Main Menu

Ragnarok 2

Started by Fubenalvo, 2007-04-16, 09:07:31

Previous topic - Next topic

Fubenalvo

Elég durca... ilyen lesz majd a Recruitom élesben asszem. Már csak a gépfegyvert kéne a kezébe adni! :D















chilip

kiváncsi leszek a magyar szerverre... csak lenne már kész...

Fubenalvo

Nah kérem újabb felemények:
A szerver nyílt tesztje elindult. Persze még nagyon sok minden hiányzik, de kb 1 hónapon belül már talán játszható lesz.
Na persze nem olyan formába, hogy az a karakteretek már végleges lesz és lehet elkezdeni farmolni, de már lehet ölni a mobokat, lehet dumálni, szaladgálni, stb, stb.
Jelenleg ami megy:
- Szabadon bejárható CB2-es területek.
- Mobokat lehet ütni
- Működik a broadcasting (ergo látják egymást a playerek)

Ami még hátra van:
- A mobok HP-ja csökkenjen is, megfelelő arányban.
- Hajózás elindítása
- Trader NPC-k
- Mobok fix kihejezése (jelenleg csak megidézni lehet őket /spawn ID paranccsal)
...és még persze rengeteg minden, de ezek a leglényegesebbek.

Cobra

Java-s, vagy milyen a szerver?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Még csak az kéne... a ratyi memóriakezelésével együtt....
Az L2J hibájából szerintem a fél világ tanult... :)

Cobra

Régi RO is java-s tudtommal és azzal nem nagyon volt gond. L2j meg egyszerűen rosszul lett összerakva, azért ilyen bugos (na meg mert olyanok írják a DP-ket is, akik off szervert sose láttak).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

Joh de régi RO és RO2 packet küldési mennyiségében van egy pöpp különbség. Gyorsabb feldolgozásra van szükség.
Mondjuk erről bővebb tájékoztatást a fórumunkon kaphatsz a fejlesztő srácokról. ;)

ultimecia

Leszedtem a gamet. updatel, elindul, regisztrálnék.
Kapcsolódás az átjáróhoz... .... .... .... .... 20 perc mulva... ... ....

Suszi

Quote from: ultimecia on 2007-05-30, 16:19:12
Leszedtem a gamet. updatel, elindul, regisztrálnék.
Kapcsolódás az átjáróhoz... .... .... .... .... 20 perc mulva... ... ....

same here -> uninstall

Fubenalvo

A helyzet nagyon egyszerű, ma nem ment a szerverünk, mert dolgoztak rajta a srácok.
Meg hozzánk nem ugyanaz a kliens kell mint OB-ra. AZ Ob kliens login képe virágmező a mienké meg egy házrészlet 1-2 fával a háttérbe. Ha a virágost láttáttok azzal nem is fogtok felcsatlakozni. Ha a másikat akkor holnap este már lesz szerver.
Ennyi.

ultimecia

Jam, sejtettem hogy nem ment, de akkor az ember elvárnak egy "nem tud csatlakozni a szerverhez/szerver zárva üzenetet" :smile:

Én a várost látom. Sőt nekem a frissitő startgombját is sikerült aktíválásra bírnom. :D

Amúgy mi a rák azaz OB. nekem erről az olimpiai bizottság jut eszembe meg egyéb szervezeteket. :smile:

A kóreai klienset nem tudom valahogy ráelöltetni erre a magyarra? Azt nemigen van kedvem letorrentezni / újra leszedni a 2gb-t. Egyszerübb lenne egy tömörített változatot létrehozni aztán majd visszapakolni.

+Eddigi tapasztalatom nem tul rozsás. Ugyanaz az ostobaság hogy egy accounton csak egyfajta karakret lehet nő/férfi. Ezt ökörség volt így megcsinálniuk.
(Legalább is regisztráció alapján nekem ez derült ki)
Az ostoba telepítőrendszerről nem is beszélve. Nem értem miért nem lehetett kicsi egységekre felosztani azt a nyomott telepítőt. Megszakad a 1,2GB 80%nál azt kezdhetem elölről.

Jójü, akarják tartani a hagyományokat de ilyen hülyeségeket igazán "modernizálhatnák"

Majd az lesz a  vidám mikor kiderül hogy telepakoltak mindenkit useless skilekkel, és egyes kasztok megint nem fognak érni semmit, max ágyútöltelék kategória.

thrall

OB az open beta

az,hogy egy accounton egy nem elhet, az nem rossz ötlet, mert így kebvesebb lesz az in-game transzvesztita  :ejnye:
azmeg, hogy useless skillek, éshasználhatatlan kasztok... háááát én minden kasztal tudtam akár solozni is elég jól (az alchemist pedig nem i'm über karakter és egyedül leverek mindent kaszt) :D

ja és az OB az cask OB még ott is nagyon sok mindent kijavítanak

az update az meg elég dúrva, de eddig ami nem így van cask 1 játékban tlaáltam, az pedig a WoW

