Main Menu

Hírek

Started by .Attila, 2004-12-14, 10:37:58

Previous topic - Next topic

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-27, 16:00:45
Egy kis új infó PoPról:
http://www.gamestar.hu/prince-of-persia-elozetes.html
ezeket eddig is tudtuk, nem? Mármint nekem nem tűnt fel, hogy bármi újat is írtak volna benne.

Zen

Quote from: Lythis on 2008-05-27, 17:21:13
Quote from: Zen on 2008-05-27, 16:00:45
Egy kis új infó PoPról:
http://www.gamestar.hu/prince-of-persia-elozetes.html
ezeket eddig is tudtuk, nem? Mármint nekem nem tűnt fel, hogy bármi újat is írtak volna benne.
Én pl a Corruptionről nem tudtam, de akkor gondolom csak én vagyok lemaradva.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-27, 17:45:09
Quote from: Lythis on 2008-05-27, 17:21:13
Quote from: Zen on 2008-05-27, 16:00:45
Egy kis új infó PoPról:
http://www.gamestar.hu/prince-of-persia-elozetes.html
ezeket eddig is tudtuk, nem? Mármint nekem nem tűnt fel, hogy bármi újat is írtak volna benne.
Én pl a Corruptionről nem tudtam, de akkor gondolom csak én vagyok lemaradva.
*nods*

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

én azt hittem, hogy csak szívatják a népet és még évezredek vannak hátra, mire kaphatunk egy újabb részt a Beyond Good & Evil-ből, de úgy néz ki ezek nem tréfálnak :eek:
BEYOND GOOD & EVIL 2 Teaser!!! (HW)

Zen

PoP videó
Now we're talkin'  :whoah:

(Ugye nem voltam megen slowpoke?  ^^")
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Quote from: Zen on 2008-05-29, 01:29:11
PoP videó
Now we're talkin'  :whoah:

(Ugye nem voltam megen slowpoke?  ^^")
nem, most nem :)
egyébként megint kapunk egy hölgyeményt segítőtársnak (aki így első ránézésre valamelyik FF-ből szabadult...)... és egyre inkább olyanok vagyunk, mint Riyu Hayabusa... :D
A levegőben pörgős lefelé eldobós akciósdi egy kicsit nagyon túlspirázott, de meglátjuk mi lesz belőle. Reméltem, hogy lesz ingame footage is, vagy valami...

jah, egyébként asszem 3k GET

Rounin

Őőő... ezt japók csinálják? Meg what?
Üssetek nyugodtan, rabid fanboiok, de nekem nagyon nem tetszett ez.

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 01:51:07
Őőő... ezt japók csinálják? Meg what?
Üssetek nyugodtan, rabid fanboiok, de nekem nagyon nem tetszett ez.
the french....

tény, hogy jobbat vártam, pláne a SoT trilógia alapján.. de majd meglátjuk... egyébként meg shuddit and go back playing that 0.5 meg wonder of yours w/ teh "@" hero... :D

Dreamcleaver

Hát a T2T cinematicjaihoz képest ez tényleg elég gyenguska. A kari dizájn meg sz@r.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-29, 01:52:55
the french....

Hát ez így szarnak néz ki akkor is. :(

Quote tény, hogy jobbat vártam, pláne a SoT trilógia alapján.. de majd meglátjuk... egyébként meg shuddit and go back playing that 0.5 meg wonder of yours w/ teh "@" hero... :D

Feladtam, amióta a Lythis nevű troll és hobbit hősök képtelenek voltak egy hétnél tovább húzni.

Lythis

Dc: Ez is igaz. Mondjuk remélhetőleg ez nem "official" cinematic lesz, hanem csak valami unlockolható vaceráj...
Ami igazán zavar, az az, hogy kapunk egy pöpec új grafikai megközelítést ingame (screenshotok alapján), és erre kapunk egy "höhh.. a post AC FF átvezetők mekkora állatságok voltak már, csináljunk olyat mi is..." videót.
És a minőséggel sem vagyok annyira kibékülve.. szerintem tudnak ennél jobbat is.
És fenntartom, hogy nagyon ninja gaiden klónnak tűnik a herceg az intróban (csak nem darál annyit...)

