Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Pr3d4k1ng on 2008-05-13, 22:02:09
De a többivel úszó erődítmények, meacha, nindzsák, samuriajokon nem, várható volt hogy benne lesznek és szvsz jó ötlet volt.
Tyű.

Fazék

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-13, 21:32:51
Mass Effect PC változtatások:
http://media.pc.ign.com/media/704/704283/vids_1.html

Azért, azon, hogy a két csapatársunknak már külön is adhatunk parancsokat felnevettem. Sztem azért ezt a feautre-t már az eredeti konzolos változat is elbírta volna. :rolleyes:  :D
tudtommal konzolra is úgy tervezték, (legalábbis a kezdeti előzetesekben mintha még így lett volna anno,) de végül vmi miatt elvetették, talán időhiányra hivatkoztak, vagy hasonlóra (de tippem szerint a controller és a kezelés egyszerűsége miatt hagyták ki inkább)

folytatódik a Mass Effect vicc:
No Online Activation For Mass Effect in Russia

QuoteGoogle translation:

Studio Snowball.ru and firm 1 P reported that in order to launch the Russian version of role-playing MASS EFFECT Internet activation is not required. Game will be put on an infinite number of times an unlimited number of computers. Internet connection for the game is not necessary.

An agreement on this was reached in a long and arduous process of communicating with studio BioWare. At the final decision of Canadian developers have had a significant impact hundreds of users AG.ru, Bioware.ru and other Russian portals. Where there is activation of what was the reaction to it from the studio staff and how they have chosen to deal with it - all this can be found in the near videointervyu lokalizatorov.

Snowball.ru firm 1 and S express deep gratitude MASS EFFECT fans for their support and reminded that the Russian version of the game will be released on May 30, 2008.

Zsiga

Quote from: Fazék on 2008-05-13, 22:47:13
folytatódik a Mass Effect vicc:
No Online Activation For Mass Effect in Russia

QuoteGoogle translation:

Studio Snowball.ru and firm 1 P reported that in order to launch the Russian version of role-playing MASS EFFECT Internet activation is not required. Game will be put on an infinite number of times an unlimited number of computers. Internet connection for the game is not necessary.

An agreement on this was reached in a long and arduous process of communicating with studio BioWare. At the final decision of Canadian developers have had a significant impact hundreds of users AG.ru, Bioware.ru and other Russian portals. Where there is activation of what was the reaction to it from the studio staff and how they have chosen to deal with it - all this can be found in the near videointervyu lokalizatorov.

Snowball.ru firm 1 and S express deep gratitude MASS EFFECT fans for their support and reminded that the Russian version of the game will be released on May 30, 2008.
Bízzunk benne hogy könnyű lesz cserélni a nyelvi fileokat, akkor könnyű dolga lesz a crackereknek... :D

Dreamcleaver

Nem a crackeléssle lesz a gond...Ekkora hajcihő egy PC-s változat miatt. Ez a legalapvetőbb ok amiatt halódik a PC gaming. Fejlesztő lennék én is megunnám ezt a sok baszakodást, és csak konzolra fejlesztenék...minőségi játékért hajlandó vagyok fizetni. (letöltés kb = quality check és nálam a játékok kb 80-90% fail)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-14, 00:06:15
Nem a crackeléssle lesz a gond...Ekkora hajcihő egy PC-s változat miatt. Ez a legalapvetőbb ok amiatt halódik a PC gaming. Fejlesztő lennék én is megunnám ezt a sok baszakodást, és csak konzolra fejlesztenék...minőségi játékért hajlandó vagyok fizetni. (letöltés kb = quality check és nálam a játékok kb 80-90% fail)

még szerencse, hogy nem vagy fejlesztő :ejnye:


Dreamcleaver

Quote from: chilip on 2008-05-14, 00:08:31
Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-14, 00:06:15
Nem a crackeléssle lesz a gond...Ekkora hajcihő egy PC-s változat miatt. Ez a legalapvetőbb ok amiatt halódik a PC gaming. Fejlesztő lennék én is megunnám ezt a sok baszakodást, és csak konzolra fejlesztenék...minőségi játékért hajlandó vagyok fizetni. (letöltés kb = quality check és nálam a játékok kb 80-90% fail)

még szerencse, hogy nem vagy fejlesztő :ejnye:

Teljesen mindegy, mert a tendencia engem igazol. A PC gaminget egyedül a multiplayer tartja életben úgy-ahogy.

Tenshi: A 10 naponként recheck ok, de nekem Fazék linkjéből az jött le, hogy az orosz verzióhoz egyáltalán nem kell majd online aktíválás.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék


Kuroi Tenshi

#1388
Igen, és abból már most tudni lehet, hogy mi lesz - főleg
Oroszországban...
A lényeg sztem az, hogy evvel az ellenőrzésük legidegesítőbb
részét, a méregfogát húzták ki.

Fazék: az még csak egy fejlesztő szóbeli kijelentése - ez meg
már a bioware _és_ az ea nyilatkozata, ami hivatalosnak
tekinthető :hehe:

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-14, 00:18:51Fazék: az még csak egy fejlesztő szóbeli kijelentése - ez meg
már a bioware _és_ az ea nyilatkozata, ami hivatalosnak
tekinthető :hehe:
keressük a kifogásokat, mi?  :ejnye: nekem (és sztem mindenki másnak is) már az is elég hivatalos volt :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-05-14, 00:27:23
nekem (és sztem mindenki másnak is) már az is elég hivatalos volt :)
(akkor miért rágcsáljátok még ezt a gumicsontot?)