Fubenalvo

1. Egy accounton maximum 5, azaz öt karakter lehet. Viszont azok egyneműek (account miatt)
2. Ha megakad 80%on a telepítő akkor utána a maradék 20%ot veszi 100%nak ha újraindítod a patchert.
3. Nem kell leszedeni a 2Gigás fájlt mivel az az OB (opened beta ;) ) telepítője, kicsit lejjebb van a magyarítás. Ami nincs összesen 1 mega sem.
4. Igen, igen ez csak Beta, és nagyon erősen BETA hiszen a 3ból két faj még mindíg nem is játszható.

ultimecia

öö, akkor hogy tudom elindítani az OB-t, ha a InfernRO2 Kliens program-ot szedtem le? :confused:
Ha a ragna2-vel indítanám kiírja hogy a frissitővel indítsam és nem csinál semmit.

Fubenalvo

Ob-hoz két dolog kell:
1. Regisztrálni egy érvényes Koreai személyi igazolvány számmal és névvel.
2. OB kliens ami a 2 gigás torrent fájl

Inkább az egyes pont problémásabb. Szóval elöbb azt szerezz mielött letöltöd. :)
InfernRO2 klienssel meg nem fogsz tudni csatlakozni OB-ra mert a mi kliensünk még Closed Beta 3-as.

thrall

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-31, 00:29:16
4. Igen, igen ez csak Beta, és nagyon erősen BETA hiszen a 3ból két faj még mindíg nem is játszható.
ZOMG most dobok egy hátast..több faj is lesz benne 0.o na ekezután nem akarom hallani, hogy nem hagytak fel a hagyományokkal  :haha:

ultimecia

#16
Na jó, akkor szerintem még várok egykét évet  ezzel a Ragna2vel.
Bár addigra meg kijön a GW2 így azzal leszek elfoglalva :smile:

Quote from: thrall on 2007-05-31, 01:29:10
Quote from: Fubenalvo on 2007-05-31, 00:29:16
4. Igen, igen ez csak Beta, és nagyon erősen BETA hiszen a 3ból két faj még mindíg nem is játszható.
ZOMG most dobok egy hátast..több faj is lesz benne 0.o na ekezután nem akarom hallani, hogy nem hagytak fel a hagyományokkal  :haha:

De ezt ugy képzeld el hogy lesz beépített neko és elf fül azt kész :D

Fubenalvo

Ellr faj:
Kicsi törpék kb az emberek térdéig érnek. :)


Dimago:



thrall

Dimago: Flawless victory :cool: :cool: ha fogok RO2-zni az tuti, hogy olyat kreálok :D
egyébként hogy a fenébe akarják megcsinálni a 2 új fajt? jött két űrhajó és pont egy heylre zuhant rajta többb ezer lénnyel? vagy kiásták magukat a földből? (jó muondjuk a RO-ban cask rune midgard területét ismerjük,d e akkoris)

Prof. William

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-31, 11:26:30
Ellr faj:
Kicsi törpék kb az emberek térdéig érnek. :)


Dimago:




Ellr. :) Látom ki kelett elégiteni a Lolirajongók igényeit is egy Loli fajjal...

Úgy emlékszem a RO-ba csak emberek voltak.

Rune Midgard az emberek birodalma. Ha lessznek új területek akkor onnan jöhenek az új fajok...

Fubenalvo

Quote from: thrall on 2007-05-31, 13:26:15
Dimago: Flawless victory :cool: :cool: ha fogok RO2-zni az tuti, hogy olyat kreálok :D
egyébként hogy a fenébe akarják megcsinálni a 2 új fajt? jött két űrhajó és pont egy heylre zuhant rajta többb ezer lénnyel? vagy kiásták magukat a földből? (jó muondjuk a RO-ban cask rune midgard területét ismerjük,d e akkoris)

Forrás: http://ragnarokonline2.extra.hu/hirek_04.php
Ha helyenként kicsit magyartalan, sry. Nem ment könnyen koreairól fordítani. :)

Norman: Az ember

Az emberek, akik szívében a szabadság és a kalandvágy mindennél erősebb.
A tizedik század óta a Normanok a Midgard földjén élnek.
Ezer évvel ezelött, a nagy megsemmisüléskor lehanyatlott a kontinens, ezzel az emberiséget értelmetlen halálba vezetve. A bölcs "Lif" és "Baldur" segitségéval akik a fény és árnyék isteneinek fiai az emberiség megmenekült a teljes megsemmisüléstől. Késöbb Alfheimben kezdtek új életet, a kontinens északi részén.

A földrész középső részét "Vertebra Imille"-nek hívják. Midgardot három nagy területre lehet bontani: az Of-Doves köztársoság, Michel-Carle-Bitheu köztársoság és a Run-Midgard királyság. Az emberek nagy nagy figyelmet szentelnek az érdekességeknek, és élvezettel vetik bele magukat a felfedezésekbe.

