Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Lythis

Ajánlom Ramiz figyelmébe a HULK c cell-shaded játékot... kíváncsi vagyok egy végigjátszás után is bejön e majd neki valami azért, mert cell-shaded :D

Puru²

Új POP4 infók
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=134937

SZVSZ elég biztatóak főleg hogy úgy nézz ki nem lesz végig cell-shade a gém.




Lythis

Quote from: Puru² on 2008-05-01, 18:32:22
Új POP4 infók
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=134937

SZVSZ elég biztatóak főleg hogy úgy nézz ki nem lesz végig cell-shade a gém.

you just made my day. I'll be drooling for hours...
(azt honnan vetted, hogy nem lesz végig cell-shaded? Így gyors átfutásra nem rémlik, h bárhol olvastam volna)
OMG, shadow of the Colossus szerű harcok? Ez azt jelenti, hogy bazinagy dögökre felmászva gyepálhatjuk őket?

QuoteHe heals the land by killing boss guardians, in the style of Shadow of the Colossus or Twilight Princess, and unleashing the power of the light-wells they guard. The land is then transformed in real-time - unlike Okami's cut-scenes - with grass growing and lighting and colour changing dynamically as the Prince moves through the world.

...

Platforming has been less drastically altered, with the major addition being a spiked glove that the Prince can use to slide along, and jump from, vertical surfaces. The sands of time powers have been removed due to overuse - "the concept has been so used and copied, we had to move on to something else, put it to one side" - although a still-secret "something" will take their place and fulfil some of the same functions.

...

The emphasis is on one-on-one swordfighting duels, with a very dynamic camera. It's described as being more Soul Calibur than God of War.
I fukken came.

Ramiz

Quote from: Lythis on 2008-05-01, 04:25:56
Ajánlom Ramiz figyelmébe a HULK c cell-shaded játékot... kíváncsi vagyok egy végigjátszás után is bejön e majd neki valami azért, mert cell-shaded :D

Ha te nem látod a különbséget a Hulk és a PoP4 között, akkor gratulálok. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: Ramiz on 2008-05-02, 12:47:19
Quote from: Lythis on 2008-05-01, 04:25:56
Ajánlom Ramiz figyelmébe a HULK c cell-shaded játékot... kíváncsi vagyok egy végigjátszás után is bejön e majd neki valami azért, mert cell-shaded :D

Ha te nem látod a különbséget a Hulk és a PoP4 között, akkor gratulálok. :D
amennyire észrevettem, te azon lelkesültél fel, hogy cell-shaded, nem azon, hogy PoP ... elkérheted Predától.. neki megvolt :D


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Ramiz

Mafia 2 képek:
http://www.mafia-news.com/wp-content/game_mafia_2_screenshots_05.jpg
http://www.mafia-news.com/wp-content/game_mafia_2_screenshots_02.jpg
Ez baromi szép lesz (és azok a kocsik! és a Tommy gitár! :D).
Amúgy tényleg közel vagyunk a filmszerűen élethű grafikához... még egy kis részletgazdagság, nagy adag randomság (amit nagyon nehéz programozni) és egy pár minőségrontó képeffekt (elmosás, ilyesmi), és mintha egy filmmel játszanánk...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Max részletességen, very high beállítással a Crysis is nagyon
szép és más játékokhoz hasonlítva élethű, de ahhoz, hogy
rendesen fusson, elég durva gép kell...

kelvor

Quote from: Ramiz on 2008-05-03, 13:39:33
Mafia 2

Ha csak közel olyan jó lesz, mint az első rész volt, már megéri rá várni. Grafikája tényleg gyönyörű. Kár, hogy nálam nem lesz ilyen részletes.  :smile:

teraflare

 :_off:
Kelvor, megvan a siged nagyobban is?

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

ezt ugye nem merik megtenni? ugye nem? :gyagya:

QuoteMass Effect uses SecuROM and requires an online activation for the first time that you play it. Each copy of Mass Effect comes with a CD Key which is used for this activation and for registration here at the BioWare Community. Mass Effect does not require the DVD to be in the drive in order to play, it is only for installation.

