Main Menu

Pokemon

Started by Zsoltika88Csepel, 2006-07-26, 18:36:53

Previous topic - Next topic

Zsoltika88Csepel

Üdv!

Remélem nem leszek megkövezve a Pokemon-utálók által. ^^""

Novemberben 18 éves leszek, mégis szeretem a Pokemon-t, főleg az angol zenéit.

A Digimon-szériákat is szeretem, de azokat nem ajánlanám kisgyerekeknek...

Jó hír a Pokemon kedvelőinek!

[Akik nem tudnák. Nem rég még én sem tudtam. ^^""]

Az A+ 4 új évadot vett meg, az Advanced Challenge végéig. Az A+ oldalán azért csak 272-ig van írva, mert állítólag külön szedik az Advanced-et és az eredeti Pokemon-t.

Gondoltam, hogy külön fogják írni a Pokemon Advanced-et a Pokemon-tól, ha vettek belőle.
Vajon a 9-10. szezon az Advanced-hez fog tartozni, vagy azt inkább már harmadik sorozatnak titulálnák?
Szerintem a 10. szezonnal befejezik Ash (Satoshi Tajiri ^^) kalandozásait.
Egyébként Ash=Hamu. Elég fura. ^^

Araki

Hé hello! Nincs kedved megvenni a Pokémon CD-nket? Eredeti, és a magyar zenék vannak rajta!

Zsoltika88Csepel

Köszönöm, de nem, mert nekem is megvannak. :D

Kazenokizu

Quote from: Araki on 2006-07-26, 19:18:07
Hé hello! Nincs kedved megvenni a Pokémon CD-nket? Eredeti, és a magyar zenék vannak rajta!
Ejnye-bejnye Araki-chan! :ejnye: Nem szégyelled magad! Ilyen értékes ereklyétől meg akarsz válni??!  :lul: :lul: Azt ajánlom, nagyon gyorsan vondd vissza eme ajánlatodat, különben nagyon meg fogod bánni!!! Hát mit mutogatsz majd 60 év múlva az unokáidnak, te?!
Méghogy eladni a Pokémon- CD-ket... Ki hallott már ilyet?!  :rotfl: :rotfl:

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Member

Quote from: Kazenokizu on 2006-07-26, 19:30:19
Hát mit mutogatsz majd 60 év múlva az unokáidnak, te?!
Envy-relikviákat.
QuoteMéghogy eladni a Pokémon- CD-ket... Ki hallott már ilyet?!  :rotfl: :rotfl:
Én.
Mond csak, Zsoca, műanyag Meowth nem kell? Odaadom bolti ár alatt. ^^'

Zsoltika88Csepel

Nekem nem kell. :D

Raisu-Sama

Szerintem nem fejezik be a 10. évaddal Satoshi (Satoshi Tajiri a megálmodó volt, a Ash csak simán Satoshi ^^") történetét. Bár engem jobban érdekel a szeptemberben induló Spin-off sorozat, a Pokémon Diamond&Pearl...

Zsoltika88Csepel

Láttam egy fan-oldalon térképet a Pokemon-világról. Eddig 4-5 régiót ismerünk, de azon a térképen sokkal több van. Nem tudom, hogy honnan szedték azt a térképet. Lehet, hogy hivatalos. Akkor még legalább 10 évig lesznek Pokemon-kalandok. :D

A Pokemon Diamond & Pearl nem Satoshi-ról, hanem egy lányról fog szólni, igaz?

Raisu-Sama

A bagszipokésra gondolsz? Hát nem tudom, azon a térképen Shinou sincsen rajta, nem hiszem, hogy hivatalos. Igen, egy lány lesz a D&P-ben a főszereplő.

Zsoltika88Csepel

Re.
#9
Igen, arra gondoltam. Lehet, hogy Shinou-t később találták ki. :)

Nagyon kíváncsi lennék, hogy a 9-10. szezon az Advanced folytatása lenne-e, vagy azt már harmadik sorozatnak titulálnák-e.

A Pokemon vasárnapi, 210. része nagyon xar volt.
Viszont a 209. része ritka jó volt, és volt benne egy korombelinek vicces párbeszéd.
Valami ilyesmi:
- szép ennek a pokemonnak a szőre
- jól meg kell kefélni
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Később meg pont szóba jött a tenyésztés. :D :D :D :D :D

Raisu! Leírnád nekem spoiler-be, hogy Ash megnyeri-e az Örvény, Johto, és Hoenn ligákat?

Raisu-Sama

[spoiler]Az Örvény kupán kikap Misyt-től, de Misty se jut be a döntőbe, a Johto ligában és a Hoenn ligában pedig bekerül a legjobb 8 közé.[/spoiler]

Zsoltika88Csepel

Re.
#11
Köszi.

A 4-5. angol opening-nek, és az (angol) Advanced op.-oknak nincs olyan hosszú változata, mint az első három op.-nak? Mert ezeknek csak a TV-változatát találtam, de az első három op. megvan hosszan.

Raisu-Sama

Tudtommal nincs. Az amerikaiak a 4. évadtól abbahagyták az új dalok készítését (lsd. az ending ugyanaz mint az opening, míg az első 3 évad alatt volt egy + szám is a főcím előtt)

Zsoltika88Csepel

Re.
#13
Köszi.

