USTEAM-es közös mozizás

Started by chilip, 2007-03-05, 00:50:57

Previous topic - Next topic

Fazék

hmm... most nézem a corvin műsort a port.hu-n és nem igazán értem, hogy miért nem merült fel a 20:00 órás kezdés? ???
szóval az ráadásul stílszerűen a legnagyobb teremben lenne a Korda Sándor teremben, míg a 21:00-s a kb feleannyi nézőt befogadó Karády Katalin teremben lesz.

szóval ezennel föltenném a kérdést, hogy kik azok akiknek mindkettő időpont tökéletesen megfelelne és kik azok, akiknek csak az egyik?

csak mert másik társaságokból is jönnek emberek és velük is egyeztetnem kell még.

köszi :)

kikuchiyo

Nekem csak akkor jó, ha lógok japánról.
De ezt a filmet értelemszerűen az elérhető legnagyobb vásznon kell megnézni.
Failure is the default option

chilip


Nakedape

nekem asszem a kilenc a jó, holnap megnézem biztosra, vagy olyan korai h 5re meglegyek, mert 5től programom van eltén, ami sztem eltart 8ig.. így kilenc kéne.. sjan, de holnap nézem hogy tényleg aznap van-e
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Ha most jövő szerdáról van szó, akkor nekem csak a 20 órai lenne a jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


Raggie

ha most valamelyik napról van szó akkor nekem egyik sem lenne jó! :D (csak hogy csökkentsem Fazék vérnyomását... :P )

Btw: Nekem tökmindegy, mert mindkettő jó.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Mindegy, Fazék, megoldom: elmegyek a 12 óraira, és gyorsan hazajövök, hogy lespoilerezhessem az egészet nektek az esti előadás előtt. :lazza: Egyébként csak az utolsó metró miatt mondom a nyolc órát, és ha mindenki más a kilencesre megy, akkor könnyen lehet, hogy "megtérek". :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

nna leellenőriztem, igen én alapból a 22:00 es időpontot írtam, nálam már a kilences kompromisszumos, arra is épphogy beesek egy nagyon jó programot (havi-2havi 1 alkalmasat..)  félbehagyva...:(
szóvl min 9 vagy később vagy 15:00  illetve az előtt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Nekem még mindig jó a 15:00 is... kevesebben is lesznek, nyugisabb is utána még beülni valahova beszélgetni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nem azt mondta valamikor valaki, hogy Nakedape hétközbeni programja messze nem olyan kötött mint a hétvégi?! ... :rolleyes: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

több barátom is jön, aki dolgozik napközben, szóval részünkről csak délután 6 utáni időpont jöhet szóba.

szóval maradjunk annyiban, hogy lesz egy szerda esti 9-es kezdés (Nakedape miatt :__devil:) Karády terem és vélhetően kb n12-kor jutunk majd ki a teremből, mely információ alapján mindenki eldönti, hogy a Corvintól így eléri-e még az utolsó járatokat, megfelel-e neki, és kérem jelezze nekem itt, vagy PM-ben, vagy egyéb módon jöveteli szándékát és hogy hol szeretne ülni kb a teremben (a terem 12 soros, itt vannak róla infók). köszönöm figyelmüket :)

Ramiz

Oké, én jövök. Nah. :) Középre hátra üljünk vagy közép-közép.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

OK én is jövök! (legalább pont tudunk egy kellemes sörözést csapni az első éjszakaiig! ;) :lazza: ) Közép-hátul vagy közép-közép jó lesz nekem is.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

közép-közép vagy előrébb-közép, nem Ramiz mellett. :)
Failure is the default option

Ramiz

Valahogy úgyis mindig sikerült kiku mellé kerülnöm. Ezúttal például muszáj lesz megkérdeztem azt, hogy "Mire mondja a bácsi, hogy "This is Sparta!!!"? És miért kiabál annyira?"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

meek én is, jó az időpont. hátul-közép (8-9. sorra gondoltam)

Fazék

senki mást nem érdekel a 300 c. film, jövő hét szerda este 21:00-kor a Corvin-ban? mert akkor holnap lefoglalom a jegyeket.

9 jegy az 5. sorba (kikuchiyo, nakedape, én, + 6 egyéb ismerős)
3 jegy a 8. sorba (ramiz, raggie, chilip)
(a terem 12 soros, jegyár: 750 Ft)

senki többet harmadszor?

