Main Menu

Koncertajánló

Started by Zsiga, 2006-11-14, 15:35:00

Previous topic - Next topic

Member

Olvastam indexen, hogy nem igazán találták el a hangosítást, pedig egy IM-re elmennék szívesen, csak ha ilyet fogok ki, akkor sajnálni fogom a pénzt. :D

Zsiga

Nem volt annyira tré, a Kamelothoz képest szinte európai színvonalú volt a hangzás. :)
Ami igazán gáz volt az a közönség. Ilyen arcok álltak az első sorokban kb. mozdulatlanul, és beugattak ha próbáltad élvezni a koncertet: http://galeria.index.hu/fesztival/2010/08/15/sziget_2010_az_iron_maiden_rajongoi/?current_image_num=7&image_size=l

.Attila

Napalm kellett volna oda.

Fazék

komolyan nem értem, hogy miért nem lehet normális hangosítást produkálni ezeken a koncerteken...
nincs idő beállítani két koncert között? vagy szimplán ennyire inkompetensek?
a sátrak "szponzorait" nem zavarja kurvára a sok negatív kritika a hangosításokból fakadóan?
egyszerűen nem értem...

NLZ

Gondolom úgy vannak vele, hogy több pénzbe kerülne rendesen megcsinálni, mint amennyi többlet bevételt okozna. :)
[reserved]

Kuroi Tenshi

Nem kerülne többe, csak be kéne állítani rendesen.
Monster Magneten is csapnivaló volt a hangosítás.
De szerencsére a hangulat nagyon ott volt  :cool:
A Heads explode-ot viszont nagyon hiányoltam

Ramiz

#216
NYÁRVÉGI BETLI BLUES BAND + KÖTELEZŐ KÖZHELYEK KONCERT!!! :D

QuoteAugust 26 · 8:30pm - 11:00pm
Location   Tündérgyár

More Info   KKSPKK (kötelező közhelyek side project komolytalan kapcsolat), és Betli Blues Band közös bulija! :)

A nyár utolsó akusztikus bulija! A belépés ingyenes!!!



edit:



Erre jön valaki?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Ma este? Háhogyne! :)
Holmikor tali? Aztán jól játszani! :D

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2010-08-26, 16:17:17
Ma este? Háhogyne! :)
Holmikor tali? Aztán jól játszani! :D

Reggel elkezdtem rumozni (tegnap este folytatásaként), a hangom meg kicsit megroggyant tegnap este, de már iszom a tojássárgájás-mézes tejet, úgyhogy jó lesz! :D Frissült a felállás, friss a lendület, mert új dobosunk van, cajónon fog játszani és hatalmas arc! :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

hánykor kezdtek ti? máshol leszek, de  hátha át
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila


Kuroi Tenshi

Lelkiekben veletek leszek, sajna még lábadozok :-/
Sok sikert, jó bulit! :appl:

Én

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-26, 18:54:32
Lelkiekben veletek leszek, sajna még lábadozok :-/
Sok sikert, jó bulit! :appl:
+1, lassan kiszakad a tüdőm :S
Jó koncertet :smile:

Zsiga

Akkor már csak azt mondja meg valaki hogy mikorra érdemes odamenni.

.Attila

Szerintem Ramiz tudná csak megmondani, de nem hiszem, hogy ő már lesz itt ma a koncert előtt.
Hivatalos kezdés 8.30.

Amúgy hozhatnál nekem valamit :)

Zsiga

#225
Viszem. :D

És aki esetleg megússza a holnapot másnaposság nélkül, annak egy kis koncertajánlat:
http://www.kobuci.hu/hu/aktualitasok/49
http://www.youtube.com/watch?v=S3UebW-dGPY

Szerk.: Épp hangolnak, még kb 20 perc, ha siettek még ideértek.  :kocc:

Ramiz

Remélem élveztétek! :D A következő szeptember 17-én lesz (vszeg - majd pontosítok), lesz szájharmonikás is, több térden csúszás lesz, meg az Official Budapesti Éjszakai Piálós himnuszunk. :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

#227
És a beígért pontosítás :D :
A koncert nem 17-én, hanem 16-án lesz, a Menta Terasz nevű helyen. 8-fél9-kor kezdünk és kábé egy órát játszunk(immáron újra szájharmónikával!!!), belépő 500huf. Az eljövetel mindenki számára ajánlott.

