Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2008-07-18, 09:20:09
Kviki: nekem is így jött a ki a bölcsességfogam [spoiler](leszámítva a természetellenesen gusztustalan recsegést a koponyámban és azt a sós kemány kurvanagy valamit amivel hirtelen tele lett a szám és egy bazinagy fog volt, amiről azt se tudom hogy fért el egy percig is az állkapcsomban)[/spoiler], nem volt vele semmi extra, a cigit nem szívhattam - téged nem érint (-mert seb, meg eleve ne szívogassad a sebed a szádban, ha nem akarsz horrorisztikus dolgokat* :__devil:), amúgy csak a kajával vigyázz, és ne hagyd hogy a lukba belemenjen semmi, és nem nagyon fog zavarni.
[spoiler=*]Nekem egy 1 centi hosszú kukac szerű valamit sikerült produkálnom egy kiesebb tejfogam helyén amikor még szoptam az ujjam, ami pokolian fájt és a dokinak le kellett nyisszantani éjjel a szájsebészeti ügyeleten :zomg: :jee: Nem tudom, hogy ilyen kifordult íny darab, vagy ez a furcsa var-volt, ami az ember szájában van a seben, volt-e de :eek: :zomg: :whoah:[/spoiler]
...
Ja, nem szivogatom meg nem eszem tul durva dolgokat...
Tejfogas: fuuuuj! :zomg:

Quote from: Xzone on 2008-07-18, 11:48:32
Kvikinek szerencséje volt, de nekem talán mégnagyobb: megvan mind a négy bölcsességfogam és csak az egyik ferde egy kicsit :)
Hova fert az el nalad? Nalam egyszeruen nem fer el. Kiegyengetett allapotban 6 fog fer el jol, surun 7 es a bolcsesseg eldugva. Sajnos 7 jol elrendezett nem megoldhato... A meretezest valahol elszurtak.  :haha:

Koszi mindenkinek az infot, jo tudni, hogy nemcsak nalam volt/lesz eeerdekes elmeny.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Nálam elférnének a bölcsesség fogak, ha nem a többire merőlegesen előrefelé nőnének :D

minuszmiki

Quote from: Member on 2008-07-18, 11:54:00
De jó, hogy én nem járok fogorvoshoz. :D Ált. csak megszid, hogy nem ártana többet mosni és kész, régen viszont rendszeresen szívtam.
A fogorvost? Én se járnék ezek után. :D

Member

Nő volt, de nem elég pedo ahhoz, hogy beigazolódjon a sejtésed. :D
(Btw. az iskolai fogásznő volt, hogy a 9 éves gyereknek 6-ot fúrt egymás után, az tényleg állat volt)

minuszmiki

:D

Mi a gimis arcot emlegettük mészárosként, az egy borzasztóan félelmetes figura volt. A filmek/animék "őrült tudós" külsejét viselte (piszkos fehér köpeny, beesett, csontos arc, állandó egyhetes borosta, csillogó keretes szemüveg, réveteg tekintet), a suli fogászati rendelője ráadásul egy ablaktalan, rosszul megvilágított helyiség volt. Oda szó szerint mindenki félt bemenni, főleg, hogy a faszi sem az kifinomult módszereiről híresült el. Szerencsére én csak a szokásos ellenőrzésekkor találkoztam vele, és nem talált hibát a fogsoromban.

kikuchiyo

Mindenki olyan vidáman eldiskurál itt a fogorvosokról - csak én érzek legyűrhetetlen, irracionális, zsigeri iszonyatot, ha felmerül, hogy el kéne menni, vagy akár a téma szóba kerül?

Ez persze az iskolás kötelező hentes-látogatások eredménye. "Nyuszifog", úgy hívtuk, az egy szörny volt.
De volt rosszabb is, amikor egyszer egy budatétényi rendelőbe vitték el az osztályt gyilkoltatásra, az ottani nő úgy nyittatta ki a delikvensek száját, hogy belemarkolt a hajukba, és hátrarántotta a fejüket...
Failure is the default option

.Attila

Nekem csak csiszoltak eddig, soha egy tömés vagy bármi. Úgy tűnik, jó géneket örököltem ebből a szempontból.

Általános iskolában nekünk is kötelező volt a fogorvos évente. Egyszer volt, hogy egy gyakornok beleszúrt az ínyembe, aztán még valami ecsetfélével meg is festette az államat, ami napokig nem kopott le, hiába mostam akármennyit.

Member

Bármilyen fájdalmat cserélnék a fogászattal szemben, nem vagy egyedül, Kiku.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-18, 15:03:00
Mindenki olyan vidáman eldiskurál itt a fogorvosokról - csak én érzek legyűrhetetlen, irracionális, zsigeri iszonyatot, ha felmerül, hogy el kéne menni, vagy akár a téma szóba kerül?

Ez persze az iskolás kötelező hentes-látogatások eredménye. "Nyuszifog", úgy hívtuk, az egy szörny volt.
De volt rosszabb is, amikor egyszer egy budatétényi rendelőbe vitték el az osztályt gyilkoltatásra, az ottani nő úgy nyittatta ki a delikvensek száját, hogy belemarkolt a hajukba, és hátrarántotta a fejüket...
Ezek a humanus iskolaorvosok... Brrr...
En megusztam. Vagy nem csinalt semmit, vagy normalis volt.

