "Csak" a harmadát produkálta ennek a minimumnak, ami mellesleg már elég minden vizsgálathoz, ezért elvették tõle az olimpiai bajnoki címet.
Az ügynek még nincs vége, tuti fellebbezni fognak.

Exo

Quote from: TriviPontosítanám, ha nem sértelek meg ezzel :)
Nem azzal vádolják, hogy doppingolt. Nincs semmi vád. Csak szegény Fazekas Róbert nem tudott úgy 2,5 decit pisilni, hogy közben bámulták, a hátsó felében túrkáltak (hátha elrejtett ott egy kis kémcsövet más vizeletével), és a nemi szervét is tapogatták. "Csak" a harmadát produkálta ennek a minimumnak, ami mellesleg már elég minden vizsgálathoz, ezért elvették tõle az olimpiai bajnoki címet.
Az ügynek még nincs vége, tuti fellebbezni fognak.

Egyértelmûen f@szság, amit ezek mûvelnek...aki nem ló és nem tud 3 litert brunyálni, az már doppingol??? hát ez felháborító :ejj: :ejj: :ejj: :mad: :hogyaza:

Stairan

Aki helytelennek érzi Fazekastól az érem elvételét, az aláírhatja ezt a petíciót!
Én már aláírtam!Aki teheti írja alá!

Manu

Igazság szerint a görögöknél van a legnagyobb baj ügye dopping ügyben, úgyhogy ezzel csak magukról akarják elterelni a figyelmet, bár tisztában vagyok vele, hogy a bizottság nem csak görögökbõl állt. Mindenesetre számomra egyértelmûnek tûnik az összefüggés. Minél inkább ugrálunk, az nekik annál jobb, úgyhogy tuti nem adják vissza az aranyat!

Exo

Quote from: StairanAki helytelennek érzi Fazekastól az érem elvételét, az aláírhatja ezt a petíciót!
Én már aláírtam!Aki teheti írja alá!

Én is megtettem ( 2x is :bsd: )!
Én is kérem, hogy írjátok alá minél többen!
Ne hagyjuk, hogy unfair módon elvegyék az aranyat!!! :ejj: :bsd:

Karma XXL

Quote from: ExoÉn is megtettem ( 2x is :bsd: )!
Én is kérem, hogy írjátok alá minél többen!
Ne hagyjuk, hogy unfair módon elvegyék az aranyat!!! :ejj: :bsd:

2x? Az érvénytelen aláírás, nem?

Szerintem kiállhatta volna a vizsgálatokat... A helyében én ott maradtam volna, feltéve, hogy nem vagyok sáros.

.Attila

Quote from: StairanAki helytelennek érzi Fazekastól az érem elvételét, az aláírhatja ezt a petíciót!
Én már aláírtam!Aki teheti írja alá!
Haha... pont az aláírás véglegesíténél nem mûködik az oldal! Véletlen?

Stairan

Quote from: TriviHaha... pont az aláírás véglegesíténél nem mûködik az oldal! Véletlen?
Nekem mûködött, még egy válasz e-mailt is kaptam!
Egyébként nemsokára kezdõdik a Ferencváros-Sparta Praha bl selejtezõ visszavágója!!Drukkoljunk a Fradinak!!Remélem itt nincs olyan aki a cseheknek drukkol!!

HAJRÁ FRADI!!!Irány a BL!!!

Exo

Quote from: SysOP XXL2x? Az érvénytelen aláírás, nem?

Külön néven és maillel lett az kettõ! :)
Amúgy ha velünk nem fairek, akkor miért mi legyünk épp azok?! :rolleyes:

Bírkózásban 55kg-os súlycsoportban Olimpiai Bajnok lett Majoros István (Kecskeméti Univer birkózója)!!! GRATULÁLUNK! Szép volt Pista! :jee:
( remélem tud 7,5 dl-t produkálni :rolleyes: )

Foci:
Crystal Palace 0 - 2  Chelsea FC (Drogba, Tiago)

Most aztán Go Fradi Go!! (pedig nem kedvelem a magyar klubfocit)

Stairan

Ez nem igaz, ilyen nincs!!Sajnos nem sikerült a Fradinak a bl-be jutás..
Pedig most olyan közel volt...
Nem baj az uefa kupában reméljük sikerül a csoportba bejutni!
Végül a végeredmény:
SPARTA SPRAHA-FERENCVÁROS 2-0 (hosszabbítás után)

Holnap hajrá Újpest és Kispest!