Blues!

EDIT:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Bicskei

meglesem sztem....ugyis megint Bandiékkal léptek fel...tehát két legyet egy csapásra... :szemuveges: ;)
Ultras liberi

Xzone

Lehet, hogy ott leszek én is. (Mindenképp szeretnék elmenni, de elképzelhető, hogy meg kell jelennem hivatalos ügyben máshol.)

Ramiz

Bocs, hogy csak így bemásolom Facebook-ról, de hátha érdekel valakit a Betli Blues Band jövő heti koncertje, aki ott nem látja:

QuoteTime   
Saturday, October 9 at 6:00pm - October 10 at 12:00am
Location   Take 5 Pub
Paulay Ede utca
Created By   
Betli Blues
More Info   A BETLI BLUES BAND újra hangosított koncertet ad! Taps! Tánc! Vetkőzés a pulton! A jeles esemény színhelye a Take 5 Pub (http://www.take5.hu/), ahol jónéhány blues zenekar fog fellépni délutántól késő éjszakáig (6-12 PM)!

UPDATE:
A Betli Blues Band 19:00-kor kezd! A nagyszámú fellépő miatt pontosan tartani kell a menetrendet, úgyhogy aki nem akarja lekésni a koncert elejét, az tényleg legyen ott 19:00-ra! :)

Google Maps térkép:
http://tinyurl.com/38xnaqo

Várható jegyár: 600 forint körül.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


Ramiz

Éééééééés elkészültek a számok még a koncert előtt!!! :whoah:

http://betlibluesband.hu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=64

Egyébként, aki jönne: a koncert helyszíne megváltozott (Take 5 helyett Deja Vu Music Club) - lásd a fenti honlapon.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-10-07, 01:25:41
Éééééééés elkészültek a számok még a koncert előtt!!! :whoah:

http://betlibluesband.hu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=38&Itemid=64

Egyébként, aki jönne: a koncert helyszíne megváltozott (Take 5 helyett Deja Vu Music Club) - lásd a fenti honlapon.

Az új helyszín itt van a szomszédban :jee:

Raggie

Nna kinek hogy tetszett?? :D

Fazék és Domonkos: Hazajutottatok épségben?? :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

#235
Quote from: Raggie on 2010-10-11, 00:18:53
Nna kinek hogy tetszett?? :D

Fazék és Domonkos: Hazajutottatok épségben?? :P
mondjuk inkább úgy, hogy éppenhogycsak :D

egy kicsit elmértem az alkohol elviselési adagomat, és kb ma du 4-re sikerült viszonylag elfogadható állapotba hoznom a szervezetemet :haha:

szerencsére (és Domonkos kifejezett örömére) a buszokon teljesen elfogadható módon viselkedtem, ami kellett kijött előtte/utána :angyali:

Xzone

Quote from: Raggie on 2010-10-11, 00:18:53
Nna kinek hogy tetszett?? :D

Fazék és Domonkos: Hazajutottatok épségben?? :P

Jó volt nagyon. És a SKUBU-n is jól szórakoztam :)

Fazéknak meg szerintem jövök egy sörrel még.

Fazék

Quote from: Xzone on 2010-10-11, 00:54:33
Fazéknak meg szerintem jövök egy sörrel még.
egyelőre nem igazán vágyom sörre :haha:

Próféta


Raggie

#239
Quote from: Próféta on 2010-10-11, 22:40:42
Quote from: Zsiga on 2010-10-01, 21:29:46
http://ticketpro.hu/events.php?event=418
És ez vajon milyen a Pink Floyd maradéka nélkül?
Én két éve voltam a Dark Side of the Moon-os Roger Waters-en és naggyon jó volt!!! Ezután kezdtem el igazán Pink Floyd-ot hallgatni ;) !

Fazék: király! Az tetszett a legjobban, hogy amikor kint beszélgettünk a szervező sráccal tisztára feldicsérted a bandát meg magát az egész rendezvényt! :D Jó volt! (ő meg csak nézett, hogy "ki ez a fickó??" :haha: )

Xzone: örülök, hogy tetszett! Minden megelégedett néző/hallgató egy kis erőt önt belénk, és persze megerősít abban, hogy irrtózatosan nagy kerályok vagyunk!!! :D :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"