.Attila: rohadt mazlista.  ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Két bölcsességfog kivételén kívül nekem is csak egy lyukas fogam van, az is 26 évesen lyukadt ki :)

teraflare

Na akkor újra, ez a fos failfox nem küldte el amit írtam és még csak ki sem másolta hiába nyomtam ctrl+c-t  :comp:
Nekem már van hely a bölcsességfogaimnak miután kihúzták 3 fogam is fogszabályzáshoz. Az egyiknél az ínyemből is kitéptek. Mikor elmúlt az érzéstelenítő kínomban majd lekapartam a falat (de így utólag azért jó poén mesélni  :D)


[spoiler=BTW mai napom]Délben release és nekem kellene csinálni mert Béla jövő hónaptól már nem lesz itt és szokjam kicsit a live release-t is (már így is minden szart rám sóznak  :zomg:). De előtte Karin spammelget össze vissza hogy úgy látja hogy hiányzik 15000 adat a migrációból és csináljam meg ASAP. Hála az utóbbi hetek folyamatos adatbázis túrásának 15 perc alatt összeraktam egy olyan lekérdezést ami visszaadná azokat amik hiányoznak. De nem találok... Szenvedek már egy órája tiszta ideg vagyok hogy ezt jól elbasztam. Pont közben Karin küldött másik üzenetet is és az outlook meg ugye a felugró ablakban csak az elejét mutatja a szövegnek amiben ez állt: Sándor téged teszlek felelőssé... Majdnem szívrohamot kaptam hogy elbasztam itt a sony bmg amerikai részlegének adatait és ezt most majd jól leverik rajtam.  :zomg: Megnyitom a levelet (tisztára olyan érzés mint minkor az ETR-ben nézem meg hogy megvan-e legalább a kettes a tárgyból) és így folytatódik: ...hogy reggelente elolvassam a Glores (ez a projectünk) leveleit és blablabla...  :he: Majd végül elküldi az ő lekérdezését és kiderül hogy nincs benne az hogy ne számolja bele az US-es productokat. Módosítás újra futtatás és 15000 ből hirtelem már csak 9 db lett. :haha: Nagyszerű mehet a release. Fordítás, ellenőrzés fájl kimásolása a serverre: 1%...4%...8%... kapcsolat megszakadt.  :falba: elment a net az egész cégtől. ülünk és várjuk a csodát (pontosabban én elmentem ebédelni  ^^") semmi, Béla hazamegy hogy az otthoni netről majd elintézi. Mi még gáborral maradtunk egy kis Age of Empires-re De fél 2 kor már inkább léptünk haza és mivel holnapra ratyi időt mond így lehet elmarad a vízicsata inkább haza-hazajöttem. (A vonaton velem szemben egy lány a "Miért hazudnak a pasik és miért sírnak a nők" című okosító könyvet olvasta, egyből a párkapcsolatok topic ugrott be, milyen jó téma lenne ott ez a könyv  :D)[/spoiler]

sirtomi

Ha holnap szar idő lesz téged teszlek felelőssé :D

Én

t7e/ra
t7égie/
t7e/szle/k

fe/le/lőssé
anmgiért7
nmoöst7
gilye/nm
e/z
a
szoö0ve/giv.
gi
a
t7oökoönm
0vanm
bazze/gi,ff,f,f,f,f,

teraflare

Quote from: sirtomi on 2008-07-18, 22:49:28
Ha holnap szar idő lesz téged teszlek felelőssé :D
Quote from: Én on 2008-07-18, 22:58:12
t7e/ra
Húú, a SporTopicos tanácsaim miatt már így is verést kapok nem?  :D

Én

Elnézést az előző postért, de a billentyűzetem teljességgel megkúródott. Most anyámét használom.
Quote from: teraflare on 2008-07-18, 22:45:56
Karin
Van ilyen magyar női név? :eek: Ha lesz lányom, tuti ez lesz a neve. Mondjuk kedvenc női nevemből van egy pár. ^^

teraflare

Quote from: Én on 2008-07-18, 23:30:23
Van ilyen magyar női név? :eek: Ha lesz lányom, tuti ez lesz a neve. Mondjuk kedvenc női nevemből van egy pár. ^^
Nemtom. Karin a német megbízónk/összekötőnk/ilyesmi kimaxolt excell skillje van  :D.

Selmo

Quote from: teraflare on 2008-07-18, 22:45:56
(A vonaton velem szemben egy lány a "Miért hazudnak a pasik és miért sírnak a nők" című okosító könyvet olvasta, egyből a párkapcsolatok topic ugrott be, milyen jó téma lenne ott ez a könyv  :D)
Jó könyv az, mindenkinek olvasnia kéne 14-18 évesen.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-07-18, 23:47:28
Quote from: teraflare on 2008-07-18, 22:45:56
(A vonaton velem szemben egy lány a "Miért hazudnak a pasik és miért sírnak a nők" című okosító könyvet olvasta, egyből a párkapcsolatok topic ugrott be, milyen jó téma lenne ott ez a könyv  :D)
Jó könyv az, mindenkinek olvasnia kéne 14-18 évesen.