Nem is baj, hogy az ének nem magyar, mert így nem is lett volna értelme lefordítani. Bár, mivel más a szinkronstáb, lehet, hogy nem is gondoltak rá. Meg hát lehet, hogy az énekes férfi és nő már nem vállalták volna.

Kár, hogy a Pokemon-láz szám egyik albumon sincs rajta, de ezt furcsállom is.

Soy

Pokemon bzi voltam regen, es rajtam ragadt sok merchandising szar, szivesen eladnam oket olcson

kepek:
http://rapcity.dox.hu/p1.JPG
http://rapcity.dox.hu/p2.JPG

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Zsoltika88Csepel

Tökjó cuccok azok! Emléknek meg főleg, legalábbis szerintem. Meg egy esetleges saját gyereknek a jövőben.

A Pokemon Advanced Max-jének Berkes Bence hangját javasolnám.

KEVIN.

#16
Quote from: Soy on 2006-08-09, 16:35:59
Pokemon bzi voltam regen, es rajtam ragadt sok merchandising szar, szivesen eladnam oket olcson

kepek:
http://rapcity.dox.hu/p1.JPG
http://rapcity.dox.hu/p2.JPG

Ha nem nagy kérés irnál egy megközelitő listát, mik is vannak pontosabban (azért nem kell minden kártya neve,de kb. mennyi és mit mennyiért), mert én lehet vennék sok mindent.

Bár egyet értek az emléknek való megtartással, én pl. 20 éves leszek pár nap mulva és nekem is van 1 kis gyüjteményem :)
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Soy

Quote from: KEVIN. on 2006-08-09, 22:06:06

Ha nem nagy kérés irnál egy megközelitő listát, mik is vannak pontosabban (azért nem kell minden kártya neve,de kb. mennyi és mit mennyiért), mert én lehet vennék sok mindent.

Bár egyet értek az emléknek való megtartással, én pl. 20 éves leszek pár nap mulva és nekem is van 1 kis gyüjteményem :)

atnezem es holnap irok egy listat, de ami teged erdekelhet az TCG kartyak meg ost-k lesznek sztem (gondolom 20 evesen nem kellenek a pluss cuccok :p )

-----------------
~ACT 12.0~


" Neither Happiness          
            Nor Sadness             
            is Ever               
                 Permanent "  
-----------------


Bishop

valaki játszik pokemon gba játékokkal? ha igen akkor lenne egy kérdésem
az összes verzió meg van de egyik be se tudom kadabra-t meg nidorino-t nidorina-t átváltoztatni
pedig már 99-esik felnyomtam kadabra-t pl,de semmi,nekik megfelelő követ meg nem találok
vagy még graveler sem akar átváltozn,valaki tudja miért vagy másnak átváltoznak?

ReLax18

Quote from: carfanatic on 2006-08-11, 15:18:48
valaki játszik pokemon gba játékokkal? ha igen akkor lenne egy kérdésem
az összes verzió meg van de egyik be se tudom kadabra-t meg nidorino-t nidorina-t átváltoztatni
pedig már 99-esik felnyomtam kadabra-t pl,de semmi,nekik megfelelő követ meg nem találok
vagy még graveler sem akar átváltozn,valaki tudja miért vagy másnak átváltoznak?

A legtöbbjüket át kell adni egy másik játékosnak, és náluk átfejlődnek. Talán a Nidorino/rina-nak Moon Stone kell (de ez nem biztos). A legjobb lesz ha adok egy FAQ-ot:
Na ezen megtalálod, ami kell
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Bishop

#20
kösz bár ez kicsit bonyolult,csak úgy tudom átváltoztatni kadabra-t ha valakinek van egy kadabra-ja és olyanra akarja cserélni ami nekem is van?
kicsit bonyolult de mind1
meg hogy ,hogy tudom evee szépségét nővelni(elvileg akkor változik át,kő nélkül)

Raisu-Sama

Eevee-t kő nélkül Umbreonná és Espeonná tudod változtatni. Ha nappal edzel vele akkor Espeon-ná változik, ha éjszaka, Umbreon-ná.

Bishop

nem tudom pokemon leaf green-ben még nem nagyon volt éjszaka
és azt se találom hogy mit kezdjek hunterrel meg kadabra-val
de nidorina-t átváltoztattam,csak az zavar ebben a köves ártváltozásba hogy nem tanul meg támadásokat mielött átváltozna

Raisu-Sama

Hoppá, a LeafGreen-ben nem vagyok jártas, azt tudom, hogy a Gold/Silver/Crystal trióban így kell.
Haunter-t és Kadabra-t csak cserével lehet továbbfejleszteni. Ha Gameboy Advance-szen játszol vele, akkor keress valakit, aki elcseréli veled, aztán cserléjétek vissza, ha emulátorral, akkor passz :(

Zsoltika88Csepel

Szeptember 10.-étől az RTL klub műsorán láthatóak lesznek a Pokemon mostanában kimaradt 53-156 epizódjai, majd pedig valószínűleg az eddig A+-on látott folytatás, és így tovább.

Az 53. rész címe: A hercegnők csatája.