Rou: nem tudsz játszani, ne engem vádolj... menj vissza, és juss tovább! :D

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-29, 01:58:42

Rou: nem tudsz játszani, ne engem vádolj... menj vissza, és juss tovább! :D


Te 5 percet nem bírnál ki vele, szóval stfu. :hehe:

A NG ripoffal egyetértek, pedig én nem is játszottam még vele. Nekem nem jön be ez a dizájn, jobb szerettem a SoT trilógiát... =/ (illetve másnak talán még elfogadnám, de PoPnak nem)

Lythis

Quote from: Rounin on 2008-05-29, 02:04:58
Quote from: Lythis on 2008-05-29, 01:58:42

Rou: nem tudsz játszani, ne engem vádolj... menj vissza, és juss tovább! :D


Te 5 percet nem bírnál ki vele, szóval stfu. :hehe:

A NG ripoffal egyetértek, pedig én nem is játszottam még vele. Nekem nem jön be ez a dizájn, jobb szerettem a SoT trilógiát... =/ (illetve másnak talán még elfogadnám, de PoPnak nem)
behold the prince and his sidekick.. and his name gets revealed as well....

Rounin

Quote from: Lythis on 2008-05-29, 02:14:10
behold the prince and his sidekick.. and his name gets revealed as well....

Oooh, az a gondterhelt sóhaj a végén. :D

Zen

Ja, akartam én is írni h enyhén túlspilázott, csak 3 firefox fagyás után kiment a fejemből.  ^^"
Csak nem tudom mért kezdenek el az ilyen FF stílusú videók teret nyerni. Sztem a  DoW 2 Yoda-Marine vs Warboss videó is elég gáz volt. o.O
(Mellesleg érdekelne mennyire helytálló az "1v1re gyúrunk" kijelentés, ha a varázslócsaj mellettünk osztja a spelleket. :D)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Lythis

Feltehetőleg csak néha lesz velünk, és akkor is azért, hogy támogasson, amíg ki nem találjuk, hogy most akkor váljunk szét... Szóval tippre ő sem lesz velünk a kaland javarészében, csak néha felbukkan, hogy "színesítse" a történetet, meg beszélgessen, és tsai... (kb mint Farah...).
Legalábbis szerintem valami ilyesmi. Ha mindíg ottlenne mellettünk (screenshotok alapján márpedig nincs) harcban, és arra épülnének a kombóink, hogy szanaszét ugrálva hozzávagdossuk egymást a döghöz, az nagyon erőltetett lenne...és remélem, hogy ezzel ubisofték is tisztában vannak...

Puru²

Space Siege trailer :

http://www.gametrailers.com/player/34561.html

Power armor-os ,implantos ,nyunnyogó kardos sci-fi hekenszles . Looks fun !  :jee:

Dreamcleaver

Quote from: Puru² on 2008-05-29, 18:12:13
Space Siege trailer :

http://www.gametrailers.com/player/34561.html

Power armor-os ,implantos ,nyunnyogó kardos sci-fi hekenszles . Looks fun !  :jee:

Valóban!  :jee: Ráadásul PC-re.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

#1460
http://www.gamestar.hu/red-alert-3-15-percnyi-haboru.html

15 perc RA 3

Ed.: Amphibius ship wtf?o.O
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Ha a vízből kicsámpázó assault destroyerekre gondolsz, azon én is néztem... Meg a motorcsónakos engineereken :lol:

chilip

Supreme Commanderben van lábakon csámpázó destroyer hajó... nem hatott újdonságként...

Xzone

Quote from: Zen on 2008-05-29, 22:14:28
http://www.gamestar.hu/red-alert-3-15-percnyi-haboru.html

15 perc RA 3

Ed.: Amphibius ship wtf?o.O

Haha, nekem megtetszett a dolog. Poén, ahogy a fickó a szovjeteket irányítja és megjegyzéseket tesz a "kapitalista disznókra". :)

A végén meg bemasíroznak a japán mechák és az egész seregét eltapossák :lol:

Dreamcleaver

Ezt a sok rinyáló barmot a commentekben. C&C fanboiz r the worst.

