Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Ramiz

Endorphin

http://www.gametrailers.com/player/17083.html

Könnyen lehet, hogy veszek egy PS2-t...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

#991
Egyszerre jelenik meg STEAMen és a boltokban a STALKER:Clear Sky "in early 2008" - kiemeltem a lényeget. Remélem nem csak üres rizsa, hogy továbbra is az early 2008-at mondogatják, bár már kezdünk kifutni belőle... :_piszka: :hopp:

Zen

http://www.youtube.com/watch?v=Mev_E0fHC1M
Tiberium gameplay videó
A fegyón még remélem dolgoznak, otvar ronda.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

3dmark07 megjelenéséről tudunk valamit!? Eddig csak monitorfotókat láttam ami meg aztán lehetne akár dx7 is, nem látnék különbséget...

sirtomi

Quote from: Zen on 2008-01-28, 23:50:54
http://www.youtube.com/watch?v=Mev_E0fHC1M
Tiberium gameplay videó
A fegyón még remélem dolgoznak, otvar ronda.
Hardwireden iy szét fikázta mindenki. Csak nekem tetszik??? :)

Zen

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 10:18:18
Quote from: Zen on 2008-01-28, 23:50:54
http://www.youtube.com/watch?v=Mev_E0fHC1M
Tiberium gameplay videó
A fegyón még remélem dolgoznak, otvar ronda.
Hardwireden iy szét fikázta mindenki. Csak nekem tetszik??? :)

Hát, az egyik ráközelítésnél azt látni h a fegyver kicsi zöld műanyag nyilacskákat köpköd.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

Quote from: Zen on 2008-01-29, 10:21:52
Hát, az egyik ráközelítésnél azt látni h a fegyver kicsi zöld műanyag nyilacskákat köpköd.

lehet azért mert zöld műanyag nyilacskákat köpköd... :D
de ez az a játék ahol grafikától független lesz, hogy kipróbálom-e vagy sem... C&Cben az erő. ^^

Zen

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 10:34:55
Quote from: Zen on 2008-01-29, 10:21:52
Hát, az egyik ráközelítésnél azt látni h a fegyver kicsi zöld műanyag nyilacskákat köpköd.

lehet azért mert zöld műanyag nyilacskákat köpköd... :D
de ez az a játék ahol grafikától független lesz, hogy kipróbálom-e vagy sem... C&Cben az erő. ^^

Jó hát, graf engem nem szokott érdekelni, csak hát a fegyó esztétikailag ronda (legalábbis számomra), a műanyag nyilacska meg gáz.-.-
Amúgy 5:20-nál van.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Nekem viszont az a fegyver az elején, ami változtatja az alakját ahogy betárazódik, az nagyon tettszett... De egy ilyen szanaszét snittezett videóból nem sokat lehet levonni, majd úgyis mind kipróbáljuk szerintem a Tiberiumot is :hehe:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-01-29, 10:49:18
Nekem viszont az a fegyver az elején, ami változtatja az alakját ahogy betárazódik, az nagyon tettszett... De egy ilyen szanaszét snittezett videóból nem sokat lehet levonni, majd úgyis mind kipróbáljuk szerintem a Tiberiumot is :hehe:

1 fegyver van, cserélhető alkatrészekkel, mint Republic Commandoban.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Zen on 2008-01-29, 10:59:46
Quote from: Tycho on 2008-01-29, 10:49:18
Nekem viszont az a fegyver az elején, ami változtatja az alakját ahogy betárazódik, az nagyon tettszett... De egy ilyen szanaszét snittezett videóból nem sokat lehet levonni, majd úgyis mind kipróbáljuk szerintem a Tiberiumot is :hehe:

1 fegyver van, cserélhető alkatrészekkel, mint Republic Commandoban.
igen ,azóta befejeztem a videót :hehe:... remélem azok a nyilak nem véglegesek :_piszka:... nem tettszik az a 'kurzorvető' :ejj: :haha:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Az nem kurzorvető. Nekem úgytűnik mintha a gránátvető esetén a röppályát mutatnák azok a zöld nyilacskák. Mondjuk hülyén néz ki.

