Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

minuszmiki

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-17, 07:51:54
drink and post, it's awwriiight. Kb minden szót kellet javítanom.
De legalább nem állítottad kínaira a beviteli nyelvet, nekem tegnap éjjel valahogy sikerült.

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-17, 07:51:54
hmm. jövőre ha ismét kimennétek, írjátok be valamelyik témábavágó topic-ba, hátha én is tudom úgy szervezni a programjaimat, hogy kimenjek 1 napra :)

teraflare

[spoiler=rinya]No a mai naptól én is beléptem abba a bizonyos a világot sötéten látó klubba. Lehet hogy csak mert épp nincs több erőm, de belefáradtam hogy pozitívan álljak hozzá ahhoz ami már negatív. .Attila igazad volt. Illúzióban éltem. Fáj belőle kijönni de nincs más tennivaló  :frown:[/spoiler]

Nakedape

#25323
Quote from: teraflare on 2008-08-17, 19:47:22
[spoiler=rinya]No a mai naptól én is beléptem abba a bizonyos a világot sötéten látó klubba. Lehet hogy csak mert épp nincs több erőm, de belefáradtam hogy pozitívan álljak hozzá ahhoz ami már negatív. .Attila igazad volt. Illúzióban éltem. Fáj belőle kijönni de nincs más tennivaló  :frown:[/spoiler]
[spoiler]

need a hero.. too the happymobile! ta-da-ta-da-ta-da-tűűű-tűűű...
[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

 :lol:

[spoiler]Én még mindig nem tudtam egészen kijönni belőle. :3x3:[/spoiler]

Happy

[spoiler][/spoiler]

Lythis

Quote from: teraflare on 2008-08-17, 19:47:22
[spoiler=rinya]No a mai naptól én is beléptem abba a bizonyos a világot sötéten látó klubba. Lehet hogy csak mert épp nincs több erőm, de belefáradtam hogy pozitívan álljak hozzá ahhoz ami már negatív. .Attila igazad volt. Illúzióban éltem. Fáj belőle kijönni de nincs más tennivaló  :frown:[/spoiler]
*BITCHSLAP
SNAP THE FUCK OUT OF IT!!!!!!


egyéb: ah made some muffinz!  :Kiraly:

teraflare

Quote from: Lythis on 2008-08-17, 23:03:15
*BITCHSLAP
SNAP THE FUCK OUT OF IT!!!!!!
Thx. It helped a little. :smile:

Member

Éppen most töltöttem le a Garden Of Sadness - Cage Of Glass albumot, ez pont neked valónak tűnik eddig. :) Üdvözöllek a "férfiak a férfiakért az érzelmi erőszak ellen" szervezetben.

Kuroi Tenshi

Hmm arra számítottam, hogy annyi új post lesz itt, hogy nem
fogom győzni visszaolvasni, erre ma összesen 2 volt csak?
Talán átaludtam egy atomtámadást?  :3x3:

Member

Volt egy kisebb kimaradás, valóban.

minuszmiki

Igen? Nekem egész nap flottul ment.  :3x3: (Bár 7-9 között nem voltam itt)

Kvikveg

Mar csak egy nap... szerdaig, amikor is pakolhatok es ha meg lenne egy kis idom festegethetek.
Szunnapot akaroook! :morci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Nekem meg péntektől gólyatábor... előre félek :D

Fazék

azért boldogabb lennék fejfájás nélkül... 1 héten belül már negyedszer. és most gyógyszertől se múlt el...

minuszmiki

Engem is két napja gyötör. Tegnap még tudtam a másnaposság számlájára írni, de azóta nem ittam semmit.

Fazék

Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 01:34:11
Engem is két napja gyötör. Tegnap még tudtam a másnaposság számlájára írni, de azóta nem ittam semmit.
örülnék ha alkoholtól lenne, de már fogalmam sincs mióta nem ittam alkoholt. ez sajnos színtisztán kialvatlanság+allergia+frontérzékenység combo részemről.

