Main Menu

School Rumble

Started by RE@L, 2006-04-07, 21:33:15

Previous topic - Next topic

RE@L

Személy szerint nemszeretném ha baj lenne belőle, de search funkció nemdobott ki School Rumble topikot. De gondoltam jóljönne egy, hisz ittvan az új évad is és sokan szeretjük. Szerintem jó volt az első rész, csak az opening zene nem annyira jó mint az alap sorozaté. Poénok megint nagyon jók voltak, szerintem újfent önfeledt szórakozásra számíthatunk :lul:  :rotfl: hogy hűek legyünk a sorozathoz ^^ :D szal gurugu mawaru.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

Jó ötletnek tartom ezt a topikot. :smile:
A Scramble nekem is jobban tetszett, de azért ez az opening sem rossz.  :Kiraly:

Necrid^

Komoly volt az első rész én nagyon röhögtem Hanai-on :D alig várom a köv.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

Quote from: Necrid on 2006-04-07, 22:18:40
Komoly volt az első rész én nagyon röhögtem Hanai-on :D alig várom a köv.

Örülök hogy megint lesz Hanai vs Harima fight majd ^^ azt a két szerencsétlent nagyon csipázom énis :)
örülök hogy az in-anime(vagy nemis tudom hogy hogyhívják hirtelen :$) zenéket nemváltották le. Viszont nagyon örülök hogy szinte ott veszi fel a sorozat a történetet meg a poénkodást ahol abbahagyták, viszont ebben az a jó hogy nagyon sok karaktert nem kell újra bemutatni és szabadjára vannak engedve rengeteg sok sitcomnak a készítők + azt hozhatnak ki belőle még amit csa akarnak!

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Necrid^

Quote from: RE@L on 2006-04-07, 22:25:41
Quote from: Necrid on 2006-04-07, 22:18:40
Komoly volt az első rész én nagyon röhögtem Hanai-on :D alig várom a köv.

Örülök hogy megint lesz Hanai vs Harima fight majd ^^ azt a két szerencsétlent nagyon csipázom énis :)
örülök hogy az in-anime(vagy nemis tudom hogy hogyhívják hirtelen :$) zenéket nemváltották le. Viszont nagyon örülök hogy szinte ott veszi fel a sorozat a történetet meg a poénkodást ahol abbahagyták, viszont ebben az a jó hogy nagyon sok karaktert nem kell újra bemutatni és szabadjára vannak engedve rengeteg sok sitcomnak a készítők + azt hozhatnak ki belőle még amit csa akarnak!
Telyes mértékben egyetértek veled! bár remélem a végére alakulni is fog vmi ne legye megint debil ending :smile:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

RE@L

Quote from: Necrid on 2006-04-07, 22:18:40
Telyes mértékben egyetértek veled! bár remélem a végére alakulni is fog vmi ne legye megint debil ending :smile:

Nemtudom nekem nagyon tetszett ahogy a nézőt átverték, köztük engem is :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Moha

Hopp, már van belőle subos verzió is?!
Jellemző... mire leszedem raw-ban, addigra kijön a sub. Ez volt a karácsonyi OVA-val is. :D

RE@L

http://www.tokyotosho.com/details.php?id=15187 WannabeFansubs
http://www.tokyotosho.com/details.php?id=15292 Your Mom
Remélem gyorsak lesznek majd mindíg, mert már Sukuran elvonási tüneteim vannak :) furcsa így az első évad után hisz azt úgy láttam hogy 4 epizód lazán lement a jókedvcsinálóból :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

nekem is tetszett ez a rész.
de sztem az opening sokat javult (az első sorozatnál csak 1x bírtam végignézni, nagyon nem tetszett "az egész jó női énekesből 2 mondat után átváltunk egy közepes férfi énekesre" kivetelezés...), az ending meg legalább annyit romlott az elsőhöz képest... no sebaj :) a poénok a szokásosak, de jók :) ha nem is korszakalkotó sorozat nálam, de egész tűrhetően adagol mindent, szóval nézeti magát :)

