Main Menu

Fairy Tail

Started by Liquid Snake, 2007-08-27, 01:18:01

Previous topic - Next topic

Megmurdel

where is dat PLOT armour when you need it? :D

Leara

Quote from: danika230 on 2016-08-29, 22:03:30
[spoiler]most azt kell mondanom, remélem feltámad :D[/spoiler]
Az 500. fejezet spoilerei alapján [spoiler]erre nem is kell sokat várnod XDDDD. Mondjuk ezzel csak az a gáz, hogy ez már a sokadik alkalom, amikor 1-1 drámai pillanat nem igazán üt, mert már úgyse hiszem el, hogy ne úsznák meg valahogy :D.[/spoiler]
MAL

danika230

Quote from: Leara on 2016-09-03, 21:01:42
Quote from: danika230 on 2016-08-29, 22:03:30
[spoiler]most azt kell mondanom, remélem feltámad :D[/spoiler]
Az 500. fejezet spoilerei alapján [spoiler]erre nem is kell sokat várnod XDDDD. Mondjuk ezzel csak az a gáz, hogy ez már a sokadik alkalom, amikor 1-1 drámai pillanat nem igazán üt, mert már úgyse hiszem el, hogy ne úsznák meg valahogy :D.[/spoiler]

én is épp ma olvastam :D

Megmurdel

Quote from: Megmurdel on 2016-08-29, 22:46:01
where is dat PLOT armour when you need it? :D
500 there it is

Leara

500: hm, kérdés, hogy mennyire várható itt bármilyen Natsu vs. Gray dolog. Akkor még el tudnám képzelni, ha [spoiler]Juvia esetleg halott maradt volna, de így, hogy minden oké, szerintem Grayt vissza lehet rántani a mostani begőzölt állapotából. Legalábbis kb. akkor tudnék komoly ellentétet elképzelni, ha Gray fogná magát és átállna a "sötét oldalra" XD.[/spoiler]
MAL

Bicskei

#1385
503

nah végre.... régóta várt események..
a folytatás nagyon várós
Gray nem érdekel, nagyon nem ő kellett volna most ide.
Ultras liberi

Leara

Quote from: Bicskei on 2016-09-26, 14:47:13
Gray nem érdekel, nagyon nem ő kellett volna most ide.
Szerintem sem. Bár nem is várok tőlük komolyabb összecsapást.
MAL

Megmurdel

Quote from: Leara on 2016-09-26, 20:50:57
Quote from: Bicskei on 2016-09-26, 14:47:13
Gray nem érdekel, nagyon nem ő kellett volna most ide.
Szerintem sem. Bár nem is várok tőlük komolyabb összecsapást.
Valóban, sok értelme most még nincs.

Leara

504: na jó, mégis egymásnak mentek :D. Talán majd Juvia és Lucy leállítják őket valami nakama szöveggel, ha időben odaérnek :D.
MAL

chilip

Quote from: Leara on 2016-10-01, 21:26:11
504: na jó, mégis egymásnak mentek :D. Talán majd Juvia és Lucy leállítják őket valami nakama szöveggel, ha időben odaérnek :D.

can you see into the future? are you a wizard, harry?

ed.:
natsu: grrrrrrrr
grey: te vagy az akit a legfőbb ellenségem azért csinált hogy öngyilkos legyen! te vagy az akit segítve valóra válhat az álmom, a bosszú! ezért MEG KELL ÖLJELEK TÉGED MERT "FORCED DRAMA"!
natsu: grrrrrrrr

danika230

505

oké, ezt már láttuk párszor :D

Megmurdel


Leara

506: pff, remélem, nem ennyi volt leállítani őket (pláne Natsut, aki elvileg nem igazán önmaga most XD).
MAL

chilip

2 szupertámadást puszta kézzel sérülten megállított.

-HOW?
-She is Erza!

Megmurdel

507 [spoiler]Erza used tears, it's super effective. Erza used tits, it's super effective. Erza is the best demon tamer......[/spoiler]

Leara

508: hát ez... hát én erre már semmit sem tudok mondani XD. Lefogadom, hogy Mashima álnéven hentai doujinshikat is rajzolgat a saját sorozatából :DDDD.
MAL

chilip

ahogy zeref is beszopta a varázslatot és szinte facepalmolt, azt felhívta varázslattal a fiát hogy nem kéne azért. na ott elnevettem magam :D

kada

Quote from: Megmurdel on 2016-10-25, 11:50:19
507 [spoiler]Erza used tears, it's super effective. Erza used tits, it's super effective. Erza is the best demon tamer......[/spoiler]
Na ezt látnom kellett, miféle szerzeteket szelídített vajon.

Leara

518: jesszusom, ez a harc nagyon unalmas, vége lehetne már...
MAL

chilip

HAHAHA
Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.


[spoiler][/spoiler]

Leara

Ő az igazi halhatatlan a sztoriban, nem pedig Zeref  :P
MAL

LuckyDingo

Ééééés vége. Bár nagyon meghatóra (not) sikeredett az utolsó fejezet, még mindig úgy érzem, hogy fele ennyi chapterrel is elég lett volna.

Oh well.

Leara

Nem is volt rossz ez az utolsó fejezet, illett a sorozathoz (cserébe mondjuk az utolsó arc olyan lett, amilyen). Mondjuk nem lepne meg, ha idővel érkezne hozzá valami folytatás.
A Laxusos rész tetszett a legjobban :D.
MAL