Nekem bejön a vízre építés, de ha a unitok nagy rész kétéltű, akkor nem sok értelmét látom. Talán az, hogy bázis lehet vizen kicsit túlzás, bizonyos épületek talán elég lett volna.
Viszont a vízre épülő reptér ötletét már most bírom. Körbejárok egy mobil construction yarddal, és lerakok egy rakat repteret meg védtornyokat különböző helyekre és mehet a harassment.  :D
A japán mechák viszont még mindig elég bénán néznek ki sajna.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-05-30, 00:30:30
Ezt a sok rinyáló barmot a commentekben. C&C fanboiz r the worst.
Hehe, 7. komment: "de ez valami iszonyat gyökér, sok marhaság egybegyurva, mindenféle kohézió nélkül"
Végülis csak írták h valamennyire a vízi hadviselés köré épül, de ja, télleg semmi kohézió. :o
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Xzone

A GameStar legnagyobb negatívuma az olvasótábora :)

Lythis

Alapvetően tetszett, mert szép, meg minden. A bemutató egyébként enyhén olyan volt, mint a SC2 gameplay videók, de szerintem ezt nem hánytorgatom fel nekik. Végülis úgyis annak valamilyen riválisa lesz majd.
Az egységekben jelentősen több fantáziát látok, mint a korábbi részekben, pedig a kettőben (pláne a yuri's revenge-ben) azért már nem kellett félteni a bagázst. Viszont ez alapján tényleg úgy tűnik, hogy az EA valamennyire összeszedte magát.
A szovjet ugribugri lépegetőket továbbra is nehezen nyelem le, ahogy az is egyre inkább böki a csőrömet, hogy árammal hogy a francba bontanak le egy épületet, de ez részletkérdés.
Amikor kijöttek az első screenshotok, akkor látszott, hogy a tengeri hadviselésen és a vízre való építkezésen is hangsúly lesz. Ennek ellenére kicsit felemás véleményem van az egészről. Egyfelől poén, meg jó ötlet, hogy már a vizen is tudunk nyersanyagokat gyűjteni, de ez a defaultból rengeteg jármű kétéltű dolog nekem annyira nagyon nem jön be. Persze lehet, hogy majd be fog, tudjafene.
A "mancannon" meg röhej. Legalábbis nekem az már valahol fájt. Persze ötletes, meg minden, de az, hogy CSAK úgy lehet kiszedni belőle a belepakolt egységeket az szerintem gáz.
A japánokkal egyébként eddig sem voltam kibékülve, a video nem változtatott ezen. Továbbra is fenntartom, hogy marha erőltetett, és már-már szánalmas lépés volt az EA részéről betenni őket. És jah, gázul is néznek ki.

Dreamcleaver

Nekem csak a japán egységek kinézetével van a bajom. Mint harmadik fél sztem tökéletes választás voltak. Az orosz "pók-tank" meg az egyik kedvenc egységem kinézetre eddig. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Joh, bele lehet magyarázni, hogy most az oroszok akartak babrálni az idővel, és ezért az a végeredmény, hogy japán is szuperhatalom lett (lol, persze kína nem, mert túl közel vannak az oroszokhoz...)...
Komolyan, már várom azt a kieget, amiben AUSZTRÁLIA is szuperhatalom lesz. Elvégre volt idejük fejlődni, mert eddig minden részben tojtak rájuk magasról... :D
Amúgy a mechák szánalmasak, ezt továbbra is tartom. Nem avval van bajom, hogy új felet raknak be (bár nekem jobban tetszett volna, ha a Yuri féle őrült tudós vonalon haladnak tovább), hanem avval, ahogy a leírás alapján meg akarják oldani. Mechák, meg schoolgirl-ök? PUH-LEASE! Egy anime-ben elmegy, de nem egy olyan játékban, amiben tankokkal és rombolókkal ölöm a másikat. Aztán egyszercsak valami sissy mecha elöpiruettezik a csodaszép páncéljában, valami hülye névvel (joh, legalább autentikus japán burnyákság), és péppétapossa a csapataimat, amikkel egyébként az imént egy egész bázist ledaráltam....
Az a pók meg még mindíg agyfasz :D