Member

Remélem, hogy miután elült a Jungle mániám, már fenn fognak figyelni a ropogós funsubok az ftp-n.  :biggrin:
Reménykedjünk benne, hogy Harima végre megtalálja azt, aki valóban illik hozzá és Tenma összeházasodik Karasumával.  :rotfl:

Rage

Quote from: Member on 2006-04-07, 23:52:23
Reménykedjünk benne, hogy Harima végre megtalálja azt, aki valóban illik hozzá és Tenma összeházasodik Karasumával.  :rotfl:
Hat remenykedhetunk, de ez nem fog megtortenni soha. Sajnos ez egy olyan sorozat, amirol ordit, hogy a vegen Harima × Tenma lesz. :\
(Pedig milyen szep is lenne egy Harima - Eri - Yakumo trio...  :Kiraly:)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Member

Quote from: Rage on 2006-04-08, 01:22:49
Hat remenykedhetunk, de ez nem fog megtortenni soha. Sajnos ez egy olyan sorozat, amirol ordit, hogy a vegen Harima × Tenma lesz. :\
Szerintem nem zárják le soha.
Quote(Pedig milyen szep is lenne egy Harima - Eri - Yakumo trio...  :Kiraly:)
Remélem, hogy legalább jelek utalnak erre... Yakumoval tökre összeillene...

Moha

Quote from: Member on 2006-04-08, 01:27:47Szerintem nem zárják le soha.
Na azt adja nekik a dohánytermő!  :Eztneked: Megfojtok valakit, ha a 2nd season is olyan befejezetlen lesz, mint az első. :096:
QuoteRemélem, hogy legalább jelek utalnak erre... Yakumoval tökre összeillene...
Szerintem inkább Sawachika. "Hige"-hez inkább ő illene.  :biggrin:

Member

Quote from: Moha on 2006-04-08, 01:48:59
Na azt adja nekik a dohánytermő!  :Eztneked: Megfojtok valakit, ha a 2nd season is olyan befejezetlen lesz, mint az első. :096:
Már dörzsölik a markukat, hogy "3rd season".  :biggrin: Aztán jön a Movie és a Deluxe...  :haha:
QuoteSzerintem inkább Sawachika. "Hige"-hez inkább ő illene.  :biggrin:
Nem is tudom, olyan gonosz néha... Egyezzünk ki abban, hogy összejön Yakumoval és Sawachikát megtartja szeretőnek.  :biggrin:

Moha

Quote from: Member on 2006-04-08, 01:52:13Nem is tudom, olyan gonosz néha... Egyezzünk ki abban, hogy összejön Yakumoval és Sawachikát megtartja szeretőnek.  :biggrin:
Ez esetben szegény Yakumo-t sajnálnám. :)
Amúgy meg tényleg jó kérdés a dolog: az egyik csaj elismeri a tehetségét, de igazából nem kötődik annyira hozzá, a másik meg kedveli, de (vagy inkább pont ezért) folyton piszkálja. És akkor melyik csaj a jobb? :biggrin:

Member

Quote from: Moha on 2006-04-08, 02:29:29
az egyik csaj elismeri a tehetségét, de igazából nem kötődik annyira hozzá
Emlékszel arra, amikor az a szellem-csaj megkérdezi a 2. OVA végén, hogy "Még utálod az embereket?" és Yakumo elmosolyodik? Előtte még az volt a válasza, hogy nem utálja őket, de igazából senkit sem szeret (Tenmát leszámítva, persze).

Rage

Quote from: Member on 2006-04-08, 01:52:13
Nem is tudom, olyan gonosz néha...
Egy tipikus tsundere karakter milyen legyen? ;p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Itachi

Annak ellenére, hogy sokan vannak akik ezt is és az Azu t is szeretik nekem csak ez jön be.Az Azu ból csak Yukari-sensei teccet.De ő nagyon.:D Én is HarimaxYakumo SuouxHanai párti vok.Ja meg ImadorixGonzales  :lul:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Member

Quote from: Itachi on 2006-04-08, 13:34:21
HarimaxYakumo
Tökéletes.
QuoteSuouxHanai
Szerintem is.
QuoteImadorixGonzales
Elvennéd Ichijou-tól?  :ejnye: Szerintem Imadori nem érné meg a felnőttkort...