After the first activation, SecuROM requires that it re-check with the server within ten days (in case the CD Key has become public/warez'd and gets banned). Just so that the 10 day thing doesn't become abrupt, SecuROM tries its first re-check with 5 days remaining in the 10 day window. If it can't contact the server before the 10 days are up, nothing bad happens and the game still runs. After 10 days a re-check is required before the game can run.
http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=628375&forum=125

chilip

marha egyszerű :D kihúzod a netkábelt telepítéskor és játékkor  :angyali: csak nem megy fel akkor netre ellenőrizni :D ez Single-s RPG nem multis tehát nem kötelező sztem netkapcsolat hozzá  ^^

Zen

Ja, Gears of War LAN játékhoz meg nem kell aktív LIVE profil..
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: chilip on 2008-05-05, 23:14:10
marha egyszerű :D kihúzod a netkábelt telepítéskor és játékkor  :angyali: csak nem megy fel akkor netre ellenőrizni :D ez Single-s RPG nem multis tehát nem kötelező sztem netkapcsolat hozzá  ^^
talán csak olvasnod kéne és gondolkodnod :P
mass effect tudtommal csakis single résszel rendelkezik és ha átolvastad az általam beidézett részt, akkor tudhatnád, hogy aktiválás nélkül el sem indul a játék. és ha a 10 napot túlléped és nem tudta újra ellenőrizni az aktiválást, akkor szintén nem fog futni a játék. szóval net nélkül cseszheted :)

Dreamcleaver

Pedig ezt meg akartam venni...de ha így lesz, akkor tuti egy crackelt cuccot szedek le.  :ejj: Single player only játék netes aktiválással/re-aktíválással. rofl

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-05-05, 22:50:32
ezt ugye nem merik megtenni? ugye nem? :gyagya:

Quote
Hogy is van a mondás? "If it can be coded, it can be cracked"? :)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-05, 23:31:43
Quote from: Fazék on 2008-05-05, 22:50:32
ezt ugye nem merik megtenni? ugye nem? :gyagya:

Quote
Hogy is van a mondás? "If it can be coded, it can be cracked"? :)
persze hogy föl lehet törni basszus, ez nem kérdés a rohadt életbe, ugyanúgy kint lesz a kurva kalóz verzió pár napon belül. csak az ilyen kretén fasz védelmek miatt még több ember fog majd nagy pofával jönni a "hát ezért játszom a kalóz változattal" érvvel. és ez rohadtul idegesít. rátérek a legális játékhasználatra, erre ezek a barmok csak még jobban adják a lovat a kalózok alá... egyszerűen nem értem.
komolyan kíváncsi lennék vmi rohadt hiteles felmérésre, hogy ennek van-e tényleges haszna is és csak itt nálunk éri el a fordítottját, vagy a világ egyéb részein is hasonlóan fölháborítónak véli a vásárlói réteg nagyobb része ezen lépésüket.

Rounin

No, nemsokára a saját érdekünkben a játékok óránként kilépnek egy fél órára, hogy ne érje túl nagy károsodás a szemünket és a trombózis esélye is csökkenjen? :lol: (persze az élelmes játékos majd úgy osztja be a játékait, hogy figyelembe veszi a korlátokat.)

Én

Azt hiszem a Guild Wars-ban volt olyan, hogy pár óránként üzent: Öreg, nem kéne pihenni egy kicsit? Persze nem vágott ki, szóval mindenki nyugodt szívvel tápolt tovább. :D

Lythis

Quote from: Fazék on 2008-05-05, 23:21:29
Quote from: chilip on 2008-05-05, 23:14:10
marha egyszerű :D kihúzod a netkábelt telepítéskor és játékkor  :angyali: csak nem megy fel akkor netre ellenőrizni :D ez Single-s RPG nem multis tehát nem kötelező sztem netkapcsolat hozzá  ^^
talán csak olvasnod kéne és gondolkodnod :P
mass effect tudtommal csakis single résszel rendelkezik és ha átolvastad az általam beidézett részt, akkor tudhatnád, hogy aktiválás nélkül el sem indul a játék. és ha a 10 napot túlléped és nem tudta újra ellenőrizni az aktiválást, akkor szintén nem fog futni a játék. szóval net nélkül cseszheted :)
smells like Half Life 2....

