Main Menu

Angel sanctuary

Started by soske.fmp, 2007-05-07, 17:36:23

Previous topic - Next topic

soske.fmp


Eberinu

Én az első négy részt láttam belőle...so-so jó volt...bár nem nagyon értettem mert németül láttam,annyira meg nem kötött le,hogy letöltsem és nézzem.

soske.fmp

eddig 3 rész van belőle de a 3. résznél kezdődnek az izgalmak :Kiraly:

Draconire

Ennél értelmesebben is nyithattál volna topicot neki... ::) (valamiféle leírás pl)

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 17:51:34
eddig 3 rész van belőle de a 3. résznél kezdődnek az izgalmak :Kiraly:
Tudtommal csak 3 részes.

csacsa

jaj, én is úgy tom, hogy csak 3 részes... :muhahah:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

soske.fmp

Szerintem lesz még folytatása.

Licht

Az eleg valoszinutlen, hogy folytatjak. 2000-ben csinaltak egy 3 reszes ovat es azota semmi. A 3 resz a 20+ kotetes manganak az elso kotetet vazolja fel. A manga nagyon jo, akit erdekel olvassa el.

Calintz

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 17:54:53
Szerintem lesz még folytatása.

Szerintem emg reménytelen mert ha nem csinálták meg ennyi idő alatt akkor nem fogják most elkezdeniXXD
I just don't belong to this World...lets create a new one.

Kadaj

Which Advent Children character are you? Find out here!

soske.fmp


Eberinu

Hát pedig én felvettem videokazira anno, akár hiszitek akár nem a német viván adták le és ott 4 volt emlékeim szerint,de majd megkeresem és megbizonyosodok róla.

Piyoko

Leadták a német viván :eek:?Ez komoly?Én azért maradok a mangánál.Hű conon cosplayben nagyon állat volt,hogy annyian beöltöztek az AS-ből :whoah:

Lazzaret

Quote from: soske.fmp on 2007-05-07, 17:54:53
Szerintem lesz még folytatása.

Jó lenne de sztem nem valószínű. Télleg fent van a manga teljesben valahol? Ahonnan nekem megvolt ott csak a 11-ik részig volt fenn.


www.arkangyalok.uw.hu