Itachi

hehe....nemcsak akkor nem érné meg....Ha Lala ra nyomul már az is halálos ítélet... :rotfl:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

Quote from: Itachi on 2006-04-08, 17:33:12
hehe....nemcsak akkor nem érné meg....Ha Lala ra nyomul már az is halálos ítélet... :rotfl:
:LolLolLolLol: ImadorXLala az a komoly pár :DD
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: Necrid on 2006-04-08, 17:33:51
:LolLolLolLol: ImadoriXLala az a komoly pár :DD

:ejnye: Miért? Lalának is D-Cup-ja van! :biggrin:

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: RE@L on 2006-04-12, 08:31:02
Enjoy!!!: http://www.tokyotosho.com/details.php?id=15870
már én is kiszúrtam az este, de inkább maradok a wannabe-fansubs változatnál, ez nem tudom milyen minőségű a WF viszont már bizonyított. és +1-2 napba én nem halok bele :smile:

SaiyaGin

Quote from: Fazék on 2006-04-12, 12:59:06
már én is kiszúrtam az este, de inkább maradok a wannabe-fansubs változatnál, ez nem tudom milyen minőségű a WF viszont már bizonyított. és +1-2 napba én nem halok bele :smile:

:tezsvir: Nem vagy egyedül.  :smile:

RE@L

Énsem szedtem le még, de kitudja holnap lehet h rávetemedek :) Addigis OST: http://www.tokyotosho.com/details.php?id=15919

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

via_mala

Én meg bele se kezdek a second season-ba addig, amíg nem subbolják végig.
Vagy talán mégis el kellene kezdenem? Hmmm, nehéz ügy. Utálok futó sorozatokat nézni a nyilvánvaló okokból. Azt szeretem, hogy ha rámjön a kényszeres animézés, akkor egyben megnézhessek 8-10-sok epizódot is.
Utálok várni! Emléxem az első sorozatban is olyan ultraszemét helyeken volt végük az epizódoknak, hogy egyszerűen muszáj volt továbbnézni. Nem hiányzik nekem ez a stressz.  :ejnye:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Necrid^

Mikor kerül fel Ftp-re?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: via_mala on 2006-04-12, 23:14:47
Én meg bele se kezdek a second season-ba addig, amíg nem subbolják végig.
Vagy talán mégis el kellene kezdenem? Hmmm, nehéz ügy. Utálok futó sorozatokat nézni a nyilvánvaló okokból. Azt szeretem, hogy ha rámjön a kényszeres animézés, akkor egyben megnézhessek 8-10-sok epizódot is.
Utálok várni! Emléxem az első sorozatban is olyan ultraszemét helyeken volt végük az epizódoknak, hogy egyszerűen muszáj volt továbbnézni. Nem hiányzik nekem ez a stressz.  :ejnye:
nekem tetszik ez a sorozat, de nincs benne az élmezőnyben, szóval a kellemesen szórakoztató kategóriába esik nálam és ezért pont jó belőle a heti 1 rész :smile: én inkább a komolyabb anime-ket szeretem csak 1-be végignézni, ahol esetleg fontos is emlékezni, hogy mi történt legutóbb :biggrin:

Necrid^

Quote from: Fazék on 2006-04-12, 23:34:50
nekem tetszik ez a sorozat, de nincs benne az élmezőnyben, szóval a kellemesen szórakoztató kategóriába esik nálam és ezért pont jó belőle a heti 1 rész :smile: én inkább a komolyabb anime-ket szeretem csak 1-be végignézni, ahol esetleg fontos is emlékezni, hogy mi történt legutóbb :biggrin:
egyetértek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!