Fazék

Quote from: Lythis on 2008-05-05, 23:56:41smells like Half Life 2....
de ott legalább tényleg ügyesebben csinálták a védelmet, mert jópár embernek elment a kedve a kalózváltozatoktól a sok törési szenvedés miatt. +HL2-höz masszív online tartalom is társult. persze a kitartóbbak/jobban értesültek itt is simán játszhattak vele, de HL2 esetében a Steam mégis sikeresebb védelemnek bizonyult, mint Bioshock esetében a múltkori hasonló védelem, amilyen sorsra vélhetően ez a Mass Effect védelem is jutni fog.

tény hogy valve ügyesen elérte, hogy az ő steam-jük védelméről és követelményeiről már-már hajlandó vagyok megfeledkezni, pedig az se sokkal jobb ennél :redface:
annyi hogy steam-en nem kell 10 naponta aktiválnod a játékot, szóval ha mondjuk egyetlen egyszer aktiváltad, akkor is játszhatsz vele a végtelenségig. persze nem lesz net nélkül patch-elve, de úgyis meglepően sok ember hanyagolja a patch-eket, net nélkül kétlem hogy hiányozna az embernek.

Én

BTW
Quote from: Zen on 2008-05-05, 18:08:11
Új X-Com?
Ha Bioshock szintű munkát végeznek, akkor definitely DO WANT. Újfent nem érdekel, hogy nem eredeti ötlet. :)

Fazék

új x-com sztem igencsak sóderbánya hír... majd 2 év múlva az első teaser videónál és 4-5 képnél elhiszem. addig hagyjanak békén. eleget hitegettek már istencsászár címek visszatérésével, meguntam az ilyen híreket.

Én

Hát nem hiszem, hogy csupán for teh lulz vették meg a jogokat... Persze nyilván nem 2 nap lesz.

Rounin

Vannak még jogok, amiken évek óta ülnek kiadók, és _SEMMIT_ nem csinálnak vele. Parlagon hevernek a nevek. :gyagya:

Zen

Quote from: Fazék on 2008-05-06, 00:03:07
Quote from: Lythis on 2008-05-05, 23:56:41smells like Half Life 2....
...
Steamtől arc ideg rángást kaptam, amikor kiderült h az is olyan progik közé tartozik, amik lassítják a win bootolását. Ha most az is telepítve lenne, én nem lennék hajlandó bekapcsolni a gépet.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: Zen on 2008-05-06, 00:48:52
Quote from: Fazék on 2008-05-06, 00:03:07
Quote from: Lythis on 2008-05-05, 23:56:41smells like Half Life 2....
...
Steamtől arc ideg rángást kaptam, amikor kiderült h az is olyan progik közé tartozik, amik lassítják a win bootolását.
? mitől lassítaná? ??? tudtommal nem indul el semmilyen steam részprogram, ha kiveszed a pipát az automatikus indítás mellől.

Zen

Quote from: Fazék on 2008-05-06, 00:52:34
Quote from: Zen on 2008-05-06, 00:48:52
Quote from: Fazék on 2008-05-06, 00:03:07
Quote from: Lythis on 2008-05-05, 23:56:41smells like Half Life 2....
...
Steamtől arc ideg rángást kaptam, amikor kiderült h az is olyan progik közé tartozik, amik lassítják a win bootolását.
? mitől lassítaná? ??? tudtommal nem indul el semmilyen steam részprogram, ha kiveszed a pipát az automatikus indítás mellől.
::) ^^" (jó dolog vaknak lenni):D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1