Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Szeretem a kell meg így van szavakat, párkapcsolattal kapcsolatban. ::) Biztos bennem van a hiba, de egyetlen barátnőm se kezdett el pofánröhögni, amikor megkérdeztem tőle, hogy hová lenne kedve menni. És egyik sem hagyott ott, ha éppen nem tudtam előállni egy ötlettel. Dehát mindenki maga dönti el, az ő élete.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2008-06-01, 22:35:11
És egyik sem hagyott ott, ha éppen nem tudtam előállni egy ötlettel. Dehát mindenki maga dönti el, az ő élete.

Mármint nem ezért, ugye. :_piszka: :angyali:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-06-01, 22:26:17
S vajon én a pillangó vagyok, ki engem álmod, vagy én álmodom a pillangót?
:_off:
De szerettem ezt a kis verset. ::)

Baggio

Quote from: Selmo on 2008-06-01, 22:35:11
Szeretem a kell meg így van szavakat, párkapcsolattal kapcsolatban. ::) Biztos bennem van a hiba, de egyetlen barátnőm se kezdett el pofánröhögni, amikor megkérdeztem tőle, hogy hová lenne kedve menni. És egyik sem hagyott ott, ha éppen nem tudtam előállni egy ötlettel. Dehát mindenki maga dönti el, az ő élete.
na hát pont ezt mondom. amikor volt barátnőm nyilván én is megkérdeztem hogy mit akar (de azért jobb itt is a határozottság). de a pre fázisban más a helyzet...
amugy azért osztom itt az észt ahelyett hogy gyakorlatban hasznosítanám a "tudást" mert vizsgaidőszak van... nade majd júluisban :D

teraflare

I LOL'D:
http://www.okcupid.com/tests/take?testid=6171140426892527374
:lol:
De 44%-ot eltaláltam. pedig végig tippeltem. nem tudtam eldönteni hogy ezek most poénkodnak vagy komolyan gondolják :D Ettől még a topic hangulata is rózsásabb szokott lenni  :Kiraly:

Kvikveg

Quote from: teraflare on 2008-06-09, 11:47:06
I LOL'D:
http://www.okcupid.com/tests/take?testid=6171140426892527374
:lol:
De 44%-ot eltaláltam. pedig végig tippeltem. nem tudtam eldönteni hogy ezek most poénkodnak vagy komolyan gondolják :D Ettől még a topic hangulata is rózsásabb szokott lenni  :Kiraly:
Legkozelebb mondd, hogy a vegen emailt es hasonlo baromsagokat ker. Akkor nem vesztegetem az idom vele.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2008-06-09, 14:50:15
Legkozelebb mondd, hogy a vegen emailt es hasonlo baromsagokat ker. Akkor nem vesztegetem az idom vele.
sry  :redface: én mindenhova beregelek és olyankor már nem kér tőlem semmit  ^^"

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-09, 11:47:06
I LOL'D:
http://www.okcupid.com/tests/take?testid=6171140426892527374
:lol:
De 44%-ot eltaláltam. pedig végig tippeltem. nem tudtam eldönteni hogy ezek most poénkodnak vagy komolyan gondolják :D Ettől még a topic hangulata is rózsásabb szokott lenni  :Kiraly:

52%. Höhm egy-kettőnél azért azt hittem, jogosan kételkedem, közben mégsem.

Na most fiúk és lányok, beszéljük meg az igazságtartalmát ezeknek. :__devil:

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-06-09, 15:47:40
Na most fiúk és lányok, beszéljük meg az igazságtartalmát ezeknek. :__devil:
Én teljes mértékben egyetértek az összes állítással. A nők alávaló szarok. Utolsó férgek, csak azért élhetnek hogy bennünket szolgáljanak. Soha nem lehetnek olyan okosak és ügyesek mint mi.  :lazza:
[spoiler]Aki ezt komolyan veszi agyonverem  :hehe: Részemről mint írtam hülyeségnek tartom szinte mindet (azokat amikre emlékszem belőle).[/spoiler]

Kvikveg

Azert NAGYON durva beszolasok voltak ott...  :eek: :uzi:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

sikerült elérni 0%-ot azzal hogy mindet a te találtad ki-re raktam.  :zomg: Woody Allen-től még ok ilyeneket hallani, mert akkor nevetek na de azoktól akiktől idéztek...  :ejj: de most legalább kevésbé érzem magam aljanépnek mert tudom van nálam rosszabb is :angyali:

