Main Menu

Kuroshitsuji

Started by LuckyDingo, 2008-11-28, 17:59:52

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Kuroshitsuji
anidb

One of the noble families of England - Phantomhive, has a butler, Sebastian Michaels. He has unquestionably perfect knowledge, manners, talent with materials. martial arts and much more. But for some reason, he serves a 12 year old master...

Azaz, adott egy fiatalkorú /elátkozott/ örökös és az őt hűségesen szolgáló démoni, mindenben jeleskedő komornyik. Ők azok, akik elvégzik Őfelsége a királyné piszkos ügyleteit ala Sherlock Holmes.. csak jobban és inkább a misztikus bűnesetekre specializálódtak, mint Hellsingék :D

Összességében eddig inkább poénosra vették a cselekményeket, bár az 5.-6. rész komoly volt úgymond.
A grafikája engem a D.Gray-manére emlékeztet és sajnos úgy néz ki, hogy ugyanúgy jártak el ebben az animében is /story szempotból/, mivel a 7.résztől "enyhén" eltérnek a mangától.

Mindenesetre én eddig jókat röhögtem rajta szóval egy próbát megér.

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-28, 17:59:52
mivel a 7.résztől "enyhén" eltérnek a mangától.
Ja, ez a fő bajom van vele, és nekem úgy tűnik h nem is térnek vissza. Azt lehet tudni h pontosan hány részes lesz? Mert ha 13, akkor gondolom már készülnek vmi lezárásféleségre. Az igaz h kb itt kezdtek el egy hosszabb történetet a mangában (Indian arc), de úgy látom be is fejezték, szal kár érte... mert talán még belefért volna, legalább azt a "vadászgatós" részt megcsinálhatnák x(
Ha viszont 26 részes lesz, akkor benne lehet minden, viszont sok lesz az anime-only stuff.

LuckyDingo

Legyen ez is 50+részes XD Ki tudja, hátha visszajönnek még a shinigamik :D
Amúgy a 8as kutyás rész kész röhej volt, de azért bejött, csak csöppet komolytalan ^^'

KeLa

Na, a shinigamik azok jöhetnek... ők legalább érdekesek :smile:

Junchi

Kyaa, Kuroshitsuji ^^; Eddig summa három részhez volt szerencsém, de már azok is aláztak. Úgyhogy jöhet nekem akárki a Code Geass R2-vel és társaival, nekem akkoris ez (meg a Spice) az év animéje...

SaiyaGin

Megnéztem az első részét, egész érdekesnek tűnik, bár a grafikával nem vagyok feltétlenül megelégedve...

NLZ

Persze, mert ez egy yaoi alapanyag. :F
[reserved]

KeLa

Megint valaki aki túl sok fan-made képet látott belőle? xD

Én megpróbálok semmi ilyet beleképzelni, és úgy nagyon is jó :D
Ráadásul ha már nagyon rá akarsz erőltetni vmit, akkor a shounen-ai passzolna ide inkább, de megjegyzem h semmi ilyen nem történt, mielőtt még vki megijedne tőle, csak a levegőben van, és aki akar az szippant belőle egy jó mélyet... de én köszönöm nem kérek abból :ejnye:

LuckyDingo

Jóó.. amikor Sebas-chan Cielre húzza a fűzőt.. az már durván néz ki.. de rohadt jó poén :D Én akkor picit megijedtem :D

SaiyaGin

Hipersebességgel haladok, már megnéztem a 2. részt is. :D Ahogy Sebastian a késeket dobálta, tisztára olyan volt, mint Akabane a Get Backers-ben.  :Kiraly:

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-29, 00:15:12
Jóó.. amikor Sebas-chan Cielre húzza a fűzőt.. az már durván néz ki.. de rohadt jó poén :D Én akkor picit megijedtem :D

Én nem is picit...Egyb. ez az új...háziállattal igazán kezdhetnének valamit...Meglehetősen...zavaró.

KeLa

Az utóbbi részek sajnos gyengébbek, mint az eleje volt... kár érte. Nem kellettek volna ezek a fillerek, vagy kitalálhattak volna vmi jobbat is...

SaiyaGin

Eljutottam a 3. részig, ebben már zavaróan magasnak találtam a homo-szintet. ::)

NLZ

Ne aggódj, lesz az magasabb is. :)  Konkrét fartúrás éppen csak azért nincs benne, hogy ne vegyék el a yaoi fangirlek munkáját.  :muhahah:
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-12-10, 16:43:40
Ne aggódj, lesz az magasabb is. :)  Konkrét fartúrás éppen csak azért nincs benne, hogy ne vegyék el a yaoi fangirlek munkáját.  :muhahah:

Bíztató... Még egy letöltött részem van, hétvégén megnézem, aztán eldöntöm, hogy folytassam-e.

NLZ

Én leszedtem 7 részt, de az utolsóhoz már nem volt lelki erőm. :)  Persze valakinek biztos tetszik az ilyen típusú anime, de engem ez buzzancssággal túlfűtöttség zavar.
[reserved]

Junchi

Háát, nem to'om... Engem speciel nem zavarnak az időnként képünkbe hulló Seba×Ciel hintek, szal a cucc relatíve jó hangulata (+ a drúl seiyuu-had) feledteti, vagy nem is tudom. Pedig ha valaki szívből gyűlöl minden nemű, legapróbb dózisban is adagolt BL-t, hát az én vagyok :D

KeLa

Quote from: NLZ on 2008-12-10, 17:02:56
Én leszedtem 7 részt, de az utolsóhoz már nem volt lelki erőm. :)  Persze valakinek biztos tetszik az ilyen típusú anime, de engem ez buzzancssággal túlfűtöttség zavar.
Sztem rossz animét néztél xD

Vagy azért mert volt benne egy buzi karakter? Meg néha viccként elsütik... na és mikor dugtak? Mert én nem láttam, hopp ja h nem is volt ilyen... :D

NLZ

Attól még, hogy nem mondják ki nyíltan, hogy buzik a szereplők, még lehet érezni egy animén, hogy a homokos túlfűtöttség dominál benne. Na és hol írtam, hogy dugnak? Mert én nem látom, hopp ja h nem is mondtam... :D
[reserved]

KeLa

Azért nem kell túlozni, Grell az egyetlen buzi... :lol:

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-12-10, 22:40:44
Azért nem kell túlozni, Grell az egyetlen buzi... :lol:
Dehogy buzii..... nőnek képzeli magát, szal saját bevallása szerint hetero :XD

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-10, 23:41:32
Dehogy buzii..... nőnek képzeli magát, szal saját bevallása szerint hetero :XD

Jaja.  :D Mint az NLZ által bajszos rémként emlegetett szereplő a Nodamében. :D

NLZ

De annak az izének nodaméből (gondolom) papírja is van arról, hogy lány. ^^
[reserved]

SaiyaGin

Hasfelmetsző Jack se nagyon tudta fenntartani az érdeklődésemet, szóval részemről ennyi.