Main Menu

Tsubasa Chronicles

Started by Liquid Snake, 2006-12-03, 21:18:35

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Hi mindenkinek! Mivel nem láttam ilyen topicot ezért létrehoztam egyet. Elkezdtem nézni ezt az anime-t és eléggé megtetszett. Jó kis történet, a harcok is jók lesznek bár nem sokat láttam. Ami nagyon tetszik az a zene. Én még csak a Naruto-ban tapasztaltam h szinte az egész anime alatt megy valami jó kis zene. Várom a hozzászólásokat ehhez a szerintem remek kis anime-hez!  :szemuveges:

Nevl

A 2. sorozat közepéig láttam asszem, de egyre lassabb. Az eleje nagyon jó viszont, a zene különösen tetszett.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Liquid Snake

Én nemrég kezdtem el de az első széria megvan teljesen. !!! HÁLA USTEAM !!! a másodikat meg megszerzem majd valahonnan. Bár lehet h addigra ide is felkerül.

csacsa

fenn van végig a 2 sorozat ami a vége is ..... :bruhuhu:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Raisu-Sama

2007 áprilisában jön a 3. Legalábbis az ANN meg még sok más oldal szerint ^_^

Liquid Snake

Egyébként ti észrevettétek h az X című anime-ből vannak benne személyek?? Persze telljesen független a szerepük az X-től. Például Soarata és a csaja (nemtom a nevét), meg benne van a Kutyás kiscsaj is azzal a nagy emberrel aki Earth Dragon volt az X-ben...

Yakumo

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-05, 10:13:57
Egyébként ti észrevettétek h az X című anime-ből vannak benne személyek?? Persze telljesen független a szerepük az X-től. Például Soarata és a csaja (nemtom a nevét), meg benne van a Kutyás kiscsaj is azzal a nagy emberrel aki Earth Dragon volt az X-ben...
A Tsubasa lényege az, hogy egyesítsen több Clamp hőst vagy szereplőt. ;)

Liquid Snake

#7
Egyébként nekem eddig a Kudan-os részek tetszettek a legjobban. Elég jók voltak a harcok. Bár most az Oni-s világnál járok ez is jónak ígérkezik... :D


Szerk.: Na de most megyek, vége az infó órának :(

csacsa

Quote from: Liquid Snake on 2006-12-05, 10:26:03
Egyébként nekem eddig a Kudan-os részek tetszettek a legjobban. Elég jók voltak a harcok. Bár most az Oni-s világnál járok ez is jónak ígérkezik... :D


Szerk.: Na de most megyek, vége az infó órának :(
Sok jó harc is ígérkezik még benne számodra, mivel ezután kezdenek el durvább világokba utazni... :D

Szerk:Infó órán fórumozni :confused:...nem szép dolog. Igaz most én a könyvtári ügyeletem alatt teszem uezt. :Kiraly: :hehe:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Liquid Snake

#9
Hali! Én azt szeretném kérdezni h a szerveren a Tsubasa második széria csak a 6 résztől van felrakva. Valamikor fent lesz a az első öt is???



Szerk.: Már válaszoltak más topicban tehát a kérdés már nem aktuális :D

Liquid Snake

#10
Na végignéztem a 2. szériát is és [spoiler]nem igaz h így legyen vége!!! Semmi nem derült ki vagy oldódott meg. Lesz vajon 3. széria??? Mert most nagyon úgy lett vége h nem lesz... Kibaszás lenne  :bruhuhu:  :bruhuhu:[/spoiler]

Szerk.: Utánanéztem és úgy írják pár oldalon h 2007. 04.-hónapjában folytatódik. Úgy legyen!

Zelda

#11
Én végignéztem az egészet. Szerintem a történet nagyon klassz, a zene meg már megvan nekem az összes eddig kiadott soundtrack. Igazából a rajzok nem tetszenek annyira, de a humor a történez és zene mindent kárpótolt.

