Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Tyrael

Beszelgessunk rola.
http://www.apple.com/jp/quicktime/trailers/gaga/mach_large.html
Egy thai film ajanloja, es mintha Jiraiya nyomna a narrator szoveget.
Meghulyultem, vagy tenyleg?

Tyrael

Manu

Quote from: TyraelBeszelgessunk rola.
http://www.apple.com/jp/quicktime/trailers/gaga/mach_large.html
Egy thai film ajanloja, es mintha Jiraiya nyomna a narrator szoveget.
Meghulyultem, vagy tenyleg?

Tyrael


Hát öreg, meg nem mondom ki a narrátor... Elég jellegzetes hang...

Ellenben a Bleach topikban is ki akartam térni egy dologra, hogy korrekt legyek, csak ott nem volt rá megfelelõ a hely.
Szóval a Narutóban isssszonyat rühellem ezt a sok flashbackezést. Én azt tudom, hogy követni kell a mangát meg minden, azért megy az idõhúzás, de ezt azért más módszerekkel is megoldhatnák. Vannak jelenetek, amit már vagy tucatszor leadtak, és már nagyon unom. (Pl. amikor Naruto meg Sasuke repülnek egymás felé a háztetõn, és Kakashi rendet tesz). Ennek azért elég átverés szaga van: a húsz perces ep.-bõl kb. 3 perc intro- outro, 1 perc elõzetes, 2-3 perc flaschback, meg 2 perc állókép, amikor gondolkoznak. Máris csak a fele a mûsoridõnek az értékelhetõ rész. Erre vársz egy hétig. Szóval lehetnének kreatívabbak is, vagy vehetnének fel helyettest, mikor elmennek nyaralni.

Mattanja

Quote from: Tyraelmintha Jiraiya nyomna a narrator szoveget.
Szerintem is.
És engem is nagyon fáraszt, hogy nem történik semmi érdemleges. Jelenleg 129.5-nél járok, de azt hiszem megvárom legalább 150-ig, mert ez így nem ok.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manu

Quote from: ShiroiSzerintem is.
És engem is nagyon fáraszt, hogy nem történik semmi érdemleges. Jelenleg 129.5-nél járok, de azt hiszem megvárom legalább 150-ig, mert ez így nem ok.

Akkor már húzd ki 133-ig és utánna pihizz...

roderick

Quote from: ManuSzóval a Narutóban isssszonyat rühellem ezt a sok flashbackezést

Engem az még nem is annyira zavar, inkább az (ami hálisten mostanában már kevésszer fordult elö) hogy a rész elsö pár perce megegyezik az elözö rész utolsó pár percével... néha már úgy éreztem, hogy minden második részt kéne csak megnéznem, mert gyakorlatilag nem veszítenék semmit:)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Tyrael

hehe
tenyleg kicsit lassucska, de azert dragonball magassagokat (melysegeket :))nem sikerul elerni.
Amugy ez nagyon jellemzo az ilyen hoszu sorozatokban (Inuyasha, Slayers, DragonBall amik most eszembe jutnak)

Tyrael

roderick

Hátpersze, valahol azért ez természetes, mert hetente egy részt megcsinálni azért nem kis munka...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Assassin

Quote from: roderickHátpersze, valahol azért ez természetes, mert hetente egy részt megcsinálni azért nem kis munka...

Nem kötelezõ csinálniuk, mint hogy elkapkodják... , de hogy az anime lekörözte a mangát... khm... csodálkoztok akkor?
" There is no sin to know their sins."

Ramiz

Csinálhatnának 2 vagy 4 hetente is egy részt... jó munkához idõ kell.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Assassin

Quote from: RamizCsinálhatnának 2 vagy 4 hetente is egy részt... jó munkához idõ kell.

Pontosan. mert akkor most pár hónapig nem fillereket kéne néznünk, amit azért csinálnak, hogy a manga beérje az animét... Szerintem hosszú sorozathoz képest igen szép és igényes a grafikája...az idõhúzásos része, az más téma...
" There is no sin to know their sins."

