Ah! My Goddess! 2. - SPOILER

Started by Lazzaret, 2006-04-13, 07:01:20

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Végre elérkezett a várva várt second seasion. Nem tudom rajtam kívűl hányan várták ezt a remek animét de végre megjelent az 1. rész subbolva. És hozta is a formáját minden téren. Nekem nagyon tetszet. A grafika nagyon szép a hangok is a régiek és a story is elég érdekesen kezdődik. De most idő hiányában meghagyom másnak a tisztséget hogy leírja mi is történt eddig.


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Nos, megnéztem az első részt. Előljáróban annyit, hogy az opening első nézésre a kedvenceim közé került. :lazza:
A történet is úgy tűnik, hogy érdekesen fog folytatódni, a poénok is megmaradtak. :biggrin: (A senpai-ok ugyan nem szerepeltek túl sokat, de hozták a formájukat. :lul:)

Lazzaret

Momdjuk a randi is jól alakult végre egy kis ölelkezésig eljutottak :) De a kedvencem az volt amikor a közértben a srác kajáját egy kis imával melegítette fel az meg csak nézet hogy most mi is van.


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Quote from: Lazzaret on 2006-04-13, 16:27:52
Momdjuk a randi is jól alakult végre egy kis ölelkezésig eljutottak :) De a kedvencem az volt amikor a közértben a srác kajáját egy kis imával melegítette fel az meg csak nézet hogy most mi is van.

Meg amikor kirepültek az előadóból!  :LolLolLolLol: Viszont Keiichi lassan megmondhatná Bell-nek, hogy nem túl jó ötlet mindenki előtt varázsolni, és megjegyezni, hőgy ő egy istennő. :_piszka:

Lazzaret

Igen az tényleg nem ártana :D De hát Belldandyt már csak így szeretjük :)


www.arkangyalok.uw.hu

Peetee

Még nem láttam, de egy kicsit peszimista vagyok az új sorozattal kapcsolatban...
Mi újat tudnának mutatni? A sorozat szerintem a plátói szerelemről szól ( legalábbis nekem ez jött le), és az utosó részben egy puszival elérte a történet a csúcsponját.  :rotfl:

De azért majd megnézem az új részt is.... :smile:

Nojika02

Én nagy Oh! My Goddess fan vagyok,és szeretném is nézni a második szériát,de nem tudnátok segíteni,hogy honnan tudnám letölteni? :redface:

Hiei-sama

Quote from: Nojika02 on 2006-04-14, 11:08:31
Én nagy Oh! My Goddess fan vagyok,és szeretném is nézni a második szériát,de nem tudnátok segíteni,hogy honnan tudnám letölteni? :redface:


Mar reg fent van az ftp-n ;)

Nojika02

Quote from: Hiei-sama on 2006-04-14, 11:11:40
Quote from: Nojika02 on 2006-04-14, 11:08:31
Én nagy Oh! My Goddess fan vagyok,és szeretném is nézni a második szériát,de nem tudnátok segíteni,hogy honnan tudnám letölteni? :redface:


Mar reg fent van az ftp-n ;)

Jujj!! :lul: :rotfl: Köszi!

zolan43

Jó lessz ez a második sorozat. Az epizód elején feltűnik Peorth, közben meg Lind. A telefonhívás nagyon LOL.

Lazzaret

Nem tudja valaki hogy a második rész mikor lesz kint Subbolva?


www.arkangyalok.uw.hu

Manitu

Quote from: SaiyaGin on 2006-04-13, 16:46:29Meg amikor kirepültek az előadóból!  :LolLolLolLol: Viszont Keiichi lassan megmondhatná Bell-nek, hogy nem túl jó ötlet mindenki előtt varázsolni, és megjegyezni, hőgy ő egy istennő. :_piszka:
Nekem úgy rémlik már az első sorozat elején megmondta neki, nem is nagyon értettem mért kezdett most Belldandy össze-vissza varázsolni  :confused:
Amúgy jó lesz ez, grafika szerintem valamivel szebb lett, az elsővel azért voltak bajaim... az opening meg marha jó azzal a skótdudával :D


Lazzaret

Nekem meg pont a skót duda miatt nem tetszik :redface: Viszont a rajzolássa az ezerszer szebb mint az elődjében volt. :jee:


www.arkangyalok.uw.hu

Lazzaret

#13
No kérem itt az új rész subbolva lehet szedni:

http://www.point-blank.cc:16384/allowed/torrent.php/%5BAonE-AnY%5D_Ah_My_Goddess_-_Sorezore_no_Tsubasa_-_02_%5B3AAB9E4D%5D.avi.torrent

Ja és ha belegondoltok az előző ciklus azza lett vége hogy azt a baromi nagy démont leverték. Csak ne mondja senki hogy ebből senki sem vett észre semmit a városban. Hát akkor egy kis mágia a mindennapokban már mit számit :)


www.arkangyalok.uw.hu

zolan43

Quote from: Lazzaret on 2006-04-17, 21:23:08
Ja és ha belegondoltok az előző ciklus azza lett vége hogy azt a baromi nagy démont leverték. Csak ne mondja senki hogy ebből senki sem vett észre semmit a városban. Hát akkor egy kis mágia a mindennapokban már mit számit :)
Szerintem az egyetlen halandó aki emlékszik az incidensre az Keiichi Morisato, mivel a Yggdrasil rendszert újra kellett indítani.

Relunx

Mivel AMG fan vagyok (láttam mindet s meg is van mindegyik: OVA, Tv1, Movie, Mini), így én is elkezdtem nézni a Season2-öt, s persze én is már nagyon vártam.
De ime a hozzáfűznivalóim az animéhez:
A season2-nek szebb a grafikája mind az elődjének, ez pozitívűm, de sajna még mindig nem szebb mint az OVA-é, nálam az OVA "grafikája" RULZ. A skót duda nálam is RULZ (asszem azért van skót duda az openingben mert Belldandy skót dudán játszik). Azt én sem értem hogy Bell miért kezdett el varázsolgatni a városban holott az OVA-ban is és a Tv1 elején is megmondta neki Keiichi hogy nem jó ötlet...A poénok a régiek! :D
Mindent összevetve kiváncsi vagyok a folytatásra, kiváncsi vagyok hogy mivel fognak előállni a készítők.

Relunx

Lazzaret

Ez jó volt ahogy a Queen küzd önmagával az nem egyszerü. Tetszet. Főleg ahogy lassan rádöbben hogy teljesen belezúgot Morisatoba :)


www.arkangyalok.uw.hu

zolan43

[AonE-AnY]_Ah_My_Goddess_-_Sorezore_no_Tsubasa_-_02_[3AAB9E4D].avi
Amíg Belldandy otthon kötöget Sayoko próbálkozik.

SaiyaGin

Reggel kijött az új subbolt rész.

Zsiga


Lazzaret

Nem tudom ti hogy vagytok vele de ez a rész teljesen dejavu érzést keltett bennem. Már láttuk ezt és ott egy kicsit izgibben volt megoldva.


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

Quote from: Lazzaret on 2006-04-24, 20:51:49
Nem tudom ti hogy vagytok vele de ez a rész teljesen dejavu érzést keltett bennem. Már láttuk ezt és ott egy kicsit izgibben volt megoldva.

Szerintem Urd lazán elintéhette volna Sayoko-t, mint ahogy azt a kedves unokatestvérével is megtette már. :__devil:
Viszont kezdem unni, hogy Keiichi folyton leesik valahonnan. :_piszka:

Zsiga

Quote from: Lazzaret on 2006-04-24, 20:51:49
Nem tudom ti hogy vagytok vele de ez a rész teljesen dejavu érzést keltett bennem. Már láttuk ezt és ott egy kicsit izgibben volt megoldva.
Hát ha még csak egy helyen láttunk volna ilyet... :D
(Nekem kapásból beugrik az AYA és a Love Hina, és valószínűleg még sok ilyen sorozatban van ugyanilyen rész. Ez is kötelező, mint a tengerparti rész, a hot spring rész, a yukata-s fesztiválos rész, stb...)
Egyébként valóban gyenge volt, remélem a következő jobb lesz.

SaiyaGin

#23
Quote from: Zsiga667 on 2006-04-25, 13:08:21
Ez is kötelező, mint a tengerparti rész, a hot spring rész, a yukata-s fesztiválos rész, stb...)
Egyébként valóban gyenge volt, remélem a következő jobb lesz.

Nekem űgy tűnt az előzetesből (utolsó kép, Sayoko), hogy ha nem is tengerpartos, de legalább fördőruhás rész lesz a következő.

04.26. szerk.: Szerintem ebbe a topikba is illik, úgyhogy: op/ed single


Lazzaret

Tudtok valamit mikor lesz meg az új rész subbolva  :confused:


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

#25
Quote from: Lazzaret on 2006-05-01, 23:24:41
Tudtok valamit mikor lesz meg az új rész subbolva  :confused:

Én nem, de naponta nézegetem AniDB barátomat, ha lesz, szólok. Most itt az ideje folytatni a barátkozást.

Szerk.: AniDB Aniki nem tud róla.

Lazzaret

Köszi remélem hamarosan kint lesz.


www.arkangyalok.uw.hu


Zsiga


SaiyaGin

Ez a rész nekem tetszett. :smile: Voltak poénok, de volt érzelem is. Kíváncsi vagyok, hogy a következő részben [spoiler]fontos lesz-e még a kézösszeragadás [/spoiler]