Strike Witches /Spoilers/

Started by Soul, 2007-01-15, 00:58:46

Previous topic - Next topic

Soul

Strike Witches (2008)






The year is 1939 - it was then that the Neuroi appeared. Nobody knows where they came from or what their ultimate agenda is, but the fact remains that their attacks drove people out of their towns and cities. In order to take arms against them, humanity develops a new anti-Neuroi weapon called the "Striker Unit." Using the power of magic to fight against the monsters, this new device enhances and amplifies the power of female magic-wielders. To use this device, young witches from all over the world have been brought together to form an elite task force unit called the 501st Joint Fighter Wing, commonly known as the "Strike Witches."

Source: ANN   

bimanc ismertetője


Letöltés:
Sorozat:
[Bost] Strike Witches
OVA:
[Nekomimi] Strike Witches Complete OVA
Zene:
[Nipponsei] Strike Witches OP ED Single
[Nipponsei] Strike Witches Original Soundtrack
[Nipponsei] Strike Witches ED Theme Collection




Ideje volt már szerintem ennek a topikban, ugyanis nem csak én nézem és így legalább "bizonyos képeket" ide spammolhattok + nem lesz 2 soros posztokkal tele a mit láttál utoljára topik (remélem :smile:).Azoknak ajánlom akik szeretik a hasonlókat: [spoiler] fanservice , magic , pantyshots , war , kemonomimi[/spoiler]

Draconire

Strike Witches ep5
god
damnit

Egyébként olyan mint a Nanoha, csak jobb.^^

Darkstar

#2
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


bimanc

#4
Quote from: Draconire on 2008-08-01, 02:35:00
Strike Witches ep5

Ez gyönyörű volt, szipp, egyszerűen tökéletes.  :bruhuhu: :rotfl:
Lehet ezt még fokozni? (Lehet, a következő részben Jóska mellé kapunk egy Sanyát is.   :appl:)
Egyébként jó látni, hogy egyre többen fedezik fel az igazi értékét ennek a csodás sorozatnak.  :lul: :hopp:
Lassan lehetne neki saját topicot adni...


Szerk.:
Soul: nem tudom szavakkal kifejezni, mit érzek. (Mondjuk Alkyra bemutatója nem lenne rossz nyitásnak.)

Soul

Sztem neked kéne megnyitnod :P, nem értem mire vársz  :smile:.

Darkstar

#6
Quote from: bimanc on 2008-08-02, 00:52:15
...
És mégis nézed :p


Egyébként a SW-t thread/hour-ban hasonlítani lehet a Geass R2höz (és ezt a kettőt SEMMI még csak meg sem közelíti), ez jelent valamit. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

bimanc

Quote from: Darkstar on 2008-08-02, 03:19:57
Quote from: bimanc on 2008-08-02, 00:52:15
...
És mégis nézed :p

Ezt most nem értem.
Végülis csak pár hónapja vártam, hogy elkezdődjön, még szerencse, hogy 2006- ban nem láttam a trailerjét.

Mondjuk a CG-t gondolom komoly műnek szánták, míg ezt tényleg nem gondolhatták komolyan.

Draconire

Quote from: bimanc on 2008-08-02, 13:51:11
Ezt most nem értem.
Végülis csak pár hónapja vártam, hogy elkezdődjön, még szerencse, hogy 2006- ban nem láttam a trailerjét.

Azt akarja mondani DS kolléga, hogy szidod mint a bokrot, de nézed ettől függetlenül. Még ha vártál is rá, minek nézni ha nem tetszik?
Ja és pontosan mit is vártál egy animétől amiben normális hogy a fiatal csajokon nincs nadrág/szoknya?

Egyébként meg kemonomimi loli fanservice for teh win, period.

Gregory

Én úgy emlékszem, hogy Alkyra volt aki szidta, bimanc pedig a védelmére kelt a sorozatnak.

Én


Draconire

Quote from: Gregory on 2008-08-03, 00:40:49
Én úgy emlékszem, hogy Alkyra volt aki szidta, bimanc pedig a védelmére kelt a sorozatnak.

Hmmm, nekem szarkazmusnak tűnt. De ha nem hát nem, akkor visszavonom.

Quote from: Én on 2008-08-03, 00:45:53
Quote from: Draconire on 2008-08-03, 00:36:10
kemonomimi
can it be explanation tiem?
http://en.wikipedia.org/wiki/Kemonomimi

Darkstar

#12
Strike witches ep 7 - Nice 'n Breezy

Now with even less pants, moar sunlight (DVD fucking where) and moar nazi loli.