Tyrael

Quote from: AssassinPontosan. mert akkor most pár hónapig nem fillereket kéne néznünk, amit azért csinálnak, hogy a manga beérje az animét... Szerintem hosszú sorozathoz képest igen szép és igényes a grafikája...az idõhúzásos része, az más téma...
de ha igy is lassunak tartjatok, akkor mit szolnatok ha 2-4 hetente jonne csak uj resz? :)

Tyrael

Ramiz

Hát igen, az nehéz, viszont az "új rajongók", vagy azok, akiknek van erejük nem nézni folyamatosan, csak 20-30 részes etapokban, azok jobban járnának.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: Tyraelde ha igy is lassunak tartjatok, akkor mit szolnatok ha 2-4 hetente jonne csak uj resz? :)

Tyrael


De akkor legalább történne valami. Mindenesetre nem ritkitani kéne, hanem több rajzolót, szövegírót, rendezõt stb igába hajtani és korbáccsal ösztökélni, hogy lássák, nem szabad viccesre venni a figurát. (mint nekem itt) :)
Mindezt félretéve szeretjüka a Narutot.  :jee:  :jee:  :jee:

Tyrael

Quote from: ManuDe akkor legalább történne valami. Mindenesetre nem ritkitani kéne, hanem több rajzolót, szövegírót, rendezõt stb igába hajtani és korbáccsal ösztökélni, hogy lássák, nem szabad viccesre venni a figurát. (mint nekem itt) :)
Mindezt félretéve szeretjüka a Narutot.  :jee:  :jee:  :jee:
jah, az volt az igazi, mikor 2 nap alatt megneztem az elso 130 reszt :)
most mar megint elolvastam a legujabb mangat is
Bleachbol is
:((((

Tyrael

Pikkon

Quote from: ManuDe akkor legalább történne valami. Mindenesetre nem ritkitani kéne, hanem több rajzolót, szövegírót, rendezõt stb igába hajtani és korbáccsal ösztökélni, hogy lássák, nem szabad viccesre venni a figurát. (mint nekem itt) :)
Mindezt félretéve szeretjüka a Narutot.  :jee:  :jee:  :jee:

Az nem kifejezés!!! :jee:
Örülök, hogy nyílt ilyen topic, mert ez a 2. kedvenc animém
Én is sajnálom amúgy, hogy eljutottam idáig hamar, mert most nem gyõzöm kivárni, a mangáját meg nem ismerem, de jobb szeretem sorozatban és most úgy is ott tart

Sztem amúgy isteni anime, még ha húzzák is kicsit :D

Ki a favorite characteretek?
Nekem Naruto és Hinata :jee:
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Assassin

Quote from: Tyraelde ha igy is lassunak tartjatok, akkor mit szolnatok ha 2-4 hetente jonne csak uj resz? :)

Tyrael

Az se rossz, legalább beéri a manga. Hát ajánlom a 10-20 részenkénti megnézést. Már aki megtudja állni, hogy ne egybõl letöltés után nézze :)
" There is no sin to know their sins."

Perikles

én mindig megnézem ami lejön, nem várok arra hogy felgyûljön, de szerencse hogy képben vok. már láttam a 137-est is, és ha ma hétfõ van akkor holnap után (szerdán) jön a 138. mondjuk ez most nem esett jól hogy beraktak egy plusz sztorit, epizódot a mangához képest, de mindegy. kibírjuk.
jah, és a Tony Jaa-s bemutató alatt Jiraiya hangja megy, ez biztos, õ a kedvenc karim, még jó hogy megismerem a hangját!  :)
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Manu

The all "cool" stars:

Neji
Shikamaru

Sasuke is vér:cool: srác, de õt nagyon nyomják...