Az utolsó pár rész jó pörgős, bár hirtelen a befejezés. Kicsit InuYasha-ra emlékeztet. (tollkeresés = gyöngyszilánk keresés)
De nagyon  :lol: az egész

Az első széria részes tehát 26tól kezjétek számolni s02e01, 02 ,03 stb. Ok?  :jee:

Liquid Snake

Esetleg vki tud vmi infót h mikor jön a 3.ik széria???  :confused: :confused: :confused:

ultimecia

Quote from: Liquid Snake on 2007-07-06, 00:47:45
Esetleg vki tud vmi infót h mikor jön a 3.ik széria???  :confused: :confused: :confused:

Én csak azt hogy elvileg lesz.
Bár nemigen várom. Minek annyira túlhúzni?
Igaz ez tipikusan az a történet amit a világvégéig lehetne továbbszerkeszteni :smile:

Liquid Snake

Quote from: ultimecia on 2007-07-06, 00:51:42
Quote from: Liquid Snake on 2007-07-06, 00:47:45
Esetleg vki tud vmi infót h mikor jön a 3.ik széria???  :confused: :confused: :confused:

Én csak azt hogy elvileg lesz.
Bár nemigen várom. Minek annyira túlhúzni?
Igaz ez tipikusan az a történet amit a világvégéig lehetne továbbszerkeszteni :smile:

Nemtom, pedig én többre tippelek, sztem még a 3. szériával sem fog lezárulni ha lesz egyáltalán. De had legyen ráérek megnézni :)

Drake

Nem lesz 3. széria úgy döntöttek.
Ok: Az anime túlságosan eltért már a manga vonalától (ezért mégsem csináltak 3-at), mangába folytatódik. A második évad volt az utolsó. De az igazi történetet itt el tudjátok olvasni: Manga, folyamatosan bővül, ahogyan rendesen kiadják a mangát.

Liquid Snake

Quote from: Drake on 2007-07-06, 01:01:16
Nem lesz 3. széria úgy döntöttek.
Ok: Az anime túlságosan eltért már a manga vonalától (ezért mégsem csináltak 3-at), mangába folytatódik. A második évad volt az utolsó. De az igazi történetet itt el tudjátok olvasni: Manga, folyamatosan bővül, ahogyan rendesen kiadják a mangát.

Én nagyon sjanálom h nem esz 3ik széria. Megérdemele volna pedig ez az anime is... :(

Soldier

Quote from: Liquid Snake on 2007-07-06, 02:43:01
Quote from: Drake on 2007-07-06, 01:01:16
Nem lesz 3. széria úgy döntöttek.
Ok: Az anime túlságosan eltért már a manga vonalától (ezért mégsem csináltak 3-at), mangába folytatódik. A második évad volt az utolsó. De az igazi történetet itt el tudjátok olvasni: Manga, folyamatosan bővül, ahogyan rendesen kiadják a mangát.

Én nagyon sjanálom h nem esz 3ik széria. Megérdemele volna pedig ez az anime is... :(

ugyszint .. hát jah..

White SeeD

Sőt megjegyezném, hogy ahogyan megy az XXXholic is előre, úgy pár helyen összeolvad a 2 története.
Nígyonjó mind2, csak ajánlani tudom a népességnek, akik szeretik a misztikus mangákat némi tanulságadaggal és elgondolkodtató történetekkel, megfűszerezve sajátos humorral :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Flaser

Quote from: Nevl on 2006-12-03, 21:34:21
A 2. sorozat közepéig láttam asszem, de egyre lassabb. Az eleje nagyon jó viszont, a zene különösen tetszett.

Yuki Kajiura RULZ  :hail:

Ahogy az már elhangzott, ez is CLAMP (all female manga-ka circle) mangából készült, s mint ilyen a CLAMP közös világában játszódik. (Olyan ez, mint a Marvel, vagy a DC, csak a CLAMP szvsz. még a fogyaszthatóbb kategória).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

csacsa

Nem tudja vki, hogy a manga melyik fejzete az, ahol az anime befejeződött és már csak a manga folytatódik? Nincs kedvem minden fejezetet végigböngészni.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Drake

ITT meg lehet nézni a mangát és a 106-os a régi chapter és innentől válik ketté a manga az animétől (animében azok a részek ahol láttuk Kurogane múltját és megszerezték a könyvtárból a tollat az még benne van a mangában, ezután már totál más a manga az animétől), de szerintem jobban jársz ha az egész könyvtáras sztorit elolvasod (a befejezése meg egy két esemény eléggé eltér már az animéttől).