Fazék

jegyek lefoglalva, további jelentkezők már maguknak kell, hogy intézzék a foglalást :)

Raggie

OK Köszi! :) Találkozó? mikor és hol?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: Raggie on 2007-03-25, 21:55:52
OK Köszi! :) Találkozó? mikor és hol?
mondjuk legyen f9-kor a mozi előtt a találkozó (ha esik, akkor bent)

Raggie

Quote from: Fazék on 2007-03-25, 22:30:27
Quote from: Raggie on 2007-03-25, 21:55:52
OK Köszi! :) Találkozó? mikor és hol?
mondjuk legyen f9-kor a mozi előtt a találkozó (ha esik, akkor bent)
OK, Roger that!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Én késni fogok, csak kb. 45-re érek oda a japánóráról.
Failure is the default option

Fazék

Quote from: Fazék on 2007-03-25, 23:02:41
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-25, 23:01:11
Én késni fogok, csak kb. 45-re érek oda a japánóráról.
ne aggódj emiatt, Nakedape vélhetően 21:03-kor fog megérkezni a mozihoz :)

szerk: amúgy én vszleg már jóval a filmkezdés előtt ott leszek, mert nem hiszem, hogy munka után hazamegyek és újból bejövök a városba, szóval ha több embernek is van kedve hozzá, akkor beülhetünk vhova a mozi közelében

chilip

Quote from: Fazék on 2007-03-26, 01:09:49
Quote from: Fazék on 2007-03-25, 23:02:41
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-25, 23:01:11
Én késni fogok, csak kb. 45-re érek oda a japánóráról.
ne aggódj emiatt, Nakedape vélhetően 21:03-kor fog megérkezni a mozihoz :)

szerk: amúgy én vszleg már jóval a filmkezdés előtt ott leszek, mert nem hiszem, hogy munka után hazamegyek és újból bejövök a városba, szóval ha több embernek is van kedve hozzá, akkor beülhetünk vhova a mozi közelében

hánykor? nekem nincs suli szerdán... :P

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-26, 01:11:43
Quote from: Fazék on 2007-03-26, 01:09:49
Quote from: Fazék on 2007-03-25, 23:02:41
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-25, 23:01:11
Én késni fogok, csak kb. 45-re érek oda a japánóráról.
ne aggódj emiatt, Nakedape vélhetően 21:03-kor fog megérkezni a mozihoz :)

szerk: amúgy én vszleg már jóval a filmkezdés előtt ott leszek, mert nem hiszem, hogy munka után hazamegyek és újból bejövök a városba, szóval ha több embernek is van kedve hozzá, akkor beülhetünk vhova a mozi közelében

hánykor? nekem nincs suli szerdán... :P
olyan f7-7-től gondoltam. ha a többiek is ráérnének kb ekkortól, szóljanak :)

Ramiz

Megoldjuk... tanulnom kell csak szerdán, de azt nagyon. De ha reggeltől sikerül keményen tanulnom, akkor 7-re már úgyis fos leszek agyilag... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Én csak azért nem mennék(HA nem megyek, mert azért még lehet hogy elugrom... :rolleyes: :D ), mert utána úgyis beülünk valahova, mert van egy óránk az éjszakai buszig Ramizzal. Meg azért mégiscsak józanul lehet a legjobban élvezni egy filmet! :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

Quote from: Fazék on 2007-03-26, 01:37:08
Quote from: chilip on 2007-03-26, 01:11:43
Quote from: Fazék on 2007-03-26, 01:09:49
Quote from: Fazék on 2007-03-25, 23:02:41
Quote from: kikuchiyo on 2007-03-25, 23:01:11
Én késni fogok, csak kb. 45-re érek oda a japánóráról.
ne aggódj emiatt, Nakedape vélhetően 21:03-kor fog megérkezni a mozihoz :)

szerk: amúgy én vszleg már jóval a filmkezdés előtt ott leszek, mert nem hiszem, hogy munka után hazamegyek és újból bejövök a városba, szóval ha több embernek is van kedve hozzá, akkor beülhetünk vhova a mozi közelében

hánykor? nekem nincs suli szerdán... :P
olyan f7-7-től gondoltam. ha a többiek is ráérnének kb ekkortól, szóljanak :)

odamegyek 3/4 7-re, az úgy jó?

Fazék

Quote from: chilip on 2007-03-28, 16:46:21odamegyek 3/4 7-re, az úgy jó?
az emberek nagy része úgy jelezte, hogy épphogy odaér a filmre, szóval sztem ez most nem nyert. munka se tudom még, hogy meddig fog tartani, most is csak egy negyed óra szünetem van, csak ezt a topic-ot jöttem megnézni.
telefonszámot küldök neked pm-ben, a többiek már tudják ha minden igaz.

szóval maradjunk a f9-h9-kor a mozi előtti találkozásnál, mert az a biztos.

(Raggie-vel (és Ramizzal?) ott leszünk már n9-től, mert 3/4 órával előtte kell átvenni a jegyeket, szóval minket már megtalálhatsz ott 8-n9-től :))