Care to explain?
Én a "Ha a férfi beszélni tudna..." c. könyvet vettem meg, kíváncsi vagyok, mit ír. Majd...

Xzone


Én

Csak hogy tudd: ezzel most tényleg majdnem megöltél, annyira félrenyeltem, és akkor mehettél volna holnap egyedül Győrbe.
Btw, :lol: Kíváncsi vagyok, majd hány ilyen tanárom lesz

.Attila

Quote from: Xzone on 2008-07-19, 01:14:49
Kommentek: lawl.

lawl, mert tényleg szánalmas vagy mert tényleg volt benne valami vicces?

teraflare

Quote from: Selmo on 2008-07-18, 23:47:28
Jó könyv az, mindenkinek olvasnia kéne 14-18 évesen.
Akkor én már nem is olvashatom el?  :frown:

Quote from: .Attila on 2008-07-19, 00:40:40
Én a "Ha a férfi beszélni tudna..." c. könyvet vettem meg, kíváncsi vagyok, mit ír. Majd...
Majd kérnénk egy véleményt a négyszögletű topicba  :merci:

Selmo

Quote from: teraflare on 2008-07-19, 10:02:08
Quote from: Selmo on 2008-07-18, 23:47:28
Jó könyv az, mindenkinek olvasnia kéne 14-18 évesen.
Akkor én már nem is olvashatom el?  :frown:
Dehogynem, jobb későn, mint soha.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-07-19, 16:41:53
Quote from: teraflare on 2008-07-19, 10:02:08
Quote from: Selmo on 2008-07-18, 23:47:28
Jó könyv az, mindenkinek olvasnia kéne 14-18 évesen.
Akkor én már nem is olvashatom el?  :frown:
Dehogynem, jobb későn, mint soha.

Quote from: .Attila on 2008-07-19, 00:40:40
Care to explain?

Selmo

Nem ma olvastam ugyan, de alapjában véve 3 fő témát dolgoz fel: a nők kommunikációját, a férfiak kommunikációját és a családi problémákat. Foglalkozik azzal, hogy mit mond a férfi/nő és mit gondol emellé, hogyan próbálja meg közölni az igényeit és ez miért bukhat el a másik nemnél. Aztán, hogy mikről beszélgetnek a férfiak és mikről a nők, hogy mennyire más érdekli őket az ismerősökkel kapcsolatban. Hogy miért zsörtölődik a feleség, az anyós, az após és mit lehet ez ellen tenni. Friss házasként/párként mit lehet tenni, ha a másiknak az egyedülálló szülője túlságosan is ragaszkodik a gyerekéhez, ha a szülők bele akarnak szólni a gyereknevelésbe, főzésbe, stb. Végül van egy fejezet, hogy mik a nyugdíjbavonulás buktatói.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Érdekesnek hangzik. Lehet, azt is elolvasom majd.
Egyelőre két könyv van most ebben a témában nálam.
Alon Gratch: Ha a férfi beszélni tudna...
Baktay M.-Baktay Z.-Csernus-Kalo-Popper: Boldogtalan kapcsolatok
Nomeg a kresz könyv, és sajnos ez élvez előnyt most.

Xzone

Quote from: .Attila on 2008-07-19, 01:41:27
Quote from: Xzone on 2008-07-19, 01:14:49
Kommentek: lawl.

lawl, mert tényleg szánalmas vagy mert tényleg volt benne valami vicces?

Csak maga helyzet az, ahogy egy alapvetően szórakoztatásra kitalált, idióta postokkal telerakott oldalon nekiáll a nép teljesen komoly mérnöki témákat boncolgatni.

Más...

Note to self: Énre nem hallgatni a jövőben. Az információforrásai megbízhatatlanok. Vennem kellett valamit, hogy ne érezzem szarul magam. I live to consume.

Solid Snake

Quote from: Xzone on 2008-07-19, 20:23:13
Note to self: Énre nem hallgatni a jövőben. Az információforrásai megbízhatatlanok. Vennem kellett valamit, hogy ne érezzem szarul magam. I live to consume.

Con élmény?  :rotfl:

kikuchiyo

Vacsora közben a retekklubot nézték, a Fókuszban épp egy asztrológiáról szóló riportot adtak - jól fel is húztam magam rajta. Be is írnék nekik, ha nem tudnám, hogy teljesen felesleges.
Failure is the default option

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-19, 20:42:29
Vacsora közben a retekklubot nézték, a Fókuszban épp egy asztrológiáról szóló riportot adtak - jól fel is húztam magam rajta. Be is írnék nekik, ha nem tudnám, hogy teljesen felesleges.

Akkor adok még egy löketet:

Quotea materialista tudomány alapfeltevései, axiómái tévesek, és ezekre alapozzák az elméleteket, melyek lehet, hogy bizonyos körülmények és mérettartományok között megállják a helyüket.