Zen

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 11:46:58
Az nem kurzorvető. Nekem úgytűnik mintha a gránátvető esetén a röppályát mutatnák azok a zöld nyilacskák. Mondjuk hülyén néz ki.
Ember, EZ A BAJOM.  :D :ejnye:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

sirtomi

Még változhat. Írj nekik hogy ez nagyon szarul néz ki és csináljanak vele valamit :)

Fubenalvo

Quote from: Zen on 2008-01-29, 11:48:43
Ember, EZ A BAJOM.  :D :ejnye:
hát jah... nekem is jobban tetszene ha inkább kékek lennének... xD

Zen

Quote from: sirtomi on 2008-01-29, 12:04:34
Még változhat. Írj nekik hogy ez nagyon szarul néz ki és csináljanak vele valamit :)

Megveszem a részvényeiket, többlet tulajdonos leszek, és megfenyegetem őket. Kék nyílakat akarunk, világ fűvekben alvói, egyesüljetek!  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 08:34:06
3dmark08 megjelenéséről tudunk valamit!?
fix'd. Márc. pletykákat hallani; vista- & dx10-only.
Minek várod annyira amúgy? Semmi köze játékokhoz, max. annyi, hogy néhány
oc-guru evvel versenyez, hogy ki ér el nagyobb eredményeket.

Fubenalvo

Csupán annyi, hogy szeretem a demo-ikat nézni. Valószínűleg odatesz majd az eddigi dx10es gaméknak látványban. ...remélem. :)

Kuroi Tenshi

 :3x3:
Okkééééé.... ha te a diavetítéseket jobban élvezed, mint a játékokat..

Fubenalvo

reményeim szerint nem diavetítés lesz... bár lehet túl naív vagyok már megint :P

Xzone

Quote from: Zen on 2008-01-28, 23:50:54
http://www.youtube.com/watch?v=Mev_E0fHC1M
Tiberium gameplay videó
A fegyón még remélem dolgoznak, otvar ronda.

Jónak tűnik. Nem tudom, hogy a Renegade miért nem lett sikeres, nekem tetszett az is. (A legnagyobb hibája a grafika volt szerintem, de egész élvezetes játékot kapott az ember, ha azon túltette magát.)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-01-29, 14:54:24
reményeim szerint nem diavetítés lesz... bár lehet túl naív vagyok már megint :P
Igen :hehe:
A 06-osban is ugyanaz a proxycon és firefly forest volt, mint a 05-ösben.
És ezek nem csak a 2005-ös hardvereken, de még 2006 elejéig sem érték
el a teljes akadozásmentességet az akkori erősebb kártyákon sem.
(Egy 6800U SLI-konfigon már mentek rendesen, de az már más kategória).
Úgy hallom, már más tesztek lesznek, tehát a helyzet kb olyan lesz, mint
a 05-ösnél: jelenlegi egykártyás(/egy-gpus) rendszer nem éri el a 25-30
fpst.

Zen

Quote from: Xzone on 2008-01-29, 14:55:55
Jónak tűnik. Nem tudom, hogy a Renegade miért nem lett sikeres, nekem tetszett az is. (A legnagyobb hibája a grafika volt szerintem, de egész élvezetes játékot kapott az ember, ha azon túltette magát.)

Újságban olyanokat írtak pl h a nod katonák annyira elitek voltak h őket meg a mellettük állókat se zavarta ha az arcába ürítesz pár tárat, meg ilyesmi.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

Quote from: Zen on 2008-01-29, 15:09:47
Quote from: Xzone on 2008-01-29, 14:55:55
Jónak tűnik. Nem tudom, hogy a Renegade miért nem lett sikeres, nekem tetszett az is. (A legnagyobb hibája a grafika volt szerintem, de egész élvezetes játékot kapott az ember, ha azon túltette magát.)

Újságban olyanokat írtak pl h a nod katonák annyira elitek voltak h őket meg a mellettük állókat se zavarta ha az arcába ürítesz pár tárat, meg ilyesmi.

Ilyenre nem emlékszem :)

Zen

Quote from: Xzone on 2008-01-29, 15:11:48
Ilyenre nem emlékszem :)

Nem tom, nem volt hozzá szerencsém/"szerencsém", csak leírtam h mit olvastam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

http://www.gamestar.hu/tiberium-ricardo-vega-akcioban.html

Tényleg csak céljelző..és kék!  :D
(na jó, kékeszöld)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fubenalvo

Quote from: Zen on 2008-01-30, 07:53:48
http://www.gamestar.hu/tiberium-ricardo-vega-akcioban.html

Tényleg csak céljelző..és kék!  :D
(na jó, kékeszöld)
mondtam én hogy kék... :)
a graf nem egy egetrengető... kicsit poligonhiányos. De legalább normál gépeken is elfut majd talán... a játékmenet meg kimondottan érdekes... multira leszek majd kiváncsi.

sirtomi

Quote from: Zen on 2008-01-30, 07:53:48
http://www.gamestar.hu/tiberium-ricardo-vega-akcioban.html

Tényleg csak céljelző..és kék!  :D
(na jó, kékeszöld)
Ez már tetszik! Élvezni fogom ezt a játékot :)

Grafikával sincs semmi gond, nekem legalábbis nem kell több.

Fubenalvo

hja mondjuk az kimondottan tetszik a vidben hogy esőben a fegyverről is folyik a víz