Anon ismét összefoglalta a lényeget.
Quote from: AnonI fapped, then I laughed, then I fapped again, then I laughed and fapped and finally fapped laughing.

És most megint 1 hétig nincs új rész...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Quote from: Darkstar on 2008-08-15, 01:32:48
Strike witches ep 7 - Nice 'n Breezy

Faja kis rész volt, épp most végeztem vele.Minden jó volt benne, csak neuroi nem, de nem is hiányzott.100% "szervíz" 100% élvezet  :smile:.Sok ilyen részt.DS nem akarsz topikot nyitni ?  :smile:

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-08-15, 12:34:54
DS nem akarsz topikot nyitni ?  :smile:
Nem vagyok jó topicnyitásban, megteheted helyettem.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Quote from: Darkstar on 2008-08-15, 01:32:48
Strike witches ep 7 - Nice 'n Breezy

Best starting frame in the history of anime.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Ha mégegyszer valaki kitalálja, hogy visszamenőleg válogassak postokat és varázsoljak az időbeni sorrenddel... :__devil:

A postok egy részét átpakoltam ide, tuti maradt még related cucc máshol (főleg a mit láttál legutóbb topicban, nyugodtan jelezzétek nekem pmben).
Meg vannak ilyenek, amikkel nem tudom, mint kezdjek:
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg350955#msg350955
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=753.msg350957#msg350957
Nagyobbrészt idetartoznának, de van bennük más is. Arra gondoltam, hogy ezeket is áthúzom, de előtte megkérdezem. Ha nem érkezik ellenvetés holnap délig, úgy veszem, hogy nincs is. :p
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nihilus

Kölcsönvettem a fenti képet(nem adom vissza  :P ),és asszem elkezdem ezt a sorozatot.  :rotfl:

Darkstar

Csak akkor tedd őket egymás mellé, mert nálam elég nagy felbontáson is majdnem egy fél oldalt lefog a két kép egymáson. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#20
Friss és ropog Strike Witches - OP ED Single, wanna mp3 remélem Nipponsei is kiadja  ^^.

upd.: Mp3

chilip

#21
sztrájk vícsííííz - ep 8

ed.: meeeeeh, rég láttam animuban szar szappanoperát  ::) no more bitching!!! more boobies and panties!!!

also, OP még mindig hihetetlenül $z@r

Draconire

#22
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

szerk: ah, látom már, anon okosabb mint én. Még korábban célzott is erre Minna, arra még emlékszem is.

Darkstar

#23
Men in mah SW? I rage'd hard, BTW az a piros ruha egész jó volt.

Quote from: Draconire on 2008-08-22, 00:59:14
szerk: ah, látom már, anon okosabb mint én. Még korábban célzott is erre Minna, arra még emlékszem is.
Explain

Ed.: már látok valamit, nem kellett sokáig keresni, a főoldalon várt valami válasz. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Amióta kijött a rész azóta ezt a kérdést minden SW threadben felteszik (óránként min 1-2), pedig amúgy tényleg egyszerű a válasz.  :D

Darkstar



HHHHHHHHHHHHNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGGG
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dreamcleaver

#26
Nemrég olvastam StrikeS-on, hogy a DVD verzióban rendesen feltolják majd az Ero-faktort. Szal nips lesz bőven. Erről elméletileg egy official doujinshi sketch is megjelent a comiket-en (valaki esetleg tud dl linket?). Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a sok "pantsu" cenzúrát mennyire veszik ki (Nice 'N' Breezy pl).

Asszem belenézek a mangába.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

bimanc

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-03, 14:04:44
Asszem belenézek a mangába.

Mármint a hivatalos mangába? Abba annyira nem érdemes. Az elején még nem volt rossz, de a sorozat pár rész után nagyon beelőzte, míg a manga nagyon leeresztett. A régi verziót mondjuk nem ismerem, de azt nem is lehet beszerezni.
A fordító szerint egyébként a light novelek a legjobbak, még az animét is überelik, de még nem láttam fordítást belőlük.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Draconire

[spoiler=oh god]Will it fit?
A little deeper...
Yeah, That's good. Just like that.

+
fürdős jelenet
=
buckets[/spoiler]

Amúgy most eljutottak oda ahol már nem tudom, hogy GONZOOOOOOOOO mit akar kezdeni ezzel.