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-05-14, 00:29:48
Quote from: Fazék on 2008-05-14, 00:27:23
nekem (és sztem mindenki másnak is) már az is elég hivatalos volt :)
(akkor miért rágcsáljátok még ezt a gumicsontot?)
mert ha nem tűnt volna föl, az előbb az orosz védelem nélküli verzió volt a lényeg, csak te vitted vissza a 10-napos aktiválós irányba, amit már túltárgyaltunk pár napja ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-05-14, 00:35:56
mert ha nem tűnt volna föl, az előbb az orosz védelem nélküli verzió volt a lényeg
(Így is, úgy is feltörték volna a védelmet; különben is, te gyűlölöd a kalózokat, nem?)

Zsiga

Tényleg belehalnál ha egyszer az életben elismernéd hogy elkúrtál valamit? ::) :D

Lythis

most jön az, hogy nem ő kúrta el, hanem mi vagyunk a hülyék, mert...

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-05-14, 00:53:13
Tényleg belehalnál ha egyszer az életben elismernéd hogy elkúrtál valamit? ::) :D
Akkor elkúrtam b+, bocs hogy élek és néha híreket vagy hasznos infót is
be próbálok írni trollkodás helyett ::)

Zsiga

Quote from: Lythis on 2008-05-14, 01:00:36
most jön az, hogy nem ő kúrta el, hanem mi vagyunk a hülyék, mert...
És tényleg. :borul:

K_T: Persze, nincs is ezzel semmi gond, sőt, örülünk neki, csak ha pl. egyszer neadjisten előfordul (:D) hogy kapsz egy jogos slowpoke-ot, akkor akár röhöghetsz is egyet rajta, nem kell egyből izzadtságszagú magyarázkodásba kezdeni. De te tudod, engem nem zavar, sőt, plusz egy ok amiért be tudok szólni.  :angyali:
(Ne, ne folytassuk, tudom mi jönne és te is tudod mit írnék rá vissza. :D)

Ramiz

Tenshi lol :D
én élvezem ezt, gyerekek :__devil:
és még csak az sem érdekel, hogy jogos-e a lolom, lol^2 :lame:
na jó, ki a modi itt, ne hagyjatok offolni :D "kérek törlést!!!" (kiömlött a söröm)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Left 4 Dead
Csak nekem tűnik úgy h ha nem fújod fejből h honnan fognak támadni, mindenképp meghalsz?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:06:40
Left 4 Dead
Csak nekem tűnik úgy h ha nem fújod fejből h honnan fognak támadni, mindenképp meghalsz?
Igen. :) Főleg hogy co-op játék lesz, és két (vagy több) játékost sokkal nehezebb hátbatámadni mint egyet.

Zen

Quote from: Zsiga on 2008-05-15, 11:44:59
Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:06:40
Left 4 Dead
Csak nekem tűnik úgy h ha nem fújod fejből h honnan fognak támadni, mindenképp meghalsz?
Igen. :) Főleg hogy co-op játék lesz, és két (vagy több) játékost sokkal nehezebb hátbatámadni mint egyet.
Jah, de a több játékos miatt eleve több fog szemből támadni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:46:58
Jah, de a több játékos miatt eleve több fog szemből támadni.
Csak a video alapján tudok nyilatkozni, azt egyedül is simán túléltem volna. :)

Dreamcleaver

#1402
Quote from: Zen on 2008-05-15, 11:06:40
Left 4 Dead
Csak nekem tűnik úgy h ha nem fújod fejből h honnan fognak támadni, mindenképp meghalsz?

A végén mit csinálnak? Ez tánc szimlátor?  :D

Amúgy érdekesnek tűnik, bár mikor az elején embernyi lyukat lőtt az ajtón, utána meg nem tudott rajta kimenni, fogtam a fejem. Remélem ilyenek nem lesznek benne.

Mondjuk körbenéztem, és minden képen ezt a 4 fickót látom, szal ezek szerint max 4 fős coop és nincs karakter generálás. Már nem is kell annyira... :frown:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Nekem nem tetszik. Túl..kecses.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Puru²

RA3 trailer :
http://www.gametrailers.com/player/34141.html

Hát ez valami ritka dúrva megajóságosan nézz ki.  :whoah:

Dreamcleaver

Quote from: Puru² on 2008-05-17, 12:11:27
RA3 trailer :
http://www.gametrailers.com/player/34141.html

Hát ez valami ritka dúrva megajóságosan nézz ki.  :whoah:

Russian PWNAGE!  :Kiraly: Azok a pókszerű ugráló ruszki mechák, amikre panaszkodtatok, nem is rosszak.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

#1409
Meghagyták a zenét? PWN!!! :whoah: Amúg tényleg veszettül jó néz ki, csak kár, hogy a játék nagyrésze ugyanaz maradt. :) Attól még DO WANT.
ED: itt is alapból Soviet lesz, Ally meg kiegészítő?
ED2: Red October :facepalm: