Main Menu

Dai Mahou Touge

Started by Draconire, 2006-07-11, 20:42:26

Previous topic - Next topic

Draconire

Gondoltam hátha van még aki kíváncsi erre az animere.
Már írtam korábban is róla íme itt vannak:
1-2
3-4
Valamivel hosszab elemzés itt.
És még jönnek majd részek! Csak lassan mert ez OVA és a subber csapat csak a DVD változatot feliratozza, de így legalább jó a minőség.

Egy nagyon beteg anime ami kötelező azoknak akik szerették a Dokuro-chan -t.  :D
Azok is tegyenek vele egy próbát akik azt fárasztónak találták mert ez változatosabban őrült XD
beszerezhetőség:
1-2
3-4

Lokids

#1
Áhh ez a sorozat nagy kedvenc!
Kár, hogy ritkán jön. :D Paya rulez. :)
Meg azok a csönttörős mozdulatok. Besz*rik rajta az ember.

chilip


Draconire

Már kezdtem félni,
hogy senki se nézi.
/jajj...mindjárt lelövöm magam XD/

Remélem hogy majd még megnézi valaki, bár tény hogy ez a topic nem lesz valami pörgős mert hát elég lassan jön az új rész.

Quote from: Lokids on 2006-07-11, 22:21:19
Áhh ez a sorozat nagy kedvenc!
Kár, hogy ritkán jön. :D Paya rulez. :)
Meg azok a csönttörős mozdulatok. Besz*rik rajta az ember.
Igen azok a recsegő hangok, azok mindent megérnek  :D

chilip

az volt a legnagyobb ahogy a "kutyájával" találkozott  :Kiraly:

Draconire

Quote from: chilip on 2006-07-12, 11:42:18
az volt a legnagyobb ahogy a "kutyájával" találkozott  :Kiraly:
Azok a kis állatkák nagyon komolyak voltak, tisztára mint az Excel Saga puuchu-i /vagy hogy hívják azokat/. :D

Nekem azok a részek tetszenek nagyon, amikor hercegnőnk átvált komolyabb énjére, nagyon kegyetlen tud lenni /minden értelemben/  :muhahah:

Lokids

A hangulatváltás nekem is bejön. Főleg az, hogy egyszer ari, azt komoly, majd megint hírtelen kawaii. :D
De legjobban a naív Tetsuko-chant sajnálom. Szegény mindíg azt hiszi, aztán mégsem. :)

"Mangustan kawaii". :D :D

Hiei-sama

Nagyon regen meg en is emlitettem ezt az animet...Az elso ket reszt meg subosan lattam,a 3-4. reszt meg rawosan :D De majd leszedem a subos valtozatot.

Draconire

Na ha már egyszer csináltam neki topicot, akkor postolom az új részt.
Továbbra is hozza a formáját :D

Sancho

1 újabb anime a Dokuro-chan alkotoitól?
Jézus már attól is feküdtem! Már keresem is!!!
Ez kell!!!

Titkos

Quote from: Sancho on 2006-11-12, 14:07:52
1 újabb anime a Dokuro-chan alkotoitól?
Jézus már attól is feküdtem! Már keresem is!!!
Ez kell!!!

Engem pont ez zavart. :( Mármint, hogy a Dokuro minden szempontból annyira ütős volt a poénok terén, hogy a Dai Mahou Touge-t ahhoz képest nagyon gyengének találom. :/
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."