Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Baggio

jazon mraz - u and I both
kis zene

Rounin

She Wants Revenge - Tear you apart
Lyrics
\o/

Happy

http://www.youtube.com/watch?v=P0CHAZJr3OE Annyira vidám hogy szinte már repülni tudnék az örömtől és a boldogságtól.  :haha:

Én

Disturbed - Criminal
Az egyik kedvencem az új albumról :whoah: Az Indestructible, Perfect Insanity és Enough mellett.

Lythis


Rounin


Dreamcleaver

Ennek a My Dying Bride-nak van valami hallgatható száma is?  :confused:

Amúgy most én is az új Disturbed albumot. Szerintem teljesen rendben van. Hozza a szokásos Disturbed stílust, kemény hangzás néhol szép lágy melódiákkal. Aki szerette az eddigi albumokat, az ezt is szeretni fogja.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-06, 01:38:01
Ennek a My Dying Bride-nak van valami hallgatható száma is?  :confused:

For My Fallen Angel talán?
http://www.imeem.com/ladydark/music/A8rwyfGQ/my_dying_bride_for_my_fallen_angel/

A Kiss to remember?
http://www.imeem.com/myhopethedestroyer/music/EiovIySA/my_dying_bride_a_kiss_to_remember/

Na, ez megintcsak másabb, talán ez? :D (az elején azt hittem, valami c64 remix akar lenni :F)
Heroin Chic



Baggio

ez az új Disturbed album tényleg jó

minuszmiki

Sahashi Toshihiko - Kanashimi no Siomun Shivuyura (Simoun OST)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2008-06-07, 00:49:39
Sahashi Toshihiko - Kanashimi no Siomun Shivuyura (Simoun OST)
Oh shi-


minuszmiki


Manitu



Rounin

Hideki Naganuma - The Concept of Love [The Concept of Passion Mix] // Insurgency: Volume 4 (Disk IV) //

\o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| \o\ |o| /o/ |o| _o_

blackman


pet

ajánlás, ha nem ismeritek: www.japanaradio.com
jobb oldali menü a hallgatáshoz

Fazék

#8388
Quote from: Én on 2008-06-05, 01:23:09
Épp egy 320-as disturbed discography-t töltök, beraktam magas prioritásra, mindjárt lejön
Szerk & repost: Íme
:whoah:
thx again  :merci:

szerk: kedvet kaptam, hogy meghallgassam egy albumukat, hát körülnéztem, mintha meglett volna vhol.
erre rábukkanok az általad említett 320kbps-es discography-ra a vinyómon :lol:

Nakedape

#8389

(a kép az egy link is)


pl ezt meg válogatom azt0 80 + mashupot amit vadásztam
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Rounin

Saviour Machine - Ludicrous Smiles

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


JaFaR


Próféta

Chiaki Ishikawa - ANISTO
A sok NicoNico után kedvet kaptam rá. Ez is anime-zene elvileg, de nagyon tisztességes kis promó klippet rittyentettek hozzá; valahogy kicsit régimódi, ismerős hangulata van. Egyébként több éves animén keresztül felszívott J-POP múltam ellenére változatlanul újra és újra kicsapja a biztosítékot a cool-faktor kedvéért beszúrt, formailag és tartalmilag egyaránt izolált idegen nyelvű szó a japán szövegfolyamban, amit még ki se tudnak ejteni.

JaFaR:  :cool:

motifator

Quote from: Próféta on 2008-06-10, 18:40:36
Chiaki Ishikawa - ANISTO
A sok NicoNico után kedvet kaptam rá. Ez is anime-zene elvileg, de nagyon tisztességes kis promó klippet rittyentettek hozzá; valahogy kicsit régimódi, ismerős hangulata van. Egyébként több éves animén keresztül felszívott J-POP múltam ellenére változatlanul újra és újra kicsapja a biztosítékot a cool-faktor kedvéért beszúrt, formailag és tartalmilag egyaránt izolált idegen nyelvű szó a japán szövegfolyamban, amit még ki se tudnak ejteni.
Jó szám, régen nagyon tetszett, sokat hallgattam, csak aztán annyira de annyira elcseszték a Bokuranot, hogy azóta felbassza az agyam a szám is akármikor hallom.
Most se tudtam végighallgatni, így a klippet se néztem meg. De amúgy jónak indult.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Rounin

Dungeon Siege - Main Theme
Kár, hogy ennyire rövid. Örök favorit marad nálam. (valószínűleg közrejátszik ez a zene abban, hogy a DS hangulatát (első rész szigorúan) szerettem)

És variációk erre a témára:
Battle at Fortress Korth - Dungeon Siege
Dragon Battle (I'm a sucker for the part beginning at 1:29)

És egy kedvenc házi alkotás:
http://www.youtube.com/watch?v=Snx9IHoQRU8

Xzone

Játékzenékből két nagy kedvencem van:

Battlefield 1942

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Mindkettő valami hihetetlen szinten epic, az utóbbi annyira, hogy majd' elsírom magam, ha hallom. :jee:

Rounin

Ha már Warcraft:

Közel sem olyan epic, meg mittom.. de hangulatában odaveri a Jason Hayes féle darabokat is, pedig azokban van szufla alapvetően. Imho.
(ah, the horns calling to arms, the drums....)
Derek Duke - Bloodlust
Szintén ugyanilyen apropóból:
Derek Duke - Doomhammer's Legacy

Jó...szerintem látszik, hogy ó'k párti vagyok.

Azért ez a zene is fanboyish droolage stuff^^ :
Arthas' betrayal
(ez mondjuk főleg a képi világgal együtt üt nálam, a rózsaszirom morzsolása, harangok, blabla.)