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:41:46
Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 01:34:11
Engem is két napja gyötör. Tegnap még tudtam a másnaposság számlájára írni, de azóta nem ittam semmit.
örülnék ha alkoholtól lenne, de már fogalmam sincs mióta nem ittam alkoholt. ez sajnos színtisztán kialvatlanság+allergia+frontérzékenység combo részemről.

ebből az elsőn könnyen lehet segíteni.  :szemuveges: Alergia meg mikor okoz fejfájást?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#25338
Quote from: Dreamcleaver on 2008-08-19, 01:43:21ebből az elsőn könnyen lehet segíteni.  :szemuveges: Alergia meg mikor okoz fejfájást?  :confused:
nem okoz, az csak rásegít a szarul érzésre. tüsszögés, szemviszketés, szemfolyás, ilyesmi.
és az zavar igazán, hogy nem tudom eldönteni, hogy most vajon megfáztam az allergia mellé és amiatt tüsszögök/fáj a torkom, vagy "csak" az allergiától

vhogy azt gondolná az ember, hogy családi cégnél könnyebb szabadságot kivenni... de nem igazán.

azon a sok wellnes faszságon mindig csak nevettem, de most elviselnék egy hetet vmi ilyen szállóban...

ebben a hőségben aludni sem lehet...

minuszmiki

Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:41:46
Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 01:34:11
Engem is két napja gyötör. Tegnap még tudtam a másnaposság számlájára írni, de azóta nem ittam semmit.
örülnék ha alkoholtól lenne, de már fogalmam sincs mióta nem ittam alkoholt. ez sajnos színtisztán kialvatlanság+allergia+frontérzékenység combo részemről.
Akkor javaslom, hogy rúgj be napközben, aztán aludd ki magad, két tényező kilőve. :D

Fazék

Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 01:52:13
Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:41:46
Quote from: minuszmiki on 2008-08-19, 01:34:11
Engem is két napja gyötör. Tegnap még tudtam a másnaposság számlájára írni, de azóta nem ittam semmit.
örülnék ha alkoholtól lenne, de már fogalmam sincs mióta nem ittam alkoholt. ez sajnos színtisztán kialvatlanság+allergia+frontérzékenység combo részemről.
Akkor javaslom, hogy rúgj be napközben, aztán aludd ki magad, két tényező kilőve. :D
nem igazán találok mostanában olyan alkalmat, ahol szívesen berúgnék

és hangulatjelentés:

- Rohadt nap, rohadt meleg, rohadt autók, rohadt emberek... bárcsak minden köddé válna!...... Rohadt köd!!!!

Rounin

Offtopic kell? Jövő héten szabin leszek. :__devil:
Eredetileg mentem volna kikapcsolódni a hegyekbe, de rájöttem, hogy én ott becsavarodnék most, szóval maradok itthon és jégkrémet zabálok fejfájásig. :angyali:

Éjfél

Szóltál volna, elkísértelek volna :D
Zabálj jégkrémet... egyszer belebetegszel.

Member

Szobatársam 1x mondta, ha ő most bevág egy 1L-es jégrémet. És tényleg megtette, pedig már párszor vissza akart jönni közben. :D

sirtomi

1 literes jégkrém nem is olyan nagy, én is megeszek egyet simán :)

hargharg

rofl

Makos

Quote from: hargharg on 2008-08-19, 10:40:19
Quote from: sirtomi on 2008-08-19, 10:23:08
...
tokeletesen egyetertek. : )
+1

Az tényleg nem sok...múltkor bement egy 2 literes vanília-eper :D

Member

Akkor lehet, hogy vele volt valami gond. :)
0. héten olyat akarunk, hogy 1 liter tej, 1 liter kakaó, 1 liter vaníliás ital és 1 liter jegeskávé húzóra, egymás után, két kimenetele lehet. :D

teraflare

Quote from: Fazék on 2008-08-19, 01:48:41
ebben a hőségben aludni sem lehet...
Nekem meg be kellett takaróznom úgy fáztam  :D

Quote from: Member on 2008-08-19, 12:36:42
Akkor lehet, hogy vele volt valami gond. :)
0. héten olyat akarunk, hogy 1 liter tej, 1 liter kakaó, 1 liter vaníliás ital és 1 liter jegeskávé húzóra, egymás után, két kimenetele lehet. :D
Mintha jackass-ben is lett volna hasonló. Ott hányás lett a vége. :zomg:

Quote from: Éjfél on 2008-08-19, 06:56:40
Szóltál volna, elkísértelek volna :D
Hmm somebody wants a rape?  :__devil: (kérlek mondjátok hogy nem csak nekem jutott ez eszembe, különben félek egyedül menni velem este  :haha:)

Member

De olyan érzés fogott el, hogy minden, amit csinálok, teljesen felesleges. Kíváncsi vagyok rá, mi kerekedik ki belőle a nap végére.