Sayonara Zetsubou Sensei

Started by Project_2501, 2007-07-20, 22:31:39

Previous topic - Next topic

Project_2501

Hi !

Egyenlőre csak az első két részt

[a.​f.​k.​] Sayonara Zetsubou Sensei - 01.​avi.torrent
[a.​f.​k.​] Sayonara Zetsubou Sensei - 02.​avi.torrent

sikerült megnéznem a Sayonara Zetsubou Sensei ( So Long, Mr. Despair ) anime-ből, de eddig ígéretesnek tűnik a dolog. Keserédes "school life" történet a fiatal suicid tanáremberről és furcsa diákjairól. Ami igazán megfogott benne az az egyedi látványvilág és megjelenítés, amit ( nézzétek el műveletlenségem, de ) leginkább a Furi Kuri-hoz tudnék hasonlítani.

Kíváncsian várom a folytatást  :Kiraly:

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

LuckyDingo

#2
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááááááááá!!! Ilyen nincs.. hát ez valami állat XD 6percnél tartok, de ez naon fárasztó XDD

Edit.. megnéztem a 2 részt és nem tom... valszeg ezt azért nézem majd, hogy kedvem támadjon kimenni normális emberek közé XDDD
A story abszurd.. már ha van :D Elég fekete a humora, de az nem baj :D A negatív tanárbácsi és a pozitív csajszi beszélgetéseitől --> :lul: :rotfl: :lul:
A Diákok tényleg furcsák.. az összes.. de nem csak azok.. mindenki furcsa, a vágások japán filmeket idéznek és valami hatalmas összevisszaság az egész, de nézhetp végülis :)
Mindegy elég beteg ahhoz, hogy nézzem XD
Az egyik kedvencem:
Seeeeeeeeenseiiii.. hihi:

Hát nem aranyos? ^^

ultimecia

#3
 :lol:

Make yourself taller :rotfl:

Edit:
Végignéztem az első 2 részt.
Ez 10szer betegebb mint a Seto no Hanayome :lol:
Stalker girl :rotfl:
Kíváncsi leszek hogy mi lesz a többi student :angyali:

Project_2501

#4
"Hogy lehet, hogy valami, amit eddig csak TV-ben láttam, vagy amiről csak újságban olvastam, egyszer csak felbukkan nálam ?!"
:hopp:
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Rage

Szerintem ezek nem minősülnek spoilernek, úgyhogy enjoy:

JUST AS PLANNED.
Fuuuu-sion!
痛みを感じる方向に、出口がある!

LuckyDingo

Quote from: Rage on 2007-07-23, 16:57:17
Szerintem ezek nem minősülnek spoilernek, úgyhogy enjoy:

JUST AS PLANNED.
Fuuuu-sion!
:lol: :lol: :lol: :lol: Télleg kijött a 3as raw is :D Ennél megvárom az a.f.k-t valszeg hamar kiadják :D

Solid Snake


Rage

Quote from: Solid Snake on 2007-07-23, 19:51:53
És ez tényleg benne van?  :muhahah:
Nem, csak én shoppoltam oda. ;)
Nah, amúgy igen. A poén abból következik, hogy a tanár úr (:D) a rész elején egy történetet mesél, miszerint egy lány nem tudta, hogy lentről vagy fentről nézze-e a tüzijátékot, végül egy helikopterből nézte - utána összeesik, majd Yagami "JUST AS PLANNED" Light feje látható, hátul a táblára pedig "Desu Niito" (Death Neat) van felírva. :p
痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Nem "Death NEET" akar az lenni?
Failure is the default option

Rage

痛みを感じる方向に、出口がある!

kikuchiyo

Megnéztem az első részt, de nem jött be.
Sajátos japán humor, biztos bennem van a hiba - persze lehet, hogy az eredeti 4koma formájában jobban működött.
Failure is the default option

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

LuckyDingo

Már vártam, hogy mikor jelenik meg egy skizo a csapatban lol :D Nem tom miért de megkedveltem a sorozatot XDDD

Lokids

Ekkora állatságot. :D

"mindenki kedvesen bánik a gyerekekkel".  Ott dobtam agyamat megint elfele. :D

A Kákáridzsó hogy van leírva? (romajni)

Rage

係長 (kakarichou) - egyébként nem "dzsó", hanem "csó". :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lokids

#16
Vazz az 4. rész. :D :D :D :D

Opening is odabasz rendesen.
Op tele van ilyenekkel:
http://kepfeltoltes.hu/view/070805/szs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

minuszmiki

Megnéztem az első négy részt. Teljesen elmebeteg a cucc, zseniális.  :D Akarok még! :bruhuhu:

Project_2501

"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Kazenokizu


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Lokids

Na ez sem volt semmi. Fanservice foreva. :D

chilip

basszus, most kezdtem nézni és nem bírom abbahagyni, 2es részben az "It's turned into a chain of stalkers"-nél majdnem lefordultam a székről ... EPIC WIN

Lokids

Quote from: chilip on 2007-08-15, 23:02:43
basszus, most kezdtem nézni és nem bírom abbahagyni, 2es részben az "It's turned into a chain of stalkers"-nél majdnem lefordultam a székről ... EPIC WIN

Várj a 4. részig, szerintem az a best eddig. :D
Kifog nyírni a sorozat.

Rage

Szerintem a 6., majd meglátjátok, miért. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Lokids

Quote from: Rage on 2007-08-16, 00:02:42
Szerintem a 6., majd meglátjátok, miért. ;)

Nahát aki meg rawot néz az:

1. neszójjonbe
2. pusztuljon meg, hogy nálamnál előbb látja és még érti is.

:D (joke.. no offense ofc)

minuszmiki

Volt olyan jó ez az ötödk is, mint az eddigiek, viszont most alig bírom kivárni a következőt.

LuckyDingo


minuszmiki

A TV Size nekem jobban bejön, de így se rossz.

LuckyDingo

Annyira nem különbözik :D Nekem a Oppal együtt jön be piszkosul XD /már mint a videó meg zene együtt XD/

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.