Az emberek, mióta Lif és Baldur szavait követik, elkészítették 'Lif' templomát. Késöbb Ortin templomát hozták létre, Ortin és Arcil iránti tiszteletadásképp. Az Ortin templom sokkal nagyobb és az állami Swiztar templom által elismert. A Lif templomok elvesztették régi hírüket, és már csak kevés helyen található meg.


Dimago: A szíve-vesztettek

Szíve-vesztettek, akik a sötétben bolyoganak és sajnálkoznak, nem menekülhetnek a kegyetlenség, a saját végzetük elől.
A depresszió és gyűlölet mélyén képtelenek dönteni élet és halál között. Vágyálmuk, hogy csendben, senki által nem zavartatva bolyongjanak, hogy enyhíthessék véget nem érő fájdalmukat. Egy véget nem érő rémálomban élnek, melyből nem tudnak felébredni.

Senki nem tudja, hogy a Dimagok mitől ébredtek fel most mély álmukból. Nem emlékezni a múltjukra, talán maguk választották, hogy felejtsék el. Most bolyongó lélekként élnek világunkban, és kérdik: Kik ők? Miért ébredtek fel? De... a kérdések hiábavalóak maradnak. Ahoz, hogy megtudhassák a választ, hosszú útra kell indulniuk...




Ellr: A fél démonok

Ők felelnek a békéért világunkban.
A gyermekeket akik Démon és Norman szülőktől származnak, őket hívjuk Ellrnek. Évszázados harcok után , végül csendben élhettek Alfheim oltalmában. Ez a békesség számukra végetért a nagy megsemmisülés napján. Ezt követően úgy döntöttek, a természetben keresnek menedéket a világ elől, és itt újra létrehozzák a tökéletes békét, hogy nyugodt életet élhessenek. Az Ellr-ek világában nem létezik háború mint az emberekében. Egyszer segédkeztek az embereknek legyőzni ellenségeiket, de késöbb vissza is tértek a természet mélyére és folytatták nyugodt életük.

20 évvel késöbb az Ellr-ek teljesen eltűntek az emberek világából. De egy újabb katasztrófa következett, az élet fája amely eddig a béke és az élet forrása volt életükben, egy napon váratlanul elhalt. Összegyűltek és eldöntötték... eldöntötték, hogy visszatértnek a világba, melytől oly régen elzárkóztak.

thrall

hát, lehet hogy mégse leszek EMO karakterrel, és maradok az "ember"-nél XD

egyékbént kiváncsi vagyok Baphomet-re, hogy vajon hogy csinálták meg, és hogy kúrják el :D

Fubenalvo

Emo karakter... LOOOL :D
Így valahogy sosem sikerült rájuk gondolnom. :)

Rounin

Szóval teljesen átalakított világ? Kissé furállom a Schwartzwald Köztársaság jelenlétének hiányát..

Fubenalvo

Quote from: Rounin on 2007-06-01, 18:47:57
Szóval teljesen átalakított világ? Kissé furállom a Schwartzwald Köztársaság jelenlétének hiányát..

Miért lenne teljesen átalakított?
A tizedik század óta a Normanok a Midgard földjén élnek. ---> Ro1
Ro2-ben annyi történik, hogy az Ellr-ek előbújtak az erdő mélyéről, a Dimagok meg felébredtek mély álmukból amit biztos vmi nagy barlangban töltöttek el...
Kiegészített, nem átalakított.
A városok és terepek pl egy az egybe a Ro1esek lesznek csak kicsit részletgazdagabban.
Prontera főterén pl ugyanúgy ott áll a lovasszobor. :)

Soldier

eredeti szerver mennyi lébe van /ho/ha lehet forint ?egyaltalan elérhetö eu-bol gondolom igen ?!.. majd egy angol nyelvü hivatalos oldalal ha van dobjon meg valki pls mert csak a koreait talaltam..

thrall

erre sajna csak az első kérdésedre tok választ adni: mivel még beta fázisba van, ha jóltudom, ezért ingyenes :D (de ha már nenm lenne az, akkor ez lenne az a játék, amire méga  föld alól is előszerezném a pénzt :D)

Soldier

Quote from: thrall on 2007-06-02, 00:00:33
erre sajna csak az első kérdésedre tok választ adni: mivel még beta fázisba van, ha jóltudom, ezért ingyenes :D

hat ertem :) ez is több a semminel ty:P ,

Quote from: thrall on 2007-06-02, 00:00:33
de ha már nenm lenne az, akkor ez lenne az a játék, amire méga  föld alól is előszerezném a pénzt :D)

hja^^

Alkyra

mikor lesz ebből várhatóan angol hackelt változat?:) én még várok egy évet azért, hogy a kisebb-nagyobb hibákat kipucolják.^^...de ha lehet kapni eredetiben angol verzióban s gamecardal kell fizetni akkor lemondok a wowról cserébe érte.XD

Fubenalvo

Nekem már angol a kliensem mióta elindult Official OB... :P