Liquid Snake

Hmmm most néztem meg az OVA 2-t és nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből  :wtf Tetszik mert jó rész volt de [spoiler]Faye szemét akkor most kivette és neki nem lesz, félszemű lesz? Elég rossz lenne :S [/spoiler] Nagyon várom már a 3ik részt de olyan lassan jönnek kifele  :Eztneked:

smash++

#23
Tsubasa Tokyo Revelations
Eszméletlen jó volt. Szerintem tagadhatatlan javulás, sőt talán ezt a 3 részt ettől jobbra meg sem lehetett volna csinálni.
Engem teljesen megleptek a fordulatok. Fye szeme elég durva volt azért. Szóval mondhatjuk nem volt egy sima lightos fantasy+romantika-s hangulata, mint a többi évadnak. Keményen sérült mindenki és vér is volt bőven.
Én véleményem szerint nem maradhat két Syaoran életben az egyiknek meg kell halnia.
Erősen nem tudok dönteni, hogy 9-es vagy 10es volt ez az ova. Kevésnek érzem nagyon ezt a három részt!!
Remélem nem vita tárgya az, hogy most folytassák-e vagy sem. Ezt be kell fejezni!!!!!!!!!!!!!!

Modify: Jah és végre láthattuk Itachi szem elvevős-beépítős techjét  :rotfl:

Bishop

Én nem bírtam ki OVA-t látva neki láttam mangaba. És elmondhatom hogy már a vége felé halad sztem szal 3.-dik évadba beleférne.
Innetől kezd izgalmas lenni, sztem akit érdekel olvassa a mangat.
[spoiler]Még több testrész elvesztése, Faye múltja,Shayoran fake Shayoran harc, és végül vissza a kezdetek kezdetéhez Clow country-ba[/spoiler]

Cobra

Én is megnéztem az OVA-t úgy, hogy a sorozatot nem láttam előtte, de így is tetszett. Mondjuk nekem nagyon furcsa volt a többféle Clamp műből a különböző szereplők (X-et és CCS-t is láttam).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: Cobra on 2008-05-19, 20:41:51
Én is megnéztem az OVA-t úgy, hogy a sorozatot nem láttam előtte, de így is tetszett. Mondjuk nekem nagyon furcsa volt a többféle Clamp műből a különböző szereplők (X-et és CCS-t is láttam).

Ha van időd nem árt vele tenni egy próbát, annyira nem jó mint az OVA (-1,1.5 pont az értékelése), de szerintem megéri a sorozat is én kimondottan élveztem jó pár részt belőle. A zene talán a legjobbak közé tartozik. De ha nem jött meg a kedved Sleepless - TC amv

Én kihagyom a mangat,de elhiszem hogy innen kezd izgalmas lenni. Nagyon bízok folytatásban, így várok türelmesen

Éjfél

én elkezdtem megnézni az első 10 akárhányig jutottam, azóta nem volt hozzá lelki erőm, nem rossz anime de nem lesz a kedvencem (ez hónapokkal ezelőtt volt)

szép a grafikája bár kicsit zavaró az aránytalanságuk, a zene ütős!, a karakterek jelleme lassan bontakozik ki, vagy nem túl kiforrott, de erre majd csak akkor jövök rá igazán ha végignézem, a történet hm, ha annyira jó lenne már végignéztem volna.

Soldier

Quote from: Éjfél on 2008-05-22, 21:49:49
én elkezdtem megnézni az első 10 akárhányig jutottam, azóta nem volt hozzá lelki erőm, nem rossz anime de nem lesz a kedvencem (ez hónapokkal ezelőtt volt)

szép a grafikája bár kicsit zavaró az aránytalanságuk, a zene ütős!, a karakterek jelleme lassan bontakozik ki, vagy nem túl kiforrott, de erre majd csak akkor jövök rá igazán ha végignézem, a történet hm, ha annyira jó lenne már végignéztem volna.

mivel en meg kezdetek kezdeten lattam, aranyok nekem is furák voltak bar rettentö hamar megszoktam.a történet viszont sajna kicsit vontatott volt nekem is,de végül nem bántam meg h olykor"átszenvedtem" egykét unalmasabb részt. a Movie,OVAk óta meg különösen örülük h még megneztem anno az ellöte lévö 5x részt :) ha végig nezed lehet vmivel jobb véleménnyel leszel rola,föleg ha meg az elöbb emliteteket is megnezed

Éjfél

ha elkezdek egy animét szeretem minél hamarabb befejezni, bár barátnőm oylan hogy belebele csíp mindenbe és eddig csak nála volt lehetőségem animézni...úgyhogy kicsit nagyon zavart a dolog, elég sok oylan anime van amit csak elkezdtem emiatt :'(

Ez viszont annyira nem fogott meg hogy leragadtam volna a székre.
Bár páromat érdekli, úgyhogy majd csak folytatjuk reggeli vagy vacsi közben.
Midnenképp befejezem ez nem kérdés. (a kérdés mikor)