Main Menu

Innocent Venus

Started by Nevl, 2006-08-02, 01:23:19

Previous topic - Next topic

Nevl

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4489

Kijött az első subos epizód.
Röviden összefoglalva egy földi utópia a világ, melyben játszódik, 2010-re 8 milliárd volt a bolygó populációja, majd a kialakuló super hurrikánok miatt 5 meghalt. A japán kormánynak új technológiájuk (powered assist technology) segítségével sikerült egy önnfentartó államot létrehozni. Új hadsereget állítottak össze s az őket megtámadó ázsiai országok egyesült hadseregeit szétverték. Ezután megkezdődött az építkezés, hatalmas városok épültek, de azok, akik kimaradtak a fejlődésből a falakon kívül rekedtek és a régi városok romjain épített nyomornegyedekbe kényszerültek. Rögtön izgalmas akció jelenettel indít, amikor 2 ember megvéd egy kislányt az őket támadó katonáktól. Mint kiderül ez a lány valamiért nagyon kell a "kivételezett" lakosságban valakiknek, ezért neki és védőinek állandóan menekülniük kell.

Egyelőre csak a KissSubs csinálja.
http://tracker.shockerz.net/download.php?id=93
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Xaga

#1
Interesting, where to DL? Link pls.

Edit: Torrent found.

Nevl

Uff sorry azt elfelejtettem.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Móci

Jónak ígérkezik, aszhtiszem ebbe is belenézek.  :smile:
Köszi az infót!  :whoah:

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre. De legalább elfelejted a kérdést...

Xaga

Megnéztem első részt. szvsz elég jó szép cg jelenetek vannak benne. Remélem gyorsan subolják majd a többi részt is.

Nevl

Quote from: Xaga on 2006-08-02, 11:28:39
Megnéztem első részt. szvsz elég jó szép cg jelenetek vannak benne. Remélem gyorsan subolják majd a többi részt is.

Jaja, igényes munkának tűnik, de csak pár napja indult (27-én). Mondjuk nem hosszú, mindössze 12 rész.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

kikuchiyo

Mint ahogy a Mit láttál legutóbb-ban írtam, engem nem nyűgözött le ez a sorozat, mondhatni kliséhalomnak tűnt, dehát ha mindenki olyan lenne, mint én, akkor elég szerencsétlen helyzetben lenne a világ.
Jó szórakozást azoknak, akiknek tetszik...
Failure is the default option

Nevl

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-02, 13:08:51
Mint ahogy a Mit láttál legutóbb-ban írtam, engem nem nyűgözött le ez a sorozat, mondhatni kliséhalomnak tűnt, dehát ha mindenki olyan lenne, mint én, akkor elég szerencsétlen helyzetben lenne a világ.
Jó szórakozást azoknak, akiknek tetszik...

Nem mondta senki, hogy korszakalkotót várunk tőle, szerintem is elég középszerű története van, jól bejáratott elemekkel, de azért még lehet jó :)
(egyébként Te hány részt láttál belőle?!)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

kikuchiyo

#8
Annyit, ahány kijött ;) (hint: egyet)

Szerk: azt elismerem, hogy az animáció tisztességes - a mechák rajzolt környezetbe való illeszkedésének apró hibáitól eltekintve -, de erre nem érdemes alapozni, sokszor előfordul, hogy az első részben közönségcsalogatásként elsüti a stúdió minden munícióját, hogy aztán néhány rész után látványosan romoljon a minőség...
Failure is the default option

Nevl

Quote from: kikuchiyo on 2006-08-02, 13:12:32
Annyit, ahány kijött ;) (hint: egyet)

Szerk: azt elismerem, hogy az animáció tisztességes - a mechák rajzolt környezetbe való illeszkedésének apró hibáitól eltekintve -, de erre nem érdemes alapozni, sokszor előfordul, hogy az első részben közönségcsalogatásként elsüti a stúdió minden munícióját, hogy aztán néhány rész után látványosan romoljon a minőség...

Azt hittem rawba vagy egyéb verzióban már kint volt esetleg 2 rész, de akkor ok.
Én is félek kicsit tőle, hogy belenyomtak mindent az elsőbe aztán semmi se lesz, de mivel csak 12 rész elképzelhető, hogy elegendő... muníció van ennyire.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!



Nimlot

#13
Üdvözlet mindenkinek!
Ez az anime nagyon  :Kiraly:
Az ending zenéje nagyon tetszik. A karakterek úgyszintén. A rajzolás/animálás szépnek és egészen részletesnek tűnik (pl.:zongorás jelenet)
Valamiért nagyon megfogott ez az anime de még nem tudom h miért de egyre jobban tetszik (lehet, nem néztem még elég mecha animét). Valahogy kiüt a most műsoron levő animéktől (legalábbis azoktól amiket jelenleg követek) és tetszik ez a kis változás.
"Being too kind is also... cruel!"

Bishop

#14
Én még csak érdeklődök de animedb-n nem írják hogy mecha de ezekszerint akkor mégis :ejj:

edit:mikor tudok már egy olyan anime-t nézni ahol a hadsereg nem hatalmas ember szerű robotokat használ akkor már legyen speckó ruhájuk vagy nem tudom,de óriás robot :( ,mecha fanok elnézést de ez már muszály volt(terjed a ly vírus:D)

edit2:kivétel Rahxephon és az egészet egy nagy zárójeles off-ba,csakhogy ne legyen baj belőle

Nevl

Hát most elértünk a 8. részhez és igencsak komoly kavarások vannak benne, szerintem mindenki nézze :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nimlot

Mondtam én hogy jó lesz:D (én nézem)
Jo a  :Kiraly:
"Being too kind is also... cruel!"