Rounin

Az a nálad rosszabb sok ember összmunkájából jött ki, szóval ne érezd magad annyira jól. :angyali:

(egyébként a zsidó imarészlettel egyetértek, örülök, hogy nem nőnek születtem, csak épp más okból, mint ők (valószínűleg))

teraflare


Rounin


Happy

Jól hallom? Valaki szívet emlegetett? Árasszon el öröm és boldogság mindenkit!!!
C A R E B A R E STARE!!!



Lythis

ezt most kaptam linkben... a kötelező jellegű keménykedésen és az oldal szellemiségéből fakadó, néhol szélsőségesbe hajló szemléletet tükröző válaszoktól eltekintve asszem feltáró jellegű dolog... (habár mehetett volna a lolba is...)

Selmo


A tökéletesség unalmas.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

[spoiler][/spoiler]


erm.. obligatory mods=fags =)

Solid Snake

Ezt már ismertem egy 4chanos threadből. De azért még mindig jó.  :__devil: :haha:

Lythis

Quote from: Solid Snake on 2008-06-10, 00:25:01
Ezt már ismertem egy 4chanos threadből. De azért még mindig jó.  :__devil: :haha:
én sem most találtam, de minden alkalommal konstatálom, hogy korrekt :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Lythis on 2008-06-09, 21:27:00
ezt most kaptam linkben... a kötelező jellegű keménykedésen és az oldal szellemiségéből fakadó, néhol szélsőségesbe hajló szemléletet tükröző válaszoktól eltekintve asszem feltáró jellegű dolog... (habár mehetett volna a lolba is...)

B+. Tudod milyen nehéz ezen háromnegyed egykor hang nélkül
röhögni?  :lul:

Quote from: Lythis on 2008-06-10, 00:09:41
img: whale

Hahaha, Mastodon tiem! Gyorsan elő is kerestem  :whoah:
White
Whale
Holy
Grail
*riff*  :whoah:
a klippje is állat... lehet mindjárt azt is előkeresem :haha:

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-06-10, 00:09:41
[spoiler][/spoiler]
erm.. obligatory mods=fags =)
Basszus ez kegyetlen jó. :lul: Lehet én is ezt fogom csinálni pár év múlva már?  :D

Rounin

Quote from: teraflare on 2008-06-10, 10:08:07
Quote from: Lythis on 2008-06-10, 00:09:41
[spoiler][/spoiler]
erm.. obligatory mods=fags =)
Basszus ez kegyetlen jó. :lul: Lehet én is ezt fogom csinálni pár év múlva már?  :D

Végre kiderült a hátsó szándék a sok edzés mögött.

Xzone

Quote from: Rounin on 2008-06-10, 18:27:32
Quote from: teraflare on 2008-06-10, 10:08:07
Quote from: Lythis on 2008-06-10, 00:09:41
[spoiler][/spoiler]
erm.. obligatory mods=fags =)
Basszus ez kegyetlen jó. :lul: Lehet én is ezt fogom csinálni pár év múlva már?  :D

Végre kiderült a hátsó szándék a sok edzés mögött.

Jah, és a majd így végzi:

http://www.youtube.com/watch?v=ALjcr3cHDc4

teraflare

Quote from: Rounin on 2008-06-10, 18:27:32
Végre kiderült a hátsó szándék a sok edzés mögött.
Most lebuktam  :angyali:

Quote from: Xzone on 2008-06-10, 19:15:54
Jah, és a majd így végzi:

http://www.youtube.com/watch?v=ALjcr3cHDc4
:zomg: akkor már inkább a tarkónlövés  :uzi: (ennyi izomot tuti nem akarok, nem lehetne vele rendesen capoeirázni)

Happy

Quote from: Xzone on 2008-06-10, 19:15:54
Jah, és a majd így végzi:

http://www.youtube.com/watch?v=ALjcr3cHDc4
Hát nem csodás ha egy ember ennyire képes szeretni???  :angyali: később ezt a nagy szeretet elosztogatja majd a rászorulóknak is én tudom!!! MINDENKI LEGYEN BOLDOG!!!!!!!!