Main Menu

Hakaba Kitarou

Started by Eberinu, 2008-02-16, 16:03:25

Previous topic - Next topic

Eberinu

No adok nektek egy újabb témát:) Ez az anime nagyon megfogott,most jött még ki csak a 4. rész,de nagyon egyedi.Az openingjébe beleszerelmesedtem teljesen grafikáját tekintve félig komikus félig komoly, és megvan a saját hangulata.Egy kisfiúról szól,aki az egyedüli leszármazottja maradt a Ghost Tribenak. Leírásnál horrornak van titulálva (vannak is benne dolgok),de egy kicsit komikus de azért megvan a túlvilági feeling. Sztem egy próbát megér, úgy hogy aki még nem tette volna, nézzen bele!

LuckyDingo

#1
Quote from: Eberinu on 2008-02-16, 16:03:25
No adok nektek egy újabb témát:) Ez az anime nagyon megfogott,most jött még ki csak a 4. rész,de nagyon egyedi.Az openingjébe beleszerelmesedtem teljesen grafikáját tekintve félig komikus félig komoly, és megvan a saját hangulata.Egy kisfiúról szól,aki az egyedüli leszármazottja maradt a Ghost Tribenak. Leírásnál horrornak van titulálva (vannak is benne dolgok),de egy kicsit komikus de azért megvan a túlvilági feeling. Sztem egy próbát megér, úgy hogy aki még nem tette volna, nézzen bele!
Belenézek.. úgyis unatkozok :) Aztán majd írok véleményt is.

Ed.: Vélemény.. Hát a megvalósítás különleges /legalább is átlag animékhez képest, kicsit talán Sayonara Zetsubo Senseies, bár az nekem jobban bejön/, a story szerintem nem egy nagy szám /pedig csak a shouneneknél elfogadható ez a tény xD/ A hangulata engem nem fogott meg, úgyhogy valószínűleg én nem nézem meg ezt a sorozatot.
Ettől független másnak még bejöhet, szóval ne tessék az én véleményemre alapozni :P

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-16, 16:27:04
Quote from: Eberinu on 2008-02-16, 16:03:25
No adok nektek egy újabb témát:) Ez az anime nagyon megfogott,most jött még ki csak a 4. rész,de nagyon egyedi.Az openingjébe beleszerelmesedtem teljesen grafikáját tekintve félig komikus félig komoly, és megvan a saját hangulata.Egy kisfiúról szól,aki az egyedüli leszármazottja maradt a Ghost Tribenak. Leírásnál horrornak van titulálva (vannak is benne dolgok),de egy kicsit komikus de azért megvan a túlvilági feeling. Sztem egy próbát megér, úgy hogy aki még nem tette volna, nézzen bele!
Belenézek.. úgyis unatkozok :) Aztán majd írok véleményt is.

úgy írd, hogy az alapján döntöm el, hogy belekukkantok e...:)

Eberinu

Nos, ha nem aratott akkora sikert nálatok,akkor nyugodtan töröljétek ki a topicot,csak gondoltam hátha van olyan elvetemült aki vevő erre a dologra :)

Ivan_Ho

Megnéztem még régebben az első részt, nekem azonnal a Hyaku Monogatari jutott róla eszembe (ami mellesleg azonnal megfogott a szokatlan ábrázolás miatt), de aztán tovább nézve egyre kevésbé tetszett. Talán nem elég darkos, majd ha befejeződött a sorozat letöltöm egyben és adok neki még egy esélyt.

kenny

am már nememlékszem melyik részben is volt az az orgia ? :D