Ramiz

Quote from: Tyraeljah, az volt az igazi, mikor 2 nap alatt megneztem az elso 130 reszt :)
Vigyázz, mert a végén még kiszámolom, hogy mennyi 130 x 0.33 és mennyi ehhez képest 2 x 24. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

Quote from: RamizVigyázz, mert a végén még kiszámolom, hogy mennyi 130 x 0.33 és mennyi ehhez képest 2 x 24. :D
tedd azt :)
amugy nalam ket nagy az annyi ido, ami alatt ketszer alszom :)
amugy naruto sztem csak ~22 perc, amibol kb. 18-20 a tenyleges hossz

Tyrael

Tyrael

Quote from: ManuThe all "cool" stars:

Neji
Shikamaru

Sasuke is vér:cool: srác, de õt nagyon nyomják...
naes persze Lee (:

Tyrael

Perikles

kedvenceim: Jiraiya (abszolút, a legjobban eltalált karakter, bár a hosszú hajával nem vok kibékülve), Lee (másik nagy kedvenc, "he is a genius of hard work"), és persze Shikamaru (200 feletti IQ, nagyon laza). Sasuke-t is nagyon szerettem, de miután elkezdték naon nyomni azóta annyira nem. meg persze Gamabunta...  :)
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Suszi

Quote from: Tyraeljah, az volt az igazi, mikor 2 nap alatt megneztem az elso 130 reszt :)
most mar megint elolvastam a legujabb mangat is
Bleachbol is
:((((

Tyrael
Hát nem vagy semmi! 2600 perc tömény Narutó!
Durva! :D
Én is nagy Narutó fan vagyok, de ez még nekem is sok (én kb egyszerre max 15 részt voltam képes megnézni :))

Pikkon

Nekem db-bõl van rekordom, olyan 18-20 rész egyszerre, de az is baromi sok

Sztem Naruto a legjobban eltalált karakter, kész példakép, olyan kitartása és belsõ ereje van, mint senkinek
De bírom még Hinatát, Nejit, Gaarat, Tentent, Temarit, na meg Itachi, róla ne is beszéljünk nem gyenge...
Ja és ki az a Gamabunta?
(én a mangát nem nagyon ismerem)
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Baldy

Részemrõl egy kérdés:
Láttam kb. 100-ig a részeket, viszont nem saját gépnél...
Ezért szeretném azt megoldani, hogy kiirhassam az egészet DVD-re, ehhez viszont nem akarom azt megcsinálni, hogy letöltöm az összes részt, igy kéne valaki, akinek már ki van irva a sorozat bizonyos mennyiségig.
Szóval van ilyen ember, akinek CD-n vagy DVD-n megvan az eddigi (vagy legalább a nagyrésze) Naruto? És kölcsön is tudná adni? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Alkyra

Quote from: SusziÉn is nagy Narutó fan vagyok, de ez még nekem is sok (én kb egyszerre max 15 részt voltam képes megnézni :))

Én max 32 részt tudtam megnézni egyszerre(asszem...). utána kibírhatatlan fejfájás fogott el. :)
Majd holnap folytattam. Egésznapos Naruto nézés folyt itthon kérem. :D
Egyb. tök furi ez az új rész az animeben. Az a lány anniyra kawaiii..(ahogy naruto is mondja).
Mikor is fog megjelenni a kövi rész?

Perikles

Quote from: PikkonJa és ki az a Gamabunta?
(én a mangát nem nagyon ismerem)
Gamabunta a nagy béka akit Jiraiya és Naruto is meg tud idézni (summoning technic). igaz itt mindeki folyamatosan nézi a részeket??? ki hol tart? van aki már látta mind a 137-et és minden héten csak a szerdát várja? mint én...   :jee:
"Is he a genius after all?"
[/SIZE][/COLOR]

Xaga

Quote from: Perikleski hol tart? van aki már látta mind a 137-et és minden héten csak a szerdát várja? mint én...   :jee:

jahh :)

Raisu-Sama

Én is csak heti rendszerességgel kapom az adagomat :(

Necrid^

Le vok maradva 2 résszel 136 és 137..:(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!