Main Menu

Ratman

Started by chilip, 2011-11-15, 21:33:11

Previous topic - Next topic

Zelda

Jaja, jól alakul, kivi vagyok mennyit kell várnunk a következő chapre.

Megmurdel

54!!!!!! Végre ez is kint van .. hát nem gondoltam volna, hogy ennyit kell várni rá. Shooto múltja .. illetve törölt emlékei nem voltak nagyon meglepőek a most következő harc viszont annál inkább. Valószínű, hogy más már nem lesz ezen kívül, úgyhogy remélem ez is remeke harc lesz.  ::)

Zelda

Quote from: Megmurdel on 2013-11-27, 20:42:59
54!!!!!! Végre ez is kint van .. hát nem gondoltam volna, hogy ennyit kell várni rá. Shooto múltja .. illetve törölt emlékei nem voltak nagyon meglepőek a most következő harc viszont annál inkább. Valószínű, hogy más már nem lesz ezen kívül, úgyhogy remélem ez is remeke harc lesz.  ::)
:tezsvir:

Megmurdel

55 Kicsit meglepő mire nem képes Sin, de a szokásos klisé megvolt most is. A lényeg, hogy kezdődjön aza harc, mert már kíváncsi vagyok nagyon. :D

kada

Emlékszem még amikor nem bírtam kivárni az új részt ebből. Megnevettetet, kiváncsi voltam mi jön, és találgattunk.
Most meg sok mindent nem váltott ki bennem.
Az egyetlen oldal amit lementettem inkább csak egyfajta rajzolási tanulmány volt.

Megmurdel

Igen, nagyságrendekkel jobban tetszett az elején, de akkor inkább a "poénok" fele dőlt a mérleg, most meg pont fordítva. Most se rossz és a poénok hanyagolása miatt remélem, hogy jó lesz a végső ütközet.

kada

Nem csak a poénok, hanem érdekelt hogy "na ebből mit hoz ki".
Találgattam. Vártam.
Most hébe-hóba kijön egy új rész, elolvasom, és ha nem írtál volna te, eszembe se jut hogy topicja van.

Zelda

Na végre kijött a kövi chapter... Kár, hogy nem lett annyira népszerű, a fordítói csapatok nagyon hanyagolják, pedig szerintem továbbra is hozza az elvárt szintet.

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2014-06-07, 10:06:20
Na végre kijött a kövi chapter... Kár, hogy nem lett annyira népszerű, a fordítói csapatok nagyon hanyagolják, pedig szerintem továbbra is hozza az elvárt szintet.
Szerintem is többet érdemelne. Jó lenne ha már láthatnám a végét, de így fél évente haladva nem lesznek meg egy hamar.