Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Happy

Kéretik nem megpróbálni feltörni ezt az accountot  :hehe: (Amennyiben sikerült úgy tárgytalan  :D)

noriko

Neked is jött jelszóváltoztatási értesítés?
Mert múlthéten én kaptam egyet.  :3x3:
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Nakedape

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-31, 13:32:35
Quote from: Nakedape on 2009-07-31, 13:11:47
élünk

milyen volt?

:Kiraly:

majd ha kilátok a fejemből írok egy hosszabbat, képekkel, amit Fazék elolvas és beleszerkeszt, majd pedig publikáljuk,  jelenleg ott tartunk , hogy tegnap este 10kor még bolognait ettünk bolognában :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: Nakedape on 2009-07-31, 13:47:30
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-31, 13:32:35
Quote from: Nakedape on 2009-07-31, 13:11:47
élünk

milyen volt?

:Kiraly:

majd ha kilátok a fejemből írok egy hosszabbat, képekkel, amit Fazék elolvas és beleszerkeszt, majd pedig publikáljuk,  jelenleg ott tartunk , hogy tegnap este 10kor még bolognait ettünk bolognában :D
várjuk :)

Kvikveg

Quote from: Lythis on 2009-07-31, 14:36:18
Quote from: Nakedape on 2009-07-31, 13:47:30
Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-31, 13:32:35
Quote from: Nakedape on 2009-07-31, 13:11:47
élünk

milyen volt?

:Kiraly:

majd ha kilátok a fejemből írok egy hosszabbat, képekkel, amit Fazék elolvas és beleszerkeszt, majd pedig publikáljuk,  jelenleg ott tartunk , hogy tegnap este 10kor még bolognait ettünk bolognában :D
várjuk :)
+1  :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Jeeeee... ilyen is van. (tejmentes kaja)
http://vegafutar.hu/etlap
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Eléggé szétesett a honlap, meg kicsit drága is ahhoz, hogy ennyiért átmenjek tehénbe.

Xzone

Haha, az MGM-en épp a Thunderbirds Are GO megy. Ilyen stílust még csak a Team Americában és egy Stargate SG-1 részben láttam, így nagyon furcsán hat a film komoly témája :)

SaiyaGin

A slice of life-ra tudtok valamilyen rövid, frappáns magyar fordítást?

Member

Én "életképnek" szoktam mondani, bár nem fedi tökéletesen.
"Rakás moe kislány cukizása a középsuliban"? :muhahah:

Rounin

Quote from: SaiyaGin on 2009-07-31, 17:11:11
A slice of life-ra tudtok valamilyen rövid, frappáns magyar fordítást?

Szomszédok.

Draconire

Mindennapok, mindennapi élet.

Lythis

Quote from: Rounin on 2009-07-31, 17:41:46
Quote from: SaiyaGin on 2009-07-31, 17:11:11
A slice of life-ra tudtok valamilyen rövid, frappáns magyar fordítást?

Szomszédok.
belegondoltam a szomszédaidba, próbáltam összevetni az anime-mal, és majdnem lefordultam a székről XD

Rounin

Quote from: Lythis on 2009-07-31, 19:04:25
belegondoltam a szomszédaidba, próbáltam összevetni az anime-mal, és majdnem lefordultam a székről XD

Ha ha HA. :3x3:
A sorozatra gondoltam. :P

Amúgy jobban belegondolva egész jó kis sorozatot lehetne kihozni a lépcsőházunkból. :3x3:

Makos

Quote from: Rounin on 2009-07-31, 19:24:02
Amúgy jobban belegondolva egész jó kis sorozatot lehetne kihozni a lépcsőházunkból. :3x3:

Jah..neis mondd. A mi lépcsőházunk se semmi...

Én

Hmm... Augusztus 25. Superbutt a Zöld Pardonban. Lehet, hogy adok még egy esélyt ZP-nek :P

Nakedape

ez a T-csoport egy mókás dolog:)  megrendeltünk egy analóg kábel tv-adsl net- adsl telefon csomagot, amire elsőre kiküldtek egy kábel telefonost aki a tv ről nem  is tudott, majd, miután "tisztázva" lett a dolog , nyaralásom alatt bekötöttek egy kábel tv +  kábel netet  :D :D annyira, de annyira képbe vannak, hogy az már szép
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Örülj neki, kábelnet sokkal jobb, mint Adsl.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Én

Lófaszt a seggébe? Még élvezné is...

Flaser

Quote from: SaiyaGin on 2009-07-31, 17:11:11
A slice of life-ra tudtok valamilyen rövid, frappáns magyar fordítást?

"Egy falat élet"... ha egy bizonyos Morgan hajójáról van szó.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Member

Érdekesen festett a mamzi elektromos biciklijén a "Tornádó" felirat az imént.

Én

[spoiler=közepesen gusztustalan]Na, most jól megszívtam... Egy tele pofa félig megrágott rántottával a számban tüsszentettem. A fele kijött az orromon keresztül, egy rész meg elbújt valahova, és negyed órája kisebb-nagyobb rántottadarabok jönnek az orromból.[/spoiler]

Makos

#37016
És ezt természtesen meg kellett osztanod velünk.

Bár erről jut eszembe...enni kéne valamit.

Ed:

Tegnap el kellett menni apáért Alsóörsre. Az autópálya tele volt idiótákkal...

Rounin

Quote from: Én on 2009-08-01, 12:17:33
[spoiler=közepesen gusztustalan]Na, most jól megszívtam... Egy tele pofa félig megrágott rántottával a számban tüsszentettem. A fele kijött az orromon keresztül, egy rész meg elbújt valahova, és negyed órája kisebb-nagyobb rántottadarabok jönnek az orromból.[/spoiler]

Rizzsel rosszabb.

Én

Íratlan szabály, hogy a spoilerekre saját felelősségre kattintunk rá. És még figyemeztetést is írtam. :ejnye:

Rou: rizsel és krumplival is előfordult már, csak nem ekkora mértékben, azokkal mindig csak pár darab lapangott.

Member

#37019
Ajánlatom egy új ava.