MINDÖRÖKKÉ FRADI!!

Exo

Quote from: StairanEz nem igaz, ilyen nincs!!Sajnos nem sikerült a Fradinak a bl-be jutás..
Pedig most olyan közel volt...
Nem baj az uefa kupában reméljük sikerül a csoportba bejutni!
Végül a végeredmény:
SPARTA SPRAHA-FERENCVÁROS 2-0 (hosszabbítás után)

Holnap hajrá Újpest és Kispest!

MINDÖRÖKKÉ FRADI!!

Hát igen :rolleyes: ez várható volt...meglátszik, hogy mennyit számít a külföldön játszó játékosok jelenléte a válogatottban...ha csak a magyar ligában játszók közül válogathatna Mattheus, akkor nyakig csücsülne a ****ban!

Nem baj! Majd az UEFA kupában elérnek valamit!
Meg esetleg a Kispest v. Újpest! Hajrá magyarok!

Vaszi Tünde távolugró döntõs! :)
Gerelyhajításban nem sikerült ugyanez! :( (nem ugrik be sajnos a neve)
Kajak-Kenusaink egyenlõre nagyon szépen szerepelnek, mindenki a döntõben, akit odavárunk! (asz'szem) :D :jee: Szép volt Magyarok, Hajrá Magyarok!

Stairan

És Gera Zoli épp ma lõtt gólt a West Bromwich-ban, milyen jól jött volna ez most a Fradinak...
Hát igen mindig külföldre viszik aki jó, Huszti is így fog szerintem elõbb utóbb járni.Ami egyrészt jó, mert fejlõdik a játékos, és ez jó a válogatottnak, de a magyar bajnokság gyengül..

Stairan

Na igazam volt Husztival kapcsolatban, már akarja is vinni a West Bromwich Albion Gera Zoltán csapata.Másfél millió forintot szánna rá ugyanúgy mint Gerára.

Exo

Quote from: StairanNa igazam volt Husztival kapcsolatban, már akarja is vinni a West Bromwich Albion Gera Zoltán csapata.Másfél millió forintot szánna rá ugyanúgy mint Gerára.

Óóó, de szép is volna, ha az a "ri" nem volna ott! :rolleyes: :D:D:D :bsd:

Amúgy tényleg úgy látszik, hogy kirepül a java...így viszont ki marad?
Bárhogy is nézzük, ennek a dolognak van kellemes és kellemetlen oldala is!
Habár nekünk csak a kellemeset szabad néznünk...az elit bajnokságokban is képviseltetve van a magyar foci! :jee: :cool:

Damnatus

Hali!

Legalább a válogatottunk legyen tûrhetõ, többen szurkolnak neki, mint a klubcsapatoknak külön. Ha lesznek tényleg jó játékosaink, legalább egy, esetleg kettõ, végre igazi példaképei lehetnek a srácoknak, nem kell külföldieket példaképnek választani.

Olimpiáról
Belefáradtam a doppingos ügyben, nagy csalódás ez számomra, ha igaz, ha nem. Azt hiszem, az olimpiai eszme is nagy csorbát szenvedett, és az a lelkesedés, feltuningolt állapot, amivel leültem a tv elé, akár versenyzett magyar, akár nem, elmúlt.
Azért a magyarokat továbbra is nézem, de az olimpiára már nem "emelkedett" hanem keserû érzéssel gondolok vissza.
Az érmeseknek grat (hacsak el nem veszik  :uzi: )
A résztvevõknek akik pedig kiestek, köszönjük!